Novak Đoković - Nole

Košarka, boks, skijanje, atletika, bacanje pogleda u vis itd
User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84577
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11069 times
Been thanked: 16655 times
Status: Offline

Re: Đoković otvorio teniski kompleks: Ovo je poseban dan za Visoko i tenis u BiH

Post by Fuddo » 19 Jul 2022, 23:21

:D.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22654
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 13025 times
Been thanked: 12680 times
Status: Offline

Re: Đoković otvorio teniski kompleks: Ovo je poseban dan za Visoko i tenis u BiH

Post by Dori » 19 Jul 2022, 23:34

Melek wrote: 19 Jul 2022, 23:19 Jede al ne jede u Prijedoru pa ima alibi :D.
Jah, to je drugo :D.
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54029
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1927 times
Been thanked: 15276 times
Status: Offline

Re: Đoković otvorio teniski kompleks: Ovo je poseban dan za Visoko i tenis u BiH

Post by HAVANA » 20 Jul 2022, 00:24

Dori wrote: 19 Jul 2022, 23:12
insomnia wrote: 18 Jul 2022, 18:05
Ima i Emir. Drugo mjesto 😂

Mirso Mrkalj iz Bišćana, prijedorskog sela koje je ove godine ukopalo 88 šehida, žrtava srpskog genocida nad Bošnjacima, te Emir Hodžić iz Prijedora, čovjek koji je predvodio plenumski cirkus u Sarajevu ove godine pobjednici su odvratnog takmičenja u brzom jedenju čvaraka koje je održano u Prijedoru.

https://focanskidani.wordpress.com/2015 ... pada-foto/
Jedeš li ti svinjetinu?
Kruze price da je u predgradju pariza ukro oval s prsutom na jednom derneku i pobjego u grmlje i sve pojeo.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22654
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 13025 times
Been thanked: 12680 times
Status: Offline

Re: Đoković otvorio teniski kompleks: Ovo je poseban dan za Visoko i tenis u BiH

Post by Dori » 20 Jul 2022, 00:26

HAVANA wrote: 20 Jul 2022, 00:24
Dori wrote: 19 Jul 2022, 23:12

Jedeš li ti svinjetinu?
Kruze price da je u predgradju pariza ukro oval s prsutom na jednom derneku i pobjego u grmlje i sve pojeo.
I još ga dobro zalio :hihi
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54029
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1927 times
Been thanked: 15276 times
Status: Offline

Re: Đoković otvorio teniski kompleks: Ovo je poseban dan za Visoko i tenis u BiH

Post by HAVANA » 20 Jul 2022, 00:28

Jeste li ista raspravili, ja sam sad pravo pametan. Mogu vam sve objasnit.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54029
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1927 times
Been thanked: 15276 times
Status: Offline

Re: Đoković otvorio teniski kompleks: Ovo je poseban dan za Visoko i tenis u BiH

Post by HAVANA » 20 Jul 2022, 00:28

Al u qrcu.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54029
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1927 times
Been thanked: 15276 times
Status: Offline

Re: Đoković otvorio teniski kompleks: Ovo je poseban dan za Visoko i tenis u BiH

Post by HAVANA » 20 Jul 2022, 00:29

Uglavno volim i semira i majku mu, punicu, kera, djokovica, reket, lopticu, visoko... Sve.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Đoković otvorio teniski kompleks: Ovo je poseban dan za Visoko i tenis u BiH

Post by Naseef Mushroom » 20 Jul 2022, 06:23

Duminjo wrote: 19 Jul 2022, 23:05
Naseef Mushroom wrote: 19 Jul 2022, 21:52
Pa jedan mali procenat dočekuje Đokovića, drugi mali procenat gleda Zvezde Granda sa Cecom, isto jedan mali procenat ide toj istoj Ceci na koncert, jedan mali procenat se vakciniše u Srbiji, isto jedan mali procenat gleda Zadrugu i Farmu gdje je gostovao šeselj, jedan mali procenat viče zavadili su nas sa komšijama a jedan mali procenat se divi novim nadama Drašku i Vukanoviću a jedan mali procenat je halalio Bregoviću, Čoliću i Breni.
I ti svi mali procenti čine zajedno jedan solidan broj (naravno čast svima koji su sve srbijansko prekrižili).

Na to sam se već osvrnuo


i to više puta ali namjerno ignorišeš jer se ne uklapa u tvoju priču kao i što namjerno ponavljaš da ja Bakira branim, perem i uzdižem iako na ovoj temi tvrdim upravo suprotno.

Namjerno određeni forumaši to ignorišu i kriju se iza toga da bi mogli oprati savjest zašto halale dolazak tenisera kome četnicke ikone nisu mrske
Isto kao što se sada kriješ iza činjenice koju si izvukao iz naftalina da je gradonačelnik Visokog SDAovac mu dao tu titulu da bi opravdali vašu euforiju što dolazi u Visoko iako ste u bezbroj postova napisali svoj lični stav zašto nemate ništa protiv njegovog dolaska i niste gradonačeonika ni pomenuli.
Najveci procenat je onih koji sie zbog Bakira i SDA pobjegli iz drzave.
Naravno da ga braniš i izdizeš iznad ostalih. Od kud sad odjednom Bake na temi o Djokovicu, Osmanagicu, visokom, piramidama i teniskom centru.

Ne mozes napisati "kakav je narod i ne zasluzuje boljeg od Bakira" pa me onda ubjedjivati kako ti njega time ustvari kudiš a ne hvališ.
Vrijedjas me bezveze. Znam citati.

Isto tako, kad je Bakir dobar za taj narod (a sve cinjenice kazu da je poguban), vrijedjas taj narod.

Izvalio si i hajd jbga sad
Ako ja nabrojim negativne osobine kod mog naroda i onda napišem da nismo boljeg lidera ni zaslužili onda po svoj mogućoj logici i pišem negativno o tom lideru.
To što ti ne možeš ili ne želiš da shvatiš APSOLUTNO nije moj problem niti imam volju objašnjavati nešto šta je očigledno.

Isto kao sto je očigledno zašto revizija na ovoj temi, ne možemo prelaziti preko toga da nam dolazi teniser koji se slika sa četničkim ikonama i gledati emisiju gdje je Ceca žiri, još se takmičiti u toj emisiji i da 20.000 duša dođe u Tešnju, a ovamo se ibretiti zbog propale revizije jer "znate li šta nam je Srbija radila?".

To se naravno samo odnosi na one koji ne vide ništa loše u Novaku i Grandu sa novim žiirjem a ima ih podosta, samo u Tešnju ih ima najmanje 20.000.

To što neko to ne voli čuti isto APSOLUTNO nije moj problem.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Đoković otvorio teniski kompleks: Ovo je poseban dan za Visoko i tenis u BiH

Post by insomnia » 20 Jul 2022, 06:34

Dori wrote: 19 Jul 2022, 23:34
Melek wrote: 19 Jul 2022, 23:19 Jede al ne jede u Prijedoru pa ima alibi :D.
Jah, to je drugo :D.
Pa zapravo i nije. To je prvo
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56109
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1970 times
Been thanked: 5814 times
Status: Offline

Re: Đoković otvorio teniski kompleks: Ovo je poseban dan za Visoko i tenis u BiH

Post by Duminjo » 20 Jul 2022, 14:13

Naseef Mushroom wrote: 20 Jul 2022, 06:23
Duminjo wrote: 19 Jul 2022, 23:05

Najveci procenat je onih koji sie zbog Bakira i SDA pobjegli iz drzave.
Naravno da ga braniš i izdizeš iznad ostalih. Od kud sad odjednom Bake na temi o Djokovicu, Osmanagicu, visokom, piramidama i teniskom centru.

Ne mozes napisati "kakav je narod i ne zasluzuje boljeg od Bakira" pa me onda ubjedjivati kako ti njega time ustvari kudiš a ne hvališ.
Vrijedjas me bezveze. Znam citati.

Isto tako, kad je Bakir dobar za taj narod (a sve cinjenice kazu da je poguban), vrijedjas taj narod.

Izvalio si i hajd jbga sad
Ako ja nabrojim negativne osobine kod mog naroda i onda napišem da nismo boljeg lidera ni zaslužili onda po svoj mogućoj logici i pišem negativno o tom lideru.
To što ti ne možeš ili ne želiš da shvatiš APSOLUTNO nije moj problem niti imam volju objašnjavati nešto šta je očigledno.

Isto kao sto je očigledno zašto revizija na ovoj temi, ne možemo prelaziti preko toga da nam dolazi teniser koji se slika sa četničkim ikonama i gledati emisiju gdje je Ceca žiri, još se takmičiti u toj emisiji i da 20.000 duša dođe u Tešnju, a ovamo se ibretiti zbog propale revizije jer "znate li šta nam je Srbija radila?".

To se naravno samo odnosi na one koji ne vide ništa loše u Novaku i Grandu sa novim žiirjem a ima ih podosta, samo u Tešnju ih ima najmanje 20.000.

To što neko to ne voli čuti isto APSOLUTNO nije moj problem.
Ako nismo zasluzili boljeg, znaci da nam je ovaj taman. Nema bolje.

Nema se tu sta shvatati :ooo


Revizija je ozbiljna stvar. Bezobrazno je to porediti sa tenisom i djokovicem

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2933 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Đoković otvorio teniski kompleks: Ovo je poseban dan za Visoko i tenis u BiH

Post by Naseef Mushroom » 20 Jul 2022, 20:46

Duminjo wrote: 20 Jul 2022, 14:13
Naseef Mushroom wrote: 20 Jul 2022, 06:23
Ako ja nabrojim negativne osobine kod mog naroda i onda napišem da nismo boljeg lidera ni zaslužili onda po svoj mogućoj logici i pišem negativno o tom lideru.
To što ti ne možeš ili ne želiš da shvatiš APSOLUTNO nije moj problem niti imam volju objašnjavati nešto šta je očigledno.

Isto kao sto je očigledno zašto revizija na ovoj temi, ne možemo prelaziti preko toga da nam dolazi teniser koji se slika sa četničkim ikonama i gledati emisiju gdje je Ceca žiri, još se takmičiti u toj emisiji i da 20.000 duša dođe u Tešnju, a ovamo se ibretiti zbog propale revizije jer "znate li šta nam je Srbija radila?".

To se naravno samo odnosi na one koji ne vide ništa loše u Novaku i Grandu sa novim žiirjem a ima ih podosta, samo u Tešnju ih ima najmanje 20.000.

To što neko to ne voli čuti isto APSOLUTNO nije moj problem.
Ako nismo zasluzili boljeg, znaci da nam je ovaj taman. Nema bolje.

Nema se tu sta shvatati :ooo


Revizija je ozbiljna stvar. Bezobrazno je to porediti sa tenisom i djokovicem
Pa mi kao običan narod nismo zaduženi za reviziju ali svako od nas može od sebe krenuti i izraziti svoj stav zašto ne halalimo Srbiji.
Ovo nisu neke bezazlene teme iz Srbije gdje se družimo sa nekim random Srbijancima koji nisu birali gdje će se roditi i koji nemaju veze sa politikom. Ovdje se radi o teniseru koji se slika sa četnickim ikonama, diže tri prsta i zove rs državom. Ovdje se radi o emisiji gdje je žiri Arkanova udovica.
Četnici i Arkan su isto ozbiljne stvari, ako su neki preko toga prešli zašto bi ih revizija još bolila?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56109
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1970 times
Been thanked: 5814 times
Status: Offline

Re: Đoković otvorio teniski kompleks: Ovo je poseban dan za Visoko i tenis u BiH

Post by Duminjo » 20 Jul 2022, 22:28

Ne radi se ovdje o ceci i arkanu. I to si ubacio isto ko i Bakira

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96693
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34625 times
Been thanked: 21267 times
Contact:
Status: Offline

Re: Đoković otvorio teniski kompleks: Ovo je poseban dan za Visoko i tenis u BiH

Post by Rum » 22 Jul 2022, 11:53

Dobra furka
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Đoković otvorio teniski kompleks: Ovo je poseban dan za Visoko i tenis u BiH

Post by insomnia » 22 Jul 2022, 20:50

Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Đoković otvorio teniski kompleks: Ovo je poseban dan za Visoko i tenis u BiH

Post by Taare » 22 Jul 2022, 20:57

Vjerujem da će u bližoj budućnost ukinuti papirni novac, ali ne vjerujem da će doći do direktne kontrole.
Indirektna je već prisutna.
Svi mi se morete obratit

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54029
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1927 times
Been thanked: 15276 times
Status: Offline

Re: Đoković otvorio teniski kompleks: Ovo je poseban dan za Visoko i tenis u BiH

Post by HAVANA » 23 Jul 2022, 20:10

Odosmo mi u visoko na pusenje. :pusi
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Đoković otvorio teniski kompleks: Ovo je poseban dan za Visoko i tenis u BiH

Post by insomnia » 23 Jul 2022, 20:15

Otvorili puf? Pametni. Jebo tenis
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Đoković otvorio teniski kompleks: Ovo je poseban dan za Visoko i tenis u BiH

Post by carobnjak N » 23 Jul 2022, 21:22

insomnia wrote: 22 Jul 2022, 20:50
koji je ovo ublehaš ...on lafo najavio ekonomsku krizu
laže, nije, nego sad govori ono sto svi govore jer je ocigledno da dolazi do inflacije

ovo je onaj fazon sa one debilane "Balkan info", svaki naslov emisije je Desice se nesto bla bla
i onda kad se desi npr rat u Ukrajini, svi tvrde kako su ga prrdvidjeli jer su rekli "nesto ce se desiti"
Niko od njih nije rekao desice se rat u Ukrajini
Osim americke obavjestajne sluzbe
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Đoković otvorio teniski kompleks: Ovo je poseban dan za Visoko i tenis u BiH

Post by insomnia » 29 Jul 2022, 16:09

Image
Bosnjo ce svrsavati na ovu vijest. Hu, ha, rašisti, slava Ukrajini, picke materine i jos ce te napasti da si naciJonalista i da ga zavađas s komsijom zato sto ne svrsavas na Đokaja 😀😀
Zamisli tek da se lik sliko sa rakijom Putinovačom i sjedio neđe sa Kadirovom il nekim ratnim lordom iz onih odmetnutih teritorija
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Đoković otvorio teniski kompleks: Ovo je poseban dan za Visoko i tenis u BiH

Post by insomnia » 29 Jul 2022, 17:20

Ima jos
Image
Image
E sad zamisli tek da su ih Rusi direktno genocidisali, palili zive po kucama, silovali…
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

Post Reply

Return to “Ostali sportovi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 74 guests