Zakon o zabrani negiranja genocida i ostalih zločina u BiH

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: Valentin Inzko nametnuo izmjene zakona kojim se zabranjuje negiranje genocida u BiH

Post by MorningStar » 01 Aug 2021, 13:12

Mislim da su advokati zadovoljni razvojem ovih situacija , bice posla :ooo

User avatar
Mirelam
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12353
Joined: 13 Jul 2015, 20:47
Has thanked: 35 times
Been thanked: 337 times
Status: Offline

Re: Valentin Inzko nametnuo izmjene zakona kojim se zabranjuje negiranje genocida u BiH

Post by Mirelam » 01 Aug 2021, 14:01

Krokodil Behko wrote: 01 Aug 2021, 13:10
Mirelam wrote: 01 Aug 2021, 13:01

Nema sad čupanja, post ti je prijavljen. :ooo

Tako je, provešće se kao Duraković, protiv kojeg Dodikov novinar podnosi kontratužbu

Ова персона је ликовала и дјеловала горопадно кад ме пријавила за вербални деликт и проузроковала ми ужасне пријетње.
Сад себе представља жртвом?

Осуђујем пријетње свом тужиоцу, пишем контратужбу по ригорозном Законику и подсјећам да "Ко се мача лати..."https://t.co/wzVx7I64E6

— Бранимир Ђуричић (@BranimiRTRS) July 31, 2021
Pa balonja iz GT može samo da ga duva. :oo

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11794
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2914 times
Been thanked: 2584 times
Status: Offline

Re: Valentin Inzko nametnuo izmjene zakona kojim se zabranjuje negiranje genocida u BiH

Post by Naseef Mushroom » 01 Aug 2021, 16:44

Je li ko pogledao Dodikov govor danas u podne?
Nema koga danas nije napao i zamjerio se i to sa najgorim uvredama
Napao je Inzka, Schmidta, OHR, Ameriku, arapski svijet, Japan, Kanadu, Italiju, Njemačku, Austriju, vijeće za provedbu mira u BiH i još mnoge druge važne faktore
pa malo o Austrougarskoj i ocu od Inzka
Ovaj ili je skroz puko i propo ili je stvarno zapadni čovjek koji privodi stvar kraju, nema treće objašnjenje za ovo



Ako mi se jedna stvar sviđa kod ove srpske reakcije to je da ne igraju na kartu gdje samo Inzka napadaju jer su svjesni da odlazi pa im se može tako ponašati već isto tretiraju i novog visokog predstavnika i napadaju ga na isti način tako da će morati biti reakcija od Schmidta.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
arzuhal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10040
Joined: 08 Nov 2019, 07:21
Location: čajdžinica "Kod nefsu-l-levvame", u budžaku politički nekorektnih
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Valentin Inzko nametnuo izmjene zakona kojim se zabranjuje negiranje genocida u BiH

Post by arzuhal » 01 Aug 2021, 16:58

Naseef Mushroom wrote: 01 Aug 2021, 16:44 Je li ko pogledao Dodikov govor danas u podne?
Nema koga danas nije napao i zamjerio se i to sa najgorim uvredama
Napao je Inzka, Schmidta, OHR, Ameriku, arapski svijet, Japan, Kanadu, Italiju, Njemačku, Austriju, vijeće za provedbu mira u BiH i još mnoge druge važne faktore
pa malo o Austrougarskoj i ocu od Inzka
Ovaj ili je skroz puko i propo ili je stvarno zapadni čovjek koji privodi stvar kraju, nema treće objašnjenje za ovo



Ako mi se jedna stvar sviđa kod ove srpske reakcije to je da ne igraju na kartu gdje samo Inzka napadaju jer su svjesni da odlazi pa im se može tako ponašati već isto tretiraju i novog visokog predstavnika i napadaju ga na isti način tako da će morati biti reakcija od Schmidta.
Svi su složni, ista priča Dodika, Šarovića, Banjca i ostalih: Zapad želi da mijenja strukturu Dejtona i mi to nećemo dozvoliti!

Očito da imaju dobre informacije.

U četvrtak, uoči dopuna Krivičnog zakona, rekao sam da će to biti samo početak jebade... Naravno, zabrinuti smo i za cijene ulja i brašna, ekonomiju i infrastrukturne projekte i sve...

:kokice
uzmi Lysobact

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11794
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2914 times
Been thanked: 2584 times
Status: Offline

Re: Valentin Inzko nametnuo izmjene zakona kojim se zabranjuje negiranje genocida u BiH

Post by Naseef Mushroom » 01 Aug 2021, 17:25

Ma ovo je super. Najgori scenarij bi bio da su samo pljuvali Inzka jer je čovjek ionako otišao a da su fini sa Schmidtom sve dok ne ode ali sada šalju iste poruke Schmidtu kao i Inzku.
Ovo je nemoguće da prođe bez reakcija.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
arzuhal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10040
Joined: 08 Nov 2019, 07:21
Location: čajdžinica "Kod nefsu-l-levvame", u budžaku politički nekorektnih
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Valentin Inzko nametnuo izmjene zakona kojim se zabranjuje negiranje genocida u BiH

Post by arzuhal » 01 Aug 2021, 17:34

"... a onda uvrstili predstavnika Organizacije islamskih zemalja, a naše je pitanje: zašto nema predstavnika Organizacije pravoslavnih zemalja?"

:ha

Dodonije je nenadjebiv!

Ili zašto, da priupitam, nema predstavnika Lige izuzetnih džentlmena? :mmm
uzmi Lysobact

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Valentin Inzko nametnuo izmjene zakona kojim se zabranjuje negiranje genocida u BiH

Post by Taare » 01 Aug 2021, 17:37

Poslušao sam intervju. predsjedniče, u pravu si. Srbi ne trebaju i neće trpiti zulum političkog sarajeva i međunarodne zajednice.
jedini način da se to spriječi jeste povlačenje iz dejtonskog sporazuma.
Eto, izvoli.
Vraćamo se na stanje od prije dejtona, pa kom opanci, kom obojci.
Ako se bošnjaci ne budu htjeli boriti za banjaluku i druge gradove, onda ih ni ne zaslužuju.
U tom slučaju, halal ti bili. Ujedinite se sa srbijom.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86347
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1640 times
Status: Offline

Re: Valentin Inzko nametnuo izmjene zakona kojim se zabranjuje negiranje genocida u BiH

Post by Mutevelija » 01 Aug 2021, 17:39

Taare wrote: 01 Aug 2021, 17:37 Poslušao sam intervju. predsjedniče, u pravu si. Srbi ne trebaju i neće trpiti zulum političkog sarajeva i međunarodne zajednice.
jedini način da se to spriječi jeste povlačenje iz dejtonskog sporazuma.
Eto, izvoli.
Vraćamo se na stanje od prije dejtona, pa kom opanci, kom obojci.
Ako se bošnjaci ne budu htjeli boriti za banjaluku i druge gradove, onda ih ni ne zaslužuju.
U tom slučaju, halal ti bili. Ujedinite se sa srbijom.
Prva berlinska brigada :D.

Da bi se covjek borio u ratu mora se osjecati dobro I u miru.
A Bosnjaci su dovedeni na ivicu siromastva od Bakira I Fadila a ne dodika I opet Bakira u trezoru branit.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86347
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1640 times
Status: Offline

Re: Valentin Inzko nametnuo izmjene zakona kojim se zabranjuje negiranje genocida u BiH

Post by Mutevelija » 01 Aug 2021, 17:45

Najbolja opcija sto se moze desiti u ratu je da pogines jer kako vidimo i ovi su se borili za Gay paradu i feminizam.


Cim covjek Bosnjak vidi sta se radi u Sarajevu i kakva je izdaja u pitanju pita se za sta da se borim?


U sta se ova drzava pretvara.




Ne kazem da se ne treba boriti ali bolje je poginuti nego ostati demobilisani borac na smetljisu BIH dok su drugi prioriteti u pitanju.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Valentin Inzko nametnuo izmjene zakona kojim se zabranjuje negiranje genocida u BiH

Post by Taare » 01 Aug 2021, 17:48

Kukavice traže izgovore.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86347
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1640 times
Status: Offline

Re: Valentin Inzko nametnuo izmjene zakona kojim se zabranjuje negiranje genocida u BiH

Post by Mutevelija » 01 Aug 2021, 17:49

Taare wrote: 01 Aug 2021, 17:48 Kukavice traže izgovore.
Nema se za sta boriti i ti sam znas, osim kucnog praga, ono sto politicki pricate ne vrijedi pisljiva boba. Ako je tako sto pricas dodji u BIH i zivi zivot bosanskog covjeka od 1 do 1.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Valentin Inzko nametnuo izmjene zakona kojim se zabranjuje negiranje genocida u BiH

Post by insomnia » 01 Aug 2021, 18:09

Ma nece se niko boriti. Ne bi ni prvi put da mu cetnik nije na prag doso da ga kolje
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Valentin Inzko nametnuo izmjene zakona kojim se zabranjuje negiranje genocida u BiH

Post by Taare » 01 Aug 2021, 18:18

Mutevelija wrote: 01 Aug 2021, 17:49
Taare wrote: 01 Aug 2021, 17:48 Kukavice traže izgovore.
Nema se za sta boriti i ti sam znas, osim kucnog praga, ono sto politicki pricate ne vrijedi pisljiva boba. Ako je tako sto pricas dodji u BIH i zivi zivot bosanskog covjeka od 1 do 1.
Kao što rekoh, kukavice poput tebe traže izgovore.
Ja bih se borio za bh gradove, kao i to da krv šehida i otkinuti udovi invalida nisu bili uzaludni.
uz to, boriš se protiv blokada države i nametnutog nakaradnog sistema.
Za bakira ćemo lahko.
Svakako su uvijek govorili da bi u cjelovitoj državi bez entiteta namah izgubio izbore.
Govore da izbore uzima isključivo na strahu bošnja u kojem ih drži.
Ono, radili bi mi al srbi ne daju.
Eto, kada bi nestao entitet, nestalo bi i sda.
insomnia wrote: 01 Aug 2021, 18:09 Ma nece se niko boriti. Ne bi ni prvi put da mu cetnik nije na prag doso da ga kolje
Ok, nek se onda otcijepe. Halalosum.
pravo mača je još uvijek legitimno pravo.
ono što osvojiš konvencionalnim ratovanjem, tvoje je.
Ako bošnjo neće ratovat, nek ne plače za dijelom koji bi srbi iznijeli iz bih.
Vrlo jednostavno.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120037
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6820 times
Been thanked: 7701 times
Status: Offline

Re: Valentin Inzko nametnuo izmjene zakona kojim se zabranjuje negiranje genocida u BiH

Post by Krokodil Behko » 01 Aug 2021, 18:46

Naseef Mushroom wrote: 01 Aug 2021, 16:44 Je li ko pogledao Dodikov govor danas u podne?
Nema koga danas nije napao i zamjerio se i to sa najgorim uvredama
Napao je Inzka, Schmidta, OHR, Ameriku, arapski svijet, Japan, Kanadu, Italiju, Njemačku, Austriju, vijeće za provedbu mira u BiH i još mnoge druge važne faktore
pa malo o Austrougarskoj i ocu od Inzka
Ovaj ili je skroz puko i propo ili je stvarno zapadni čovjek koji privodi stvar kraju, nema treće objašnjenje za ovo



Ako mi se jedna stvar sviđa kod ove srpske reakcije to je da ne igraju na kartu gdje samo Inzka napadaju jer su svjesni da odlazi pa im se može tako ponašati već isto tretiraju i novog visokog predstavnika i napadaju ga na isti način tako da će morati biti reakcija od Schmidta.

Samo se uklapa u moju teoriju, da je došlo vrijeme da se u BiH neke stvari pometu. Inzko je već pomeo, još samo da Srbi pristanu održavati red i ubuduće. Ili to ili van. Otuda ovakav panični nastup, jer oni sad nemaju razlog za postojanje, nakon što je zabranjeno negiranje genocida, kako kao političke stranke - tako i kao entitet.
online

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11794
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2914 times
Been thanked: 2584 times
Status: Offline

Re: Valentin Inzko nametnuo izmjene zakona kojim se zabranjuje negiranje genocida u BiH

Post by Naseef Mushroom » 01 Aug 2021, 18:51

Mutevelija wrote: 01 Aug 2021, 17:45 Najbolja opcija sto se moze desiti u ratu je da pogines jer kako vidimo i ovi su se borili za Gay paradu i feminizam.


Cim covjek Bosnjak vidi sta se radi u Sarajevu i kakva je izdaja u pitanju pita se za sta da se borim?


U sta se ova drzava pretvara.




Ne kazem da se ne treba boriti ali bolje je poginuti nego ostati demobilisani borac na smetljisu BIH dok su drugi prioriteti u pitanju.
Ne treba tako razmišljati.
Gay parade su bile na Kosovu, Hrvatskoj, Izraelu pa je li to znaci da Hrvati nisu zaslužili državu, da Kosovo nije zaslužilo nezavisnost nakon srpskog terora i da su Jevreji džaba preživili Holocaust?

Svako ko traži prava bi trebao navijati da se prvo zauvijek zaustavi politika negiranja države i separatizma i na dobrom smo putu.
Uzaludno je se boriti za gay prava u BiH ili htjeti BH društvo bez gay parada ako onaj medvjed radi na tome da potpuno ukine državu.
Džaba se boriti protiv Fadila ili da se uništi SDA pa da se normalno živi ako onaj medvjed radi na tome da se nikako u BiH živi.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86347
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1640 times
Status: Offline

Re: Valentin Inzko nametnuo izmjene zakona kojim se zabranjuje negiranje genocida u BiH

Post by Mutevelija » 01 Aug 2021, 18:54

Naseef Mushroom wrote: 01 Aug 2021, 18:51
Mutevelija wrote: 01 Aug 2021, 17:45 Najbolja opcija sto se moze desiti u ratu je da pogines jer kako vidimo i ovi su se borili za Gay paradu i feminizam.


Cim covjek Bosnjak vidi sta se radi u Sarajevu i kakva je izdaja u pitanju pita se za sta da se borim?


U sta se ova drzava pretvara.




Ne kazem da se ne treba boriti ali bolje je poginuti nego ostati demobilisani borac na smetljisu BIH dok su drugi prioriteti u pitanju.
Ne treba tako razmišljati.
Gay parade su bile na Kosovu, Hrvatskoj, Izraelu pa je li to znaci da Hrvati nisu zaslužili državu, da Kosovo nije zaslužilo nezavisnost nakon srpskog terora i da su Jevreji džaba preživili Holocaust?

Svako ko traži prava bi trebao navijati da se prvo zauvijek zaustavi politika negiranja države i separatizma i na dobrom smo putu.
Uzaludno je se boriti za gay prava u BiH ili htjeti BH društvo bez gay parada ako onaj medvjed radi na tome da potpuno ukine državu.
Džaba se boriti protiv Fadila ili da se uništi SDA pa da se normalno živi ako onaj medvjed radi na tome da se nikako u BiH živi.
SDa i ini su izgubili povjerenje kod bošnjačkog naroda.
I kad je čovjeku loše u miru što misliš da će mu biti bolje u ratu.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86347
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1640 times
Status: Offline

Re: Valentin Inzko nametnuo izmjene zakona kojim se zabranjuje negiranje genocida u BiH

Post by Mutevelija » 01 Aug 2021, 18:55

Taare wrote: 01 Aug 2021, 18:18
Mutevelija wrote: 01 Aug 2021, 17:49

Nema se za sta boriti i ti sam znas, osim kucnog praga, ono sto politicki pricate ne vrijedi pisljiva boba. Ako je tako sto pricas dodji u BIH i zivi zivot bosanskog covjeka od 1 do 1.
Kao što rekoh, kukavice poput tebe traže izgovore.
Ja bih se borio za bh gradove, kao i to da krv šehida i otkinuti udovi invalida nisu bili uzaludni.
uz to, boriš se protiv blokada države i nametnutog nakaradnog sistema.
Za bakira ćemo lahko.
Svakako su uvijek govorili da bi u cjelovitoj državi bez entiteta namah izgubio izbore.
Govore da izbore uzima isključivo na strahu bošnja u kojem ih drži.
Ono, radili bi mi al srbi ne daju.
Eto, kada bi nestao entitet, nestalo bi i sda.
insomnia wrote: 01 Aug 2021, 18:09 Ma nece se niko boriti. Ne bi ni prvi put da mu cetnik nije na prag doso da ga kolje
Ok, nek se onda otcijepe. Halalosum.
pravo mača je još uvijek legitimno pravo.
ono što osvojiš konvencionalnim ratovanjem, tvoje je.
Ako bošnjo neće ratovat, nek ne plače za dijelom koji bi srbi iznijeli iz bih.
Vrlo jednostavno.
Živi u BIH pati se u miru, a u ratu bi samo financijski pomagao da se ne lažemo ne bi ti bio u rovu.
:ooo
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Valentin Inzko nametnuo izmjene zakona kojim se zabranjuje negiranje genocida u BiH

Post by insomnia » 01 Aug 2021, 18:58

U pravu je Mute oko ovoga. Mi ovdje mozemo profitirati jedino da stranci odrade sve od pocetka do kraja.
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: Valentin Inzko nametnuo izmjene zakona kojim se zabranjuje negiranje genocida u BiH

Post by MorningStar » 01 Aug 2021, 18:59

insomnia wrote: 01 Aug 2021, 18:58 U pravu je Mute oko ovoga. Mi ovdje mozemo profitirati jedino da stranci odrade sve od pocetka do kraja.
Koje strance ocekujes u Normandiji ? Njemce opet ? :ooo

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Valentin Inzko nametnuo izmjene zakona kojim se zabranjuje negiranje genocida u BiH

Post by Taare » 01 Aug 2021, 19:20

Mutevelija wrote: 01 Aug 2021, 18:55 a u ratu bi samo financijski pomagao
Možeš li ti u toj svojoj tintari shvatit da nismo svi kukavice ko ti?
Pa bolan, qrac bih seb odsjeko da u bosni izbije rat a da ja ne dođem da se borim.
kojeg će mi vraga racku kad bih sam sebi ispo pizda.
Svi mi se morete obratit

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: bosnjakinja and 3 guests