Komedije

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120404
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7901 times
Status: Offline

Re: Komedije

Post by Krokodil Behko » 13 Feb 2020, 19:04

220volt wrote: 13 Feb 2020, 18:39 I ja se slazem sa mnogima da danas stavrno nema dobrih komedija. Zasto? Judd Apatow (Knocked Up, 40-year old virgin itd…) je to najbolje objasnio.
Nakon posljednjeg štrajka pisaca, osjećalo se kao da su studiji odlučili ne razvijati filmove vise. Nekada su studiji kupovali orgoman broj scenarija, imali su velike timove ljudi koji su bilježili i godinama su radili s ljudima u suradnji na tim scenrijima. Studiji sada ne kupuju scenarije. Nego radije, sve im stize u paketu: scenarij, postava glumaca, režiser. Kao rezultat, puno sjajnih pisaca komedija ide na televiziju, umjesto da sjede kod kuće i pokušavaju skolipit kompletan paket koji ce biti sterilan I bezsmjesan.
Isto tako, raja vise neide u kino da gleda komedija u masama, nego vise vole spektakl filmove kao Marvel I DC, I onda studijske kuce ne ulazu toliko novca u komedije. Jedonstavno im se ne isplati.

Dobro, pustimo sada komedije, nego, ovo što govoriš, o kompletnim ekipama na TV, nabolje se vidi u western žanru. U ovom stoljeću, snimljene su zapažene serije i serijali poput: Into the west, Klondike, Deadwood, Hell on Wheels, Godless, Hatefield and McCoys, itd.. ali nema filmova. Svega tri-četiri viđenija, za dvadeset godina :cudi
online

User avatar
220volt
Na probnom
Na probnom
Posts: 93
Joined: 13 Apr 2018, 19:55
Location: Meat Community (Mesna Zajednica)
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Komedije

Post by 220volt » 13 Feb 2020, 19:13

Krokodil Behko wrote: 13 Feb 2020, 19:04
220volt wrote: 13 Feb 2020, 18:39 I ja se slazem sa mnogima da danas stavrno nema dobrih komedija. Zasto? Judd Apatow (Knocked Up, 40-year old virgin itd…) je to najbolje objasnio.



Isto tako, raja vise neide u kino da gleda komedija u masama, nego vise vole spektakl filmove kao Marvel I DC, I onda studijske kuce ne ulazu toliko novca u komedije. Jedonstavno im se ne isplati.

Dobro, pustimo sada komedije, nego, ovo što govoriš, o kompletnim ekipama na TV, nabolje se vidi u western žanru. U ovom stoljeću, snimljene su zapažene serije i serijali poput: Into the west, Klondike, Deadwood, Hell on Wheels, Godless, Hatefield and McCoys, itd.. ali nema filmova. Svega tri-četiri viđenija, za dvadeset godina :cudi
Pa tacno tako. Odma vidimo kakvi se zanrovi vise ne isplate velikim studijskim kucama da prave. I ti odma bjeze na TV, gdje danas stvarno ima velik i kvalitetan izbor.
Po meni zadnji nezaboravan Western, ali bas odlican Western, koji sam pogledo je Unforgiven 1992. Bilo je dobrih i poslje, ali su bili samop "dobri" ili prosjecni. Nema odlicnih. Tako i sa komedijama.
"Najbolje mi je tamo gdje nisam" - moj dedo

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120404
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7901 times
Status: Offline

Re: Komedije

Post by Krokodil Behko » 13 Feb 2020, 19:15

220volt wrote: 13 Feb 2020, 19:13
Krokodil Behko wrote: 13 Feb 2020, 19:04


Dobro, pustimo sada komedije, nego, ovo što govoriš, o kompletnim ekipama na TV, nabolje se vidi u western žanru. U ovom stoljeću, snimljene su zapažene serije i serijali poput: Into the west, Klondike, Deadwood, Hell on Wheels, Godless, Hatefield and McCoys, itd.. ali nema filmova. Svega tri-četiri viđenija, za dvadeset godina :cudi
Pa tacno tako. Odma vidimo kakvi se zanrovi vise ne isplate velikim studijskim kucama da prave. I ti odma bjeze na TV, gdje danas stvarno ima velik i kvalitetan izbor.
Po meni zadnji nezaboravan Western, ali bas odlican Western, koji sam pogledo je Unforgiven 1992. Bilo je dobrih i poslje, ali su bili samop "dobri" ili prosjecni. Nema odlicnih. Tako i sa komedijama.

Tako nekako. Ako isključimo serijale, poput Gods and generals isl, slabo ih je bilo. Hateful eight nije klasa western :jok U obzir bi mogli uzeti samo The revenant, ali ni on nije u klasi Unforgivena.
online

User avatar
220volt
Na probnom
Na probnom
Posts: 93
Joined: 13 Apr 2018, 19:55
Location: Meat Community (Mesna Zajednica)
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Komedije

Post by 220volt » 13 Feb 2020, 21:05

Krokodil Behko wrote: 13 Feb 2020, 19:15
220volt wrote: 13 Feb 2020, 19:13

Pa tacno tako. Odma vidimo kakvi se zanrovi vise ne isplate velikim studijskim kucama da prave. I ti odma bjeze na TV, gdje danas stvarno ima velik i kvalitetan izbor.
Po meni zadnji nezaboravan Western, ali bas odlican Western, koji sam pogledo je Unforgiven 1992. Bilo je dobrih i poslje, ali su bili samop "dobri" ili prosjecni. Nema odlicnih. Tako i sa komedijama.

Tako nekako. Ako isključimo serijale, poput Gods and generals isl, slabo ih je bilo. Hateful eight nije klasa western :jok U obzir bi mogli uzeti samo The revenant, ali ni on nije u klasi Unforgivena.
Da. Revenant mi je malo precjenjen film. Nije ni blizu kvalitete Unforgiven. The Hateful Eight mi je dan od najdrzaih filmova ali to je vise Agatha Christie misterija.
Neki cak uzimaju No Country for Old Men i Hell or High Water kao moderne vesterne, ok, ali opet nisu klasicni vesterni.
"Najbolje mi je tamo gdje nisam" - moj dedo

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120404
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7901 times
Status: Offline

Re: Komedije

Post by Krokodil Behko » 13 Feb 2020, 21:13

220volt wrote: 13 Feb 2020, 21:05
Krokodil Behko wrote: 13 Feb 2020, 19:15


Tako nekako. Ako isključimo serijale, poput Gods and generals isl, slabo ih je bilo. Hateful eight nije klasa western :jok U obzir bi mogli uzeti samo The revenant, ali ni on nije u klasi Unforgivena.
Da. Revenant mi je malo precjenjen film. Nije ni blizu kvalitete Unforgiven. The Hateful Eight mi je dan od najdrzaih filmova ali to je vise Agatha Christie misterija.
Neki cak uzimaju No Country for Old Men i Hell or High Water kao moderne vesterne, ok, ali opet nisu klasicni vesterni.

Nisu. Imaš jedan, s početka ovog stoljeća, može se reći da je odličan

https://www.imdb.com/title/tt0159365/
online

User avatar
220volt
Na probnom
Na probnom
Posts: 93
Joined: 13 Apr 2018, 19:55
Location: Meat Community (Mesna Zajednica)
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Komedije

Post by 220volt » 13 Feb 2020, 21:36

Krokodil Behko wrote: 13 Feb 2020, 21:13
220volt wrote: 13 Feb 2020, 21:05

Da. Revenant mi je malo precjenjen film. Nije ni blizu kvalitete Unforgiven. The Hateful Eight mi je dan od najdrzaih filmova ali to je vise Agatha Christie misterija.
Neki cak uzimaju No Country for Old Men i Hell or High Water kao moderne vesterne, ok, ali opet nisu klasicni vesterni.

Nisu. Imaš jedan, s početka ovog stoljeća, može se reći da je odličan

https://www.imdb.com/title/tt0159365/
Nije los. U stvari dobar je. Ako je Unforgiven 10/10 Cold Mountain je mozda 8/10. Bar meni.
"Najbolje mi je tamo gdje nisam" - moj dedo

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Ovo su komedije koje morate pogledati. Garantuju smijeh i zabavu

Post by Mala_Mu » 04 Mar 2020, 12:48

Image
Od bogataša koji ostaju bez svega preko noći, pa sve do petnaestogodišnjakinja koje bježe od kuće u potrazi za Eleanor Roosevelt, ovi filmovi natjerat će vam suze na oči.

Nekada je zaista teško naći dobru komediju koju biste pogledali, piše Bright Side. Šale mogu biti pretjerano smiješne, a mogu i ne biti smiješne uopće, dok su likovi često dosadni i glupi. Zato pogledajte kompilaciju o najsmješnijim filmovima koji će uljepšati svaku zabavu.

Late Night

Katherine Newbury, voditeljica popularne emisije koja se prikazuje kasno noću, nalazi se na rubu otkaza. Gledanost njene emisije je pala i nije joj jasno što radi pogrešno. Njeni muški kolege se boje naljutiti ju i ne govore joj ništa kako ne bi izgubili posao. Sve je bilo užasno dok se Molly nije pridružila njihovom timu. Ona se ne boji rasprave s Katherine i ne plaši se reći joj sve što misli. Možda novi izgled može spasiti Katherininu karijeru.

Ocjena na IMDb-u: 6,5



The Specials

Bruno i Malik su više od 20 godina odgajatelji djece i adolescenata s autizmom. Oni vjeruju da svako dijete zaslužuje biti voljeno. U namjeri da pomognu djeci, pronađu im prijatelje i bolje ih pripreme za život, odlučuju ih ujediniti i naučiti kako da budu tim. Rezultati akcije ovog para iznenadit će čak i skeptične ljude iz socijalnih službi.

Ocjena na IMDb-u: 7,6



My Masterpiece

Arturo i Renzo su dugo bili prijatelji. Arturo ima galeriju i prodaje slike. Renzo izrađuje dobre slike, ali voli samoću i smatra da naručene slike nisu prava umjetnost. Kada Renzove slike izgube svoju popularnost, Arturo se sjeti da umjetnička djela mnogo više vrijede nakon smrti umjetnika. Tada dolazi na genijalnu ideju kako pokušati zaraditi više novca.

Ocjena na IMDb-u: 7,1



100 Things (100 stvari)

Najbolji prijatelji, Toni i Paul, su bogati i vole kupovati različite stvari. Imaju dosta odjeće, cipela, uređaja, nakita i čini se da u njihovim stanovima ima svega, osim slobodnog prostora. Ali jednog dana se bude potpuno goli u svojim praznim stanovima. Onda se sjete da su se na jednoj zabavi kladili da mogu živjeti bez svih svojih stvari. Sada su sve njihove stvari zaključane u skladištu i mogu dobiti samo jednu stvar dnevno.

Ocjena na IMDb-u: 7,1



Greener Grass

Ovo je potpuno apsurdna komedija o dvije bogate kućanice koje žive u predgrađu. Jedna od njih je svoju malu kćer dala prijatelju, jer je voli. A onda vidi da joj se sin pretvorio u psa. Ipak, ona ne brine mnogo o tim stvarima, jer su one, izgleda, potpuno normalne u njihovom ludom svijetu.

Ocjena na IMDb-u: 6,3



Murder Mystery

Nakon 15 godina braka, Nick and Audrey konačno odlučuju ići u Europu i, tijekom njihovog leta, upoznaju engleskog aristokrata koji ih poziva na brod njegovog bogatog ujaka. Tijekom plovidbe, na brodu se događa ubojstvo i Audrey, koja voli detektivske priče, uvlači svog muža u istragu ovog čudnog zločina.

Ocjena na IMDb-u: 6,0



Booksmart

Dvije čudne prijateljice propuštaju sve školske zabave kako bi se dobro pripremile i upisale prestižne koledže. I uspijevaju u tome. Ipak, one shvaćaju da su i njihovi prijatelji iz škole, koji su uvijek izlazili i tulumarili, također upisali te koledže. Djevojke postaju veoma frustrirane i odlučuju nadoknaditi svu zabavu koju su propustile, u samo jednu večer.

Ocjena na IMDb-u: 7,2



The Whistlers

Cristi se zaljubljuje u Gildu toliko da je spreman sve učiniti za nju. On je policajac, a ona je povezana sa svijetom kriminala. U namjeri da joj pomogne oko nečega veoma kompliciranog, Cristi će morati naučiti poseban jezik zviždanja i izvući Gildinog prijatelja iz zatvora.

Ocjena na IMDb-u: 6,6



Dear Eleanor

Dvije petnaestogodišnje prijateljice, Ellie i Max, bježe od kuće kako bi otišle na putovanje po cijeloj zemlji. One žele naći Eleanor Roosevelt i ostvariti posljednju želju Elliene majke. Ona je željela upoznati prvu damu države.

Ocjena na IMDb-u: 6,0



The Weasel’s Tale

Mladi par želi kupiti imanje na kojem žive četiri filmska umjetnika: redatelj, scenarist, nekada poznata, ali sada zaboravljena glumica i njen muž koji je, također, glumac. Kako bi ostvarili svoj naum, par se pretvara kao da su veliki obožavatelji glumice ne bi li je naveli da im proda zemlju. Ali oni ne mogu ni zamisliti koliko lukavi i pametni mogu biti ovi starci.

Ocjena na IMDb-u: 7,3



The Farewell

Ovaj zabavan film priča nam priču o amaterskoj autorici Billi, njenoj baki Nai Nai i njenoj velikoj obitelji. Billina baka je smrtno bolesna, a susjedi odlučuju sakriti istinu od nje kako bi mogla provesti svoje posljednje dane u miru. Billi je teško pretvarati se, neprestano je tužna, dok se čitava njena obitelj priprema za improvizirano vjenčanje njenog brata koje je, zapravo, samo izgovor kako bi vidio Nai Nai posljednji put. Nai Nai je sretna i nije joj jasno zašto je njena unuka toliko depresivna.

Ocjena na IMDb-u: 7,7



Hichki

Naina Mathur ima Touretteov sindrom još od djetinjstva, ali ona zaista želi postati učiteljica. Njeni učenici joj se podsmjehuju, niko ju ne želi zaposliti, a majka je pokušava uvjeriti da pokuša nešto drugačije. Naina ne odustaje i dobiva ono što želi. Postaje učiteljica u jednoj elitnoj školi i dobiva najnemirniju djecu.

Ocjena na IMDb-u: 7,5



Love at Second Sight

Raphaël i Olivia su se upoznali na koledžu i bili su veoma sretni, sve dok se njegova karijera nije počela razvijati. Postupno, Raphaël je počeo obraćati sve manje pažnje na Oliviju, posvećujući se sve više poslu i kao da je zaboravio na svoju ženu. Ali odjednom se sve mijenja. Sada je Olivija poznata pijanistica koja ne pamti ništa vezano za svog muža, a on je samo učitelj koji mora vratiti ljubav svoje žene.

Ocjena na IMDb-u: 7,1



klix.ba

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Ovo su komedije koje morate pogledati. Garantuju smijeh i zabavu

Post by Mala_Mu » 04 Mar 2020, 12:51

Od nabrojanih samo sam gledala Murder Mystery i to na njemackom pola nisam skontala. :DD

User avatar
uvijek_kontra
zmajček
zmajček
Posts: 28477
Joined: 01 May 2014, 13:09
Location: kompjutOr
Mood:
Has thanked: 1485 times
Been thanked: 1475 times
Status: Offline

Re: Ovo su komedije koje morate pogledati. Garantuju smijeh i zabavu

Post by uvijek_kontra » 04 Mar 2020, 12:54

Prvi cu odgledat definitivno. :D.

Mozda i Murder Mystery.
Ostale, jock.

User avatar
Divlja_u_srcu
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18259
Joined: 30 Jul 2014, 10:39
Location: ``Home is where I`m with you``
Mood:
Status: Offline

Re: Ovo su komedije koje morate pogledati. Garantuju smijeh i zabavu

Post by Divlja_u_srcu » 04 Mar 2020, 12:56

Murder Mystery sam sinoć gledala na Netflix’u.
Odlican je i toplo preporučujem. :D. :ok
Jennifer Aniston :srce
❤️ Majka❤️
Jedina osoba koja može svačije mjesto da zamjeni a njeno niko nemože. ❤️

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119659
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5648 times
Been thanked: 12154 times
Contact:
Status: Online

Re: Ovo su komedije koje morate pogledati. Garantuju smijeh i zabavu

Post by Maja » 04 Mar 2020, 12:56

Ne da nisam gledala vec nisam ni cula za njih :rumenko

User avatar
Trafalgar Law
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1576
Joined: 08 Nov 2019, 08:43
Location: Shiroi Machi
Status: Offline

Re: Ovo su komedije koje morate pogledati. Garantuju smijeh i zabavu

Post by Trafalgar Law » 04 Mar 2020, 12:58

Prost, zabavan, u tri dijela....


Ariel
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11761
Joined: 14 Sep 2019, 02:25
Status: Offline

Re: Ovo su komedije koje morate pogledati. Garantuju smijeh i zabavu

Post by Ariel » 04 Mar 2020, 12:59

Od ovih svih sam jedino gledala murder mystery

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37334
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 24649 times
Been thanked: 4675 times
Status: Offline

Re: Ovo su komedije koje morate pogledati. Garantuju smijeh i zabavu

Post by ElTriconi » 04 Mar 2020, 17:27

Toliko ih moram pogledat da svunoc necu spavat 🙈😂
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Dunjaa
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2998
Joined: 13 Feb 2020, 15:01
Has thanked: 396 times
Been thanked: 986 times
Status: Offline

Re: Ovo su komedije koje morate pogledati. Garantuju smijeh i zabavu

Post by Dunjaa » 06 Mar 2020, 19:42

Adam Sandlera, Jennifer Aniston i komedije :rol

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Ovo su komedije koje morate pogledati. Garantuju smijeh i zabavu

Post by greeneyes » 06 Mar 2020, 20:28

Gledao sam samo murder mystery


Salim se, nisam ni to
Samo sabura

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119659
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5648 times
Been thanked: 12154 times
Contact:
Status: Online

Romantične komedije iz devedesetih kojih se nikada nećemo zasititi

Post by Maja » 08 May 2020, 22:25

Image

pogledu sedme umjetnosti, devedesete su sinonim za evociranje nostalgije. Bez obzira na to jeste li tokom ovog desetljeća odrastali kao djeca, sazrijevali kao odrasli ljudi ili uveliko gazili kroz život krupnim koracima, sigurno uživate ponekad ući u vremeplov filmskih sadržaja i prisjetiti se omiljenih naslova.

Filmsko stvaralaštvo Hollywooda devedesetih je nerazdvojno od žanra romantične komedije. Naizgled jednostavne priče lišene napetosti, u kojima uživamo i danas, čak i povrh toga što smo ih bezbroj puta pogledali (InStyle).

Upravo u tome leži tajna uspjeha romantičnih komedija iz devedesetih. One su utočište od neraspoloženja i stresa svakodnevnog života. Kada nas ozare poznata lica kraljeva i kraljica ovog žanra, nakratko zaboravimo na obaveze i probleme koji mogu pričekati do sutra. Sve i da smo naučili napamet rečenice iz filma, iznova uživamo u ovim suvremenim klasicima.

Sa zadovoljstvom vam preporučujemo:

Zgodna žena (1990.)

Glavne uloge: Julia Roberts, Richard Gere


Romansa u Seattleu (1993.)

Glavne uloge: Tom Hanks, Meg Ryan


Djevojke s Beverly Hillsa (1995.)

Glavne uloge: Alicia Silverstone, Stacey Dash, Brittany Murphy, Paul Rudd


Ona je sve to (1999.)

Glavne uloge: Freddie Prinze Jr., Rachael Leigh Cook, Paul Walker


Svi su ludi za Mary (1998.)

Glavne uloge: Cameron Diaz, Ben Stiller, Matt Dillon


10 razloga zašto te mrzim (1999.)

Glavne uloge: Heath Ledger, Julia Stiles, Joseph Gordon-Levitt


Odbjegla nevjesta (1999.)

Glavne uloge: Julia Roberts, Richard Gere


Dok si spavao (1995.)

Glavne uloge: Sandra Bullock, Bill Pullman


Prijateljice (1997.)

Glavne uloge: Lisa Kudrow, Mira Sorvino


Imaš poruku (1998.)

Glavne uloge: Tom Hanks, Meg Ryan


Bolje ne može (1997.)

Glavne uloge: Jack Nicholson, Helen Hunt, Greg Kinnear


Moj najbolji prijatelj se ženi (1997.)

Glavne uloge: Julia Roberts, Dermot Mulroney, Cameron Diaz, Rupert Everett


Jerry Maguire (1996.)

Glavne uloge: Tom Cruise, Renée Zellweger, Cuba Gooding Jr.

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37334
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 24649 times
Been thanked: 4675 times
Status: Offline

Re: Romantične komedije iz devedesetih kojih se nikada nećemo zasititi

Post by ElTriconi » 08 May 2020, 22:29

Bizi bolan dvitisucita i neka, treba gledat gdje si i sta si. Tamo oni nadio ime djetetu ko da je android a vamo se pise o nekijem filmovima od prija jedne generacije.

Treba ganjat sta sad a ne prisjecat se kako je bilo fino kad je drina bila markaipo, hruscevi radjali kolko hos i to ☺️
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81241
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10209 times
Been thanked: 7065 times
Status: Online

Re: Romantične komedije iz devedesetih kojih se nikada nećemo zasititi

Post by Julia-Klara » 08 May 2020, 22:29

Zgodna žena (1990.)
Glavne uloge: Julia Roberts, Richard Gere


Romansa u Seattleu (1993.)
Glavne uloge: Tom Hanks, Meg Ryan


Odbjegla nevjesta (1999.)
Glavne uloge: Julia Roberts, Richard Gere


Dok si spavao (1995.)
Glavne uloge: Sandra Bullock, Bill Pullman


Imaš poruku (1998.)
Glavne uloge: Tom Hanks, Meg Ryan


Moj najbolji prijatelj se ženi (1997.)
Glavne uloge: Julia Roberts, Dermot Mulroney, Cameron Diaz, Rupert Everett


Jerry Maguire (1996.)
Glavne uloge: Tom Cruise, Renée Zellweger, Cuba Gooding Jr.

:julia
Da
Veliki sam fan Julie Roberts, Sandre Bullock i Mag Ryan
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81241
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10209 times
Been thanked: 7065 times
Status: Online

Re: Romantične komedije iz devedesetih kojih se nikada nećemo zasititi

Post by Julia-Klara » 08 May 2020, 22:30

ElTriconi wrote: 08 May 2020, 22:29 Bizi bolan dvitisucita i neka, treba gledat gdje si i sta si. Tamo oni nadio ime djetetu ko da je android a vamo se pise o nekijem filmovima od prija jedne generacije.

Treba ganjat sta sad a ne prisjecat se kako je bilo fino kad je drina bila markaipo, hruscevi radjali kolko hos i to ☺️
Trico, gledacemo... :pusa
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

Post Reply

Return to “Filmovi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests