Diskretni šarm aristokratije

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Ogromno bogatstvo a niko od njih ne radi: Ovo su tri glavna izvora prihoda kraljevske porodice

Post by Taare » 22 Nov 2020, 21:23

Njena titula :zubi

Elizabeth the Second, by the Grace of God, of the United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland, and of her other Realms and Territories Queen, Head of the Commonwealth, Defender of the Faith
Svi mi se morete obratit

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ogromno bogatstvo a niko od njih ne radi: Ovo su tri glavna izvora prihoda kraljevske porodice

Post by prog321 » 22 Nov 2020, 21:41

Fufe wrote: 22 Nov 2020, 21:21
prog321 wrote: 22 Nov 2020, 21:03 Rotschildi posudjuju pare kraljevima.
Tako da ne vjerujem kako su oni siromasniji od britanske kraljice.
De, ne bilo ti zapovjeđeno, daj mi procjenu vrijednosti elizabetinih dragulja. Ili barem onog jednog iz krune.

Jebo to. Nego reci mi znas li mitologiju o rotschildima?
Kako su nastali iz zidovskog gheta u frankfurtu do vodece familije koja vlada svijetom iz sjene?
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Ogromno bogatstvo a niko od njih ne radi: Ovo su tri glavna izvora prihoda kraljevske porodice

Post by Taare » 22 Nov 2020, 21:47

prog321 wrote: 22 Nov 2020, 21:41
Fufe wrote: 22 Nov 2020, 21:21

De, ne bilo ti zapovjeđeno, daj mi procjenu vrijednosti elizabetinih dragulja. Ili barem onog jednog iz krune.

Jebo to. Nego reci mi znas li mitologiju o rotschildima?
Kako su nastali iz zidovskog gheta u frankfurtu do vodece familije koja vlada svijetom iz sjene?
Ma vlada mudima. Čitao sam o njima. Rotšild nije njihovo pravo prezime. Pravo prezime glasi baur. Sinovi mjenjača zlata. Imali su crveni štit i nazvali se po njemu rot-šild.
Familija koja je shvatila moć kamate, kasnije papirnog, a još kasnije elektronskog novca.
Da, obogatili su se, ali ne vladaju.
Ako se dobro sjećam, oni su uz varburge osnivači američkog feda. Isto tako, osnivači bank of england.
Svi mi se morete obratit

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ogromno bogatstvo a niko od njih ne radi: Ovo su tri glavna izvora prihoda kraljevske porodice

Post by prog321 » 22 Nov 2020, 22:26

Oni vladaju i fedom i bank of england.
Kraljica od njih posudjuje novac.
Stvarni financijeri izraela. I ljudi koji ruse tursku liru.
Samo se ne smije pricati. :ooo

Sve je pocelo sa mayer rotschield koji je imao desetero djece. Pet muskih. Pet zenskih.
U 19 stlj. poslao je sinove u pet razlicitih gradova evrope frankfurt, napoli, pariz, london, beč)
I tamo su izgradili network izmedju vlada i zidovske kontrole drzavnih obveznica koje se drzi sve do danas.

Najveci uspon su imali za vrijeme napoleonovih ratova.
Jedan brat je javio drugom da ce napoleon izgubiti i pokupovali su sve drzavne hartije i tako preuzeli kontrolu nad bank of england. Kasnije su proslijedili uticaj na fed.

Eto. Vjerovatno je mit. Ali tako zuji u mracnim kuloarima podzemlja. :oo
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Ogromno bogatstvo a niko od njih ne radi: Ovo su tri glavna izvora prihoda kraljevske porodice

Post by Taare » 22 Nov 2020, 22:37

Pola istine, pola teorije zavjere.
Narod pusti mašti na volju i na kraju dogura do nekih guštera. :roll

https://www.finanzen100.de/finanznachri ... 61_434128/
Svi mi se morete obratit

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Ogromno bogatstvo a niko od njih ne radi: Ovo su tri glavna izvora prihoda kraljevske porodice

Post by Taare » 22 Nov 2020, 22:41

Inače, kongresmen ron paul ih ne može očima, ove iz feda :D


https://www.google.de/amp/s/www.cnbc.co ... right.html
Svi mi se morete obratit

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ogromno bogatstvo a niko od njih ne radi: Ovo su tri glavna izvora prihoda kraljevske porodice

Post by prog321 » 22 Nov 2020, 23:00

Fufe wrote: 22 Nov 2020, 22:37 Pola istine, pola teorije zavjere.
Narod pusti mašti na volju i na kraju dogura do nekih guštera. :roll

https://www.finanzen100.de/finanznachri ... 61_434128/
Procitaj link prije nego ga postiras.

Die Eigentümer der Fed sind die privaten Banken, 100 Prozent der Eigentümer der Fed sind private Banken. Keine einzige Aktie an der Fed gehört dem Staat. Welche Banken genau die Eigentümer sind, und wie groß ihr Anteil an der jeweiligen regionalen Notenbank ist, ist aber streng geheim. Niemand weiß es, weil die Fed es schlicht und einfach verheimlicht.

Znaci rotschield. Zidovi :pusi
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Ogromno bogatstvo a niko od njih ne radi: Ovo su tri glavna izvora prihoda kraljevske porodice

Post by Taare » 23 Nov 2020, 02:05

prog321 wrote: 22 Nov 2020, 23:00
Fufe wrote: 22 Nov 2020, 22:37 Pola istine, pola teorije zavjere.
Narod pusti mašti na volju i na kraju dogura do nekih guštera. :roll

https://www.finanzen100.de/finanznachri ... 61_434128/
Procitaj link prije nego ga postiras.

Die Eigentümer der Fed sind die privaten Banken, 100 Prozent der Eigentümer der Fed sind private Banken. Keine einzige Aktie an der Fed gehört dem Staat. Welche Banken genau die Eigentümer sind, und wie groß ihr Anteil an der jeweiligen regionalen Notenbank ist, ist aber streng geheim. Niemand weiß es, weil die Fed es schlicht und einfach verheimlicht.

Znaci rotschield. Zidovi :pusi
Osnivači su rotšild, varburg, jp morgan, rokefeler i preteča današnje citybank.
Danas akcije drži nekih 15-ak banaka.
Laž je da mogu raditi šta god požele. Raja misli da je to država u državi, a nije.
Fed je pod kontrolom senata.
Demokrata, nama svima poznati berni sanders, je covjek koji je napravio nacrt zakona po kojem senat kontroliše fed.
Svi mi se morete obratit

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ogromno bogatstvo a niko od njih ne radi: Ovo su tri glavna izvora prihoda kraljevske porodice

Post by prog321 » 23 Nov 2020, 07:21

Fino ti pise niemand weiss es . Ali eto neka ti znas :ljut

A bernie je predlozio zakon. To ne znači da je usvojen.
Haj dobro. Boli me glava diskutovati s tobom. Do vidjenja.
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Ogromno bogatstvo a niko od njih ne radi: Ovo su tri glavna izvora prihoda kraljevske porodice

Post by Taare » 23 Nov 2020, 11:06

prog321 wrote: 23 Nov 2020, 07:21 Fino ti pise niemand weiss es . Ali eto neka ti znas :ljut

A bernie je predlozio zakon. To ne znači da je usvojen.
Haj dobro. Boli me glava diskutovati s tobom. Do vidjenja.
Ma nemaš pojma. Zna se da ih je 15. Također se zna ko su osnivači koji i dan danas drže dio akcija, ali se ne zna ko su ostali.
Uostalom, zašto bi neko malom prog321 ili fufetu rekao da drži dionice feda?!
To je gospoda koja radi diskretno.
Bankari su uvijek bili diskretni.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Ogromno bogatstvo a niko od njih ne radi: Ovo su tri glavna izvora prihoda kraljevske porodice

Post by Taare » 23 Nov 2020, 14:09

Evo upravo pročitah da je gotova još jedna vakcina protiv korone. Opet nijemac.
I neš kontam, šta god da se dešava na svijetu, švabo je nekako involviran.
Eto, prva ta kraljica je čista njemica. Sve kraljevske porodice u evropi - nijemci.
Porodica buš također. Čak i jbni trump je porijeklom nijemac.
Najpoznatiji svjetski bankari poput rotšilda, varburga i drugih, isto tako nijemci.
Nijemac napravio atomsku bombu, raketu kojom su ameri išli na mjesec, prvu stealth tehnologiju, a haman i prvo auto.
I onda se ljudi ljute kad nijemac za sebe kaže da je übermensch :oo
Svi mi se morete obratit

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7767 times
Status: Offline

Re: Diskretni šarm aristokratije

Post by Krokodil Behko » 03 Feb 2021, 19:19

ONA JE KRALJICA ŠPANIJE: Kombinacija kojoj ne bi odoljele ljubiteljice crne boje


Image


Španjolska kraljica Letizia iskonska je ljubiteljica mode koja se često voli poigrati sa svojim stilom i zadiviti nas odjevnim komadima koje nismo navikli vidjeti na članicama kraljevskih obitelji.

S druge strane, u poslovnim prigodama uvijek igra na sigurno i vjerna je primjerenim ziheraškim kombinacijama koje se uvijek uklope u "dress code" situacije u kojoj se nalazi.

Tako se na redovnom sastanku s predstavnicima organizacije za borbu protiv ovisnosti o drogama pojavila u vrlo jednostavnoj poslovnoj kombinaciji koja će se najviše svidjeti ljubiteljicama crne boje.

Image

Hlače klasičnog kroja kombinirala je s tankom vunenom majicom i mokasinama. Kako bi malo razbila crnilo, odabrala je kaput apstraktnog uzorka, ali torbica i šal također su bili u crnoj boji.


Image


Svaki put kada ne znate što odjenuti ili niste sigurni u to jesu li komadi u nekoj drugoj boji primjereni, bez razmišljanja možete odabrati crno od glave do pete jer u tome jednostavno ne možete pogriješiti s odabirom.

To najbolje dokazuje upravo kraljica Letizia, koja često bira baš takve kombinacije.
online

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Diskretni šarm aristokratije

Post by Melek » 03 Feb 2021, 19:46

Možda joj je neko umro? :cudi
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Diskretni šarm aristokratije

Post by Hurija » 03 Feb 2021, 19:49

Ti ljudi su konstantno pod lupom javnosti,naravno da moraju na sve da paze i kako da se ponašaju .
Ostalo je cutanje.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119228
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5515 times
Been thanked: 11755 times
Contact:
Status: Offline

Princ Harry i Meghan otvorili dušu: Kraljevska porodica se plašila boje kože našeg sina

Post by Maja » 08 Mar 2021, 11:32



Sinoć je američki CBS emitirao najiščekivaniji intervju godine s vojvotkinjom od Sussexa Meghan Markle i njenim suprugom princom Harryjem. U intimnom dvosatnom razgovoru s poznatom voditeljicom Oprah Winfrey razgovarali su o brojnim temama.

Ovaj par je prije svega govorio o razlozima napuštanja kraljevske porodice, svom životu u SAD-u i o Meghaninoj prvoj trudnoći koju su objavili na Valentinovo.

Prije početka intervjua, Oprah je napomenula da gosti ne znaju unaprijed pitanja, da ne postoje zabranjene teme te se prvom dijelu razgovora posvetila samo Meghan.

Intervju je započet pričom o kraljevskom vjenčanju gdje je Meghan upitana šta je očekivala ulaskom u kraljevsku porodicu.

"Tri dana prije našeg vjenčanja mi smo se zapravo vjenčali. To niko ne zna, ali nazvali smo nadbiskupa i zamolili za intimnu ceremoniju. Spektakl je bio za cijeli svijet, a to je bilo samo za nas bez ijednog člana naših porodica. Kada je riječ o Harryjevoj porodici nisam istraživala o njima posebno nakon što smo se počeli zabavljati. Jedno je imati takvu pretpostavku o tome šta je monarhija, a sasvim drugo kada ti se to dogodi iz prve ruke", kazala je Meghan.

Razgovarali su i o tome kako je upoznala kraljicu Elizabetu II, gdje je Meghan istakla da se to desilo sasvim spontano.

"Bila sam sa Harryjem na ručku, a ona je upravo bila završila jednu od svojih ceremonija. Harry me upitao da li želim upoznati njegovu baku, na šta sam naravno potvrdno odgovorila, a on je dodao 'znaš li kako se pokloniti?' Mislila sam da je to farsa za javnost, ali on mi je tada rekao 'to nije samo moja baka - to je kraljica'. Tu mi je tek postalo jasno šta njima znači institucija kraljice", dodala je.

Što se tiče njenog odnosa sa Kate Middleton, gdje je Oprah podsjetila da su Meghan mediji nedugo nakon dolaska u porodicu proglasili uraganom koji želi uništiti monarhiju te da se sukobila sa Kate i rasplakala je.

"To nije tačno jer je ona rasplakala mene, ali ne želim više ulaziti u detalje tog incidenta jer mi se ona izvinila i to smo odavno riješile. Ona nije loša osoba i ne bih htjela o tome polemisati, ali je istina obrnuta od onoga što su britanski mediji tada pisali. To su znali svi u porodici i Buckinghamskoj palači, ali im je odgovarali da javnost misli drugačije. Bila sam ušutkana, a bliske osobe su dobile uputstva da za sva pitanja vezana za mene odgovaraju da nemaju komentara što su i činili", naglasila je Meghan.

Oprah je upitala kako se osjećala kada je znala da u kraljevsku porodicu dolazi kao razvedena žena, glumica te prva osoba koja nije bjelkinja.

Meghan je istakla da joj je drago što je došla iz nekog sasvim drugog svijeta te da od porodice inače svako očekuje podršku, ali da je ona nije imala.

"Osjećala sam se izdano i usamljeno jer za mene nisu nikada mogli reći čak ni istinu, a porodice su spremne i lagati da bi zaštitile najbliže. U više navrata sam htjela otići na ručak s prijateljima, ali govorili su da se smirim jer mediji ionako pričaju samo o meni. Sa Harryjem nisam bila usamljena, ali ja sam bila trudna, on je radio i nismo uvijek mogli biti zajedno. I on je počeo shvatati šta se dešava kako nas sabotiraju, a svaku mjeru je prevršilo nagađanje o boji kože koju će Archie imati, odnosno, bojazan da će biti isuviše tamna", navela je.

Nadovezala se i na to da su Archieju oduzeli titulu princa te da niko nije dao objašnjene zbog čega. Istakla je da se to desilo čim se rodio i onemogućili da ima sigurnost kao drugi unuci.

Oprah je upitala je li to zbog njegove boje kože.

"Porodica je s Harryjem u nekoliko navrata vodila taj razgovor kako će izgledati i kako će se uklopiti. Pomislila sam da je bolje da nisam živa i mislila sam da je to jedini izlaz što sam rekla i Harryju. Inače nisam takva osoba, a s druge strane, pred svjetlima reflektora moraš uraditi svoj posao, a raspadaš se. Ljudi ne znaju šta se dešava iza zatvorenih vrata. Ovo je sve istina koliko god šokantno bilo ne možemo šutjeti nakon ovoliko vremena i linča protiv nas", ispričala je Meghan.

Harry se priključio intervjuu, a Meghan mu je prepustila da otkrije kako par očekuje djevojčicu. Neizbježna tema je bila napuštanje kraljevske porodice, statusa i obaveza koje su imali.

"Nismo imali izbora i nisam htio da se ponovi historija i pri tome mislim na svoju majku. Primijetio sam isti uzorak i zatražio pomoć. Samo se govorilo 'to je tako, tako mora biti' i govorim naravno o britanskim medijima. Nismo dobili dovoljnu podršku porodice u tom trenutku i želio sam podržati Meghan tim svojim potezom. To ne znači da sam izdao ili prevario kraljicu, svoju baku, koju iznimno poštujem. Neke sam stvari morao napraviti za svoju novu porodicu u tom trenutku", kazao je Harry.

Oprah je zanimalo je li sa svojom porodicom razgovarao o mentalnom zdravlju svoje supruge i problemima s kojim se nose.

"Nisam. Pretpostavljam da me je bilo sram. Osjećao sam da unutar moje porodice nema razumijevanja za takve stvari. U tri godine britanska kraljevska porodica nijednom nije stala uz Meghan, a tabloidi su je masakrirali", dodao je.

Dodao je i da su upratili nekoliko epizoda serije "Kruna" te da se sa Meghan desilo kao i sa njegovom majkom Dianom. Kako je kazao, u početku su je svi prihvatili, ali nakon turneje po Australiji sve se promijenilo.

"U kraljevskoj porodici sam se i sam osjećao često 'zarobljenim' i biti dio nje nije isključivo privilegija već ogroman pritisak. Moja mama Diana bila bi danas ljuta na nas i bila bi tužna, ali bi i razumjela. Htjela bi samo da smo sretni. Zbog nje smo sebi ustvari ovo i mogli priuštiti. Početkom 2020. godine porodica me finansijski prekrižila, ali imao sam njeno nasljedstvo. Ne mogu ni zamisliti kako je njoj bilo kad je prolazila kroz sličnu stvar, mi smo barem imali jedno drugo", naveo je.

Istakli su i to da se sa kraljicom Elizabetom II čuju često i da su u korektnim odnosima, ali je Harry priznao da sa ocem i bratom trenutno ne razgovara.

"Tata me je povrijedio jako. Prestao mi se javljati otkako sam uzeo stvar u svoje ruke, a i sam je prošao kroz nešto slično u životu. Nadao sam se da će imati više razumijevanja, da će reagovati drugačije barem zbog svog unuka. William i ja dali smo jedan drugom prostora. Nadam se da vrijeme liječi sve rane pa će i te naše. Prošli smo svašta zajedno i volim ih svejedno. Imamo različit put i ne mogu žaliti ni za čime. Ponosim se svima nama na neki način", kazao je Harry.

I on je potvrdio da je kraljevsku porodicu brinula koža djeteta.

"Istina je, nažalost. Svojevremeno sam vodio razgovore o toj temi i to je užasno. Nikad neću otkriti ništa više o tom razgovoru, ali da je sve bilo uredu mi nikada ne bismo otišli iz Velike Britanije. To je sigurno", naglasio je.

Na kraju su zaključili da jesu ostali bez titula, ali da im novi život više odgovara.

"Mogu s djetetom na biciklu izaći u prirodu, na plažu ili u šetnju. Ogromna razlika, cijenimo naš novi život", ispričao je Harry, koji je kazao kako je Meghan spasila njihovu porodicu.

Ona ga je demantovala i kazala kako je on taj koji im je svojim hrabrim potezom omogućio neki novi, drugačiji život.

Klix.ba

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5570
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 136 times
Been thanked: 262 times
Status: Offline

Re: Princ Harry i Meghan otvorili dušu: Kraljevska porodica se plašila boje kože našeg sina

Post by bosnjakinja » 08 Mar 2021, 11:38

Jest ga zena preveslala,odreko se i oca i praoca radi zene..pa nije jedina :P


salu na stranu,,podrzavam Meghan!!! bjezi od tih fosila koji su zaglavili u srednjem vijeku,ma u kamenom

User avatar
Nora Ibsenova
Čovječje vrste kći
Čovječje vrste kći
Posts: 18781
Joined: 16 Aug 2019, 20:40
Has thanked: 663 times
Been thanked: 914 times
Status: Offline

Re: Princ Harry i Meghan otvorili dušu: Kraljevska porodica se plašila boje kože našeg sina

Post by Nora Ibsenova » 08 Mar 2021, 12:54

bosnjakinja wrote: 08 Mar 2021, 11:38 Jest ga zena preveslala,odreko se i oca i praoca radi zene..pa nije jedina :P


salu na stranu,,podrzavam Meghan!!! bjezi od tih fosila koji su zaglavili u srednjem vijeku,ma u kamenom
Žensko. Posvađala ga sa svima. :D.
"Izvini ja sam ko s marsa pala inace." Skin

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5570
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 136 times
Been thanked: 262 times
Status: Offline

Re: Princ Harry i Meghan otvorili dušu: Kraljevska porodica se plašila boje kože našeg sina

Post by bosnjakinja » 08 Mar 2021, 12:56

Nora Ibsenova wrote: 08 Mar 2021, 12:54
bosnjakinja wrote: 08 Mar 2021, 11:38 Jest ga zena preveslala,odreko se i oca i praoca radi zene..pa nije jedina :P


salu na stranu,,podrzavam Meghan!!! bjezi od tih fosila koji su zaglavili u srednjem vijeku,ma u kamenom
Žensko. Posvađala ga sa svima. :D.
Zavadila ga sa famElijom,ostrokundza jedna :oo

jos je simbolicno izasao intervju za 8 mart,kraljica :cvike

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Princ Harry i Meghan otvorili dušu: Kraljevska porodica se plašila boje kože našeg sina

Post by insomnia » 08 Mar 2021, 12:56

Debilko
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Nora Ibsenova
Čovječje vrste kći
Čovječje vrste kći
Posts: 18781
Joined: 16 Aug 2019, 20:40
Has thanked: 663 times
Been thanked: 914 times
Status: Offline

Re: Princ Harry i Meghan otvorili dušu: Kraljevska porodica se plašila boje kože našeg sina

Post by Nora Ibsenova » 08 Mar 2021, 12:57

Gdje ćeš zbog komada pičetine odreći kraljevske titule. Budala.
"Izvini ja sam ko s marsa pala inace." Skin

Post Reply

Return to “Showbiz”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests