Vanzemaljci

Pozorište, slikarstvo, škola, fakultet, istraživanja, izumi.

Moderator: Krokodil Behko

Da li vanzemaljci postoje ?

Da
38
63%
Ne
12
20%
Vidio sam jednog
10
17%
 
Total votes: 60

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: NASA PRIZNALA: Neko ili nešto je otelo našu letjelicu, dobili smo poruke na nepoznatom jeziku

Post by Šabović Adis » 16 Oct 2021, 21:32

ironman wrote: 16 Oct 2021, 21:26
Šabović Adis wrote: 16 Oct 2021, 21:14 Koji je datum na Alfa Kentauri? Znal se šta?
Tamo tvoj rodjendan traje 426 dana :srce
Jbt...znači, ciganska svadba traje...strah me i zamislit koliko.
Al jebo to, čuo sam da su Ameri iznašli načina da uspore starenje. Sad za godinu stariš pola godine. Nešto...
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Shadow
Svemirka
Svemirka
Posts: 51587
Joined: 06 Apr 2020, 08:13
Has thanked: 21011 times
Been thanked: 20803 times
Status: Offline

Re: NASA PRIZNALA: Neko ili nešto je otelo našu letjelicu, dobili smo poruke na nepoznatom jeziku

Post by Shadow » 16 Oct 2021, 21:33

Vidi ih sto se volU :inasab
Mirno more

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: NASA PRIZNALA: Neko ili nešto je otelo našu letjelicu, dobili smo poruke na nepoznatom jeziku

Post by dadojović » 16 Oct 2021, 21:34

Šabović Adis wrote: 16 Oct 2021, 21:32
ironman wrote: 16 Oct 2021, 21:26

Tamo tvoj rodjendan traje 426 dana :srce
Jbt...znači, ciganska svadba traje...strah me i zamislit koliko.
Al jebo to, čuo sam da su Ameri iznašli načina da uspore starenje. Sad za godinu stariš pola godine. Nešto...
Moja prijateljica već odavno usporila starenje.
Tri godine je imala 27 godina.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27005
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14137 times
Been thanked: 14439 times
Status: Offline

Re: NASA PRIZNALA: Neko ili nešto je otelo našu letjelicu, dobili smo poruke na nepoznatom jeziku

Post by ironman » 16 Oct 2021, 21:34

Šabović Adis wrote: 16 Oct 2021, 21:32
ironman wrote: 16 Oct 2021, 21:26

Tamo tvoj rodjendan traje 426 dana :srce
Jbt...znači, ciganska svadba traje...strah me i zamislit koliko.
Al jebo to, čuo sam da su Ameri iznašli načina da uspore starenje. Sad za godinu stariš pola godine. Nešto...
Znas kako,ako sjednemo u dovoljno brz avion i spucamo ka Alfa Centauri na jedno 9 mjeseci..vraticemo se 100 godina mladji od ovih koji su ostali na Zemlji..
Pa sad :ooo
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: NASA PRIZNALA: Neko ili nešto je otelo našu letjelicu, dobili smo poruke na nepoznatom jeziku

Post by Šabović Adis » 16 Oct 2021, 21:47

Shadow wrote: 16 Oct 2021, 21:33 Vidi ih sto se volU :inasab
:bla
dadojović wrote: 16 Oct 2021, 21:34
Šabović Adis wrote: 16 Oct 2021, 21:32 Jbt...znači, ciganska svadba traje...strah me i zamislit koliko.
Al jebo to, čuo sam da su Ameri iznašli načina da uspore starenje. Sad za godinu stariš pola godine. Nešto...
Moja prijateljica već odavno usporila starenje.
Tri godine je imala 27 godina.
Ma pametno. Svake godine mijenjat kalendar?
Trošak.
ironman wrote: 16 Oct 2021, 21:34
Šabović Adis wrote: 16 Oct 2021, 21:32 Jbt...znači, ciganska svadba traje...strah me i zamislit koliko.
Al jebo to, čuo sam da su Ameri iznašli načina da uspore starenje. Sad za godinu stariš pola godine. Nešto...
Znas kako,ako sjednemo u dovoljno brz avion i spucamo ka Alfa Centauri na jedno 9 mjeseci..vraticemo se 100 godina mladji od ovih koji su ostali na Zemlji..
Pa sad :ooo
Pa ja. Vrijeme je ko i auto, i ono se kreće. Moš ga preteć, zaobić, preskočit...kad mu nestane goriva ono stane.
Učilo se to iz vremenologije, trći razred čini mi se.
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31478
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2677 times
Been thanked: 5094 times
Status: Offline

Re: NASA PRIZNALA: Neko ili nešto je otelo našu letjelicu, dobili smo poruke na nepoznatom jeziku

Post by Matan » 16 Oct 2021, 21:50

ironman wrote: 16 Oct 2021, 21:34
Šabović Adis wrote: 16 Oct 2021, 21:32

Jbt...znači, ciganska svadba traje...strah me i zamislit koliko.
Al jebo to, čuo sam da su Ameri iznašli načina da uspore starenje. Sad za godinu stariš pola godine. Nešto...
Znas kako,ako sjednemo u dovoljno brz avion i spucamo ka Alfa Centauri na jedno 9 mjeseci..vraticemo se 100 godina mladji od ovih koji su ostali na Zemlji..
Pa sad :ooo
I opet si izgubio 9 mjeseci zivota bezveze..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27005
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14137 times
Been thanked: 14439 times
Status: Offline

Re: NASA PRIZNALA: Neko ili nešto je otelo našu letjelicu, dobili smo poruke na nepoznatom jeziku

Post by ironman » 16 Oct 2021, 21:52

animals wrote: 16 Oct 2021, 21:50
ironman wrote: 16 Oct 2021, 21:34

Znas kako,ako sjednemo u dovoljno brz avion i spucamo ka Alfa Centauri na jedno 9 mjeseci..vraticemo se 100 godina mladji od ovih koji su ostali na Zemlji..
Pa sad :ooo
I opet si izgubio 9 mjeseci zivota bezveze..
Zapravo 18,valja se vratit :ooo
Stariji 18 mjeseci a na Zemlji proslo 100 godina...
ybs to..
Last edited by ironman on 16 Oct 2021, 21:54, edited 1 time in total.
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: NASA PRIZNALA: Neko ili nešto je otelo našu letjelicu, dobili smo poruke na nepoznatom jeziku

Post by MorningStar » 16 Oct 2021, 21:53

Svi se sastojimo od umrlih zvijezda :)

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27005
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14137 times
Been thanked: 14439 times
Status: Offline

Re: NASA PRIZNALA: Neko ili nešto je otelo našu letjelicu, dobili smo poruke na nepoznatom jeziku

Post by ironman » 16 Oct 2021, 21:55

dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: NASA PRIZNALA: Neko ili nešto je otelo našu letjelicu, dobili smo poruke na nepoznatom jeziku

Post by MorningStar » 16 Oct 2021, 21:58

Nego na temu,

Citao sam stav nekog naucnika i kaze sad:
"Mislim da nebi trebali slati signale u svemir to jest sacekati prije da postignemo neki ozbiljan tehnoloski napredak.Ako posmatramo nasu historiju - sta se desilo svaki put kada je tehnoloski naprednija civilizacija nabasala na slabiju civilizaciju"

Good point :ooo

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96361
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34340 times
Been thanked: 21069 times
Contact:
Status: Offline

Re: NASA PRIZNALA: Neko ili nešto je otelo našu letjelicu, dobili smo poruke na nepoznatom jeziku

Post by Rum » 17 Oct 2021, 18:05

PROGOVORIO KAPETAN POSTROJENJA / Golemi NLO ugasio je deset nuklearnih projektila SAD-a, u utorak slijedi konferencija za medije!



Image

Incident se, prema svjedočenju Salasa, odvio 24. ožujka 1967. godine u zračnoj bazi Malmstrom u Montani

Robert Salas, kapetan Ratnog zrakoplovstva SAD-a, ostao je dosljedan svojoj priči koja kaže da je svojedobno vidio ogroman NLO kako gasi nuklearno naoružanje SAD-a.

Međutim, unatoč tome što je odmah nadređene o svemu izvijestio, on i njegov zapovjednik bili su prisiljeni potpisati zavjet da nikad neće govoriti o jednom od najnevjerojatnijih susreta s NLO -ima u povijesti, prenosi priču The Sun.

Incident se, prema svjedočenju Salasa, odvio 24. ožujka 1967. godine u zračnoj bazi Malmstrom u Montani, u vrijeme dok je bio dežurni zapovjednik tajnog podzemnog postrojenja za kontrolu lansiranja.

"Bio sam zadužen za deset nuklearnih projektila u vrijeme kada je NLO stigao iznad našeg postrojenja, a dok je lebdio tamo vidjeli su ga svi naši stražari. Nalazio sam se u tom trenutku ispod zemlje zaključan u betonskoj kapsuli. O svemu su me izravno izvijestili stražari", kazao je za The Sun Online i nastavio:

"Dok je objekt bio iznad nas, izgubili smo svih deset projektila zbog kvara navođenja i upravljanja", prisjetio se događaja Salas i naglasio da je istodobno gašenje svih projektila bilo nemoguće jer je svih deset nuklearnih projektila Minuteman radilo na međusobno neovisnim sustavima.

"Napad je zahtijevao razinu sofisticiranosti koju nijedan čovjek u to vrijeme nije posjedovao", tvrdi Salas.

Rakete su odjedanput otišle u stanje takozvanog "zabranjenog kretanja", što je značilo da ih nije mogao aktivirati i lansirati čak i da je to htio.

Taj očigledan prikaz moći od strane NLO -a došao je na vrhuncu Hladnog rata, u trenutku kada su SAD i Sovjetski savez bili spremni za Armagedon.

Salas ni danas ne dvoji da su u pitanju bili izvanzemaljci, svega se sjeća kao da se dogodilo jučer, a utorak u Washingtonu planira održati konferenciju za novinare na kojoj će svijetu, zajedno s ostalim bivšim vojnicima, predstaviti dokaze o NLO-ima.

"Taj objekt, bez obzira na to što je bio, morao je poslati signal svakoj raketi zasebno i onemogućiti sustav navođenja. Trebao nam je čitav dan da ponovno osposobimo oružje i nismo mogli pronaći nikakva fizička oštećenja, kao ni objašnjenja za iznenadni problem s projektilima", rekao je.

Salas je svemu dodao da se osam dana ranije, 16. ožujka 1967., nešto slično dogodilo i u drugom postrojenju za upravljanje lansiranjem projektila.

"Mogu samo nagađati zašto se je do toga došlo. Osobno mislim da je to jednostavno bila poruka svima nama na Zemlji da se moramo riješiti nuklearnog oružja", rekao je.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27005
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14137 times
Been thanked: 14439 times
Status: Offline

Re: NASA PRIZNALA: Neko ili nešto je otelo našu letjelicu, dobili smo poruke na nepoznatom jeziku

Post by ironman » 17 Oct 2021, 18:26

I poslusali smo :D.

Mada,sad bi nam dobro dosao globalni neprijatelj..da se planeta mora udruzit da bi se odbranila.
Ova trenutna podjela vodi u nesto gore od hladnog rata.
Tacno ce se obistinit dio scenarija iz filmova katastrofe ala Mad Max ili Postman..
Ako se nesto ne promijeni u narednih 20-30 godina..
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96361
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34340 times
Been thanked: 21069 times
Contact:
Status: Offline

Re: Vanzemaljci

Post by Rum » 23 Oct 2021, 14:01

Konačni dokaz: Naučnik potvrdio priču Betty Hill da je bila na planeti vanzemaljaca


Konačni dokaz: Naučnik potvrdio priču Betty Hill da je bila na planeti vanzemaljaca
October 21, 2021 Ostalo
Betty i Barney Hill iz Portsmoutha u New Hampshireu, SAD, tvrdili su da su ih 19. septembra 1961. godine oteli vanzemaljci.
Image




Naučnici su u to vrijeme diskreditovali mapu koju je Betty nacrtala, a koja je predstavljala tačno sazviježđe u koje su ih vanzemaljci odveli.


Konačni dokaz: Naučnik potvrdio priču Betty Hill da je bila na planeti vanzemaljaca
October 21, 2021 Ostalo
Betty i Barney Hill iz Portsmoutha u New Hampshireu, SAD, tvrdili su da su ih 19. septembra 1961. godine oteli vanzemaljci.

Naučnici su u to vrijeme diskreditovali mapu koju je Betty nacrtala, a koja je predstavljala tačno sazviježđe u koje su ih vanzemaljci odveli.

Stručnjaci su tvrdili da ne postoji sazviježđe koje liči na taj crtež.
Danas, mnogo godina kasnije, jedan statističar je utvrdio da je neobičan raspored zvijezda koje je Betty nacrtala ustvari sazviježđe Zeta Reticuli i da je Betty mogla da ga nacrta samo ako su je stvarno oteli vanzemaljci.

Barney i Betty su najprije uočili čudnu ovalnu letjelicu na nebu. Zatim su uočili grupu “čovjekolikih bića” kako ih posmatra iz letjelice. Posljednje čega se sjećaju jeste da su im ta ista bića blokirala put.

Zatim se sjećaju parkiranja ispred svoje kuće u Portsmouthu. Tada se uopšte nisu sjećali šta im se dogodilo tri sata prije toga.


Betty je prije smrti 2004. godine dala intervju u kom je rekla:

“Poveli su nas na letjelicu. Barneyja su stavili u jednu sobu, a mene u drugu.

Prvo su me postavili na stolicu i proverili mi oči, uši, nos i grlo. Stavili su me na sto i rekli da žele da provjere moj nervni sistem.

Zatim su pokušali da ubace instrument nalik igli u moj pupak, što me je jako zaboljelo, pa su prestali. Barnijev pregled je bio sličan mom, osim što su kod njega ispitivali i strukturu kostiju.”

Betty se takođe sjeća da je razgovarala sa “Vođom” i da ga je pitala odakle oni potiču. Vođa joj je pokazao zvjezdanu mapu.

Betty je pod hipnozom uspjela da nacrta mapu koja se sastojala od 12 većih zvijezda povezanih linijama i tri manje koje su formirale trougao. Ona je navela da su joj rekli kako te linije između zvijezda predstavljaju “trgovinske puteve”.

Image


Konačni dokaz: Naučnik potvrdio priču Betty Hill da je bila na planeti vanzemaljaca
October 21, 2021 Ostalo
Betty i Barney Hill iz Portsmoutha u New Hampshireu, SAD, tvrdili su da su ih 19. septembra 1961. godine oteli vanzemaljci.

Naučnici su u to vrijeme diskreditovali mapu koju je Betty nacrtala, a koja je predstavljala tačno sazviježđe u koje su ih vanzemaljci odveli.

Stručnjaci su tvrdili da ne postoji sazviježđe koje liči na taj crtež.
Danas, mnogo godina kasnije, jedan statističar je utvrdio da je neobičan raspored zvijezda koje je Betty nacrtala ustvari sazviježđe Zeta Reticuli i da je Betty mogla da ga nacrta samo ako su je stvarno oteli vanzemaljci.

Barney i Betty su najprije uočili čudnu ovalnu letjelicu na nebu. Zatim su uočili grupu “čovjekolikih bića” kako ih posmatra iz letjelice. Posljednje čega se sjećaju jeste da su im ta ista bića blokirala put.

Zatim se sjećaju parkiranja ispred svoje kuće u Portsmouthu. Tada se uopšte nisu sjećali šta im se dogodilo tri sata prije toga.

Betty je prije smrti 2004. godine dala intervju u kom je rekla:

“Poveli su nas na letjelicu. Barneyja su stavili u jednu sobu, a mene u drugu.

Prvo su me postavili na stolicu i proverili mi oči, uši, nos i grlo. Stavili su me na sto i rekli da žele da provjere moj nervni sistem.

Zatim su pokušali da ubace instrument nalik igli u moj pupak, što me je jako zaboljelo, pa su prestali. Barnijev pregled je bio sličan mom, osim što su kod njega ispitivali i strukturu kostiju.”

Betty se takođe sjeća da je razgovarala sa “Vođom” i da ga je pitala odakle oni potiču. Vođa joj je pokazao zvjezdanu mapu.

Betty je pod hipnozom uspjela da nacrta mapu koja se sastojala od 12 većih zvijezda povezanih linijama i tri manje koje su formirale trougao. Ona je navela da su joj rekli kako te linije između zvijezda predstavljaju “trgovinske puteve”.

David Saunders, statističar koji proučava NLO-e, rekao je da je statistički nemoguće da je Betty slučajno nacrtala sazviježđe za koje danas znamo da je Zeta Reticuli i da je ona zapravo govorila istinu.

On je rekao da su samo vanzemaljci mogli da joj daju takvu informaciju.

Još jedan čudan dokaz da je otmica bila prava jeste taj da je njena haljina bila pocijepana i prekrivena nekakvim ružičastim puderom za koji je potvrđeno da “nije organskog porijekla”. Na njenom automobilu su pronađeni koncentrični krugovi kraj kojih bi kompas počeo nekontrolisano da se vrti, ako bi ga postavili blizu.

Par je nakon “susreta” imao užasne noćne more i oboje su doživjeli ozbiljan stres.

Barney se toliko razbolio da je morao da ode kod ljekara. Psihijatar dr Benjamin Simon ih je ispitao pod hipnozom i došao do nevjerovatnog otkrića.

Kada su Betty i Barney podvrgnuti hipnozi, oni su uspjeli da se sjete trenutka kada su oteti i svega što su u međuvremenu zaboravili.

Barney je na jednoj od seansi čak skicirao vanzemaljce koji su ih oteli.

Barney je umro od izlivanja krvi u mozak 25. februara 1969. godine u 46. godini. Betty je vjerovala da je otmica djelimično uticala na to.

Betty Hill je umrla 17. oktobra 2004. godine, godinama pokušavajući da dokaže da su je zaista oteli vanzemaljci.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42690
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14027 times
Been thanked: 12621 times
Status: Online

Re: Vanzemaljci

Post by Masamune » 23 Oct 2021, 14:29

When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96361
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34340 times
Been thanked: 21069 times
Contact:
Status: Offline

Re: Vanzemaljci

Post by Rum » 23 Oct 2021, 14:32

MarlboroGold wrote: 23 Oct 2021, 14:29
Sagan :respekt
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96361
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34340 times
Been thanked: 21069 times
Contact:
Status: Offline

Re: Vanzemaljci

Post by Rum » 20 Nov 2021, 17:58

Sada su prosli iznad Zenice
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96361
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34340 times
Been thanked: 21069 times
Contact:
Status: Offline

LIČI NA INVAZIJU: Snimljena flota od stotinu NLO-a koji se približavaju Zemlji (VIDEO)

Post by Rum » 21 Dec 2021, 13:44

Prije nekoliko mjeseci naučnici su izjavili da možda postoje desetine inteligentnih vanzemaljskih civilizacija nedaleko od Zemlje. Neke od njih mogu čak biti dovoljno napredne da komuniciraju sa nama.

Image


Prema studiji objavljenoj u naučnom časopisu The Astrophisical Journal, naučnici sa Univerziteta u Nottinghamu, Velika Britanija, procjenjuju da postoji najmanje 36 visoko naprednih vanzemaljskih civilizacija u univerzumu.

Ali pojedini idu korak dalje i kažu da je procjena zapravo konzervativna: zasnovana je na pretpostavci da se inteligentni oblici života na drugim planetama formiraju na sličan način kao na Zemlji, koristeći ono što nazivaju astrobiološkom kopernikanskom granicom.

Istraživači su pretpostavili da Zemlja nije posebna: ako bi se planeta slična Zemlji formirala u orbiti sličnoj našoj planeti oko zvijezde slične Suncu, u kojoj bi se nalazila civilizacija koja se razvija tehnološki slično ljudima, u našoj galaksiji bi postojalo otprilike 36 civilizacija.

U ovom slučaju, druge tehnološke civilizacije bi slale signale, kao što su radio prenosi sa satelita i televizije, u vremenskoj liniji sličnoj ljudskoj, takođe pokušavajući da pronađu druge oblike života.

Dakle, ako su naučnici toliko sigurni u prisustvo vanzemaljaca u našoj galaksiji, ne bi trebalo da nas iznenade video snimci koji prikazuju flotu od stotina NLO-a iznad Zemlje.

Još jedna flota NLO-a

Kamera Međunarodne svemirske stanice (ISS) snimila je flotu od više od 150 neidentifikovanih letećih objekata u Zemljinoj orbiti. Međutim, ovo nije prvi put da se slično viđenje dešava posljednjih mjeseci.

Čak je i ruski kosmonaut Ivan Vagner, sa Međunarodne svemirske stanice (ISS), zabilježio prisustvo nekoliko čudnih svjetala tokom boravka na ISS-u.

Video snimljen iz unutrašnjosti ISS-a, pokazao je najmanje pet misterioznih objekata koji se kreću u formaciji, koji se pojavljuju iza Zemlje, iz Vagnerove perspektive.

U ovom novom viđenju, izgled NLO flote je snimljen kamerom ISS-a tokom noći 15. novembra.

Prisustvo čudnih objekata u Zemljinoj orbiti je toliko veliko da svi ne ulaze u vidno polje kamere, ali se vidi da ih ima najmanje 150.

Najskeptičniji korisnici interneta sugerisali su da su ove NLO formacije svjetla nekog grada, ali kako ISS kruži oko Zemlje za oko 93 minuta, završavajući 15,5 orbita dnevno, trebalo bi da vidimo ovakva navodna gradska svjetla u uživo prenosu svakog dana, ali to nije slučaj.

Dakle, jasno je da čudni svetleći objekti nisu svetla velikih gradova, a zbog svoje veličine nisu ribarski čamci ili Starlink sateliti.

Takođe treba dodati da se ove svetlosne formacije ne pojavljuju stalno u direktnim prenosima ISS-a, već se pojavljuju neočekivano, a zatim nestaju kao da nikada nisu postojale. E sad, pitanje koje mnogi postavljaju je: kuda idu i u koju svrhu putuju u tolikom broju?

U ovom trenutku postoji bezbroj teorija koje bi mogle da objasne njihovu pravu svrhu. Jedna od mogućnosti je da se radi o svemirskim brodovima vanzemaljaca koji napuštaju našu planetu u formacijama.

Najskeptičniji korisnici interneta sugerisali su da su ove NLO formacije svetla nekog grada, ali kako ISS kruži oko Zemlje za oko 93 minuta, završavajući 15,5 orbita dnevno, trebalo bi da vidimo ovakva navodna gradska svjetla u uživo prenosu svakog dana, ali to nije slučaj.

Dakle, jasno je da čudni svjetleći objekti nisu svjetla velikih gradova, a zbog svoje veličine nisu ribarski čamci ili Starlink sateliti.

Takođe treba dodati da se ove svjetlosne formacije ne pojavljuju stalno u direktnim prenosima ISS-a, već se pojavljuju neočekivano, a zatim nestaju kao da nikada nisu postojale. E sad, pitanje koje mnogi postavljaju je: kuda idu i u koju svrhu putuju u tolikom broju?

U ovom trenutku postoji bezbroj teorija koje bi mogle da objasne njihovu pravu svrhu. Jedna od mogućnosti je da se radi o svemirskim brodovima vanzemaljaca koji napuštaju našu planetu u formacijama.

Druga mogućnost, i jedna od najpopularnijih, jeste da su oni definitivni dokaz da se neka civilizacija iz drugih svjetova sprema za tihu invaziju, postavljajući svoju flotu strateški, kao da je šahovska garnitura. Iako ne možemo isključiti ni mogućnost da se radi o američkim svemirskim snagama.

Mora se naglasiti da je jedinica svemirskih snaga Space Delta 9 zvanično dobila svoju prvu misiju: orbitalni rat.

Kao dio pojačanja naoružanja Svemirskih snaga, zvanično je preuzela kontrolu nad misterioznim eksperimentalnim bespilotnim mini space šatlom X-37B koji je završio niz tajnih orbita za nepoznate svrhe, od kojih je posljednja uključivala projekat za Svemirske snage.

Stoga ne bi trebalo da bude iznenađenje što su stotine objekata koji se krišom kreću u Zemljinoj orbiti tajni uređaji Svemirskih snaga.

Ostavljajući po strani sve ove teorije, istina je da ako više od 150 nepoznatih svemirskih objekata leti orbitom naše planete, zašto Nacionalna uprava za aeronautiku i svemir (NASA), ruska Federalna svemirska agencija (Roskosmos) ili Evropska svemirska agencija (ESA) ne smatraju potrebnim da objašnjavaju koji su to čudni objekti koji se pojavljuju u direktnom prenosu ISS?


Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42690
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14027 times
Been thanked: 12621 times
Status: Online

Re: LIČI NA INVAZIJU: Snimljena flota od stotinu NLO-a koji se približavaju Zemlji (VIDEO)

Post by Masamune » 21 Dec 2021, 14:29

Image

Kao u filmu poslaćemo im Nazifa da ih ubjeđuje da su Bošnjaci tako da će im glave eksplodirati i čime ćemo doći do pobjede :chloe
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84340
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11032 times
Been thanked: 16547 times
Status: Offline

Re: LIČI NA INVAZIJU: Snimljena flota od stotinu NLO-a koji se približavaju Zemlji (VIDEO)

Post by Fuddo » 22 Dec 2021, 14:42

Izgleda im uopste nismo zanimljivi, samo prodjose pored, ni da nam mahnu, nista…
Tacno smo neka, tuzna vrsta.
A sto bi nam i mahali? Lete po svemiru ko s poslom, a mi jos drva sKonjima izvlacimo iz haluga.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53783
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1918 times
Been thanked: 15175 times
Status: Offline

Re: LIČI NA INVAZIJU: Snimljena flota od stotinu NLO-a koji se približavaju Zemlji (VIDEO)

Post by HAVANA » 22 Dec 2021, 14:56

Kaze komandant skreci naograjisacemo.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

Post Reply

Return to “Kultura, umjetnost, edukacija, nauka”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests