Srbija

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83788
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10910 times
Been thanked: 16211 times
Status: Offline

Re: RK Novi Pazar istupa iz Superlige Srbije zbog skandaloznog ponašanja navijača Zvezde

Post by Fuddo » 12 Oct 2021, 22:38

Duminjo wrote: 12 Oct 2021, 21:55
Fuddo wrote: 12 Oct 2021, 21:52

Kako su otisli sa Kosova, otice i iz Sandzaka.
Ne jebu se rodjo.
Matematika je egzaktna nauka.
Kuratiji smo.
Amin.
Kako ce ih sandzaklije otjjerati?
Zukorlicem? Rasimom?

Pun Pazar muslimana. Pazar je naš a u policiji sve Srbi.. Kako jebemga? Kako ce ih otjjerati?
Mirso,
Novi PazarImage
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: RK Novi Pazar istupa iz Superlige Srbije zbog skandaloznog ponašanja navijača Zvezde

Post by Šabović Adis » 12 Oct 2021, 23:13

Melek wrote: 12 Oct 2021, 21:44
Šabović Adis wrote: 12 Oct 2021, 21:37

Vi ste od nečeg digli ruke? Predali nešto? Pitalo vas se? Bosna bila neki faktor? Nije.
Kakva ba vaša perspektiva, vi ne znate ko vam glavu nosi. Sitna boranija nema perspektivu...
Ama ko si to bolan ti a ko mi?? U kojem to svom svijetu i u koja 4 jebena zida živiš?? Sleti sa tih oblaka i mani me se.
Šta, ne znaš čitat? Piše ti ko sam, a za tebe čisto sumnjam da si neki melek.

To kao prvo, kao drugo tebi bi bolje bilo da se maneš iredentizama i separatizama, i da svojim možebitnim sunarodnjacima koji žive u Srbiji poručiš da se pridržavaju Zakona i ustavnog poretka države u kojoj i žive, a ne da ih hinjski s leđa goniš na nož. Znaš, Sandžak ne pripada Bosni i Hercegovini i to ne zato što pripada Srbiji nego zato što i ne postoji. Ni Sandžak ni sandžaci. Nestalo skupa s Osmanskim carstvom, s vihorom prohujalo.
Federacija Bosna i Hrcegovina i Republika Srpska pripadaju Bosni i Hercegovini, a ti ako misliš da joj nekakav Sandžak pripada...ono, šta čekaš, pali tenkove i juriš!
Samo nemoj smarat po internetsu...
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: RK Novi Pazar istupa iz Superlige Srbije zbog skandaloznog ponašanja navijača Zvezde

Post by Melek » 12 Oct 2021, 23:15

:lud
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: RK Novi Pazar istupa iz Superlige Srbije zbog skandaloznog ponašanja navijača Zvezde

Post by Hannibal » 15 Oct 2021, 00:36

spacebound wrote: 11 Oct 2021, 17:17 A onda skandal kad nastavnica iz NP nece da pusti himnu Srbije. Sto li, Boze 🤔
nastavnica je pustila himnu srbije na prvom casu i time ispostovala njihove obicaje, a zatim je pustila himnu bosnjaka u sandzaku zbog cega su cetalji poceli da pjene
🐽

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: RK Novi Pazar istupa iz Superlige Srbije zbog skandaloznog ponašanja navijača Zvezde

Post by Hannibal » 15 Oct 2021, 00:40

Melek wrote: 12 Oct 2021, 16:09
Duminjo wrote: 12 Oct 2021, 13:42

Sandzak je u sastavu Srbije i treba se pustati himna iste.
Sandžak je Berlinskim kongresom otet od BiH i prepolovljen. Pola Sandžaka drpila Srbija, pola Crna Gora. Na toj polovini pod srbijanskom okupacijom su prinudjeni da trpe maltretiranja, izmedju ostalog i srbijanskom himnom. Nijedan normalan Bošnjak ne treba to da prihvati.
a mi bosnjaci u sandzaku smo birvaktile bili za otcjepljenje crne gore iz srbije samo da bi srbija bila manja, a nije nam to bas odgovaralo jer smo konacno prepolovljeni izmedju dvije drzave...
🐽

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: RK Novi Pazar istupa iz Superlige Srbije zbog skandaloznog ponašanja navijača Zvezde

Post by Hannibal » 15 Oct 2021, 00:42

Pasaga wrote: 12 Oct 2021, 17:24
Melek wrote: 12 Oct 2021, 16:09

Sandžak je Berlinskim kongresom otet od BiH i prepolovljen. Pola Sandžaka drpila Srbija, pola Crna Gora. Na toj polovini pod srbijanskom okupacijom su prinudjeni da trpe maltretiranja, izmedju ostalog i srbijanskom himnom. Nijedan normalan Bošnjak ne treba to da prihvati.
dok je god Ljajica,Zukorlica,i onog ..kako li se zove...
bit ce tako .....
Ni jedan,NIKAD,nece u vadu srbije uci koji ce istinski zastupat interese Bosnjaka
ja sam mislio da je zukorlic drugaciji, ali kako udje u vladu i vucic mu lijepo uhljebi cijelu familiju, neki su cak i ambasadori... promijenio je svoje politicko djelovanje za 180 stepeni, posto je isti ko suljo i rasim...
🐽

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: RK Novi Pazar istupa iz Superlige Srbije zbog skandaloznog ponašanja navijača Zvezde

Post by Hannibal » 15 Oct 2021, 00:47

Fuddo wrote: 12 Oct 2021, 21:52
Duminjo wrote: 12 Oct 2021, 21:50

Super. Mi ćemo ponavljati kako je sandzak naš a u svim sandzackim institucijama 95% zaposlenih Srbi..

Al sandzak je nas, nasa himna se cuje u sandzaku
Kako su otisli sa Kosova, otice i iz Sandzaka.
Ne jebu se rodjo.
Matematika je egzaktna nauka.
Kuratiji smo.
Amin.
hahaha ovo je istina. jedine opstine u srbiji koje imaju pozitivan prirodni prirastaj su sandzacke opstine, i to dobro pozitivan
🐽

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: RK Novi Pazar istupa iz Superlige Srbije zbog skandaloznog ponašanja navijača Zvezde

Post by Hannibal » 15 Oct 2021, 00:48

Fuddo wrote: 12 Oct 2021, 22:38
Duminjo wrote: 12 Oct 2021, 21:55

Kako ce ih sandzaklije otjjerati?
Zukorlicem? Rasimom?

Pun Pazar muslimana. Pazar je naš a u policiji sve Srbi.. Kako jebemga? Kako ce ih otjjerati?
Mirso,
Novi PazarImage
bukvalno ovako su kosovari otjerali srbe s kosova
🐽

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

Re: RK Novi Pazar istupa iz Superlige Srbije zbog skandaloznog ponašanja navijača Zvezde

Post by Krokodil Behko » 17 Oct 2021, 23:17

Evo drakonske kazne za CZ.
Ovo ni Goebels ne bi ovako mogao smisliti


Image
online

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: RK Novi Pazar istupa iz Superlige Srbije zbog skandaloznog ponašanja navijača Zvezde

Post by Hannibal » 17 Oct 2021, 23:50

propade zvezda bgm
iz ove finansijske dubijoze se nikad nece izvuc
🐽

User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 24728
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 6884 times
Been thanked: 6519 times
Status: Online

Re: RK Novi Pazar istupa iz Superlige Srbije zbog skandaloznog ponašanja navijača Zvezde

Post by Koraci_u_noci » 18 Oct 2021, 09:29

Ma ja, delegat nista nije cuo, vidio i zabiljezio. A nema razloga da mu se ne vjeruje, posten covjek, savjestan, ne bi nikad nista slag'o ni precut'o. Nema veze sto postoje tv snimci
Pobjeci sad od svega zelim

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55533
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1862 times
Been thanked: 5576 times
Status: Offline

Re: Srbija

Post by Duminjo » 27 Oct 2021, 02:52

Ekonomski tigar samo što nije ustao.

Fin dokumentarac. "Srbi, skinite gaće, eto kineza"



User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Srbija

Post by Taare » 27 Oct 2021, 12:36

E to je taj liberalni kapitalizam.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11828
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2922 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Srbija

Post by Naseef Mushroom » 27 Oct 2021, 15:46

:D.
FOTO/ JAVNOST U SRBIJI ZGROŽENA
Missica Valentina naljutila naciju jednom fotografijom: Prodana dušo, vraćaj se kući!

Image

Žao mi je, bilo je to nepromišljeno, poručila je Valentina Petrović, koja je odlučila napustiti takmičenje

Novi skandal trese Srbiju, a za sve su krivi jedna misica i dvoglavi orao. Naime, srbijanska misica Valentina Petrović fotografirala se s Miss Kosova, Miss Albanije i Miss Crne Gore tokom takmičenja za Miss, a sve bi bilo posve uobičajeno da se djevojke nisu fotografirale na način da rukama pokazuju znak dvoglavog orla, što je simbol takozvane "Velike Albanije".

Fotografija je odmah izazvala lavinu komentara na društvenim mrežama.

Image

Nakon što je postala svjesna što je napravila, odmah se oglasila i srbijanska Miss na svom Instagram profilu.

-Želim se javno oglasiti povodom slike koja kruži društvenim mrežama! U naletu euforije zbog zabave, pozvali su me da se fotografiram pa sam velikom brzinom stala pokraj djevojaka i djevojke su mi u euforičnoj brzini namjestile ruke i pokazale kako da stanemo. Nisam imala nikakvu lošu namjeru, to je bio trenutak nepromišljenosti i glupa spontanost. Želim se izvinuti pripadnicima svog naroda, narodu s Kosova i Metohije, mojoj firmi, mojoj porodici, koji su zbunjeni zbog nastale fotografije i moje nepromišljenosti i upadanja u zamku zbog tuđe loše namjere. Ja volim i bodrim svoju zemlju i njene vrijednosti. Naša država je jedini simbol koji nosim u srcu. Jednostavno nisam razmišljala kada sam to napravila. Jako, jako mi je žao, zato osim dubokog izvinjenja, također sam donijela odluku da ću od organizatora tražiti dozvolu da napustim takmičenje i tim činom olakšam sebi trenutni pritisak koji nosim. Baš se kajem, ali jednostavno se to nepromišljeno dogodilo. Teško mi padaju sve poruke i kritike, ali u pravu ste. Oprostite, nadam se da ćete me razumjeti, navela je Valentina Petrović.

Lijepa Srbijanka do ovog skandala nije bila poznata široj javnosti, a predstavljanje Srbije na natječaju ljepote činilo joj se kao dobra prilika da je svijet upozna.

Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Srbija

Post by Taare » 27 Oct 2021, 19:16

Uh, ova crnka u sredini...
svaka čast plavušama, al ne mogu sa crnkama.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

Otac srbijanske misice: Kćerku moram prevaspitati, mi smo poštena četnička kuća

Post by Krokodil Behko » 29 Oct 2021, 09:53

Image


Srpska misica Valentina Petrović našla se u centru skandala zbog toga što se fotografirala s Miss Albanije i Miss Crne Gore tokom takmičenja. Prilikom poziranja rukama su stvorile znak dvoglavog orla, što je simbol tzv. 'Velike Albanije', piše Kurir.rs.

Nije dugo trebalo da se fotke pojave na društvenim mrežama i izazovu lavinu komentara jer mnogi smatraju da je taj simbol provokacija za Srbe. Sada se oglasio i otac misice, Aleksandar Petrović, koji ju je pokušavao opravdati ističući da Valentina dolazi iz četničke porodice i da se tako nije trebala ponašati.


- Ona je dijete, pojma nema, nesvjesno je to napravila, nije razmišljala, to je sad jedna katastrofa. Moja Valentina je vrlo srpski nastrojena, moram to tako reći da biste razumjeli. Tata joj ima stotinu fotografija ispod četničke zastave, znači, mi smo jedna normalna srpska porodica - piše Kurir.rs. Petrović je zatim dodao:

- Valentina me nazvala, plačući na telefon, govoreći mi: 'Tata, šta sam napravila', a ja sam joj rekao: 'Sine, napravila si nešto što nisi trebala.' Ja sam prvi poludio kad sam vidio, ja sam bio u ratu, ako je itko za ovu zemlju dao, ja sam. Ovo je katastrofa za dijete, moram je psihički srediti.


(DEPO PORTAL/dg)
online

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Otac srbijanske misice: Kćerku moram prevaspitati, mi smo poštena četnička kuća

Post by The 51st State » 29 Oct 2021, 09:56

srbska obitelj.png
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Otac srbijanske misice: Kćerku moram prevaspitati, mi smo poštena četnička kuća

Post by Taare » 29 Oct 2021, 10:03

:haha
Svi mi se morete obratit

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80137
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7036 times
Been thanked: 11338 times
Status: Online

Re: Otac srbijanske misice: Kćerku moram prevaspitati, mi smo poštena četnička kuća

Post by spacebound » 29 Oct 2021, 10:05

I onda kad inso napise da je lako odvadit neki se ljute :cudi

User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 24728
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 6884 times
Been thanked: 6519 times
Status: Online

Re: Otac srbijanske misice: Kćerku moram prevaspitati, mi smo poštena četnička kuća

Post by Koraci_u_noci » 29 Oct 2021, 10:06

Djeca sto bi se i druzila, gradila mostove, roditelji ne daju. I tako vec desetljecima
Pobjeci sad od svega zelim

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests