Youtube

Zanimljivi sajtovi, igrice i slično

Moderator: Rauber

Maja
Administrator
Administrator
Reactions: 663
Status: Offline

Re: Youtube

Post by Maja » 21 Apr 2017, 00:42

:ok
0
Image

Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Reactions: 508

Gradačac: Pokušaj samoubistva zbog ispovijesti na YouTube

Post by Krokodil Behko » 02 May 2017, 17:58

Image
Devojčica iz BiH (12) koja je zbog objavljenih klipova na YouTube-u u posljednje vrijeme bila predmet ismijavanja na društvenim mrežama pokušala je da izvrši samoubistvo. Ova informacija potvrđena je za Euroblic.rs.

Riječ je o djevojčici M.S. iz Gradačca koja je na YouTube-u objavila video pod nazivom "Ostavio me dečko" u kome je, potpuno slomljena, otvorila svoje srce i izrazila emocije. Njen video klip je za samo 24 sata skupio više od pola miliona pregleda, ali i brojne komentare koji su je najbrutalnije ismijavali.

Video je vrlo brzo ugašen, a njegove posljedice mogle su biti kobne.
U MUP-u su za "Euroblic" rekli da je policija obaviještena o ovom slučaju, ali da detaljnijih informacija nema. Prema posljednjim informacijama, zdravstveno stanje djevojčice je stabilno i ona se nalazi van životne opasnosti.

Pojava ovog videa u javnosti je izazvala oprečne reakcije, od onih koji su u njemu vidjeli samo dobar vid zabave, do onih koji su kritikovali neodgovorne roditelje jer svojoj maloljetnoj djeci dopuštaju korištenje interneta bez nadzora.

Međutim, priholozi sve glasnije upozoravaju da se razvilo bizarno shvatanje da je na društvenim mrežama sve dozvoljeno te da stoga YouTube, Facebook, Twitter i dr. nisu odgovorni za vlastitu uređivačku politiku i način na koji stiču milijarde.

No, to nije tačno i psiholozi ističu da ovakva eskponiranost djeteta tog uzrasta, iako predstavlja produkt vremena u kojem živimo, može imati dalekosežne posljedice.

(DEPO PORTAL)
0

Mutevelija
Energetski vampir
Energetski vampir
Reactions: 590

Re: Gradačac: Pokušaj samoubistva zbog ispovijesti na YouTub

Post by Mutevelija » 02 May 2017, 18:02

Tuzla: Policiji nije prijavljen pokušaj samoubistva 12-godišnje djevojčice
Nakon što je Euroblic objavio vijest da se 12-godišnja djevojčica iz Gradačca, koja se nedavno našla na udaru javnosti, nakon što je na YouTubeu objavila snimak pod nazivom "Ostavio me dečko", pokušala ubiti, iz MUP-a Tuzlanskog kantona negirali su da im je takav slučaj prijavljen.

- U posljednjih 10-15 dana, na području koje operativno pokriva MUP Tuzlanskog kantona niti jednoj policijskoj stanici nije prijavljen slučaj pokušaja suicida maloljetne ženske osobe - kazali su u MUP-u TK.

Prema informaciji, koju je prvi objavio "Euroblic", a koja se potom brzo proširila i u drugim medijima, djevojčica je, navodno, nakon ismijavanja na društvenim mrežama pokušala sebi oduzeti život.

Kako se navodi, novinarima je ova informacija "potvrđena u MUP-u", bez navođenja o kojem MUP-u se uopće radi, kao ni kada se navodni pokušaj samoubistva dogodio.

I protekle sedmice u nekim medijima je bila objavljena informacija da je ova djevojčica pokušala izvršiti samoubistvo, pa se postavlja pitanje kome je u interesu da plasiranje ovakve dezinformacije.
0
Sine Tale magare moje drago život je česma suza i svirala jauka, nemoj da te bol učini zlim boljet će te još više.

Veca
...još uvijek slobodna!
...još uvijek slobodna!
Reactions: 52
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!

Post by Veca » 03 May 2017, 13:27

...kako god, mala je stara 12 godina, ovaj video nije smio izaci u javnost :ljut ...a kako vidim jos nije ugasen! ...da sam joj ja mati, znala bih sta bih!
0
Image

Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Reactions: 591

Post by Hannibal » 03 May 2017, 13:30

veco udaras li sina
0
hannibal ante portas

Veca
...još uvijek slobodna!
...još uvijek slobodna!
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!

Post by Veca » 03 May 2017, 13:49

:jok
0
Image

Veca
...još uvijek slobodna!
...još uvijek slobodna!

Post by Veca » 03 May 2017, 13:53

...ni nju ja ne bih izudarala, nego bih se s njom bavila, ne vjerujem da bi ovakav video pravila! :(
0
Image

Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Reactions: 732

Post by Čupava » 03 May 2017, 14:33

Ne znam ali ovoj današnjoj djeci nije lahko... ..
0
...Neke misli je tesko uspavati...

Veca
...još uvijek slobodna!
...još uvijek slobodna!

Post by Veca » 03 May 2017, 14:43

...sve se svodi na ebeni net :grana ...i kad izadju sa svojim vrsnjacima, handy je uvijek u dzepu ili ruci :123
0
Image

Maja
Administrator
Administrator
Reactions: 663

Post by Maja » 10 Sep 2017, 00:44

Gasi se youtube-mp3.org, stranica za skidanje pjesama s yt koju sam nemilice koristila.
0
Image

Bla
i dva polipa
i dva polipa
Reactions: 1572

Post by Bla » 10 Sep 2017, 00:47

haj drugačije ne bih ni čuo za nju :oo
0
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

Post Reply

Return to “Internet”