Kakvu ženu muškarci žele?

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Anonimni iskreni muškarac: “Žene misle da je seks, ali NIJE – više od svega, od žena želimo OVO!”

Post by prog321 » 16 Nov 2020, 22:23

ina,
i ti to povjerovala kad je pricao ? :ooo
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Anonimni iskreni muškarac: “Žene misle da je seks, ali NIJE – više od svega, od žena želimo OVO!”

Post by Hurija » 16 Nov 2020, 22:25

To on sad govori sa 73,čovjek sto je stariji liči sve više djetetu
Ostalo je cutanje.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Anonimni iskreni muškarac: “Žene misle da je seks, ali NIJE – više od svega, od žena želimo OVO!”

Post by insomnia » 16 Nov 2020, 22:31

ina wrote: 16 Nov 2020, 22:19 Muškarac je i sklop osjećaja (na stranu vanzemaljski izuzetci :ovaj ) i naravno da ga ne zanima samo seks.
Da. Pgtv kad pored sebe imas babu od 70 godina.
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25692
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3142 times
Been thanked: 4151 times
Contact:
Status: Offline

Re: Anonimni iskreni muškarac: “Žene misle da je seks, ali NIJE – više od svega, od žena želimo OVO!”

Post by ina » 16 Nov 2020, 22:36

prog321 wrote: 16 Nov 2020, 22:23 ina,
i ti to povjerovala kad je pricao ? :ooo

Bilo čije riječi mogu biti vjetar, prašina, blato i bla bla
Ali postoji i nešto (djelovanje) što ih može razotkriti/ potvrditi i razblistati realne namjere.
Svijest ima sidrište.

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Anonimni iskreni muškarac: “Žene misle da je seks, ali NIJE – više od svega, od žena želimo OVO!”

Post by prog321 » 16 Nov 2020, 22:37

blaaa, stao sam kod vjetar.
prekomplikovano je to za moj mali mozak.
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25692
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3142 times
Been thanked: 4151 times
Contact:
Status: Offline

Re: Anonimni iskreni muškarac: “Žene misle da je seks, ali NIJE – više od svega, od žena želimo OVO!”

Post by ina » 16 Nov 2020, 22:40

insomnia wrote: 16 Nov 2020, 22:31
ina wrote: 16 Nov 2020, 22:19 Muškarac je i sklop osjećaja (na stranu vanzemaljski izuzetci :ovaj ) i naravno da ga ne zanima samo seks.
Da. Pgtv kad pored sebe imas babu od 70 godina.
A ti bi pored sebe samo komad mesa?
Svijest ima sidrište.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42954
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14178 times
Been thanked: 12746 times
Status: Offline

Re: Anonimni iskreni muškarac: “Žene misle da je seks, ali NIJE – više od svega, od žena želimo OVO!”

Post by Masamune » 16 Nov 2020, 23:00

spacebound wrote: 14 Nov 2020, 20:27 A sta fali leci dragoj u krilo :ovaj
Fali

Čim pokažeš ostjeljivu stranu odmah iskoristi i hoće nešto. Samo macho :kafa :ooo
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Anonimni iskreni muškarac: “Žene misle da je seks, ali NIJE – više od svega, od žena želimo OVO!”

Post by prog321 » 16 Nov 2020, 23:04

I svaku rečenicu završi sa marš. :oo
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26738
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14862 times
Been thanked: 3968 times
Status: Offline

Re: Anonimni iskreni muškarac: “Žene misle da je seks, ali NIJE – više od svega, od žena želimo OVO!”

Post by Veca » 16 Nov 2020, 23:06

...ja ovaj naslov teme opce nerazumin!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25692
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3142 times
Been thanked: 4151 times
Contact:
Status: Offline

Re: Anonimni iskreni muškarac: “Žene misle da je seks, ali NIJE – više od svega, od žena želimo OVO!”

Post by ina » 16 Nov 2020, 23:12

Zanimljivo.. Voljeti nekoga a toliko sakrivati (ako se uopšte uspije) osjetljivu stranu..Gle čuda i muškarci mogu biti ljudi..

Primjer glave u krilu, je (moguće) samo bačen niz "spektakularnih" dodataka za čitanost..
Svijest ima sidrište.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42954
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14178 times
Been thanked: 12746 times
Status: Offline

Re: Anonimni iskreni muškarac: “Žene misle da je seks, ali NIJE – više od svega, od žena želimo OVO!”

Post by Masamune » 16 Nov 2020, 23:22

ina wrote: 16 Nov 2020, 23:12 Zanimljivo.. Voljeti nekoga a toliko sakrivati (ako se uopšte uspije) osjetljivu stranu..Gle čuda i muškarci mogu biti ljudi..

Primjer glave u krilu, je (moguće) samo bačen niz "spektakularnih" dodataka za čitanost..
Morate razumjeti nas muškarce. Mi smo izuzetno natcjetateljski programirani i dosta leži u samoj biologiji. Ne sakriva se to od osobe koju voliš, ali sakriva se od društva koje je često brutalno prema muškarcima i našoj psihi ako se otvoriš po pitanju ovoga. Tako je od prvog čovjeka pa do danas.

Evo recimo kad bih ja počeo govoriti o nekim momentima ovdje bi me sahranili forumski jebači, a u suštini smo svi takvi u intimnim odnosima sa voljenom osobom. Ko kaže da nije taj laže samo tako :oo
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Anonimni iskreni muškarac: “Žene misle da je seks, ali NIJE – više od svega, od žena želimo OVO!”

Post by insomnia » 16 Nov 2020, 23:35

Niko nema nista protiv njeznosti, glave u krilu, ceskanja, grebuckanja, picki materina al da to more biti vaznije od seksa more samo nekom izlapjelom djedu
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Anonimni iskreni muškarac: “Žene misle da je seks, ali NIJE – više od svega, od žena želimo OVO!”

Post by prog321 » 16 Nov 2020, 23:37

moze se sve to radit dok ga umacem :oo
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Anonimni iskreni muškarac: “Žene misle da je seks, ali NIJE – više od svega, od žena želimo OVO!”

Post by insomnia » 16 Nov 2020, 23:38

Vidis apsolutno si u pravu
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Anonimni iskreni muškarac: “Žene misle da je seks, ali NIJE – više od svega, od žena želimo OVO!”

Post by Taare » 16 Nov 2020, 23:52

Trebalo mu 70+ godina da dođe do ovog odgovora :sok
Da je bio na forumu, davno bi saznao :zubi

i jedan od dokaza Njegovih je to što za vas, od vrste vaše, stvara žene da se uz njih smirite, i što između vas uspostavlja ljubav i samilost; to su, zaista, pouke za ljude koji razmišljaju.

:srce :srce :srce
Svi mi se morete obratit

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25692
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3142 times
Been thanked: 4151 times
Contact:
Status: Offline

Re: Anonimni iskreni muškarac: “Žene misle da je seks, ali NIJE – više od svega, od žena želimo OVO!”

Post by ina » 17 Nov 2020, 09:45

MarlboroGold wrote: 16 Nov 2020, 23:22
ina wrote: 16 Nov 2020, 23:12 Zanimljivo.. Voljeti nekoga a toliko sakrivati (ako se uopšte uspije) osjetljivu stranu..Gle čuda i muškarci mogu biti ljudi..

Primjer glave u krilu, je (moguće) samo bačen niz "spektakularnih" dodataka za čitanost..
Morate razumjeti nas muškarce. Mi smo izuzetno natcjetateljski programirani i dosta leži u samoj biologiji. Ne sakriva se to od osobe koju voliš, ali sakriva se od društva koje je često brutalno prema muškarcima i našoj psihi ako se otvoriš po pitanju ovoga. Tako je od prvog čovjeka pa do danas.

Evo recimo kad bih ja počeo govoriti o nekim momentima ovdje bi me sahranili forumski jebači, a u suštini smo svi takvi u intimnim odnosima sa voljenom osobom. Ko kaže da nije taj laže samo tako :oo
Osjećaje svi imamo a i osjetljivosti.
Uostalom, to se može percepirati po dosta toga u raznim životnim situacijama.. ili i forumskom čavrljanju o štošta.


Naravno da vam je bitan seks (i nama ženama je, :oo ok ne istomjerno jer u muškom mozgu, prostor posvećen seksualnom impulsu je dva i pol puta veći) ali famozna i glorificirana: muškarci samo žele seks (ono nešto kao seks roboti :D. :lupa) u nekoj bar ozbiljnijoj vezi, malo je za reći.. ridikul :D
Svijest ima sidrište.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42954
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14178 times
Been thanked: 12746 times
Status: Offline

Re: Anonimni iskreni muškarac: “Žene misle da je seks, ali NIJE – više od svega, od žena želimo OVO!”

Post by Masamune » 17 Nov 2020, 09:56

ina wrote: 17 Nov 2020, 09:45
MarlboroGold wrote: 16 Nov 2020, 23:22
Morate razumjeti nas muškarce. Mi smo izuzetno natcjetateljski programirani i dosta leži u samoj biologiji. Ne sakriva se to od osobe koju voliš, ali sakriva se od društva koje je često brutalno prema muškarcima i našoj psihi ako se otvoriš po pitanju ovoga. Tako je od prvog čovjeka pa do danas.

Evo recimo kad bih ja počeo govoriti o nekim momentima ovdje bi me sahranili forumski jebači, a u suštini smo svi takvi u intimnim odnosima sa voljenom osobom. Ko kaže da nije taj laže samo tako :oo
Osjećaje svi imamo a i osjetljivosti.
Uostalom, to se može percepirati po dosta toga u raznim životnim situacijama.. ili i forumskom čavrljanju o štošta.


Naravno da vam je bitan seks (i nama ženama je, :oo ok ne istomjerno jer u muškom mozgu, prostor posvećen seksualnom impulsu je dva i pol puta veći) ali famozna i glorificirana: muškarci samo žele seks (ono nešto kao seks roboti :D. :lupa) u nekoj bar ozbiljnijoj vezi, malo je za reći.. ridikul :D
Naravno da je smiješno, jer da je tako onda to ne bi bila ozbiljna veza.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
bagra
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12016
Joined: 12 Jun 2013, 20:00
Has thanked: 492 times
Been thanked: 1077 times
Status: Offline

Re: Anonimni iskreni muškarac: “Žene misle da je seks, ali NIJE – više od svega, od žena želimo OVO!”

Post by bagra » 17 Nov 2020, 11:06

MarlboroGold wrote: 16 Nov 2020, 23:00
spacebound wrote: 14 Nov 2020, 20:27 A sta fali leci dragoj u krilo :ovaj
Fali

Čim pokažeš ostjeljivu stranu odmah iskoristi i hoće nešto. Samo macho :kafa :ooo
brt ne kontaju ti ovde bas najbolje pojam
"ironija"
popusti malo a vidis koje si dislajke dobio :cudi
i poslusaj savjet stoce ti ga cica dati nikad
ne otkrivaj svoju meku sexmetrolosku stranu :djed


:hihi

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119808
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5695 times
Been thanked: 12255 times
Contact:
Status: Offline

Je li ovo idealna supruga?

Post by Maja » 15 Dec 2020, 15:42

Image

Brooke Smith, majka četvoro djece iz Brisbeinea pored brige o djeci i domu, svakog jutra ustaje u pola pet kako bi pripremila doručak suprugu, prenosi LADBible.com.

“Ne idem u krevet dok svima ne pripremim obrok za sutradan, pripremim odjeću, i dok kuća nije čista i suđe oprano”, napisala je u jednoj Facebook grupi u domaćinstvu.

Nekad idem u krevet u devet uvečer, a nekad u ponoć, ali uvijek ustajem u isto vrijeme – pola pet, kako bih napravila doručak mužu i skuhala mu kafu, a onda popila svoju šolju kafe, oprala kosu u miru i tišini, uradila vježbe, meditirala i spremila se za dan, kaže ona i dodaje:

“Sretna mama znači i sretna porodica. Radite ovo čak i kada se osjećate lijeni,  bit ćete zadovoljni tokom dana.”

Image

Image

Nakon ove objave, nizali su se komentari.

Moja mama radila je ovako za mog tatu, ali on je rođen 1929., a ona 1931. godine. Sada je 2020. Moj suprug sam sebi pere odeću, djeca sama prave doručak – glasio je jedan od komentara, na koji je Brooke imala spreman odgovor.

“Uvijek postoje pozitivni i negativni komentari, a mnogo žena misli da živim kao u pedesetim i da ne bi trebalo raditi ovakve stvari za supruga. Smatram da ako neko radi na suncu cijeli dan, najmanje što mogu da učinim za njega je da skuham i očistim. Mislim da smo sretnija porodica baš zbog tih tradicionalnih stvari koje njegujemo”, napisala je.

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26410
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1872 times
Been thanked: 4100 times
Status: Online

Re: Je li ovo idealna supruga?

Post by Beni » 15 Dec 2020, 15:45

jeste, ima sise tetovaze djecu
Fuck you a friendly note to start the day

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests