Teorije zavjere

Pozorište, slikarstvo, škola, fakultet, istraživanja, izumi.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Nora Ibsenova
Čovječje vrste kći
Čovječje vrste kći
Posts: 18781
Joined: 16 Aug 2019, 20:40
Has thanked: 663 times
Been thanked: 914 times
Status: Offline

Re: AMERIČKI NAUČNIK ŠOKIRAO TVRDNJOM: "Kineska 5G mreža izazvala pandemiju koronavirusa"! (VIDEO)

Post by Nora Ibsenova » 27 Mar 2020, 21:46

Mene interesuje kada je ovo snimano i koliko je ljudi u publici i sjede li na pravilnom rastojanju, te imaju li maske i rukavice.
"Izvini ja sam ko s marsa pala inace." Skin

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5508 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: AMERIČKI NAUČNIK ŠOKIRAO TVRDNJOM: "Kineska 5G mreža izazvala pandemiju koronavirusa"! (VIDEO)

Post by Maja » 29 Mar 2020, 19:38

:grana
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 36819
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 23101 times
Been thanked: 4498 times
Status: Offline

Re: AMERIČKI NAUČNIK ŠOKIRAO TVRDNJOM: "Kineska 5G mreža izazvala pandemiju koronavirusa"! (VIDEO)

Post by ElTriconi » 29 Mar 2020, 19:48

Da je meni i 3g al da je bajdalije ko ovaj komsijin vajrles :inasab
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26358
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1848 times
Been thanked: 4036 times
Status: Offline

Re: Teorije zavjere

Post by Beni » 31 Mar 2020, 15:22

Da li su tacne informacije da je u Kini tolika panika i strah zavladao od COVIDA19 i da je toliko ljudi umrlo od njega. Svakako da nije jer brojke koje sada zaticemo na mrezi su apsolutno minorne da bi se pravio haos na planetarnom nivou. Slike koje smo gledali preko interneta kako u kini ljudi padaju na ulici i kako se ozbiljno Wuhan stavio u karantin su uplasile svjetsku javnost ali se opet postavlja pitanje ako je Kina imala Coronu a tu istu Coronu imamo i mi i cijela evropa, zasto se nije toliko dramaticno umiralo u Francuskoj, Njemackoj i BIH. Svaka zemlja je imala svoju rolu u ovoj predstavi pa tako i Itaija koja je navodno dnevno sahranjivala po 400, 500 i vise ljudi. Na kraju price dva puta se oglasio ministar zdravlja italije koji je rekao bas u jeku “umiranja” od korone, da je od COVIDA19 umrlo samo dvoje ljudi !!! Nakon nekoliko dana je izjavio da samo prebrojavaju preminule i da ne znaju da li su imali ili ne oboljele od COVID19 sto je opet proslo nezapazeno kod javnosti jer su sve Vlade preuzele ozbiljne mjere psiholoskog ratovanja prema sopstvenim gradjanima.

Istina o Koroni je da Korona i “ne postoji” ! U Kini masovno umiranje od COVID19 je u stvari bilo umiranje od NERVNOG GASA “S A R I N” koji su kako se saznaje donijeli americki vojnici tokom vojne vjezbe u Kini. Zadrzavanje Sarina traje od 3 do 4 mjeseca tako da se poslije tog perioda smanjuje dejstvo. Racuna se da bi sve moglo da se zavrsi do kraja Aprila mjeseca. Radi se o eksperimentalnoj americkoj laboratoriji u Avganistanu odakle je i prenesen od strane americkih vojnika u Kinu na vojne vjezbe (igre). (Ovog momenta nepotpuni podaci i detalji). Kineski doktor za koga su kineski zvanicnici tvrdili da je ukazao prvi na COVID19 i koji je zapravo prva zrtva “Corone” je upravo dosao do saznanja da se radi o nervnom gasu “S A R I N” ali da je Kina pod ogromnim pritiskom SAD-a morala da cuti i napravi mahinaciju sa “smrtonosnim” COVID19. Ljekari i clanovi njegove porodice su trazili istinu o njegovoj smrti. Zbog pritiska USA-a vijest se prosirila cijelim svijetom da je Kina izvor virusa, tacnije grad Wuhan. Zasto je zvanicna Kina izabrala bas COVID19. upravo zbog slicnih ali neuporedivo blazih simptoma sa Sarinom - Kolaps pluca, temperatura, dijareja i u glavnom najbolji efekat ima na starije ljude. Period zadrzavanja u vazduhu traje preko 3 mjeseca i april je proglasen poslednjim mjesecom “epidemije”. Da je ovo maslo amerike i da amerika zna sve o tom gasu je i nekoliko izjava americkog predsjednika Donalda Trampa koji je izjavio da ce Amerika sa “Coronom” zavrsiti do 12. aprila, sto je tacan period kada prestaje dejstvo Sarina. Dok je juce pozvao gradjane da polako krenu da se vracaju na posao. Takodje licemerje Donalda Trampa ide do tih granica da je cesto na konferencijama za stampu koristio termin “kineski virus” na sta su mu novinaru sugerirali da to nije lijepo i da se kina provocira na nacionalnoj osnovi.
Jedno od najozbiljnih pitanja je posle ovakvih tvrdnji zasto su sve zemlje svijeta uvele Vanredno stanje i izolaciju ako je Sarin pusten samo u Kini, da li su i ostale zemlje saucesnici americke fabrike lazi. Po istrazivanjima vezano za visoku stopu smrtnosti vezuje se i 5G mreza koja iz Svajcarkse i Austrije ima najvise izvora zracenja uperenih ka sjevernom dijelu italije iz razloga sto 5G talasi uticu na apsolutno sve viruse u ljudskom organizmu pa je zato enormno povecan broj gradjana u italiji sa simptomima “corone’. Takodje je i Spanija pod omanjim zracenjem 5G talasa koja je imala isto povecan broj “zarazenih”. Kao indikator da se u Kini zaista desio bioloski napad je i to da je Indija koja je juzno od same kine svoju zemlju stavila u potpunu blokadu ! Preko milijardu ljudi nesmije da izlazi na ulice u trajanju od 21 dan od 24.03.2020 kako je najavio Indijski premijer Narendra Modi, sto se poklapa sa vremenom prestanka dejstva Sarina.
Takodje se dovodi u sumnju da bi americka vojska izvrsila jos negde biloski napad pa je zbog toga u svijetu podignuta civilna borbena gotovost na najvisi nivo. A kao jos jedan pokazatelj da se iza svega ovoga ne krije samo puki amercki bioloski napad na kinu je i da ce od 1. aprila nebo iznad okejana izmedju Evrope i Amerike biti prazno sem za transportne i vojne letelice. Kao i mnogo vijesti da se sprema vakcina za “COVID19” koja je mozda maslo Globalista i masona kao i vijestacki ekonomski krah u cijelom svijetu.Svakako se moze zakljuciti da se radi o planetarnoj prevari koja do duse jos nije okoncana jer iza ovoga ce se desiti jos nekoliko ruznih stvari koje ce samo ici na stetu covecanstva.
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
uvijek_kontra
zmajček
zmajček
Posts: 28351
Joined: 01 May 2014, 13:09
Location: kompjutOr
Mood:
Has thanked: 1236 times
Been thanked: 1290 times
Status: Offline

Re: Teorije zavjere

Post by uvijek_kontra » 16 Apr 2020, 23:32

Zagorka wrote: 16 Apr 2020, 23:25
uvijek_kontra wrote: 16 Apr 2020, 23:13 Ogledat do kraja ovo na Travelu o desavanjima u Italiji prije nekih 13 godina. Village Canneto. Bilo je čudnih stvari i prije svega ovog. :sok
De nam prepričaj ako stigneš
Gledala sam reportažu iliti dokumentarac o ovome. Jucer mi prepričao prijatelj pa danas potrazila na Travelu.

Ljudi pricaju sta i kako se desavalo. Npr. fen za kosu gori, a nije uključen u struju. Pa onda počele fotelje, kreveti..

https://zanimljivostidana.com/zanimljiv ... ronia.html

Stara vijest ali intrigantna svakako. Ako imas volje, procitaj. :)

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Teorije zavjere

Post by Zagorka » 16 Apr 2020, 23:39

uvijek_kontra wrote: 16 Apr 2020, 23:32
Zagorka wrote: 16 Apr 2020, 23:25

De nam prepričaj ako stigneš
Gledala sam reportažu iliti dokumentarac o ovome. Jucer mi prepričao prijatelj pa danas potrazila na Travelu.

Ljudi pricaju sta i kako se desavalo. Npr. fen za kosu gori, a nije uključen u struju. Pa onda počele fotelje, kreveti..

https://zanimljivostidana.com/zanimljiv ... ronia.html

Stara vijest ali intrigantna svakako. Ako imas volje, procitaj. :)

Svašta. Ja se sve nadam da ce se jednog dana otkriti da je nekom u selu bilo dosadno pa ih strašio. Ili da su im zidovi od zapaljive mase. Ili....ne znam....
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
uvijek_kontra
zmajček
zmajček
Posts: 28351
Joined: 01 May 2014, 13:09
Location: kompjutOr
Mood:
Has thanked: 1236 times
Been thanked: 1290 times
Status: Offline

Re: Teorije zavjere

Post by uvijek_kontra » 16 Apr 2020, 23:41

Ne vjerujem, Zagi. Desavalo se dok su bili pored. Citala sam da su USA imale blizu bazu pa ko zna sta su radili. Moglo je i od toga. Zamisli kad su svesteniki dolazili da rade egzorcizam. :grana

Zamisli sjedis pa počne gorit neki ukras sto drzis u kuci. Ja bi se pozdravila sa zivotom. A nije da nisam cula za slicne stvari od meni poznatih ljudi..

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Teorije zavjere

Post by Zagorka » 16 Apr 2020, 23:59

De bježi neću te više čitati prije spavanja :br


sretne misli ,sretne misli ,sretne misli :medi
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
uvijek_kontra
zmajček
zmajček
Posts: 28351
Joined: 01 May 2014, 13:09
Location: kompjutOr
Mood:
Has thanked: 1236 times
Been thanked: 1290 times
Status: Offline

Re: Teorije zavjere

Post by uvijek_kontra » 17 Apr 2020, 00:25

Zagorka wrote: 16 Apr 2020, 23:59 De bježi neću te više čitati prije spavanja :br

sretne misli ,sretne misli ,sretne misli :medi
Sigurna si. :D. :pusa
Ja vidjela prije korone nesta i nisam bila sama pa me ubjedili da je Starlink tj. sateliti. :123

Krajnje je vrijeme da kupim sebi onaj teleskop koji zelim godinama.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Teorije zavjere

Post by Mutevelija » 17 Apr 2020, 00:27

Džinovi
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
uvijek_kontra
zmajček
zmajček
Posts: 28351
Joined: 01 May 2014, 13:09
Location: kompjutOr
Mood:
Has thanked: 1236 times
Been thanked: 1290 times
Status: Offline

Re: Teorije zavjere

Post by uvijek_kontra » 17 Apr 2020, 00:29

Mutevelija wrote: 17 Apr 2020, 00:27Džinovi
Isto su rekli svesteniki. Bili, odradili svoje, stvar se nastavila. Onda je samo prestalo, mislim da oko 2015.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Teorije zavjere

Post by Mutevelija » 17 Apr 2020, 00:30

Pa ja to je, mada rijetko oni znaju opsijedati stvari, vise ljude.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
uvijek_kontra
zmajček
zmajček
Posts: 28351
Joined: 01 May 2014, 13:09
Location: kompjutOr
Mood:
Has thanked: 1236 times
Been thanked: 1290 times
Status: Offline

Re: Teorije zavjere

Post by uvijek_kontra » 17 Apr 2020, 00:31

Evo, ako se nekom ne da citat.


User avatar
uvijek_kontra
zmajček
zmajček
Posts: 28351
Joined: 01 May 2014, 13:09
Location: kompjutOr
Mood:
Has thanked: 1236 times
Been thanked: 1290 times
Status: Offline

Re: Teorije zavjere

Post by uvijek_kontra » 17 Apr 2020, 00:32

Mutevelija wrote: 17 Apr 2020, 00:30 Pa ja to je, mada rijetko oni znaju opsijedati stvari, vise ljude.
Ja ipak mislim da je nesto drugo. Samo ne znam sta. Rekoh, moguce da su Ameri nesto radili po tim balzama ili nesto drugo. Da ne kazem vanzemaljci al kod Italijana to nije necesta pojava. :hm

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26358
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1848 times
Been thanked: 4036 times
Status: Offline

Re: Teorije zavjere

Post by Beni » 17 Apr 2020, 09:40

uvijek_kontra wrote: 17 Apr 2020, 00:32
Mutevelija wrote: 17 Apr 2020, 00:30 Pa ja to je, mada rijetko oni znaju opsijedati stvari, vise ljude.
Ja ipak mislim da je nesto drugo. Samo ne znam sta. Rekoh, moguce da su Ameri nesto radili po tim balzama ili nesto drugo. Da ne kazem vanzemaljci al kod Italijana to nije necesta pojava. :hm
Ja mislim da je jako elektromagnetno polje u pitanju
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
uvijek_kontra
zmajček
zmajček
Posts: 28351
Joined: 01 May 2014, 13:09
Location: kompjutOr
Mood:
Has thanked: 1236 times
Been thanked: 1290 times
Status: Offline

Re: Teorije zavjere

Post by uvijek_kontra » 17 Apr 2020, 09:49

Beni_dvosekundas wrote: 17 Apr 2020, 09:40

Ja mislim da je jako elektromagnetno polje u pitanju
:ok i ja. Al odakle i kako. :D

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26358
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1848 times
Been thanked: 4036 times
Status: Offline

Re: Teorije zavjere

Post by Beni » 17 Apr 2020, 09:53

uvijek_kontra wrote: 17 Apr 2020, 09:49
Beni_dvosekundas wrote: 17 Apr 2020, 09:40

Ja mislim da je jako elektromagnetno polje u pitanju
:ok i ja. Al odakle i kako. :D
IZ zemlje
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
uvijek_kontra
zmajček
zmajček
Posts: 28351
Joined: 01 May 2014, 13:09
Location: kompjutOr
Mood:
Has thanked: 1236 times
Been thanked: 1290 times
Status: Offline

Re: Teorije zavjere

Post by uvijek_kontra » 17 Apr 2020, 09:54

A jesi rijecit. :valja

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26358
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1848 times
Been thanked: 4036 times
Status: Offline

Re: Teorije zavjere

Post by Beni » 17 Apr 2020, 10:01

uvijek_kontra wrote: 17 Apr 2020, 09:54 A jesi rijecit. :valja
Znam :oo
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Trafalgar Law
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1576
Joined: 08 Nov 2019, 08:43
Location: Shiroi Machi
Status: Offline

Re: Teorije zavjere

Post by Trafalgar Law » 04 May 2020, 17:11

Uplašena majka: Doktore, pomagajte, čipirat će mi bebu ovo ljeto!; Dr. Saša Ceci: Ma dajte gospođo, besmislice. Baš Gatesa briga za vas i vaše dijete


https://slobodnadalmacija.hr/sd-plus/sp ... O7e5rZ_1ks

Post Reply

Return to “Kultura, umjetnost, edukacija, nauka”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests