Zlatan Ibrahimović

Kutak za sportski trenutak
User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5886
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 174 times
Been thanked: 294 times
Status: Online

Re: Ibrahimovića vrijeđali u Beogradu, dobacivali mu da je "smrdljivi balija"

Post by bosnjakinja » 20 Feb 2021, 14:49

HAVANA wrote: 20 Feb 2021, 14:43 Kako ovo uopste uspijete ovako? Ja recimo uopste ne pisem velika slova, mrsko mi se jebavat po telefonu. Nije ok al haj, jebo to. Al kako smjesti zarez i veliko slovo i gdje, sega pravo. :ha Jedna, jasta nego jedna i ista. Dvije ovakve nemaju.
Sto se tice slova kod mene tel automatski to ,a mrsko mi mjenjat

Evo Sad npr vidis :sjedi

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11847
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Ibrahimovića vrijeđali u Beogradu, dobacivali mu da je "smrdljivi balija"

Post by Naseef Mushroom » 20 Feb 2021, 14:52

insomnia wrote: 20 Feb 2021, 14:48
Naseef Mushroom wrote: 20 Feb 2021, 14:38
Pa ja da sam saznao da sam budista i čujem da mi je djed umro a na sahrani običaj kleknuti na koljena i pojesti kuhano jaje ja bih to uradio iz poštovanja prema djedu ali ne, trebam taj dan biti attention whore i jedini stajati sa strane jer se taj dan treba sve vrtiti oko mene a ne pokojnika, da im pokažem svoj stav.
Kao da su od tih 80 ljudi svi vjernici i znaju klanjati, kao da Zlatan ide redovno u džamiju. Znaju ljudi za bonton.
Ma koliko ljudi ne marili za religijom svaki narod će taj dan ići u Božju kuću, nevažno koje religije, kada su u pitanju sahrane, bio to kršćanin, jevrej ili musliman, čak i bošnjački narod na Sandžaku ali neće Bošnjak iz BiH.
Kako li su to rjesile prve generacije poturica. On Osman a umro mu babo Mitar? Jel bilo gospode pomiluj il...?
Pa ako mu je otac Mitar već umro on je naravno kada mu je bila sahrana bio još pravoslavac i učinio sve po pravoslavnim propisima.
A ako je otac bio živ kada je prešao na islam sumnjam da su ostali dobri odnosi i da mu je bilo uopste dozvolieno doći na pravoslavnu sahranu.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Ibrahimovića vrijeđali u Beogradu, dobacivali mu da je "smrdljivi balija"

Post by insomnia » 20 Feb 2021, 14:53

Pa zar nije sramota?
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Ibrahimovića vrijeđali u Beogradu, dobacivali mu da je "smrdljivi balija"

Post by Hurija » 20 Feb 2021, 14:54

bosnjakinja wrote: 20 Feb 2021, 14:49
HAVANA wrote: 20 Feb 2021, 14:43 Kako ovo uopste uspijete ovako? Ja recimo uopste ne pisem velika slova, mrsko mi se jebavat po telefonu. Nije ok al haj, jebo to. Al kako smjesti zarez i veliko slovo i gdje, sega pravo. :ha Jedna, jasta nego jedna i ista. Dvije ovakve nemaju.
Sto se tice slova kod mene tel automatski to ,a mrsko mi mjenjat

Evo Sad npr vidis :sjedi
To sestro :pusa
Ostalo je cutanje.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Ibrahimovića vrijeđali u Beogradu, dobacivali mu da je "smrdljivi balija"

Post by Melek » 24 Feb 2021, 09:28

Uefa potegla istragu oko ovih rasističkih ekstravagancija.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81348
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10259 times
Been thanked: 7136 times
Status: Online

Re: Ibrahimovića vrijeđali u Beogradu, dobacivali mu da je "smrdljivi balija"

Post by Julia-Klara » 24 Feb 2021, 09:31

Melek wrote: 24 Feb 2021, 09:28 Uefa potegla istragu oko ovih rasističkih ekstravagancija.
Oho :kokice
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119819
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5699 times
Been thanked: 12260 times
Contact:
Status: Offline

Re: Zlatan Ibrahimović

Post by Maja » 25 Feb 2021, 23:14

Ibrahimović: Ne sviđa mi se kad se LeBron James bavi politikom

"Fenomenalno je ono što LeBron radi u košarci, ali mi se ne sviđaju ljudi određenog statusa koji pričaju o politici. Radi ono što radiš najbolje. Ja igram nogomet zato što sam u tome najbolji. Ne bavim se politikom. To je prva greška koju poznati sebi dozvoljavaju, smatrajući da je došlo njihovo vrijeme. Za mene je bolje da se klonim te teme i da radim ono u čemu sam najbolji. U suprotnom, rizikuješ da ne ostaviš dobar utisak", poručio je Ibrahimović.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42975
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14193 times
Been thanked: 12755 times
Status: Online

Re: Zlatan Ibrahimović

Post by Masamune » 25 Feb 2021, 23:23

Tu je rekao dobru stvar... hajd ono njegovo najbolji itd. Na to smo navikli :oo
Danas preko društvenih mreža i slično svako glumi političara, filozofa, stručnjaka, moralistu i slično od poznatih. Malo je reći da je to iritantno. Ubjedljivo najgori su američki glumci i glumice... lordovi koji žive u svom svijetu, a sole pamet običnim smrtnicima.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96639
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34578 times
Been thanked: 21247 times
Contact:
Status: Online

Re: Zlatan Ibrahimović

Post by Rum » 03 Mar 2021, 10:57

Zlatan Ibrahimović na scenu u San Remu izašao uz taktove pjesme “Jutro je”

Slavni fudbaler je izašao na scenu čuvenog muzičkog festivala i to uz taktove pjesme “Jutro je”, koju izvodi Nada Topčagić.

Očigledno su Italijani ispratili njegov nedavni performans kada je upravo uz tu pjesmu slavio pobjedu Milana u svom stanu ili je sam Zlatan tražio da izađe upravo uz velikih hit na ovim prostorima.




Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Zanki
saudade / forumasica godine
saudade / forumasica godine
Posts: 51972
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 19410 times
Been thanked: 22156 times
Status: Online

Re: Zlatan Ibrahimović

Post by Zanki » 03 Mar 2021, 11:01

Rum wrote: 03 Mar 2021, 10:57 Zlatan Ibrahimović na scenu u San Remu izašao uz taktove pjesme “Jutro je”

Slavni fudbaler je izašao na scenu čuvenog muzičkog festivala i to uz taktove pjesme “Jutro je”, koju izvodi Nada Topčagić.

Očigledno su Italijani ispratili njegov nedavni performans kada je upravo uz tu pjesmu slavio pobjedu Milana u svom stanu ili je sam Zlatan tražio da izađe upravo uz velikih hit na ovim prostorima.




predobro :rozi
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96639
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34578 times
Been thanked: 21247 times
Contact:
Status: Online

Re: Zlatan Ibrahimović

Post by Rum » 03 Mar 2021, 17:16

Ibrahimović: Ne mogu biti trener jer bih udario dva igrača na utakmici, a osam nakon Zlatan Ibrahimović ove je sezone u 20 utakmica zabio 16 golova za Milan i u 39. godini jedan je od najboljih europskih napadača.


Zlatan Ibrahimović ove je sezone u 20 utakmica zabio 16 golova za Milan i u 39. godini jedan je od najboljih europskih napadača.

Fizički je i dalje moćan unatoč sitnim ozljedama ove sezone. I dalje Šveđanin ne razmišlja o mirovini. Nije donio odluku što će raditi nakon što završi igračku karijeru.

Prema posljednjim izjavama, jedno je sigurno - trenerski posao ga ne privlači.

"Nemoguće je da budem trener. Tijekom utakmice udario bih barem dva igrača, a nakon utakmice osmoricu", rekao je švedskim medijima.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84543
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11067 times
Been thanked: 16642 times
Status: Offline

Re: Zlatan Ibrahimović

Post by Fuddo » 03 Mar 2021, 17:28

Rum wrote: 03 Mar 2021, 17:16 Ibrahimović: Ne mogu biti trener jer bih udario dva igrača na utakmici, a osam nakon Zlatan Ibrahimović ove je sezone u 20 utakmica zabio 16 golova za Milan i u 39. godini jedan je od najboljih europskih napadača.


Zlatan Ibrahimović ove je sezone u 20 utakmica zabio 16 golova za Milan i u 39. godini jedan je od najboljih europskih napadača.

Fizički je i dalje moćan unatoč sitnim ozljedama ove sezone. I dalje Šveđanin ne razmišlja o mirovini. Nije donio odluku što će raditi nakon što završi igračku karijeru.

Prema posljednjim izjavama, jedno je sigurno - trenerski posao ga ne privlači.

"Nemoguće je da budem trener. Tijekom utakmice udario bih barem dva igrača, a nakon utakmice osmoricu", rekao je švedskim medijima.
Odmah ga za selektora BiH
Nek se mlavi sa njima u svlacionici.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81348
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10259 times
Been thanked: 7136 times
Status: Online

Re: Zlatan Ibrahimović

Post by Julia-Klara » 04 Mar 2021, 10:21

UEFA podigla optužnicu protiv Crvene zvezde zbog vrijeđanja Ibrahimovića

Evropska nogometna asocijacija podigla je optužnicu protiv Crvene zvezde zbog rasističkog vrijeđanja nogometaša na stadionu u Beogradu.

Evropska nogometna asocijacija (UEFA) podigla je optužnicu protiv Crvene zvezde zbog rasističkog vrijeđanja Zlatana Ibrahimovića, objavljeno je na zvaničnoj web stranici.

UEFA je otvorila istragu nakon što je jedan čovjek iz svečane lože na zapadnoj tribini stadiona “Rajko Mitić” u Beogradu tokom susreta šesnaestine finala Evropske lige 18. februara između Crvene zvezde i Milana vrijeđao nogometaša Milana.

Ibrahimović je sjedio na tribinama kao rezervni igrač tokom prve utakmice šesnaestine finala UEFA Liga Evrope, nakon koje su pojavili snimci koji prikazuju vrijeđanje švedskog internacionalca.

Vrijeđanje se odnosi na balkanske korijene Ibrahimovića, koji je rođen u Švedskoj, ali su mu roditelji iz Bosne i Hercegovine i Hrvatske.

Na jednom od snimaka sa utakmice jasno se čuje kako jedan od prisutnih na stadionu ”Rajko Mitić” u Beogradu Ibrahimovića vrijeđa, između ostalog, i riječima ”balijo jedan smrdljivi”, navode agencije.

Crvena zvezda odgovorna za incidente
Uprkos tome što karte nisu prodavane za taj meč, zbog pandemije korona virusa, na stadionu su bili pojedini gosti i zvaničnici Crvene zvezde.

Prema disciplinskim pravilima UEFA-e, klubovi koji su domaćini utakmice odgovorni su za sve incidente na stadionu.
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120496
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7938 times
Status: Offline

Re: Zlatan Ibrahimović

Post by Krokodil Behko » 04 Mar 2021, 10:51

NADA TOPČAGIĆ ODLIJEPILA OD SREĆE: "Moliću se i u crkvi i u džamiji za zdravlje Zlatana Ibrahimovića!"


Image

Fudbaler Zlatan Ibrahimović napravio je sinoć spektakl na Sanremu, a na binu je izašao uz legendarnu pjesmu Nade Topčagić "Jutro je."

Nada Topčagić je kazala da od šoka i dalje ne može doći sebi.

- Čast mi je da je on u moru pjevača, u moru pjesama, izabrao baš pjesmu "Jutro je".

Na pitanje kako se osjeća povodom časti koju joj je slavni fudbaler ukazao, Nada je odgovorila pitanjem:

- Kako bi se ti osjećao na mom mestu? Strašno. Doživljam svoju novu mladost, novu popularnost, početak moje popularnosti kada su me svi jurili. Hvala Zlatanu Ibrahimoviću, otišla sam u vasionu s njim, zbog njega. To je jedna velika ličnost, jedna legenda, svjetski čovjek. Čast mi je da je on u moru pjevača, u moru pjesama, izabrao baš pjesmu "Jutro je" - ponosno ističe Nada.

Nada Topčagić je otkrila tajnu da je, na turneji po Švedskoj, upoznala Zlatana Ibrahimovića dok je još bio dječak.

- Zlatan je rastao uz moju pjesmu. Tih godina sam ja imala velike turneje po cijeloj Švedskoj. Na jednom koncertu, pričala sam sa mojim menadžerom i nekim čovjekom, koji ima sina. Njegov sin je tada prošao kraj mene. Tada su mi njegov otac i moj menadžer ispričali da njegov sin trenira fudbal u fudbalskom klubu Malme. Pogledala sam u dječaka, menadžer je rekao suprugu i meni: "E, to je onaj mali, Šefikov sin. To je Zlatan" - kazala je Nada Topčagić za Informer.rs.

Sanja Ilić i Balkanika

Pjesmu "Jutro je" odsvirao je Sanja Ilić.

Nada se prisjetila detalja, kako je pjesma "Jutro je" nastala.



- Pjesmu je napisao Miša Marković. Krivo mi je što on nije poživeo i doživeo sve ovo. Miša je živeo za tu pjesmu. Inače, ovo vjerovatno niko ne zna, pjesmu je svirao Sanja Ilić. Moj muž je tada spojio Patala, koji svira romsku muziku, i Sanju Ilića, koji je roker i zabavnjak. Malo sam se pribojavala te saradnje, ali na kraju je sve ispalo fantastično - prisjetila se Nada.

Zbog ovoga ću ići i u džamiju da se molim Bogu, i u Crkvu Svete Petke.

Nada otkriva da bi definitivno snimila duet sa Zlatnom Ibrahimovićem i da bi to bio hit.

- Snimila bih pjesmu sa Zlatanom Ibrahimovićem. Kako ne bih. On je mene izdigao. Zbog ovoga ću ići i u džamiju da se molim Bogu, i u Crkvu Svete Petke. Idem da se molim za Zlatana, jer je krunisao moju karijeru. Sada mogu da kažem ćao estradi i ćao svima. To je to. Nemam riječi. Od ovoga više nema dalje. Ovo je vido decenije. Ne mogu doći do sebe - rekla je Nada i dodala:

- Dao Bog da mu se sve pozlati, a njemu se sve već pozlatilo u životu. Ovo što je napravio je šok. Pravo iznenađenje za mene. Znači to je to. Ovo je kruna cijele moje karijere!
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120496
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7938 times
Status: Offline

Re: Zlatan Ibrahimović

Post by Krokodil Behko » 04 Mar 2021, 10:51

online

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81348
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10259 times
Been thanked: 7136 times
Status: Online

Re: Zlatan Ibrahimović

Post by Julia-Klara » 04 Mar 2021, 10:53

Nada na aparatima :valja
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84543
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11067 times
Been thanked: 16642 times
Status: Offline

Re: Zlatan Ibrahimović

Post by Fuddo » 04 Mar 2021, 10:55

Hoce da snimi duet sa Zlatanom
:haha
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119819
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5699 times
Been thanked: 12260 times
Contact:
Status: Offline

Re: Zlatan Ibrahimović

Post by Maja » 04 Mar 2021, 22:14

Ali koliko sam shvatila, on nije slusao Nadu vec Nadinu pjesmu koju je obradila neka mladja pjevacica.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96639
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34578 times
Been thanked: 21247 times
Contact:
Status: Online

Re: Zlatan Ibrahimović

Post by Rum » 04 Mar 2021, 22:18

Maja wrote: 04 Mar 2021, 22:14 Ali koliko sam shvatila, on nije slusao Nadu vec Nadinu pjesmu koju je obradila neka mladja pjevacica.
Lozi se na Milicu

Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Zlatan Ibrahimović

Post by Hurija » 05 Mar 2021, 21:40

:ok Bogami Milica je uperna , fina žena .
Ostalo je cutanje.

Post Reply

Return to “Fudbal”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests