Policije i obavještajne agencije u BiH

Društvene teme iz naše zemlje.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: KAKO POLICAJAC U KRAJINI UPOZORAVA MIGRANTE: BOSNIAN PIPL, TRRR, PUŠKA TANDŽARA, TRRRR

Post by Taare » 28 Aug 2020, 18:58

Lijepa titina milicija. Kako bi oni sad krv pišali, malo je reć.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31701
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2695 times
Been thanked: 5152 times
Status: Offline

Re: KAKO POLICAJAC U KRAJINI UPOZORAVA MIGRANTE: BOSNIAN PIPL, TRRR, PUŠKA TANDŽARA, TRRRR

Post by Matan » 28 Aug 2020, 19:05

Meni nije jasno da moze netko pustiti da mu se zemljom secu slobodno ova rulja..
pa jebote drzava i sto se narod ne digne i jebe mater i politicarima i ovim idiotima..
dokle ce narod jebavati ko stigne..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: KAKO POLICAJAC U KRAJINI UPOZORAVA MIGRANTE: BOSNIAN PIPL, TRRR, PUŠKA TANDŽARA, TRRRR

Post by Chloe » 28 Aug 2020, 19:05

Hurija wrote: 28 Aug 2020, 15:24 Na granici je to i gore okolo su povratnici Srbi Chloe znas to i sama ,osim toga uslovi u tim kampu su ravni nuli
Znam. Bila sam tamo. :D
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56109
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1970 times
Been thanked: 5816 times
Status: Offline

Re: KAKO POLICAJAC U KRAJINI UPOZORAVA MIGRANTE: BOSNIAN PIPL, TRRR, PUŠKA TANDŽARA, TRRRR

Post by Duminjo » 28 Aug 2020, 19:13

animals wrote: 28 Aug 2020, 19:05 Meni nije jasno da moze netko pustiti da mu se zemljom secu slobodno ova rulja..
pa jebote drzava i sto se narod ne digne i jebe mater i politicarima i ovim idiotima..
dokle ce narod jebavati ko stigne..
Koji narod?

Digne ih se 50 poštenih da sacuvaj grad i rastjeraju migrante, dodje murija i od njih 50, pola izmlati i zatvori. I jos ih progalsi huliganima. Kad god saka naroda izadje i nesto proba na silu, odmah su huligani

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56109
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1970 times
Been thanked: 5816 times
Status: Offline

Re: KAKO POLICAJAC U KRAJINI UPOZORAVA MIGRANTE: BOSNIAN PIPL, TRRR, PUŠKA TANDŽARA, TRRRR

Post by Duminjo » 28 Aug 2020, 19:14

I slabo ce se ko dici ako njemu bas ne dodje u dvorište. Kad jebu Husniju na skroz drugom dijelu grada, njemu nije voda do grla. Nece njega

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31701
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2695 times
Been thanked: 5152 times
Status: Offline

Re: KAKO POLICAJAC U KRAJINI UPOZORAVA MIGRANTE: BOSNIAN PIPL, TRRR, PUŠKA TANDŽARA, TRRRR

Post by Matan » 28 Aug 2020, 19:15

Duminjo wrote: 28 Aug 2020, 19:14 I slabo ce se ko dici ako njemu bas ne dodje u dvorište. Kad jebu Husniju na skroz drugom dijelu grada, njemu nije voda do grla. Nece njega
Ma i to sto kazes..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: KAKO POLICAJAC U KRAJINI UPOZORAVA MIGRANTE: BOSNIAN PIPL, TRRR, PUŠKA TANDŽARA, TRRRR

Post by insomnia » 28 Aug 2020, 19:24

Chloe wrote: 27 Aug 2020, 07:21
Hurija wrote: 27 Aug 2020, 07:03 Mislim da Migranti lagano izmicu kontroli ,trenutno podliježu našim zakonima ,ako ne mogu da ih stave pod kontrolu policajci u Krajini,neka traze pojačanje iz Federacije i ostalih kantona ,mislim da je vrijeme da se njihove nedozvoljene radnje presjeku ,pratim šta rade , presjecanje puteva i saobraćajnica,paljenje objekata uništsvanje imovine ,napadi na policiju nije to visžse ni sporadično,oni podlježu zakonima u BIH ne mi njima 🌝
Migracije nisu nešto što mi možemo spriječiti.
Činjenica jeste da je situacija izmakla kontroli.
Izmoreni, gladni, nigdje prispjeli nisu, izgubljeni su u oni najnormalniji. Drugo se ne može očekivati osim problema.
Sinoć sam gledala jednog njemačkog psihologa koji je zadužen za migrante tamo. Nije loše čuti stručno mišljenje o njihovom psihičkom stanju.
Opet ti branis tuzne okice. Evo nekim cudom imas apsolutnu vlast. Sta je po tebi rjesenje? Kako rasprtljati ovo?
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: KAKO POLICAJAC U KRAJINI UPOZORAVA MIGRANTE: BOSNIAN PIPL, TRRR, PUŠKA TANDŽARA, TRRRR

Post by Chloe » 28 Aug 2020, 19:41

insomnia wrote: 28 Aug 2020, 19:24
Chloe wrote: 27 Aug 2020, 07:21

Migracije nisu nešto što mi možemo spriječiti.
Činjenica jeste da je situacija izmakla kontroli.
Izmoreni, gladni, nigdje prispjeli nisu, izgubljeni su u oni najnormalniji. Drugo se ne može očekivati osim problema.
Sinoć sam gledala jednog njemačkog psihologa koji je zadužen za migrante tamo. Nije loše čuti stručno mišljenje o njihovom psihičkom stanju.
Opet ti branis tuzne okice. Evo nekim cudom imas apsolutnu vlast. Sta je po tebi rjesenje? Kako rasprtljati ovo?
Ne branim nikoga... Svi smo jadni zajedno u ovoj situaciji. Očekivati da oni budu kao "bebice" je apsurdno obzirom na uslove i sve što proživljavaju.
Situacija je u Kladuši je veoma napeta.
Ekonomska situacija je sve gora za same građane, migranti su više gladni nego siti, a svu situaciju iz pozadine potpiruje "predizborna kampanja".

U nemanju, ogorçenost, napetost je prisutna i kod onih koji su svoji na svome.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: KAKO POLICAJAC U KRAJINI UPOZORAVA MIGRANTE: BOSNIAN PIPL, TRRR, PUŠKA TANDŽARA, TRRRR

Post by insomnia » 28 Aug 2020, 19:43

Nego sta bi ti uradila
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120517
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6998 times
Been thanked: 7949 times
Status: Online

Re: Vlasnik pronašao ukradeno vozilo prije policije u Travniku

Post by Krokodil Behko » 28 Aug 2020, 19:48

Kantu voziti. To niko ne krade, govorim iz vlastitog iskustva :nokti
online

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: KAKO POLICAJAC U KRAJINI UPOZORAVA MIGRANTE: BOSNIAN PIPL, TRRR, PUŠKA TANDŽARA, TRRRR

Post by Chloe » 28 Aug 2020, 21:04

Jednu, dvije od praznih hala u Kladuši van grada iznajmila IOM-u da opremi kaao Miral, maknula sa ulica i stavila pod kontrolu, a potom tražila način zaštite granica, povrata istih u matične države itd...

Samo za sve je potreban koncezus tri glave u BiH.... A Dodik nije za saradnju, to je općepoznato, njemu ide u prilog sve ovo što se dešava u Federaciji, tako da sam kontaj ima li rjeşenja.... :lupa

Oops.. Odoh smazati ćevape, more biti skontam kako Dodu slomiti.....😂😂
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96693
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34625 times
Been thanked: 21267 times
Contact:
Status: Offline

Re: KAKO POLICAJAC U KRAJINI UPOZORAVA MIGRANTE: BOSNIAN PIPL, TRRR, PUŠKA TANDŽARA, TRRRR

Post by Rum » 28 Aug 2020, 21:05

Chloe wrote: 28 Aug 2020, 21:04 Jednu, dvije od praznih hala u Kladuši van grada iznajmila IOM-u da opremi kaao Miral, maknula sa ulica i stavila pod kontrolu, a potom tražila način zaštite granica, povrata istih u matične države itd...

Samo za sve je potreban koncezus tri glave u BiH.... A Dodik nije za saradnju, to je općepoznato, njemu ide u prilog sve ovo što se dešava u Federaciji, tako da sam kontaj ima li rjeşenja.... :lupa

Oops.. Odoh smazati ćevape, more biti skontam kako Dodu slomiti.....😂😂
10 sa citavom i dulum luka podrig
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: KAKO POLICAJAC U KRAJINI UPOZORAVA MIGRANTE: BOSNIAN PIPL, TRRR, PUŠKA TANDŽARA, TRRRR

Post by insomnia » 28 Aug 2020, 21:17

Znaci moraju biti zatvoreni i pod strazom
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: KAKO POLICAJAC U KRAJINI UPOZORAVA MIGRANTE: BOSNIAN PIPL, TRRR, PUŠKA TANDŽARA, TRRRR

Post by Chloe » 28 Aug 2020, 21:27

insomnia wrote: 28 Aug 2020, 21:17 Znaci moraju biti zatvoreni i pod strazom
Poželjno je da se nadziru, ali sve u skladu sa zakonom.
U Miralu su zaposleni zaštitari koji nadziru dešavanja. Ima nasilja, i to nije za ibrećenje obzirom na sve.

Ako su siti, okupani, pod liječničkim nadzorom i imaju svoj krevet, dolazim im odjeća i obuća, nemaju potrebu tražiti, provaljivati itd.
Budala ima, imamo ih i mi. :cudi
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: KAKO POLICAJAC U KRAJINI UPOZORAVA MIGRANTE: BOSNIAN PIPL, TRRR, PUŠKA TANDŽARA, TRRRR

Post by Chloe » 28 Aug 2020, 21:28

Rum wrote: 28 Aug 2020, 21:05
Chloe wrote: 28 Aug 2020, 21:04 Jednu, dvije od praznih hala u Kladuši van grada iznajmila IOM-u da opremi kaao Miral, maknula sa ulica i stavila pod kontrolu, a potom tražila način zaštite granica, povrata istih u matične države itd...

Samo za sve je potreban koncezus tri glave u BiH.... A Dodik nije za saradnju, to je općepoznato, njemu ide u prilog sve ovo što se dešava u Federaciji, tako da sam kontaj ima li rjeşenja.... :lupa

Oops.. Odoh smazati ćevape, more biti skontam kako Dodu slomiti.....😂😂
10 sa citavom i dulum luka podrig

Jašta, možeš ti, ja sam ipak peticu naravno sa lukom i kajmakom... 🤗 :hihi
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43008
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14205 times
Been thanked: 12774 times
Status: Online

Re: KAKO POLICAJAC U KRAJINI UPOZORAVA MIGRANTE: BOSNIAN PIPL, TRRR, PUŠKA TANDŽARA, TRRRR

Post by Masamune » 29 Aug 2020, 07:12

When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119838
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5703 times
Been thanked: 12283 times
Contact:
Status: Offline

Hapsio zbog komentara na Facebooku: Potvrđena optužnica protiv policajca iz Cazina

Post by Maja » 20 Oct 2020, 11:15

Image

Općinski sud u Cazinu potvrdio je optužnicu Kantonalnog tužilaštva Unsko-sanskog kantona protiv komandira Policijske stanice Cazin Saida Ljubijankića (51) iz Cazina zbog krivičnih djela zloupotrebe položaja ili ovlasti i lažnog prijavljivanja.

U optužnici se navodi kako se osnovano sumnja da je Said Ljubijankić od 23. aprila do 13. juna 2020. godine u Cazinu, kao komandir Policijske stanice Cazin, nakon što podnio prijavu protiv K.P. zbog krivičnog djela - Ugrožavanja sigurnosti, a zbog pisanja komentara na društvenoj mreži Facebook na tekst obavljen o komandiru Policijske stanice Cazin, prekoračio svoja službena ovlaštenja.

On se tereti da je 8. maja 2020. godine, naredio raspisivanje operativne potrage za osobom K.P. s nalogom da se uhapsi bez postojanja zakonskih razloga za lišenje slobode u vidu postojanja osnova sumnje o počinjenom krivičnom djelu i pritvorskih razloga, te protivno usmenom nalogu dežurnog tužioca Kantonalnog tužilaštva Unsko-sanskog kantona koji se u konsultacijama sa postupajućim istražiteljem očitovao da u predmetnim radnjama nema obilježja krivičnog djela.

Postupajući po protivpravnom nalogu Policijske stanice Cazin kao rezultatu prekoračenih ovlaštenja komandira, pripadnici Granične policije BiH su 12. juna 2020. godine na MGP Velika Kladuša uhapsili K.P. koji je istog dana predan ovlaštenim službenim licima i koji je tu protivpravno zadržan do 13. juna.

Osnovanost optužnice potvrđena je opsežnom istragom u kojoj je salušan veći broj svjedoka i prikupljeno nekoliko desetina materijalnih dokaza.

U narednom periodu se očekuje zakazivanje ročišta za izjašnjenje o krivnji pred Općinskim sudom u Cazinu.

Klix.ba

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119838
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5703 times
Been thanked: 12283 times
Contact:
Status: Offline

Re: Hapsio zbog komentara na Facebooku: Potvrđena optužnica protiv policajca iz Cazina

Post by Maja » 20 Oct 2020, 11:17

Jel zna iko sta je taj uhapseni napisao pa ga je ovaj uhapsio.

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22657
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 13028 times
Been thanked: 12683 times
Status: Offline

Re: Hapsio zbog komentara na Facebooku: Potvrđena optužnica protiv policajca iz Cazina

Post by Dori » 20 Oct 2020, 11:29

Maja wrote: 20 Oct 2020, 11:17 Jel zna iko sta je taj uhapseni napisao pa ga je ovaj uhapsio.
I gdje su Fuddo i Insomnija danas? :hm :D.
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120517
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6998 times
Been thanked: 7949 times
Status: Online

Re: Hapsio zbog komentara na Facebooku: Potvrđena optužnica protiv policajca iz Cazina

Post by Krokodil Behko » 20 Oct 2020, 11:37

Dori wrote: 20 Oct 2020, 11:29
Maja wrote: 20 Oct 2020, 11:17 Jel zna iko sta je taj uhapseni napisao pa ga je ovaj uhapsio.
I gdje su Fuddo i Insomnija danas? :hm :D.

Fudo je tu, krije se, a Insomnia je uhapšen u banovićima, zbog komentara, na forumima. Biće slobodan večeras
online

Post Reply

Return to “BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 68 guests