Zarada preko interneta iliti nema hljeba bez motike

Zanimljivi sajtovi, igrice i slično
senad
Na probnom
Na probnom
Posts: 11
Joined: 30 Jan 2011, 18:39
Status: Offline

Re: Zarada preko interneta

Post by senad » 27 Aug 2011, 10:14

Samo da vas obavijestim da sam zavrsio sa gore pomenutim nagradama i da mi ne treba vise nicija pomoc.
Do sada sam besplatno pokupio sljedece :) :) :) :

Image

Image

Image

Image

Primjeticete da sam za neke premije imao cak i viska ljudi :zubi ..

Trenutno radim na :
http://www.YourGiftCards4free.com/index.php?ref=6882850

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Zarada preko interneta

Post by Luna. » 27 Aug 2011, 10:30

radi, radi... ko radi, ne boji se gladi :zubi
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7928 times
Status: Offline

Re: Zarada preko interneta

Post by Krokodil Behko » 27 Aug 2011, 23:35

Pa otkud bas,nas da se sjetis sad,kad si pun ko brod :D.
online

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Zarada preko interneta

Post by paparaci » 27 Aug 2011, 23:59

covjek dosao samo jedan put vise potvrditi ono o cemu je vec pisao. cestitam Senade :ruke

zavidim ti, brate :oo

na tu istu stvar sam naletio prije par godina, samo sto nisam bas vjerovao u to. a sad pojma nemam kako se zvala ta kompanija, organizacija, sta li vec.....
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Zarada preko interneta

Post by komsija » 28 Aug 2011, 00:00

Znate kako se to ovdje u USA kaze: Suvise lijepo da bi bilo istinito
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119770
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5686 times
Been thanked: 12239 times
Contact:
Status: Offline

Re: Zarada preko interneta

Post by Maja » 28 Aug 2011, 00:01

komsija wrote:Znate kako se to ovdje u USA kaze: Suvise lijepo da bi bilo istinito
ko kaže da se to kaže u USA. to ste vi od nas ukrali

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Zarada preko interneta

Post by komsija » 28 Aug 2011, 00:03

Maja wrote:
komsija wrote:Znate kako se to ovdje u USA kaze: Suvise lijepo da bi bilo istinito
ko kaže da se to kaže u USA. to ste vi od nas ukrali
Yes vala, ima i nas svakakvih hahha
:plavi
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

armorking
Na probnom
Na probnom
Posts: 1
Joined: 17 Sep 2011, 19:49
Status: Offline

Zarada preko interneta

Post by armorking » 17 Sep 2011, 19:59

Postoji mnogo nacina da se zaradi na internetu( Kliktanjem na reklame, skracivanjem linkova, uploadovanjem fileova, obavljanjem sitnih zadataka...).

PTC( Paid to Click)
Ovo je jadan od najlaksih nacina za shvatiti i preporucio bih ga pocetnicima! Nije potrebno nikakvo mozganje ili lupanje glavom u zid. Jednostavno odvojite nekih 20-30 minuta dnevno da klikcete na reklame i to je to! Postoji mnostvo PTC sajtova( sajtovi na kojim vas placaju da gledate nekakve kratke reklame) ali samo neki od njih ce vas isplatiti. Nemojte da se brinete zbog toga jer cu ja ovdje davati samo 100% sigurne sajtove koji redovno isplacuju i koji su mene isplatili. Nemojte da se brinete da ce vam stici neki racuni kuci koje ce te morati da platite( to je nemoguce) u najgorem slucaju mozete ostati neisplaceni, ali se to nece desiti ukoliko radite ovako kako ja kazem!

Prvo sto morate da uradite je da otvorite AlertPay account! AlertPay je takoreci ''internet banka'' - sve sto zaradite kliktanjem na PTC sajtovima( ili ne neki drugi nacin) oni ce vam isplatiti na AlertPay. Kada na AlertPay racunu sakupite odredjenu sumu novca( minimum $10) vi taj novac mozete preuzeti na razne nacine ali je najpopularniji taj da vam oni posalju cek na kucnu adresu. Ovaj nacin je najjednostavniji i nezahtijeva nikakvu verifikaciju( znaci nemorate imati niti racun u banci niti karticu) samo morate ispuniti jedan formular sa tacnim podacima i u roku od nekoliko dana na kucnu adresu vam stize cek!

https://www.alertpay.com/?NNPZf4xOoNsXpuFQhEUq7w%3d%3d

Udjite na ovaj link i registujte se!

Kliknite na ''Sign Up Free'' i u novoj stranici podesite zemlju u kojoj zivite i odaberite Personal Starter( ovo kasnije mozete promjeniti ako vam zatreba) i kliknite ''Next Step''
Sada morate popuniti ova polja sa 100% tacnim podacima! NAPOMENA: ukoliko niste punoljetni slobodno uneste podatke od nekog ko ima 18+ godina( stariji brat, mama...)! U polje Adress line 1 unesite vasu kucnu adresu a u polje adress line 2 nemojte nista unositi. U polje occupation odaberite Other ostalo mislim da i sami mozete uraditi! Kliknite next step i u novoj stranici unesite e*mail adresu, pasvord i vrlo vazan TRANSACTION PIN( najbolje je da sadrzi osam cifri) koji morate dobro zapamtiti ili zapisati! Kada to uradite Kliknite na Final step i od vas ce traziti da verifikujete account. Idite na vas email i posle verifikacije ga nemojte zatvarati jer ce vam do kraja trebati! Kada ste napravili Account na AlertPay-u mozete ga zadrvoriti jer vam nece trbati do prve isplate!

Sada kada imate AlertPay account I odprilike znate o cemu se radi red je da vam dam linkove od PTC sajtova. Znaci, morate se registrovati na nekoliko sajtova kako bi dobijali vecu zaradu( na sto vise sajtova budete radili, to ce vam zarada biti veca) ja radim na 15-ak sajtova, ali vi ako nemate vremena dovoljno je da se registrujete na 10-ak! EVO SAJTOVA:

http://www.clixsense.com/?3707889
http://www.buxp.org/?r=stana3fkovic
http://www.infinitybux.com/?ref=stana3fkovic
http://www.clicksia.com/index.php?ref=stana3fkovic
http://www.incentria.com/index.php?ref=stana3fkovic
http://www.tviptc.com/?ref=stana3fkovic
http://incrasebux.com/register.php?ref=stana3fkovic
http://bux-matrix.com/splash.php?r=stana3fkovic
http://www.earnsomemoneytoday.com/?ref=stana3fkovic
http://www.scarlet-clicks.info/index.ph ... ana3fkovic
http://www.clicks4cents.com/index.php?ref=stana3fkovic
http://www.cosmicbux.com/?ref=stana3fkovic
http://www.bowlingbux.com/?ref=stana3fkovic

Kada se registrujete na niki sajt treba da pocnete kliktati na reklame. Kliknite na View Ads(Earn Money, Surf ads zavisi od sajta) kada kliknete na to pojavice vam se nekakve malene reklame ispod. Kada kliknete na jednu, u novom tabu ce vam se otvoriti reklama I u gornjem lijevom uglu ce va poceti odbrojavanje koliko morate drzati taj tab otvorenim( od 3sekunde do 30, zavisno od toga koliko placaju za tu reklamu) kada se odbrojavanje zavrsi zatvorite tab I otvorite sledesi I sve dok ne odgledate sve reklame> NAPOMENA: U ISTO VRIJEME VAM NE SMIJE BITI OTVORENO VISE OD JEDNOG TABA SA ISTOG SAJTA. Mozete npr. Da otvorite 3-4 razlicita sajta I u isto vrijema da otvorite po jednu reklamu sa svakog!
Pored kliktanja na reklame imate druge nacine da zaradite na ovim sajtovima! Clicksia I Incentrija omugucuju vam da obavljate oredjene zadatke(npr. Lajkuj neki klip na Youtube-u, registruj se na neki sajt…) koje palcaju od $0.1 - $0.5. znaci obavite 5-10 zadataka I imate vec $1( ja sam prvi zaradu dobio na Clicksji od $2 pa na Incenriji $2 tako das am za 10ak dana na ovim sajtovima dobio oko $5) Sve sto je potrebno da uradite jeste da klikneta na Complate Offers( na glavnom meniju ) I da izaberete odredjeni zadatak, isto to imate I na BUXP.ORG, CLICKS4CENTS.COM, SCARLET-CLICKS.COM I OSTALIM . Na buxp-u imate vise nacina da zaradite u polju EARN MONEY. Postoje I posebni sajtovi na kojim samo zaradjujete tako sto obavljate zadatke(

Na ovim sajtovima se sve vrti oko referala( Referali – ljudi koji se uclane na ove sajtove preko vasih linkova). Vi od referala imate 30% od njihove zarade, npr. ako jedan vas referral zaradi $100 vama ide $30 na racun ali se referalu naravno te pare ne oduzimaju sa racuna. Dakle sto vise, aktivnih, referala imate to ce vam zarada biti veza. Bez referala bi zarada bila veoma mala( nekih $15-$20 mjesecno), ali ako nadjete 3-4 referala zarada vam se automatsi udvostuava($30-$40) u koliko nadjete 50-ak refera vi ste bogati!!! Ovo sve se odnosi na besplatne accounte(kakav je vas kada ga otvorite)! Ukoliko zelite da vam se zarada poveza imate mogucnost da kupite neki od premium paketa cime vi dobijate posebne pogodnosit koje su razlicite od sajta do sajta( 100% od referalove zarade, vise reklama dnevno, placenije reeklame itd). Dakle, kada nabacite malo referala I zaradite na ovim sajtovima, tu zaradu iskoristite da Upgrade-ujete vas acc. Prvi mjesec ce te imati najmanju zaradu jer taj prvi mjesec morate istrazivati kako to sve vunkcionise, ali kada se jenom uhodate u ovo tad ace vam ovo biti maciji kasalj I dobijacete ogroman novac( kada kazem ogroman, ne moslim na $10.000 – budite zadovoljni I sa $300-$500). Da bi dobili referale morate im dati vas link preko koga ce te vi zaradjivati, a to cete uraditi na sledeci nacin – kliknite na Promote(Promotion tools, baners … zavisi od sajta) pronadjite vas referral link koppirajte ga I posaljite vasem drugu, bratu… Kada se on uclani preko tog linka na vasem nalogu vi imate evidenciju o tome koliko je on zaradio I koliko ste vi zaradili od njega
Postoji jos mnogo nacina na koji mozete zaraditi na netu! Ako zelite da obajsnim I njih, recite!
Komenterisite ako ste poceli zaradjivati I koliko ste zaradili I pitajte ako vam nesto nije jasno I ako treba jos nesto da Detaljnije da objasnim.
Izvinite zbog kreski u pisanju I gramatickih greski( pisao sam na brzinu :D)
Last edited by adacta on 17 Sep 2011, 21:51, edited 1 time in total.
Reason: spojene teme

User avatar
String
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 9736
Joined: 24 Mar 2010, 21:00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: INTERNET ZARADA

Post by String » 17 Sep 2011, 20:31

mislim da neces jos dugo :hihi
Image

User avatar
blento59
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11733
Joined: 18 Aug 2011, 23:07
Status: Offline

Re: INTERNET ZARADA

Post by blento59 » 17 Sep 2011, 20:59

slaba nafaka
Kada je živ onda je visok, a kada je mrtav onda je dugačak

katarina
Na probnom
Na probnom
Posts: 1
Joined: 26 Sep 2011, 13:05
Status: Offline

buducnost-prava internet zarada

Post by katarina » 26 Sep 2011, 14:16

Dali ste zainteresovani za kratko vreme dobru zaradu da odstvarite sa produktom koji stvarno funkcionise!
Naravno bez rada nema ni zarade,sve drugo su prazne price ili za male pare!

U Americi i Europi smo na prvom mestu.
Pridruzite nam se u startu,Buducnost je vec pocela!

Sad startuemo u Hrvakoj ,Bosni i Srbiji i trazimo partnere.

Produkt je video komunikacija.

Samo biti u pravo vreme na pravom mestu donosi uspeh!

Ako ste zainteresovani , sve vece informacije su na mojoj stranici.
http://www.talkfusion-erfolg.com/r/wien/serbia.html


Poz.

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: buducnost-prava internet zarada

Post by Luna. » 26 Sep 2011, 16:11

katarina wrote:Dali ste zainteresovani za kratko vreme dobru zaradu da odstvarite sa produktom koji stvarno funkcionise!
Naravno bez rada nema ni zarade,sve drugo su prazne price ili za male pare!

U Americi i Europi smo na prvom mestu.
Pridruzite nam se u startu,Buducnost je vec pocela!

Sad startuemo u Hrvakoj ,Bosni i Srbiji i trazimo partnere.

Produkt je video komunikacija.

Samo biti u pravo vreme na pravom mestu donosi uspeh!

Ako ste zainteresovani , sve vece informacije su na mojoj stranici.
http://www.talkfusion-erfolg.com/r/wien/serbia.html


Poz.
ljudi... kad pokusavate prodavat muda pod bubrege... daj malo profesionalnije bar...

ja ti na ovo ne mislim klikat´ nikako... al´ ne mogu da ne prokomentarisem... didje mi nesto ko profesinalna deformacija ucit´ ljude da se prezentiraju kako je najbolje moguce, bilo sta da rade...
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7928 times
Status: Offline

Re: buducnost-prava internet zarada

Post by Krokodil Behko » 26 Sep 2011, 16:19

katarina wrote:Dali ste zainteresovani za kratko vreme dobru zaradu da odstvarite sa produktom koji stvarno funkcionise!
Naravno bez rada nema ni zarade,sve drugo su prazne price ili za male pare!

U Americi i Europi smo na prvom mestu.
Pridruzite nam se u startu,Buducnost je vec pocela!

Sad startuemo u Hrvakoj ,Bosni i Srbiji i trazimo partnere.

Produkt je video komunikacija.

Samo biti u pravo vreme na pravom mestu donosi uspeh!

Ako ste zainteresovani , sve vece informacije su na mojoj stranici.
http://www.talkfusion-erfolg.com/r/wien/serbia.html


Poz.
Pa ako je tako,kako to,da ti ne nadje pravo mjesto? :D.
online

exoduse
Na probnom
Na probnom
Posts: 2
Joined: 22 Jan 2012, 21:21
Status: Offline

Internet zarada-Neobux

Post by exoduse » 22 Jan 2012, 21:48

Neobux je jedna od najboljih ptc stranica koja redovno isplacuje.Minimalan iznos za isplatu je 2$.Svaki klik na ad donosi vam 0.001$.Takodje imaju ad-ovi koji donose 0.01$.Kada skupite 0.6$ mozete iznajmiti referrale tj. ljude koji klikaju za vas.Ja sam vec dobio uplatu od 2$ za mjesec dana,jest da je ispocetka sporo ali netreba odustati.Kada budete imali vise referrala novac brze raste.Preporucujem ovo svakome ko ima slobodnog vremena.Takodje morate imati Alertpay,Paypal ili Netletter racun da bi mogli prmati novac od Neobux-a.Za registraciju kliknite OVDE

Sretno sa klikanjem :D

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119770
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5686 times
Been thanked: 12239 times
Contact:
Status: Offline

Re: Internet zarada-Neobux

Post by Maja » 22 Jan 2012, 21:50

Ja na forumu zaradim mjesečno 1 450 KM pa mi ovo ne treba, ali možda ima forumaša koji hoće :ooo

exoduse
Na probnom
Na probnom
Posts: 2
Joined: 22 Jan 2012, 21:21
Status: Offline

Re: Internet zarada-Neobux

Post by exoduse » 22 Jan 2012, 21:57

I ja isto mislim da ce trebati nekim forumašima pa rekoh ne bi bilo loše da ovo podjelim sa njima :D

User avatar
bboyFireFish
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 152
Joined: 16 Feb 2012, 22:31
Location: Skojevska / Tuzla
Contact:
Status: Offline

Re: Internet zarada-Neobux

Post by bboyFireFish » 20 Feb 2012, 01:26

dobro nek si podjelio svoj reff sa nama... moj prijedlog ti je da ne igras se puno na tim stranicama...NeoBux sigurno isplacuje,licno sam dobijao isplate od njih dok sam 2009 smarao sve moje prijatelje da se uclane preko mene i da ne zaborave biti redovni u KLIKANJU...

Ako nesto zelis da zaradis brate GOOGLE...surfaj malo,ako si dobar u izradi websajtova napravi si jedan...postavi adsense,reklamiraj nesto i eto ti posla u kojem mozes zaraditi ozbiljne sume novca!
Blog:
Magazin Urbane Kulture

Nije mi žao što su ukrali moje ideje već što nisu imali svoje!

User avatar
zibrahimovic
Na probnom
Na probnom
Posts: 72
Joined: 10 Feb 2012, 16:05
Status: Offline

Re: Zarada preko interneta

Post by zibrahimovic » 01 Mar 2012, 19:51

Ja vjerujem da mnogo vas razmišlja o zaradi na netu.Tako sam i ja.2004 sam nabavio net,2005 sam počeo,UČITI.
Svi vi koji želite zaraditi umjesto da radite to sranje,patite se,kada treba doći ček kuči,NEMA GA,jednostavno nema lake zarade na netu;)To je sigurno..
Može netko govoriti,ali da netko zarađuje normalnu plaču tu,ne

Ja zarađujem na netu oko 2000 KM ;).Vodim svoju "firmu".Znači,imam par ljudi(no sada mi je kriza,pa ako ste web dizajeri,znate praviti stranice,dobro bi mi došlo nekoliko članova.Moji "zaposlenici" recimo zarađuju oko 1500.Ja im tražim stranice,često znam reklamirati,pa bude dosta posla,i zaradi se...Svak ima svoju zaradu,ako npr netko traži za 120 € da mu se napravi stranica,ja vama dajem 110 €,a ja sebi uzimam uvijek 10 €.Znači ni 10 % ;)..A nekad i ja radim stranice pa zaradim...

Ja uzimam samo 10 €,jer želim da moji zaposlenici budu zadovoljni,i ovo im je kao stalni posao.No imamo previše ovdje posla sada

Ako je netko zainteresiran,može raditi;)Več bi dobio posao :D

A za ove,koji su mladi,i žele zarađivati,samo neka uče programirati,dizajnirati,i imat če koliko-toliko para ;);)

Pozdrav,nadam se da če se nači zainteresirani ;)
Ne vjeruj ženi koja laže

User avatar
Jaca
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6755
Joined: 29 Sep 2011, 02:18
Location: potrazi me u predgradju...
Status: Offline

Re: Zarada preko interneta

Post by Jaca » 01 Mar 2012, 22:34

licno ne vjerujem u to a imala sam na stotine takvih ponuda
bolje biti malo lud nego malo pametan

netzarada
Na probnom
Na probnom
Posts: 1
Joined: 19 Feb 2013, 18:43
Status: Offline

InternetZarada-PTC stranice

Post by netzarada » 19 Feb 2013, 18:45

Prestanite sa klikčanjem na reklame(Pay to clicks)
Prestanite trošiti svoje vrijeme

Odlučio sam prodati proizvod,pošto se mnogi muče sa PTC stranicama,jako mala zarada..

Ukoliko netko želi kupiti AutoClickera ili AutoRobota,neka se javi u inboxs
taj autobot(ili ti ga autoclicker) pregleda za nevjerovatnih 20ak minuta sve reklame(oko 500)

Trenutno prodajem samo 3 AutoClickera,ne više..3 koja najviše ponude za njega dobivaju ga.
Također dobra protuusluga(ako znate nešto,imate...) ,isto dolazi u obzir! :)Čak mi može više vrijediti nego neke veće pare...

Ako ste ozbiljni i zainterseiran za taj AutoCklicker mogu vam dati više informacija u inbox.

NetZarada

Lp,

Post Reply

Return to “Internet”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests