Crna hronika

Televizija, štampa, internet portali.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3112
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 319 times
Status: Offline

Re: Radnica na Baščaršiji danas trčala za lopovom, savladala ga i predala policiji

Post by CikCikCikPogodi » 11 Sep 2020, 11:19

Mene je jedan klosar tuzio sto sam mu stavio koljeno na vrat. To je bilo ispred Silvera pocetkom Decembra prosle godine, sasvim se slucajno tu naso cekajuci taksi. Vidim u onom prolazu napada zenu, koja je njegova djevojka, naravno bio je nadrogiran. Lako sam ga savladao, ali se koprco na podu, pa sam ga moro na najefikasniji nacin smiriti. Onaj zastitar iz Silevara sto izgleda ko chicken nugget na stereoidima izaso samo da nazove policiju.
Dobro da sam sve policajcu objasnio, imo sam srece stop je njegova djevojka to sve potvrdila, a za koljeno na vratu su mi rekli da je opravdano. Mozda sam imao srece jos sto su bili mladi policajci.

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26400
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1867 times
Been thanked: 4093 times
Status: Online

Re: Radnica na Baščaršiji danas trčala za lopovom, savladala ga i predala policiji

Post by Beni » 11 Sep 2020, 11:31

Djaba ti ta prica ako nisi bio na klixu nije se ni desilo :mmm
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3112
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 319 times
Status: Offline

Re: Radnica na Baščaršiji danas trčala za lopovom, savladala ga i predala policiji

Post by CikCikCikPogodi » 11 Sep 2020, 11:47

Beni wrote: 11 Sep 2020, 11:31 Djaba ti ta prica ako nisi bio na klixu nije se ni desilo :mmm
Ja sam odustao od dojavljivanja Klixu. Zadnji put kad sam ih zvao telefonom, mislim da su prabacio na mobitel, jer sam cuo neko partijanje u pozadini. Imo sam osjecaj ko da pricam sa pijanim frajerom, on mene nije registrirao u glavi.

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31601
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2683 times
Been thanked: 5127 times
Status: Offline

Re: Radnica na Baščaršiji danas trčala za lopovom, savladala ga i predala policiji

Post by Matan » 11 Sep 2020, 12:35

Ma imala srecu sto je bio sitni klosar..
u Becu je tako trcao policajac u civilu za kriminalcem, nije nista ukrao,
samo ga htjeo legitimisati..
posto je policajac bio spreman fizicki, sustigao ga je..
bolje da nije..na kraju ga nasli sa nozem zabodenim u prsa..
prezivio slucajno..ovog Kosovara uhvatili nakon nekog vremena na osnovu dnk..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96492
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34428 times
Been thanked: 21153 times
Contact:
Status: Online

Re: Poginuo pješak u Sarajevu, vozač automobila pobjegao s mjesta nesreće

Post by Rum » 11 Sep 2020, 12:46

Policija objavila detalje saobraćajne nesreće u Sarajevu u kojoj je smrtno stradao pješak

Image


MUP KS je objavio detalje sinoćnje nesreće u sarajevskom naselju Boljakov Potok u ulici Smaila Šikala, u kojoj je jedan pješak smrtno stradao, a drugi povrijeđen.

Kako su naveli, vozač je pobjegao bez zaustavljanja nakon što je skrivio nesreću, bez pružanja pomoći stradalima. U nesreći je poginuo pješak inicijala M. H. rođen 1965. godine u Čajniču, a nastanjen u Sarajevu, dok je povrijeđen pješak inicijala U. Dž. rođen 1966. godine u Rogatici s prebivalištem u Sarajevu.

"Tijelo preminulog je vozilom KJKP 'Pokop' prevezeno u prosekturu Bare, gdje će se po nalogu tužioca izvršiti obdukcija. Lakše tjelesne povrede je zadobio pješak U. Dž., a ljekarsku pomoć mu je ukazala ekipa Zavoda za hitnu medicinsku pomoć, zatim u Općoj bolnici 'Prim. dr. Abdulah Nakaš' u Sarajevu, nakon čega je upućen na kućno liječenje. Uviđaj na mjestu saobraćajne nezgode su obavili dežurni tužilac Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo, policijski službenici Uprave policije MUP-a KS i ovlašteni sudski vještaci saobraćajne i mašinske struke". naveli su iz MUP-a KS.

Radeći na rasvjetljavanju opisanog krivičnog djela, policijski službenici su utvrdili da je navedenu saobraćajnu nezgodu prouzrokovao vozač A. S., rođen 1987. godine u Sarajevu, gdje je i nastanjen, upravljajući putničkim motornim vozilom marke VW Touareg, registarskih oznaka K47-T-335.

"Isti je pomenutog dana u 21:05 sati pronađen zajedno s osobom inicijala A. B., rođen 1982. godine u Sarajevu, gdje je i nastanjen, a koji se u momentu saobraćajne nesreće nalazio u vozilu na mjestu suvozača. Vozač A. S. je 11. 9. 2020. godine u 3:00 uhapšen zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivična djela protiv sigurnosti javnog saobraćaja i neukazivanja pomoći osobi povrijeđenoj u saobraćajnoj nesreći i ugrožavanja javnog saobraćaja, dok je suvozač A. B. uhapšen zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivična djela neukazivanja pomoći osobi povrijeđenoj u saobraćajnoj nezgodi i pomaganja izvršiocu nakon izvršenog krivičnog djela", pojasnili su iz MUP-a KS

istrage, pod nadzorom postupajućeg tužioca Kantonalnog tužilaštva KS nastavljaju rad na dokumentovanju ove saobraćajne nesreće.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Radnica na Baščaršiji danas trčala za lopovom, savladala ga i predala policiji

Post by Mutevelija » 11 Sep 2020, 13:41

Chloe wrote: 11 Sep 2020, 08:07
Mutevelija wrote: 11 Sep 2020, 01:29 Pokupili smo novac, policajci su se predstavili i lopov je vrlo brzo uhapšen

Savladala je ona moju pranenu.

Samo trcala za njim i digla paniku.


A naslov je senzacionalisticki :ooo
Jeeee, pa bilo bi joj bolje da je na mjestu cupkala, vrištala i lomila ruke, nego napravila strku oko toga ... :o

Doduše, provela bi par sati u policisjkoj stanici dajući izjavi i trpeći provokativna pitanja, kao prvoosumnjičina,
pretrpila kritike poslodavca zbog "nemara" ... itd .itd ... :ooo
Fulala si ceo fudbal, pogresan je naslov, kaz da su ga neki momci dobro prebili. Ali dobro novinarski klickbait.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3083 times
Status: Offline

Re: Radnica na Baščaršiji danas trčala za lopovom, savladala ga i predala policiji

Post by Chloe » 11 Sep 2020, 13:53

Mutevelija wrote: 11 Sep 2020, 13:41
Chloe wrote: 11 Sep 2020, 08:07

Jeeee, pa bilo bi joj bolje da je na mjestu cupkala, vrištala i lomila ruke, nego napravila strku oko toga ... :o

Doduše, provela bi par sati u policisjkoj stanici dajući izjavi i trpeći provokativna pitanja, kao prvoosumnjičina,
pretrpila kritike poslodavca zbog "nemara" ... itd .itd ... :ooo
Fulala si ceo fudbal, pogresan je naslov, kaz da su ga neki momci dobro prebili. Ali dobro novinarski klickbait.
Ok. Ništa neobično. Ni za mene ni za vijest. :ooo

Da nije krenula za njim, ne bi niko reagovao, on bi odšetao ... :cudi
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Radnica na Baščaršiji danas trčala za lopovom, savladala ga i predala policiji

Post by Mutevelija » 11 Sep 2020, 17:36

Chloe wrote: 11 Sep 2020, 13:53
Mutevelija wrote: 11 Sep 2020, 13:41

Fulala si ceo fudbal, pogresan je naslov, kaz da su ga neki momci dobro prebili. Ali dobro novinarski klickbait.
Ok. Ništa neobično. Ni za mene ni za vijest. :ooo

Da nije krenula za njim, ne bi niko reagovao, on bi odšetao ... :cudi
Pa ne bi ali mi zao sto ne vidim na kameri da ga savladava :inasab
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Radnica na Baščaršiji danas trčala za lopovom, savladala ga i predala policiji

Post by insomnia » 11 Sep 2020, 17:39

Ona da brani a on da radja
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Radnica na Baščaršiji danas trčala za lopovom, savladala ga i predala policiji

Post by MunDzi » 11 Sep 2020, 17:48

insomnia wrote: 11 Sep 2020, 06:44 Pojela joj hemija mozak. Ostavi sve. Ljudi su mogli istovariiti prodavnicu
Dokaz da su mozak i misici obrnuto proporcionalni. :D.

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25673
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3122 times
Been thanked: 4120 times
Contact:
Status: Offline

Re: Radnica na Baščaršiji danas trčala za lopovom, savladala ga i predala policiji

Post by ina » 14 Sep 2020, 15:18

Šta reći.. 😁 :lupa
Svijest ima sidrište.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Zlostavljala dvojicu muškaraca u stanu: Ko je 19-godišnja Sarajka uhapšena u akciji policije?

Post by Mutevelija » 17 Sep 2020, 20:29

Image
Devetnaestogodišnjakinja koju su pripadnici FUP-a uhapsili jučer u nastavku akcije kodnog naziva Lipa, danas jepredata Tužilaštvu KS. Zvanično su saopćeni tek njeni incijali, ali kako prenosi Oslobođenje, radi se o Arabelli Avdić, koja je odranije poznata policijskim organima. Avdić je osumnjičena je za nanošenje teških tjelesnih povreda, protivpravno lišenje slobode i neovlaštenu proizvodnju i stavljanje u promet opojnih droga.







Image
Iz Tužilaštva su precizirali da je osumnjičena djevojka u maju ove godine u stanu na Alipašinom Polju protivzakonito postupala, odnosno ograničila je slobodu kretanja dvojici muškaraca, potom ih je udarala šakama i nogama i nanosila im povrede nožem. Prilikom prilikom pretresa stana koji koristi na području sarajevske Općine Novi Grad pronađeni su heroin, amfetamin, kanabis, te drugi predmeti koji će biti korišteni kao dokaz u krivičnom postupku.


Arabela Avdić je hapšena i u decembru prošle godine zajedno sa 25-godišnjim Semirom Zornićem zbog sumnje da su pokušali provaliti u Konzum na Koševskom Brdu. Vezano | Policija pronašla fotografije u mobitelu: Arabelu Avdić nisu prijavili mušarci koje je mučila Policija je, naime, nakon prijave da neko pokušava provaliti u prodavnicu izašla na mjesto događaja i zatekla provalnički par na djelu. U blizini je nađen i Renault Scenic, kojim su se dovezli, a koji je, kako se ispostavilo, ukraden na području Ilidže. U tom automobilu nađeno je 14 paketića marihuane i paketić spida, a Avdić je rekla da je droga njena. Istrgom je utvrđeno da je Zornić Renault ukrao u ilidžanskom naselju Otes početkom novembra. Nakon saslušanja u policiji, njih dvoje su tada, uz prijave zbog teške krađe, pokušaja teške krađe, te posjedovanja i omogućavanja uživanja opojnih droga, predati Tužilaštvu. No, Avdićeva je ubrzo puštena na slobodu jer je Općinski sud prihvatio prijedlog odbrane, a Zorniću je određen jednomjesečni pritvor | Preuzeto sa: https://tuzlanski.ba/crna-hronika/zlost ... -policije/
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Zlostavljala dvojicu muškaraca u stanu: Ko je 19-godišnja Sarajka uhapšena u akciji policije?

Post by Mutevelija » 17 Sep 2020, 20:30

Policija pronašla fotografije u mobitelu: Arabelu Avdić nisu prijavili mušarci koje je mučila

Omar Mehmedbašić danas u Općinskom sudu u Sarajevu tražio da se odbije prijedlog za određivanje pritvora Arabeli Avdić U Općinskom sudu u Sarajevu održano je danas ročište na kojem je razmatran prijedlog Tužilaštva KS da se Arabeli Avdić (19), uhapšenoj u nastavku akcije “Lipa”, odredi jednomjesečni pritvor zbog protupravnog lišenja slobode, nanošenja lakših povreda i posjedovanja droge. Tužilaštvo je tražilo da joj se odredi pritvor zbog opasnosti da bi boravkom na slobodi mogla ponoviti krivično djelo. Njen branilac, sarajevski advokat Omar Mehmedbašić usprotivio se prijedlogu za pritvor, naglašavajući da oštećeni nikada nisu ni prijavili Arabelu za događaj iz maja ove godine.



Mehmedbašić je kazao da su istražitelji naknadno došli do saznanja nakon što su u mobitelu dilera Mirze Džinde pronašli fotografije, na osnovu kojih su pokrenuli istragu i uhapsili Arabelu. Vezano | Zlostavljala dvojicu muškaraca u stanu: Ko je 19-godišnja Sarajka uhapšena u akciji policije? Arabela je prekjučer uhapšena u naselju Buča Potok, gdje je inače nastanjena. Dvojicu muškaraca D. K. i A. Lj. zlostavljala je u maju ove godine u stanu njenog prijatelja, poznatog sarajevskoj dilera Mirze Džinde (49) u Bosanskoj ulici na Alipašinom Polju. Mirza Džindo je pozvao i angažovao A. Lj. i D. K. da mu okreče zidove ispred stana. Nakon što su počeli s molerskim radovima, Džindo i Arabela su ih pozvali u stan i zaključali vrata. Kako piše Avaz, Džindo ih je napao da su im ukrali drogu, te je D. K. optužio da je šmeker Tužilaštva. Džindo je tukao A. Lj. po raznim dijelovima tijela, a Arabela se sumnjiči da je šakama i nogama tukla D. K. po glavi i tijelu. Nakon toga naredila je A. Lj. da donese kuhinjski nož kojim je htjela da D. K. nanese posjekotine, ali je nož bio tup. Zbog toga je sama otišla u kuhinju po drugi nož i sjekla D. K. po rukama. Mirza je u isto vrijeme bejzbol palicom tukao A. Lj. po glavi i tijelu.

Njihove žrtve, prema dostupnim informacijama, u ovom slučaju će biti iskorištene kao svjedoci. Iz FUP-a je saopćeno da su prilikom pretresa stana koji koristi osumnjičena Arabela Avdić na području sarajevske općine Novi Grad pronađeni heroin, amfetamin i kanabis. Mirza Džindo se nalazi u pritvoru, koji mu je određen nakon što su ga početkom jula pripadnici FUP-a u akciji “Lipa” uhapsili zajedno s migrantom H. H. iz Maroka. U Džindinom stanu na Alipašinom Polju pronađeni su heroin, spid i marihuana, a sumnjiči se da je drogu dilao uglavnom stranim državljanima, odnosno migrantima. Marokanac je uhapšen zbog posjedovanja droge. Arabela je u Tužilaštvu izjavila da je ona sada u dobrim odnosima sa dvojicom |












OVO JE DEVOJKA (19) koja je u stanu zarobila i SEKLA dva muškarca! Arabela Avdić predata tužilaštvu KS

Image


Ali kako:??

Dva muskarca jedna zena :??
Last edited by Mutevelija on 17 Sep 2020, 20:32, edited 1 time in total.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119707
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5658 times
Been thanked: 12187 times
Contact:
Status: Offline

Re: Zlostavljala dvojicu muškaraca u stanu: Ko je 19-godišnja Sarajka uhapšena u akciji policije?

Post by Maja » 17 Sep 2020, 20:31

Mora da je feministkinja

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Zlostavljala dvojicu muškaraca u stanu: Ko je 19-godišnja Sarajka uhapšena u akciji policije?

Post by Mutevelija » 17 Sep 2020, 20:32

Ja mislim da je ovo Sado mazo afera bila cim je nisu htjeli prijaviti.
Cuj lisila ih slobode.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80530
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7184 times
Been thanked: 11632 times
Status: Offline

Re: Zlostavljala dvojicu muškaraca u stanu: Ko je 19-godišnja Sarajka uhapšena u akciji policije?

Post by spacebound » 17 Sep 2020, 20:34

Citala sam jucer na fb komentare na ovu vijest. Oplakala :valja
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Zlostavljala dvojicu muškaraca u stanu: Ko je 19-godišnja Sarajka uhapšena u akciji policije?

Post by Mutevelija » 17 Sep 2020, 20:34

Nakon toga naredila je A. Lj. da donese kuhinjski nož kojim je htjela da D. K. nanese posjekotine, ali je nož bio tup :plavi . Zbog toga je sama otišla u kuhinju po drugi nož i sjekla D. K. po rukama. Mirza je u isto vrijeme bejzbol palicom tukao A. Lj. po glavi i tijelu.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Zlostavljala dvojicu muškaraca u stanu: Ko je 19-godišnja Sarajka uhapšena u akciji policije?

Post by Mutevelija » 17 Sep 2020, 20:35

Joj uklapa se u moj stereotip, opasni ćuko tetovaže :oo
Mora biti hoštaplerka
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Zlostavljala dvojicu muškaraca u stanu: Ko je 19-godišnja Sarajka uhapšena u akciji policije?

Post by insomnia » 17 Sep 2020, 20:37

Mutevelija wrote: 17 Sep 2020, 20:34 Nakon toga naredila je A. Lj. da donese kuhinjski nož kojim je htjela da D. K. nanese posjekotine, ali je nož bio tup :plavi . Zbog toga je sama otišla u kuhinju po drugi nož i sjekla D. K. po rukama. Mirza je u isto vrijeme bejzbol palicom tukao A. Lj. po glavi i tijelu.
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Remzudin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4971
Joined: 29 Feb 2016, 19:05
Has thanked: 192 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Zlostavljala dvojicu muškaraca u stanu: Ko je 19-godišnja Sarajka uhapšena u akciji policije?

Post by Remzudin » 17 Sep 2020, 20:38

Neka neka,dobro je ona to uradila.
Nadam se da je ona nji izradila dobro sa kandzijom.

Prava je djavolka,trebao sam bas sa njom popricati
i da njoj savjetujem dobro maltretiranje muskaraca.

Post Reply

Return to “Mediji”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests