Feministkinje

Ponašanje u društvu i odnosi među ljudima. Humanost, predrasude.

Moderator: Krokodil Behko

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Nuraga ostao sam sa četvero djece: Žena mu se preko Fejsa udala u Travnik (VIDEO)

Post by The 51st State » 16 Jan 2022, 19:28

Sjeban sistem, sjebana civilizacijska dostignuca

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Nuraga ostao sam sa četvero djece: Žena mu se preko Fejsa udala u Travnik (VIDEO)

Post by Mutevelija » 16 Jan 2022, 19:32

Maja wrote: 16 Jan 2022, 19:25
Mutevelija wrote: 16 Jan 2022, 15:28 A da ju je tuko ne bi mu pobjegla, a sigurno se dobro ponasao prema njoj.
Ti od juce bas dobro pregonis. Po svim temama. Skuliraj se.
Sto ti nju sad braniš?
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5508 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: Nuraga ostao sam sa četvero djece: Žena mu se preko Fejsa udala u Travnik (VIDEO)

Post by Maja » 16 Jan 2022, 19:36

Zasto bih je branila. Kazem da pregonis od juce.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Nuraga ostao sam sa četvero djece: Žena mu se preko Fejsa udala u Travnik (VIDEO)

Post by Mutevelija » 16 Jan 2022, 19:37

A kazes na ovoj temi et onako slucajno.

I odvratan ti je avatar :bua
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31173
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2650 times
Been thanked: 4999 times
Status: Online

Re: Nuraga ostao sam sa četvero djece: Žena mu se preko Fejsa udala u Travnik (VIDEO)

Post by Matan » 17 Jan 2022, 16:03

Ja bio kod kuce i dodje jedan od ovih iz Kruscice..
i kaze imas li cigaru..
ja mu dam kutiju, evo rekoh da imas..
nije proslo 5 min, dolazi i drugi :D.
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3112
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 319 times
Status: Offline

Dečko kojeg je djevojka prošetala na povocu: Pogodili su me negativni komentari

Post by CikCikCikPogodi » 24 Jan 2022, 22:50

Image

Bizarna snimka djevojke koja šeta mladića na povocu kroz jedan tržni centar u Hrvatskoj izazvao je brojne reakcije u cijeloj regiji.

Antea Ajbek i Renato Pirin brzo su postigli svoj cilj i postali su poznati i izvan granica Hrvatske.

Kontaktirali smo 24-godišnjeg Renata kako bi nam objasnio o čemu je zapravo bila riječ i što su htjeli postići snimkom koja je izazvala burne reakcije javnosti.



"To je sve bila obična zezancija. Snimali smo nešto za stranicu OnlyFans i surađivali smo s jednim seks shopom iz Varaždina koji nam je dao odjeću i rekvizite. Vozili smo se u automobili kad se Antea sjetila da bismo mogli odraditi neki performans u trgovačkom centru. Nije bilo mnogo ljudi, centar je već bio pred zatvaranjem. Prvo smo provjerili da unutra nema djece i onda smo se odlučili malo zezati da me ona prošeta na uzici. Htjeli smo vidjeti kako će ljudi reagirati. Uglavnom su se smijali i snimali, nije bilo nikakvih negativnih reakcija", kaže Renato.

Ipak, kad je video postao viralan, komentari su bili podijeljeni.

"Javni komentari su loši, ali privatno dobijemo puno lijepih poruka. Pišu nam da smo lijepi, zgodni, da smo lijep par, čestitaju nam na hrabrosti. Mnogi pišu da su primijetili kako je lako dobiti pažnju ako si malo drugačiji", ispričao nam je Renato.

Aktivan je na TikToku, Twitteru, Instagramu te na platformi za odrasle OnlyFansu.

"Tamo govorim o svakakvim aktualnim i zabavnim temama, osim na OnlyFansu gdje je 18+ sadržaj. Govorim i o nekim ozbiljnijim temama, kao što su depresija i anksioznost koje i sam imam, želim skinuti stigmu s takvih tema, jer je važno govoriti o mentalnom zdravlju", ističe Renato te dodaje kako je on jedan od rijetkih na stranici OnlyFans koji je otkrio svoj identitet.

Image

"Na toj stranici nema puno muškaraca, pogotovo nema onih koji će otkriti svoj identitet. Ja sam hrabar i nije me toliko briga što ljudi misle, ja znam tko sam i što sam. Može se zaraditi mnogo, neki zarade više, neki manje, sve ovisi od sadržaja kakav objavljujete. Ako je netko anoniman, neće zaraditi, ali Antea i ja imamo dosta pratitelja i možemo živjeti od toga. Puno je tu posla, moramo ponekad iznajmiti kostime, prostor, fotografe... To košta i nas, ali se isplati", tvrdi ovaj 24-godišnjak koji se uskoro namjerava iz Varaždina preseliti u Zagreb.

Kaže da se ponekad nije lako nositi s negativnim komentarima, ali se trudi.

"Ne mogu reći da me hejteri nisu nimalo pogodili, jesu... Ali znam da nitko nije od tih ljudi savršen, ali više vole kritizirati tuđe živote, nego se zabaviti svojim problemima. Ja imam podršku svog kruga ljudi, koji su uvijek bili uz mene i tu će i ostati", kaže Renato koji se i u budućnosti namjerava baviti društvenim mrežama.

"Ne trebaju me ljudi suditi prema tom jednom događaju, ja sam običan dečko, volim popiti kavu u lokalnom kafiću i družiti se sa svojim prijateljima. Nisam bolji ni vrjedniji od nikoga zbog te pažnje koja je nastala i potrudit ću se da svoj utjecaj pretvorim u nešto dobro i korisno. Možda na neki način mogu pomoći ljudima koji se bore s depresijom i anksioznošću, koje, kako sam rekao, imam i sam. Ja otvoreno govorim o tome i nadam se da ću nekom pomoći i pokrenuti pozitivan trend u tom smislu", zaključio je Renato za kraj našeg razgovora.

Izvor: Klix.ba

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Dečko kojeg je djevojka prošetala na povocu: Pogodili su me negativni komentari

Post by Mutevelija » 24 Jan 2022, 23:08

I sta veli naplatio to.

Naplatio ne naplatio ponizrn si jarane
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Dečko kojeg je djevojka prošetala na povocu: Pogodili su me negativni komentari

Post by Mutevelija » 24 Jan 2022, 23:11

Na klixu komentar.
Mene moja u stali drzi :D.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11821
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2918 times
Been thanked: 2593 times
Status: Offline

Re: Dečko kojeg je djevojka prošetala na povocu: Pogodili su me negativni komentari

Post by Naseef Mushroom » 25 Jan 2022, 00:15

Ako se neko hoće već tako javno poniziti onda neka bude bar sa nekom sto je građena kao Jennifer Lopez ili Monica Bellucci a ne sa nekom što je bez veze kao on
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

bosanski migrant
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 494
Joined: 21 Jul 2021, 14:21
Has thanked: 12 times
Been thanked: 69 times
Status: Offline

Re: Dečko kojeg je djevojka prošetala na povocu: Pogodili su me negativni komentari

Post by bosanski migrant » 25 Jan 2022, 00:44

al mi fale vremena kada ovih budaletina nije bilo

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5570
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 136 times
Been thanked: 262 times
Status: Offline

Re: Dečko kojeg je djevojka prošetala na povocu: Pogodili su me negativni komentari

Post by bosnjakinja » 25 Jan 2022, 01:06

na prvu pomislila neki lezbijski par ,vidi ga ko curica neka :oo

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5570
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 136 times
Been thanked: 262 times
Status: Offline

Re: Dečko kojeg je djevojka prošetala na povocu: Pogodili su me negativni komentari

Post by bosnjakinja » 25 Jan 2022, 01:07

Naseef Mushroom wrote: 25 Jan 2022, 00:15 Ako se neko hoće već tako javno poniziti onda neka bude bar sa nekom sto je građena kao Jennifer Lopez ili Monica Bellucci a ne sa nekom što je bez veze kao on
Nije to ponizenje neki ljudi vole da su submisivni u sexu,to je fetish..samo sto su ovo dvoje otisli malo previse u javnost :pusi

bosanski migrant
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 494
Joined: 21 Jul 2021, 14:21
Has thanked: 12 times
Been thanked: 69 times
Status: Offline

Re: Dečko kojeg je djevojka prošetala na povocu: Pogodili su me negativni komentari

Post by bosanski migrant » 25 Jan 2022, 01:12

ma kakav fetish, guzica im prokleta, zeljan 5 minuta slave pa ako ni zbog čega drugog onda moze i glupost neka

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Dečko kojeg je djevojka prošetala na povocu: Pogodili su me negativni komentari

Post by Hurija » 25 Jan 2022, 06:40

:D Divan su par .
Ostalo je cutanje.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42117
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13759 times
Been thanked: 12310 times
Status: Online

Re: Dečko kojeg je djevojka prošetala na povocu: Pogodili su me negativni komentari

Post by Masamune » 25 Jan 2022, 07:00

Dekadentna Hrvatska 😀
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Dečko kojeg je djevojka prošetala na povocu: Pogodili su me negativni komentari

Post by The 51st State » 25 Jan 2022, 07:05

Ja ih podrzavam, sve mlade preduzetnike treba gurati, nadam se da ce i od drzave dobitii subvenciju.

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3112
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 319 times
Status: Offline

Re: Dečko kojeg je djevojka prošetala na povocu: Pogodili su me negativni komentari

Post by CikCikCikPogodi » 25 Jan 2022, 08:43

bosnjakinja wrote: 25 Jan 2022, 01:07
Naseef Mushroom wrote: 25 Jan 2022, 00:15 Ako se neko hoće već tako javno poniziti onda neka bude bar sa nekom sto je građena kao Jennifer Lopez ili Monica Bellucci a ne sa nekom što je bez veze kao on
Nije to ponizenje neki ljudi vole da su submisivni u sexu,to je fetish..samo sto su ovo dvoje otisli malo previse u javnost :pusi
Mali je pobjegao kad ga je pustila da obavi nuždu

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3112
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 319 times
Status: Offline

Re: Dečko kojeg je djevojka prošetala na povocu: Pogodili su me negativni komentari

Post by CikCikCikPogodi » 25 Jan 2022, 08:45

Ali pogledaj ga kako izgleda, izgleda isto ko tulipan. Dok ova izgleda ko neke sto mi lete oko sanka.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11821
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2918 times
Been thanked: 2593 times
Status: Offline

Re: Dečko kojeg je djevojka prošetala na povocu: Pogodili su me negativni komentari

Post by Naseef Mushroom » 25 Jan 2022, 08:54

bosanski migrant wrote: 25 Jan 2022, 00:44 al mi fale vremena kada ovih budaletina nije bilo
Sada će ti neko odgovoriti "Bilo je toga i prije samo zahvaljujući internetu više dolaze do izražaja". To je istina da su postojali ali nisu džaba postojali određeni nazivi za ovakve i nisu džaba ovakvi dobijali 0% pažnje. To što imamo internet nema nikakve veze jer ako se želi nešto promovisati kao normalno takvi bi bili zastupljeni u medijima pa makar se ti mediji sastojali samo od novina i 1 TV kanala.

Pogledaj kako ga predstavljaju, kao modernog Andrića koji u primitivnoj sredini mora slušati komentare " Pisac, napišel se šta?" i naravno me smije gospoja faliti da ih prikažu kao pop zvijezde a ne da ih ignorišu kako su zaslužili.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42117
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13759 times
Been thanked: 12310 times
Status: Online

Re: Dečko kojeg je djevojka prošetala na povocu: Pogodili su me negativni komentari

Post by Masamune » 25 Jan 2022, 08:56

Inace srecem ovakve svaki put kad izadjem u grad.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

Post Reply

Return to “Drustvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests