Da li ste za ukidanje OHR u BiH?

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply

Da li ste za ukidanje OHR u BiH?

da
11
31%
ne
9
26%
treba uvesti OHR u svakoj opštini
0
No votes
ja sam za američki OHR
4
11%
da, trebamo ratovati
3
9%
puno poz iz Svecke
8
23%
 
Total votes: 35

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Inzko dao rok od tri mjeseca NSRS-u: Poništite odlikovanja ratnim zločincima!

Post by Mutevelija » 03 Feb 2021, 23:22

Meni je ovo samo dokaz nemoći Bošnjaka.


Možel se kakav vršit pritisak na Srbe bez tog INCKA koji ima 5000 KM platu?


Sta bi se radovao ovom posebno.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Inzko dao rok od tri mjeseca NSRS-u: Poništite odlikovanja ratnim zločincima!

Post by Naseef Mushroom » 04 Feb 2021, 00:14

Mutevelija wrote: 03 Feb 2021, 23:22 Meni je ovo samo dokaz nemoći Bošnjaka.


Možel se kakav vršit pritisak na Srbe bez tog INCKA koji ima 5000 KM platu?


Sta bi se radovao ovom posebno.
Sa ovakvim uređenjem i Daytonom teško, za takve stvari i imamo visokog predstavnika.
Meni je važno da neko ovo radi bez obzira bio to neki Bošnjak, Inzko ili moja tetlka.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120420
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Offline

Re: Inzko dao rok od tri mjeseca NSRS-u: Poništite odlikovanja ratnim zločincima!

Post by Krokodil Behko » 04 Feb 2021, 00:48

Bolesnici

Klub poslanika SNSD-a u Narodnoj skupštini Republike Srpske će insistirati da visoki predstavnik Valentin Inzko svim srpskim poslanicima dostavi na srpskom jeziku i ćirilici pismo u kojem inicira vraćanje povelja sa odlikovanjima, rekao je Srni šef ovog kluba Igor Žunić.
Žunić je naveo da je Inzko poslao pismo klubovima poslanika u Narodnoj skupštini, te da su poslanici to pismo pročitali i preveli, jer kao što poznaju strane jezike, tako poznaju i taj jezik na kojem je on pisao.

"Koliko god on kroz to pismo ocrnio srpski narod i nametnuo kolektivnu krivicu, što je nedopustivo u političkim okolnostima koje jesu u BiH, ali i nedopustivo uopšte u političkim okolnostima u bilo kakvoj vrsti politike, insistirat ćemo i od predsjednika Narodne skupštine da se od Inzka traži da se srpskim poslanicima obrati na srpskom jeziku i ćirilici", rekao je Žunić.
online

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84432
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11051 times
Been thanked: 16597 times
Status: Offline

Re: Inzko dao rok od tri mjeseca NSRS-u: Poništite odlikovanja ratnim zločincima!

Post by Fuddo » 04 Feb 2021, 01:00

Bosnjaci se trebaju prestati smarati ovim budalstanima.
Jednostavno nas mrze.
Vidim ja to, nisam ja lud.
To sto cojek saFaca neku finu Milicu u procesu fermantizacije, nije to to.
JeBte se vise.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Inzko dao rok od tri mjeseca NSRS-u: Poništite odlikovanja ratnim zločincima!

Post by Mutevelija » 04 Feb 2021, 01:01

Fuddo wrote: 04 Feb 2021, 01:00 Bosnjaci se trebaju prestati smarati ovim budalstanima.
Jednostavno nas mrze.
Vidim ja to, nisam ja lud.
To sto cojek saFaca neku finu Milicu u procesu fermantizacije, nije to to.
JeBte se vise.
Ali zgodne su jbga.
Sta ako se spetljas sa kakvom :hm

Ja opet mislim bolje se spetljat iz Srbije nego iz rsa da je.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84432
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11051 times
Been thanked: 16597 times
Status: Offline

Re: Inzko dao rok od tri mjeseca NSRS-u: Poništite odlikovanja ratnim zločincima!

Post by Fuddo » 04 Feb 2021, 01:06

Mutevelija wrote: 04 Feb 2021, 01:01
Fuddo wrote: 04 Feb 2021, 01:00 Bosnjaci se trebaju prestati smarati ovim budalstanima.
Jednostavno nas mrze.
Vidim ja to, nisam ja lud.
To sto cojek saFaca neku finu Milicu u procesu fermantizacije, nije to to.
JeBte se vise.
Ali zgodne su jbga.
Sta ako se spetljas sa kakvom :hm

Ja opet mislim bolje se spetljat iz Srbije nego iz rsa da je.
Mute, rodjo, brate,
Volim ja tebe
Al ti si nam najtanja karika.
Suti, vici jest tako je.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Inzko dao rok od tri mjeseca NSRS-u: Poništite odlikovanja ratnim zločincima!

Post by Mutevelija » 04 Feb 2021, 01:07

Fuddo wrote: 04 Feb 2021, 01:06
Mutevelija wrote: 04 Feb 2021, 01:01
Ali zgodne su jbga.
Sta ako se spetljas sa kakvom :hm

Ja opet mislim bolje se spetljat iz Srbije nego iz rsa da je.
Mute, rodjo, brate,
Volim ja tebe
Al ti si nam najtanja karika.
Suti, vici jest tako je.
Joj sa njima je lakse komunicirati .
Ne znam zasto, ali ja lakse komuniciram.nego sa Bosnjakinjama :cudi oe cudno jedna od 100mi se potrefi da nije ufurana.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84432
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11051 times
Been thanked: 16597 times
Status: Offline

Re: Inzko dao rok od tri mjeseca NSRS-u: Poništite odlikovanja ratnim zločincima!

Post by Fuddo » 04 Feb 2021, 01:17

Mutevelija wrote: 04 Feb 2021, 01:07
Fuddo wrote: 04 Feb 2021, 01:06

Mute, rodjo, brate,
Volim ja tebe
Al ti si nam najtanja karika.
Suti, vici jest tako je.
Joj sa njima je lakse komunicirati .
Ne znam zasto, ali ja lakse komuniciram.nego sa Bosnjakinjama :cudi oe cudno jedna od 100mi se potrefi da nije ufurana.
Moj Mute moj
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Inzko dao rok od tri mjeseca NSRS-u: Poništite odlikovanja ratnim zločincima!

Post by Mutevelija » 04 Feb 2021, 01:28

Fuddo wrote: 04 Feb 2021, 01:17
Mutevelija wrote: 04 Feb 2021, 01:07
Joj sa njima je lakse komunicirati .
Ne znam zasto, ali ja lakse komuniciram.nego sa Bosnjakinjama :cudi oe cudno jedna od 100mi se potrefi da nije ufurana.
Moj Mute moj
Sta je bilo :heidi
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53910
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15232 times
Status: Offline

Re: Inzko dao rok od tri mjeseca NSRS-u: Poništite odlikovanja ratnim zločincima!

Post by HAVANA » 04 Feb 2021, 07:23

Fuddo wrote: 04 Feb 2021, 01:00 Bosnjaci se trebaju prestati smarati ovim budalstanima.
Jednostavno nas mrze.
Vidim ja to, nisam ja lud.
To sto cojek saFaca neku finu Milicu u procesu fermantizacije, nije to to.
JeBte se vise.
Moj fuddo, otkad ja to govorim pa me zivog iznapadaju. Il ne kontaju. Davno smo mi to shvatili i nemam ja tu sta da se zamaram. Cuvaj sto imas, ne postani kao oni,cuvaj svoju avliju kakva je uvijek bila raznolikoscu, furaj prosperitet, obrazovanje, ekonomiju. Ti sto mrze su tu, nece nigdje otici. Uzimaj ih na drugom planu, ko im jebe mater. Saradjuj ekonomski sa ljudima sa kojim to moze, a moze. Ne misle svi isto. Ovi sto misle, pisaj ih. Guse se u svom primitivizmu, mrznji i kokuzluku. Jok, i ovde poceli sa istom pricom, gube energiju na poganom jetiku, mrznji i ko biva ispravice krivu drinu. Ispravices kurac. Zivi, radi, stvaraj, uci... Tako si jaci i jaci. Puno se vremena prokockalo, para pokralo i razvoja sjebalo supljim pricama.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Inzko dao rok od tri mjeseca NSRS-u: Poništite odlikovanja ratnim zločincima!

Post by prog321 » 04 Feb 2021, 07:32

Ja se spetljao s je'nom iz pc. Ima poodavno.
Sve vice okrece mi se dzedo u grobu zbog ovog.
Okrece mi se dzedo..
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Inzko dao rok od tri mjeseca NSRS-u: Poništite odlikovanja ratnim zločincima!

Post by Naseef Mushroom » 04 Feb 2021, 11:07

HAVANA wrote: 04 Feb 2021, 07:23
Fuddo wrote: 04 Feb 2021, 01:00 Bosnjaci se trebaju prestati smarati ovim budalstanima.
Jednostavno nas mrze.
Vidim ja to, nisam ja lud.
To sto cojek saFaca neku finu Milicu u procesu fermantizacije, nije to to.
JeBte se vise.
Moj fuddo, otkad ja to govorim pa me zivog iznapadaju. Il ne kontaju. Davno smo mi to shvatili i nemam ja tu sta da se zamaram. Cuvaj sto imas, ne postani kao oni,cuvaj svoju avliju kakva je uvijek bila raznolikoscu, furaj prosperitet, obrazovanje, ekonomiju. Ti sto mrze su tu, nece nigdje otici. Uzimaj ih na drugom planu, ko im jebe mater. Saradjuj ekonomski sa ljudima sa kojim to moze, a moze. Ne misle svi isto. Ovi sto misle, pisaj ih. Guse se u svom primitivizmu, mrznji i kokuzluku. Jok, i ovde poceli sa istom pricom, gube energiju na poganom jetiku, mrznji i ko biva ispravice krivu drinu. Ispravices k..... Zivi, radi, stvaraj, uci... Tako si jaci i jaci. Puno se vremena prokockalo, para pokralo i razvoja sjebalo supljim pricama.
Nije nikakva umjetnost ignorisati i biti oprezan od onih koji otvoreno kažu da te mrze, treba biti sposoban da prepoznaš i pročitaš one "poštene".
Lahko je reći u 2025. godini kako je Igor Stojanović izjavio toliko bljuvotina da sve ukazuje na to da je nacionalista, treba znati Igora u 2020. godini pročitati.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55977
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1957 times
Been thanked: 5776 times
Status: Offline

Re: Inzko dao rok od tri mjeseca NSRS-u: Poništite odlikovanja ratnim zločincima!

Post by Duminjo » 04 Feb 2021, 11:34

I sta ako se priznanja ne ponište? Sta ce inzko onda?

Ne može im nista 🙄

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55977
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1957 times
Been thanked: 5776 times
Status: Offline

Re: Inzko dao rok od tri mjeseca NSRS-u: Poništite odlikovanja ratnim zločincima!

Post by Duminjo » 04 Feb 2021, 11:43

I ovo mi je bezveze malo. Taman kad se podju medjusobno klati u vlastitom dvoristu, dodje neko sa strane i prebaci pricu na vitalni nacionalni interes, opstanak srba i Republike Srpske.. Gomila se upeca, sve partije se udruze ko jedno i onda je samo opstanak državetine bitan a sav lopovluk i medjusobne svadje gurnu pod cilim.. Idemo jovo na novo.

User avatar
arzuhal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10040
Joined: 08 Nov 2019, 07:21
Location: čajdžinica "Kod nefsu-l-levvame", u budžaku politički nekorektnih
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Inzko dao rok od tri mjeseca NSRS-u: Poništite odlikovanja ratnim zločincima!

Post by arzuhal » 04 Feb 2021, 12:41

1. Ako postoji ozbiljna država na svijetu koja strogo odbacuje i kažnjava negiranje (ratnih) zločina i veličanje ratnih zločinaca, onda je to Njemačka.

2. Na proljeće, otprilike, trebao bi doći novi visoki predstavnik, Nijemac Christian Schmidt.

3. Schmidt bi trebao postati čelni čovjek OHR-a (u martu nekako) prije isteka ultimatuma kojeg je Inzko dao nezajedničkom nivou vlasti (kraj aprila), odnosno NSRS.

4. Na taj način Inzko je zadao zadatak kojeg on neće dočekati nego će Srbi morat sami pokusat govna, ma koliko drečali, dok nije ili kada već dođe Nijemac koji će zahtijevati da se sve ranije provede.

5. Vjerujem da će, također, dok ne dođe Schmidt, Inzko dati Parlamentarnoj skupštini BiH rok do 11. jula da usvoji zakon o zabrani negiranja holokausta i genocida kojeg je on već pripremio po uzoru na takav zakon koji postoji u Austriji.

6. Schmidt će doći relaksiran, na gotovo, i samo će zatražiti da se to i provede, odnosno pokrenuti sankcije.


Ako su išta dosad naglasiliiz OHR-a i Njemačke, a u vezi s djelovanjem novog visokog predstavnika, to je da neće biti tolersianja veličanja ratnih zločinaca i negiranje genocida. To je njemački šef diplomatije Heiko Maas jsano rekao: Takvima nema mjesta u EU.

ENDE.




Otiđite na zvanične stranice svih političkih partija u RS-u, uključujući i SDS i PDP (koje su, kao, promjena): sve imaju isti strateški cilj - BiH je privremeno rješenje koje treba koristiti za jačanje RS-a, ona nije država nego provizorij, trenutno rješenje, "zajednički nivo", a kada se steknu pravi uslovi i povoljne okolnosti na međunarodnoj sceni - nezavisnost RS-a.

Pogotovo je pičkin PDP tu zanimljiv.

Dakle, neka se sad svi Srbi ujedine u odbrani povelja ratnim zločincima, neka se homogeniziraju i ujedine. Ala će nekog zajebat...
uzmi Lysobact

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120420
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Offline

Re: Inzko dao rok od tri mjeseca NSRS-u: Poništite odlikovanja ratnim zločincima!

Post by Krokodil Behko » 04 Feb 2021, 17:54

Bilo bi dobro, da se ujedine oko toga, a hoće, jer to je njihovo prirodno stanje.
Kad ovako mogu vucarati po blatu, svoje rođene žrtve iz Jasenovca, onda mogu sve, ovo će im biti pičkin dim.
online

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37890
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2945 times
Been thanked: 2287 times
Status: Offline

Re: Inzko dao rok od tri mjeseca NSRS-u: Poništite odlikovanja ratnim zločincima!

Post by Pasaga » 04 Feb 2021, 18:24

Krokodil Behko wrote: 04 Feb 2021, 17:54 Bilo bi dobro, da se ujedine oko toga, a hoće, jer to je njihovo prirodno stanje.
Kad ovako mogu vucarati po blatu, svoje rođene žrtve iz Jasenovca, onda mogu sve, ovo će im biti pičkin dim.
Mozda je to najpovoljnije rjesenje,sigur.
Tad ce EU moci lahko donjet zakljucak,odnosno konsenkvence.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
arzuhal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10040
Joined: 08 Nov 2019, 07:21
Location: čajdžinica "Kod nefsu-l-levvame", u budžaku politički nekorektnih
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Inzko dao rok od tri mjeseca NSRS-u: Poništite odlikovanja ratnim zločincima!

Post by arzuhal » 04 Feb 2021, 18:39

Image
uzmi Lysobact

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Inzko dao rok od tri mjeseca NSRS-u: Poništite odlikovanja ratnim zločincima!

Post by Naseef Mushroom » 04 Feb 2021, 18:47

Možda je do mene ali čitam samo da je Inzko dao rok tri mjeseca i naveo zašto bi bilo dobro da se to uradi ali nigdje ne mogu naći koje su sankcije ako se to ne uradi za tri mjeseca.
Kod ploče radovana karadžića je Inzko naveo kako će kazniti Dodika ukoliko to ne uradi ali ovdje ne mogu naći šta će biti ukoliko Srbi to odbiju.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Inzko dao rok od tri mjeseca NSRS-u: Poništite odlikovanja ratnim zločincima!

Post by Hurija » 04 Feb 2021, 18:50

;)

Bojim se da će ovo poništavanje odlikovanja , samo stvoriti kod Srba revolt i da će napraviti kult paćenika .

Oni to vole a ugroženi su uvjek ,
Ostalo je cutanje.

Post Reply

Return to “Stare ankete”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests