Vijesti iz sporta

Košarka, boks, skijanje, atletika, bacanje pogleda u vis itd

Moderator: storm

storm
Urednik foruma
Urednik foruma
Reactions: 1141
Status: Offline

Re: Vijesti iz sporta

Post by storm » 10 May 2017, 05:47

Ne znam za tenis, ali nikad veliki igraci nisu bili isti takvi treneri...bolje djeluju ovi iz "drugog plana"....
Jedino mi Cruyff pada na pamet iz svijeta nogometa...
0

srculence7
VIP
VIP
Reactions: 717

Post by srculence7 » 11 May 2017, 03:43

storm wrote:Ne znam za tenis, ali nikad veliki igraci nisu bili isti takvi treneri...bolje djeluju ovi iz "drugog plana"....
Pa šta znam, Agasi je svašta prošao u životu, razne krize ali je pored svega bio uspešan, čini mi se da on i Steffi Graf imaju svoju akademiju za mlade nade tenisa.Tako da se tu verovatno pronašao, jer mu jedno vreme baš mrsko bilo od tenisa.
Imam utisak da je i kod Đokovića to raspoloženje promenljivo, možda bi mu njegovo iskustvo i saveti bili od pomoći da se sredi. :oo
0

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Reactions: 408

Post by posmatrac » 11 May 2017, 13:48

storm wrote:Ne znam za tenis, ali nikad veliki igraci nisu bili isti takvi treneri...bolje djeluju ovi iz "drugog plana"....
Ivica Osim je vrhunski bio i u jednom i drugom, Alex Ferguson kao igrac nije napravio neku veliku karijeru, tj nije igrao u velikim evropskim klubovima, ali tamo gdje je igrao je bio strasan strijelac. Evo Zidana u finalu Lige prvaka( logicno vise zahvaljujuci igracima nego njemu ali jbg :zubi ), Pep Gvardiola takodjer velika fudbalska karijera itd, znaci more primjera, ali i more onih drugih poput Murinja, znaci nema pravila.
0

storm
Urednik foruma
Urednik foruma
Reactions: 1141

Post by storm » 11 May 2017, 14:12

Guardiola se ponajvise istakao po dopingu na kraju karijere :oo

Ok ima ovih koji su bili solidni i prosjecni...
Osim i Fergusson sigurno nisu znacili u nigometu kao Agassi u tenisu.
0

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Reactions: 408

Post by posmatrac » 11 May 2017, 14:42

Gvardiola je bio dugo godina nezamjenjivi zadnji vezni spanske reprezentacije i Barselone, dobro kasnije se preseravao.

Osim je znacio mnogo na prostoru bivse Juge ( Straus sa Grbavice :zubi ) ali sukladno tadasnjim vremenima nije se ni mogao dovoljno iskazati na zapadu tj na globalnoj sceni.

Dobro, Agasi je sami vrh svjetskoga tenisa, sto ova dva nisu u fudbalu.
0

srculence7
VIP
VIP

Post by srculence7 » 15 Jun 2017, 23:46

Durant i društvo ne štede kad slave :pusi

Golden State Warriosi su novi šampioni NBA lige, a znali su kako proslaviti titulu.
Warriorsi su u ovogodišnjem finalu bili bolji od Clevelanda sa 4:1 u seriji. Nakon osvajanja titule, ekipa Ratnika je slavila na terenu i u svlačionici a nakon toga je slavlje nastavljeno u noćnom klubu do duboko u noć gdje su napravili basnoslovan ceh. Prema pisanjima američkih medija, izabranici Stevea Kerra su u noćnom klubu Harlot napravili račun od ogromnih 150.000 dolara. Prije toga su u svojoj Oracle Areni, navodno otvorili blizu 300 flaša šampanjca. Ratnici imaju razloga za slavlje, osvojili su drugu titulu u tri godine, a njihove glavne zvijezde Kevin Durant i Steph Curry su potvrdili da žele i u budućnosti biti deo ove ekipe.

Image
0

srculence7
VIP
VIP

Post by srculence7 » 22 Jun 2017, 03:01

Basketaši iz Srbje odbranili zlato na Svetskom prvenstvu!

Image

Srpski basketaši odbranili titulu osvojenu prošle godine u Kini. Oni su ukupno stigli do treće titule od četiri dosadašnja Svetska prvenstva, pošto su i 2012. godine bili prvaci u Atini.

Srpska reprezentacija u basketu 3x3 sa maksimalnim učinkom u četiri kola zauzela je prvo mesto u Grupi A. Srbija je u ponedeljak pobedila Egipat (17:15) i Rusiju (20:17), a u utorak Andoru (22:13) i Portoriko (21:14).

Naša selekcija je u četvrtfinalu savladala Sjedinjene Američke Države (17:14), zatim Francusku (22:12), a u finalu Holandiju (21:18).

Za Srbiju su igrali: Dušan Domović-Bulut, Dejan Majstorović, Marko Ždero i Marko Savić.

Za MVP proglašen je Dejan Majstorović.
0

SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Reactions: 251

Post by SPINERKA » 22 Jun 2017, 03:17

:hm

Nisam znala da se ta rijec koristi za iste -basketasi :hihi

:lupa pobijedili Amere :sok