Policije i obavještajne agencije u BiH

Društvene teme iz naše zemlje.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84424
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11051 times
Been thanked: 16592 times
Status: Offline

Re: Zoran Čegar istukao bespomoćnog radnika na parkingu u Sarajevu, pogledajte video

Post by Fuddo » 28 Jan 2022, 20:32

Ja ovdje vidim jednog pristojnog gospodina sU instancani maniri za razgovor sa klosarima.
Vi bi da on gubi vrijeme na besmislen razgovor?
Sta on ima sa onim primatom pricat?
Nista.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Zoran Čegar istukao bespomoćnog radnika na parkingu u Sarajevu, pogledajte video

Post by greeneyes » 28 Jan 2022, 20:38

Cergar
Samo sabura

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55974
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1957 times
Been thanked: 5774 times
Status: Offline

Re: Zoran Čegar istukao bespomoćnog radnika na parkingu u Sarajevu, pogledajte video

Post by Duminjo » 28 Jan 2022, 20:43

Fuddo wrote: 28 Jan 2022, 20:32 Ja ovdje vidim jednog pristojnog gospodina sU instancani maniri za razgovor sa klosarima.
Vi bi da on gubi vrijeme na besmislen razgovor?
Sta on ima sa onim primatom pricat?
Nista.
Bice gospodin sa manirima kada on i ovakvi kao on, upravo zbog ovakvih i slicnih djelovanja, budu razmisljali ko ce im uplacivati za plate i penzije.

Kurcimo se jer mozemo :o

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Zoran Čegar istukao bespomoćnog radnika na parkingu u Sarajevu, pogledajte video

Post by Naseef Mushroom » 28 Jan 2022, 20:57

Laser wrote: 28 Jan 2022, 20:08 Psihopata, siledžija, kabadahija, umobolnik, bahata drtina...

Nekad se to jednostavno zvalo mudonja. Ko nas yebe, zgaženi smo sa svojim definicijama.

A ni muda nam više nisu čemu. :D.
Ogovarati drugog mudonju poput Dragana Vikića da je pijandura i da mu je alkohol popio mozak, takve osobe su uvijek bili šupci čak i u zlatnom dobu alfa muškarčina.
Duminjo wrote: 28 Jan 2022, 20:28 A Sto se tice ratnog herojstva, nista on meni nije veci heroj od havane, Lasera, Fude, Behka i drugih..
Hajd neka Behko sutra nekoga ovako opali.. hoce k...
Nego, stisni zube i progutaj a Zoka moze da samara..
Nije uredu
I što je najvažnije, nije se niko borio da bi 30 godina kasnije bilo kad i bilo gdje pominjao to na svakom koraku.
Ja mogu potpuno shvatiti kada nekoga nazovu dezerterom, udare mu na čast, dovode u pitanje njegovu prošlost da im ta osoba očita bukvicu i podsjeti ih gdje je bio 90ih ali ne ovako hodati, šamarati ili raditi druge stvari pa kada trebaš za svoje postupke odgovarati koje si počinio 27 godina iza rata onda se vraćati na 90te.
Nije se sigurno niko borio da bi kasnije bio strah i trepet u svom gradu.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Zizi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 24184
Joined: 09 Nov 2019, 18:32
Has thanked: 6257 times
Been thanked: 5482 times
Status: Offline

Re: Zoran Čegar istukao bespomoćnog radnika na parkingu u Sarajevu, pogledajte video

Post by Zizi » 28 Jan 2022, 21:00

Anestzijaaa wrote: 28 Jan 2022, 16:18 Pusten ba davno,lud isti ,spletom okolnosti sa svojom ekipom naletimo na njegove...Sinan golf 2 😂Sreca ne ostade dugo .
Naredni put ga pozovi da se rega na BF.
Reci mu da je ovdje popularan. :oo

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Zoran Čegar istukao bespomoćnog radnika na parkingu u Sarajevu, pogledajte video

Post by Hurija » 28 Jan 2022, 21:37

:) Čitala sam izjavu od Čegara , zašto nije uručio prekršajni nalog ili podnio pr.prijavu za remećenje JRM-a za navodno narocito drsko ponasanje i omalovažavanje OSL-a prilikom vršenja skužbe, protiv mladica kog je tukao .


Ne vidjeh na snimku ni da je mladić pružao ikakav otpor .

Njegova izjava je za malu djecu ,posebno nakon par obračuna sa vatrenim oružjem ovih dana u Sarajevu sa smrtnim posljedicama jer je sigurnosna situacija prilično losa.
Ostalo je cutanje.

User avatar
Bego
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3334
Joined: 11 May 2019, 05:16
Has thanked: 180 times
Been thanked: 1238 times
Status: Offline

Re: Zoran Čegar istukao bespomoćnog radnika na parkingu u Sarajevu, pogledajte video

Post by Bego » 28 Jan 2022, 21:40

:valja

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3112
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 319 times
Status: Offline

Re: Zoran Čegar istukao bespomoćnog radnika na parkingu u Sarajevu, pogledajte video

Post by CikCikCikPogodi » 29 Jan 2022, 13:35

Hurija wrote: 28 Jan 2022, 21:37 :) Čitala sam izjavu od Čegara , zašto nije uručio prekršajni nalog ili podnio pr.prijavu za remećenje JRM-a za navodno narocito drsko ponasanje i omalovažavanje OSL-a prilikom vršenja skužbe, protiv mladica kog je tukao .


Ne vidjeh na snimku ni da je mladić pružao ikakav otpor .

Njegova izjava je za malu djecu ,posebno nakon par obračuna sa vatrenim oružjem ovih dana u Sarajevu sa smrtnim posljedicama jer je sigurnosna situacija prilično losa.
Zoran je najbolji policajac u BiH. Ovi lesinari samo jedva čekaju da ga sahrane u crnu rupu.

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Zoran Čegar istukao bespomoćnog radnika na parkingu u Sarajevu, pogledajte video

Post by Hurija » 29 Jan 2022, 15:46

:) Iritantno je što Zoran blamira policajce koji savjesno vrše svoj posao .
Vidite li vi njegove izjave po medijima ,njemu je žao mu je što momka nije zgazio .


Mislim da je zrel za suspenzije dok se ne okonča disciplinski postupak protiv njega ,jer može bitno uticati na tok istrage i svjedoke .
Ostalo je cutanje.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120418
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7909 times
Status: Online

Re: Zoran Čegar istukao bespomoćnog radnika na parkingu u Sarajevu, pogledajte video

Post by Krokodil Behko » 31 Jan 2022, 08:38

ČEGAR IMA NOVU PORUKU ZA ČAMPARU: "Možete zamisliti kakav je to karakter kad ovako se presvlači i pljuje po Bakiru, Seki, Osmici i Asimu, ljudima koji su ga napravili i sve mu dali"


Zoran Čegar, načelnik uniformisane policije FUP-a, reagovao je nakon što je ministar unutrašnjih poslova FBiH Aljoša Čampara kazao da je Čegar narušio ugled FUP-a, a zbog incidenta o kojem je objavljen video.

“Čovjek koji mene paušalno i bez ikakvog dokaza blati je ministar FMUP-a, a koji bi trebao da je prvi pendrek Federacije. Inače, on se za svaki sigurnosno interesantan fenomen pojavljuje u medijima kao portparol ‘zabrinute’ javnosti. Pa da krenemo redom sa jednim vrlo jednostavnim pitanjem: Koliko je ministar Čampara ne godina, ne mjeseci, ne dana, ne minuta, koliko je sekundi bio policajac prije nego je postao prvi pendrek Federacije? Evo da se javnost ne bi naprezala, ja ću vam reći – nije ni stotinku. Toliko o njegovoj autentičnosti. Dakle čovjek koji nikada nije kao policajac, pokisnuo, bio gladan, žedan, prepadnut, nikada nije primijenio niti jednu policijsku ovlast je česta medijska figura koja komentariše rad policije jer je zahvaljujući njemu mrskoj SDA dobio pored ostalih i funkciju ministra. Slijedom gore navedenog, svojim neznanjem, bojim se uništio je dignitet FMUP-a, te pokušava to uraditi i sa FUP-om”, naveo je Čegar.



Poslao je i fotografije objekta u centru Sarajeva, a koji je, kako kaže, u direktnom vlasništvu FMUP-a. Podsjeća da je u ovom objektu bila smještena specijalna jedinica.

“On pokušava da promijeni svijet, a nije u stanju da pomete svoju avliju. Neka novinari odu u Suhodol, neka snime stanje objekata u kojima su do dolaska ministra boravili policajci, a danas borave pacovi… Šta je sa povratom objekata na Zlatištu, Grkarici, stanovima u Neumu, objektu na Boračkom jezeru? U momentu kada Specijalna jedinica je podstanar u Tužilaštvu BiH, on ne da objekat u Suhodolu FUP-u. Kadrovi koji su za njegovog vakta primani su uglavnom opskurni novinarčići iz silikonske doline. Možete li zamisliti da na policijskoj akademiji strojeve radnje kadetima predaje ili ih uči čovjek koji nikada nije bio niti policajac niti vojnik? Možete li zamisliti da policijsku grupu predmeta predaje novinar ili književnik? Čovjek juče daje izjavu protiv mene u momentu kada član policijskog odbora na vladi podnosi izvještaj o pritiscima ministra na članove policijskog odbora zbog procesuiranja čuvara narko kartela Tito i Dino. Taj izvještaj je vlada usvojila jednoglasno, i umjesto da ako ima imalo političkog morala podnese ostavku on prebacuje lopticu na mene. Pozivam ga uživo na TV kad hoće i gdje hoće. U četvrtak su 70 kadeta polaznika akademije predala peticiju direktoru Policijske akademije da neće da im bude vaspitač i komandir ministrov kadar koga je on doveo bez škole i zanata da predaje i vodi kurs, čovjek koji nema pojma što je došao gore na Akademiju. Ministar u četvrtak primi kao pomoćnu radnicu u kuhinju na Vraca, da bi je u ponedjeljak premjestio da bude pravnica u njegovom kabinetu. Nakon ovoga događaja na parkingu prijeti onima koji meni daju podršku i iznose istinu o Čampari i šalje im svoje specijalce na vrata. Kad je pokušao otjerati Ibru Bešliju iz FUP-a sazvao je u svoj kabinet svoje kadrove koje je postavio i rekao im da je od vitalnog bošnjačkog značaja da Nurudin Hafizović mora biti direktor FUP-a, da hrvatski i srpski kadrovi više u ninistarstvu i FUP i nemaju šta tražiti. Možete zamisliti kakav je to karakter kad ovako se presvlači i pljuje po Bakiru, Seki, Osmici i Asimu, ljudima koji su ga napravili i sve mu dali. Od 2018. on nije ministar. Na pet mjesta prima platu. Svaku riječ ako sam slagao hoću da odgovaram”, naveo je Čegar.

Dvadeset šestog januara objavljen je snimak na kojem se vidi kako Čegar udara radnika na parkingu. MUP KS je objavio tada kako istražuje ovaj slučaj.
online

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Zoran Čegar istukao bespomoćnog radnika na parkingu u Sarajevu, pogledajte video

Post by MunDzi » 31 Jan 2022, 08:46

CikCikCikPogodi wrote: 29 Jan 2022, 13:35
Hurija wrote: 28 Jan 2022, 21:37 :) Čitala sam izjavu od Čegara , zašto nije uručio prekršajni nalog ili podnio pr.prijavu za remećenje JRM-a za navodno narocito drsko ponasanje i omalovažavanje OSL-a prilikom vršenja skužbe, protiv mladica kog je tukao .


Ne vidjeh na snimku ni da je mladić pružao ikakav otpor .

Njegova izjava je za malu djecu ,posebno nakon par obračuna sa vatrenim oružjem ovih dana u Sarajevu sa smrtnim posljedicama jer je sigurnosna situacija prilično losa.
Zoran je najbolji policajac u BiH. Ovi lesinari samo jedva čekaju da ga sahrane u crnu rupu.
:valja

Kakvi li su drugi kad je ovo najbolji. :hm

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Zoran Čegar istukao bespomoćnog radnika na parkingu u Sarajevu, pogledajte video

Post by MunDzi » 31 Jan 2022, 08:54

I sta sad sa ovim njegovim izjavama.
Sad se on sturi da pokaze i dokaze kako su neke druge mudonje "gore" od njega i kako mu svo vrijeme spremaju spletke.
Jeste, jeste, oni su njemu namjestili da on isamara nekoga samo da mu napakoste. :lud

Pa budi lafe bolji od njih, pa se ponasaj kako dostoji profesionalnom cajkanu.
Ono sto smo vidjeli na snimku nije takvo ponasanje.
Zato sada suti, fino reci da si pogrijesio i fokusiraj se na sebe i svoje ponasanje.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120418
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7909 times
Status: Online

Re: Zoran Čegar istukao bespomoćnog radnika na parkingu u Sarajevu, pogledajte video

Post by Krokodil Behko » 31 Jan 2022, 08:55

MunDzi wrote: 31 Jan 2022, 08:54 I sta sad sa ovim njegovim izjavama.
Sad se on sturi da pokaze i dokaze kako su neke druge mudonje "gore" od njega i kako mu svo vrijeme spremaju spletke.
Jeste, jeste, oni su njemu namjestili da on isamara nekoga samo da mu napakoste. :lud

Pa budi lafe bolji od njih, pa se ponasaj kako dostoji profesionalnom cajkanu.
Ono sto smo vidjeli na snimku nije takvo ponasanje.
Zato sada suti, fino reci da si pogrijesio i fokusiraj se na sebe i svoje ponasanje.
Imaš li ti oči ikako?
Pa zar ne vidiš, taj radnik ga je udario glavom u ruku. Zoki se samo branio.
online

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Zoran Čegar istukao bespomoćnog radnika na parkingu u Sarajevu, pogledajte video

Post by MunDzi » 31 Jan 2022, 09:01

Krokodil Behko wrote: 31 Jan 2022, 08:55
MunDzi wrote: 31 Jan 2022, 08:54 I sta sad sa ovim njegovim izjavama.
Sad se on sturi da pokaze i dokaze kako su neke druge mudonje "gore" od njega i kako mu svo vrijeme spremaju spletke.
Jeste, jeste, oni su njemu namjestili da on isamara nekoga samo da mu napakoste. :lud

Pa budi lafe bolji od njih, pa se ponasaj kako dostoji profesionalnom cajkanu.
Ono sto smo vidjeli na snimku nije takvo ponasanje.
Zato sada suti, fino reci da si pogrijesio i fokusiraj se na sebe i svoje ponasanje.
Imaš li ti oči ikako?
Pa zar ne vidiš, taj radnik ga je udario glavom u ruku. Zoki se samo branio.
:lala

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Zoran Čegar istukao bespomoćnog radnika na parkingu u Sarajevu, pogledajte video

Post by Naseef Mushroom » 31 Jan 2022, 11:09

Ja ne znam šta Zoran pokušava?
Da je Čampara definicija dezerterstva to nema veze sa Zoranovim postupcima.
Svako ko je pisao na ovoj temi a i šire, bilo to pro ili kontra, su sami donijeli zaključke na osnovu videa i nisu obraćali pažnju ni na Čamparu ni na njegove izjave.
Ne znam što skreće pažnju sa svojih postupaka.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84424
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11051 times
Been thanked: 16592 times
Status: Offline

Re: Zoran Čegar istukao bespomoćnog radnika na parkingu u Sarajevu, pogledajte video

Post by Fuddo » 31 Jan 2022, 11:10

Naseef Mushroom wrote: 31 Jan 2022, 11:09 Ja ne znam šta Zoran pokušava?
Da je Čampara definicija dezerterstva to nema veze sa Zoranovim postupcima.
Svako ko je pisao na ovoj temi a i šire, bilo to pro ili kontra, su sami donijeli zaključke na osnovu videa i nisu obraćali pažnju ni na Čamparu ni na njegove izjave.
Ne znam što skreće pažnju sa svojih postupaka.
Zato sto su supci, i nadam se da ce i tog Camparu nakautirat.
Sam nek pazi da nema video nadzora okolo.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Zoran Čegar istukao bespomoćnog radnika na parkingu u Sarajevu, pogledajte video

Post by MunDzi » 31 Jan 2022, 11:16

Naseef Mushroom wrote: 31 Jan 2022, 11:09 Ja ne znam šta Zoran pokušava?
Da je Čampara definicija dezerterstva to nema veze sa Zoranovim postupcima.
Svako ko je pisao na ovoj temi a i šire, bilo to pro ili kontra, su sami donijeli zaključke na osnovu videa i nisu obraćali pažnju ni na Čamparu ni na njegove izjave.
Ne znam što skreće pažnju sa svojih postupaka.
Ma puko.
Nije nikad ni bio sav svoj.
Sva mu je prica u tom fazonu kako on zna sve i svakoga i zna tacno ko ima oraha po dzepovima, itd.....
I sve u stilu, svi trebaju da sute jer ako on progovori i kaze sta svasta zna, bice belaja.

I naravno, svi kradu i svi neposteni - jedino Zoka posten i fin.
Zato je haman i nervozan od tog silnog postenja....pa se mora negdje ispuhati.
Pa ko naleti na samare, naleti.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Zoran Čegar istukao bespomoćnog radnika na parkingu u Sarajevu, pogledajte video

Post by Naseef Mushroom » 31 Jan 2022, 11:25

Fuddo wrote: 31 Jan 2022, 11:10
Naseef Mushroom wrote: 31 Jan 2022, 11:09 Ja ne znam šta Zoran pokušava?
Da je Čampara definicija dezerterstva to nema veze sa Zoranovim postupcima.
Svako ko je pisao na ovoj temi a i šire, bilo to pro ili kontra, su sami donijeli zaključke na osnovu videa i nisu obraćali pažnju ni na Čamparu ni na njegove izjave.
Ne znam što skreće pažnju sa svojih postupaka.
Zato sto su supci, i nadam se da ce i tog Camparu nakautirat.
Sam nek pazi da nema video nadzora okolo.
Bojim se da bi se moglo desiti gore od nokautiranja, izjaviti nešto poput "Znam ja ko meni ovo želi napakovati, tražili su rat a dobit će džihad" bojim se da bi situacija mogla eskalirati ako dođe do suspenzije, pogotovo ako sa druge strane ga suspenduje neko ko dana nije vidio rata ili policije i da bi mogli nedužni ljudi stradati.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Laser
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15375
Joined: 31 Mar 2016, 16:01
Location: Sa onu stranu rijeke
Mood:
Has thanked: 650 times
Been thanked: 2129 times
Status: Online

Re: Zoran Čegar istukao bespomoćnog radnika na parkingu u Sarajevu, pogledajte video

Post by Laser » 31 Jan 2022, 11:44

Naseef Mushroom wrote: 31 Jan 2022, 11:25
Fuddo wrote: 31 Jan 2022, 11:10

Zato sto su supci, i nadam se da ce i tog Camparu nakautirat.
Sam nek pazi da nema video nadzora okolo.
Bojim se da bi se moglo desiti gore od nokautiranja, izjaviti nešto poput "Znam ja ko meni ovo želi napakovati, tražili su rat a dobit će džihad" bojim se da bi situacija mogla eskalirati ako dođe do suspenzije, pogotovo ako sa druge strane ga suspenduje neko ko dana nije vidio rata ili policije i da bi mogli nedužni ljudi stradati.
Od Zorana mogu nastradat samo klošari i pizduni tipa Aljoše Čampare.

A od Aljoše i klošara može nastradat cijelo društvo, kao što je već nastradalo.
Do not disturb! U procesu sam radikalizacije.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Zoran Čegar istukao bespomoćnog radnika na parkingu u Sarajevu, pogledajte video

Post by Naseef Mushroom » 31 Jan 2022, 11:47

MunDzi wrote: 31 Jan 2022, 11:16
Naseef Mushroom wrote: 31 Jan 2022, 11:09 Ja ne znam šta Zoran pokušava?
Da je Čampara definicija dezerterstva to nema veze sa Zoranovim postupcima.
Svako ko je pisao na ovoj temi a i šire, bilo to pro ili kontra, su sami donijeli zaključke na osnovu videa i nisu obraćali pažnju ni na Čamparu ni na njegove izjave.
Ne znam što skreće pažnju sa svojih postupaka.
Ma puko.
Nije nikad ni bio sav svoj.
Sva mu je prica u tom fazonu kako on zna sve i svakoga i zna tacno ko ima oraha po dzepovima, itd.....
I sve u stilu, svi trebaju da sute jer ako on progovori i kaze sta svasta zna, bice belaja.

I naravno, svi kradu i svi neposteni - jedino Zoka posten i fin.
Zato je haman i nervozan od tog silnog postenja....pa se mora negdje ispuhati.
Pa ko naleti na samare, naleti.
Koliko je god počasno biti poznat kao mangup u ratu to kasnije može postati i prokletstvo gdje je teže se prilagoditi, pogotovo kada prođe 30 godina pa dođu nove generacije gdje su većina balavci za njih, još ako neko ne izgleda od njih kao alfa muškarčina onda im postaju automatski antipatični jer izgledaju kao narkomani za njih.

Sjećam se davno, tamo oko 2000ih, kada je u Dnevnom Avazu bila vesela rubrika gdje u svakom broju poznate ličnosti odgovaraju na jedno 20 laganih pitanja (omiljeni pjevač, film, jelo) gdje je prvo pitanje uvijek bilo ime i prezime, svi su odgovorili normalno samo je general Atif Dudaković odgovorio na to "Ja mislim da vam je to poznato" :D.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

Post Reply

Return to “BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests