Kladionice

Košarka, boks, skijanje, atletika, bacanje pogleda u vis itd
User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7767 times
Status: Offline

Re: POSUŠJE: U oružanoj pljački opljačkan milion maraka iz kladare

Post by Krokodil Behko » 11 Nov 2019, 17:22

Otava wrote: 11 Nov 2019, 17:15
Krokodil Behko wrote: 11 Nov 2019, 16:29


Apoteke su gore. U kladionici ti bar ne lažu, kako ćeš se osjećati bolje, nakon što konzumiraš ono što prodaju.
Nebih se mogao sa tobom sloziti,u apoteci dobijes neki proizvod za ulozeni novac ,dok u kladionici ne dobijes nista ,osim,depresije i velike mogucnosti da svoju platu ostavis u kladionici i da ti zena,djeca,otac,mati,braca ,sestre i drugi koji zavise od tvoje plate ostanu gladni,bosi i bolesni itd i na kraju dolazi do raspada porodica koje ponekad zavrse samoubistvima pa ti vidi sta je gore,dok u apoteci dobijes lijek koji naravno ne pomaze svima,govorim iz licnog iskustva,jer da nije apoteka iljekova ,neznam na sta bi moj zivot licio i mnogih drugih a vjerujem da si i sam koristio neke proizvode iz farmaceutike sto naravno ne zelim nikome ali kad se mora nemas kud

Kako ne dobiješ ništa?
Dobiješ adrenalin, pa zbog toga si i došao.

Što se apoteka tiče, 90% od asortimana je nepotrebno.
online

User avatar
Otava
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1270
Joined: 07 Nov 2019, 13:07
Status: Offline

Re: POSUŠJE: U oružanoj pljački opljačkan milion maraka iz kladare

Post by Otava » 11 Nov 2019, 17:32

Krokodil Behko wrote: 11 Nov 2019, 17:22
Otava wrote: 11 Nov 2019, 17:15

Nebih se mogao sa tobom sloziti,u apoteci dobijes neki proizvod za ulozeni novac ,dok u kladionici ne dobijes nista ,osim,depresije i velike mogucnosti da svoju platu ostavis u kladionici i da ti zena,djeca,otac,mati,braca ,sestre i drugi koji zavise od tvoje plate ostanu gladni,bosi i bolesni itd i na kraju dolazi do raspada porodica koje ponekad zavrse samoubistvima pa ti vidi sta je gore,dok u apoteci dobijes lijek koji naravno ne pomaze svima,govorim iz licnog iskustva,jer da nije apoteka iljekova ,neznam na sta bi moj zivot licio i mnogih drugih a vjerujem da si i sam koristio neke proizvode iz farmaceutike sto naravno ne zelim nikome ali kad se mora nemas kud

Kako ne dobiješ ništa?
Dobiješ adrenalin, pa zbog toga si i došao.

Što se apoteka tiče, 90% od asortimana je nepotrebno.
O kom adrenalinu pricas?....prvi put cujem takvo sto.....idi planinari,skaci sa padobranom itd to ti je adrenalin,kladionica ti je nesto sto vodi ovisnosti kao i droga,vec se priprema neki svjeski izvjestaj da se kocka u sta spadaju i kladionice proglasi kao ovisnost .....jesil ti vidio kakvi dolaze u kladionice bar po manjim mjestima i selima,pa oni neznaju ni ko su ni odakle su a kamoli sta je adrenalin :D. ...pjani zaslinili deruse jebu jedan drugom mater a ne rjetko se i pobiju.....kazes da 90% ljekova je nepotrebno,nedaj boze neko ti bliski se razboli,sta ces mu savjetovati?...da ne uzima ljekove?....razmisli dobro sta bi mu ti savjetovao

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: POSUŠJE: U oružanoj pljački opljačkan milion maraka iz kladare

Post by Socrates » 11 Nov 2019, 17:43

Kocka već jeste ovisnost. :hm

A kad smo već kod apoteka, postoji i ovisnost o propisanim lijekovima.
. . . . . . . . .

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: POSUŠJE: U oružanoj pljački opljačkan milion maraka iz kladare

Post by Hannibal » 11 Nov 2019, 17:49

prekjucer ovdje lik ostavi platu na kerove. izaso da kupi hljeb i svratio usput u kladionicu, zaigro se i vratio se kuci sa hljebom a bez plate, skup neki hljeb 😂 uplati brat jednom po 10 maraka na 5 kerova, znaci samo jednog nije igro i taj jedan pobijedi jbt koji su to mafijasi
🐽

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: POSUŠJE: U oružanoj pljački opljačkan milion maraka iz kladare

Post by Hannibal » 11 Nov 2019, 17:50

mogu se kladit da je prebio zenu kad je doso kuci 😂
🐽

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: POSUŠJE: U oružanoj pljački opljačkan milion maraka iz kladare

Post by Socrates » 11 Nov 2019, 17:53

Treb'o je hljeb staviti na tog šestog kera. Im'o bi više hljebova da nahrani maksume.
. . . . . . . . .

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: POSUŠJE: U oružanoj pljački opljačkan milion maraka iz kladare

Post by Hannibal » 11 Nov 2019, 17:56

al da vidis scene hljeb i 50 listica na stolu 😂 koji idiot moras da budes da sa hljebom udjes u kladionicu
🐽

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 36843
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 23154 times
Been thanked: 4506 times
Status: Offline

Re: POSUŠJE: U oružanoj pljački opljačkan milion maraka iz kladare

Post by ElTriconi » 11 Nov 2019, 18:04

Hannibal wrote: 11 Nov 2019, 17:49 prekjucer ovdje lik ostavi platu na kerove. izaso da kupi hljeb i svratio usput u kladionicu, zaigro se i vratio se kuci sa hljebom a bez plate, skup neki hljeb 😂 uplati brat jednom po 10 maraka na 5 kerova, znaci samo jednog nije igro i taj jedan pobijedi jbt koji su to mafijasi
:D.

I hajd ti to izljeci, ne more :plavi
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Otava
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1270
Joined: 07 Nov 2019, 13:07
Status: Offline

Re: POSUŠJE: U oružanoj pljački opljačkan milion maraka iz kladare

Post by Otava » 11 Nov 2019, 19:35

Socrates wrote: 11 Nov 2019, 17:43 Kocka već jeste ovisnost. :hm

A kad smo već kod apoteka, postoji i ovisnost o propisanim lijekovima.
Nije to ovisnost nego potreba...ja svaki dan pijem Aspirin100 Kardio vec 5 godina i picu ga do kraja zivota,ja nisam ovisanik Aspirina ali moje zdravlje zavisi od njegove upotrebe,ja mogu da ga ne pijem ali koliko cu onda trajati :D.

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 36843
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 23154 times
Been thanked: 4506 times
Status: Offline

Re: POSUŠJE: U oružanoj pljački opljačkan milion maraka iz kladare

Post by ElTriconi » 11 Nov 2019, 19:38

Otava wrote: 11 Nov 2019, 19:35
Socrates wrote: 11 Nov 2019, 17:43 Kocka već jeste ovisnost. :hm

A kad smo već kod apoteka, postoji i ovisnost o propisanim lijekovima.
Nije to ovisnost nego potreba...ja svaki dan pijem Aspirin100 Kardio vec 5 godina i picu ga do kraja zivota,ja nisam ovisanik Aspirina ali moje zdravlje zavisi od njegove upotrebe,ja mogu da ga ne pijem ali koliko cu onda trajati :D.
Dok se ne upali lampica za gorivo :plavi
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Otava
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1270
Joined: 07 Nov 2019, 13:07
Status: Offline

Re: POSUŠJE: U oružanoj pljački opljačkan milion maraka iz kladare

Post by Otava » 11 Nov 2019, 19:41

Hannibal wrote: 11 Nov 2019, 17:56 al da vidis scene hljeb i 50 listica na stolu 😂 koji idiot moras da budes da sa hljebom udjes u kladionicu
Tako je druze...ja znam gdje su se porodice raspale,djeca na ulici,jos fraer uzimo kredite da igra i da vraca dugove ,takve treba maljem u glavu ,ali to je krivo drustvo odnosno zakoni a pogotovo kod nas je to nakardno oprezovano i vlasnici uzimaju najvise a porez na zaradu prakticno ne placaju ,porez na zaradu od kocke bi trebao biti bar 50% plus porez na sume koje se navodno isplacuju na racun dobitaka

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: POSUŠJE: U oružanoj pljački opljačkan milion maraka iz kladare

Post by Socrates » 11 Nov 2019, 20:26

Otava wrote: 11 Nov 2019, 19:35
Socrates wrote: 11 Nov 2019, 17:43 Kocka već jeste ovisnost. :hm

A kad smo već kod apoteka, postoji i ovisnost o propisanim lijekovima.
Nije to ovisnost nego potreba...ja svaki dan pijem Aspirin100 Kardio vec 5 godina i picu ga do kraja zivota,ja nisam ovisanik Aspirina ali moje zdravlje zavisi od njegove upotrebe,ja mogu da ga ne pijem ali koliko cu onda trajati :D.
Aspirin nije propisani lijek. Svako ga može kupiti, bez doktorske :hm kako se to zove? Barem je tako kod mene.

Kako vi to zovete? Ja kad pričam o ovisnosti , pričam o "prescription medicines", bez obzira na to da li su neophodni ili ne. I, naravno, ne stvara svaki ovisnost.

Ljudi znaju postati ovisni i o lijekovima za bolove. :cudi
. . . . . . . . .

User avatar
Otava
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1270
Joined: 07 Nov 2019, 13:07
Status: Offline

Re: POSUŠJE: U oružanoj pljački opljačkan milion maraka iz kladare

Post by Otava » 11 Nov 2019, 20:30

Socrates wrote: 11 Nov 2019, 20:26
Otava wrote: 11 Nov 2019, 19:35

Nije to ovisnost nego potreba...ja svaki dan pijem Aspirin100 Kardio vec 5 godina i picu ga do kraja zivota,ja nisam ovisanik Aspirina ali moje zdravlje zavisi od njegove upotrebe,ja mogu da ga ne pijem ali koliko cu onda trajati :D.
Aspirin nije propisani lijek. Svako ga može kupiti, bez doktorske :hm kako se to zove? Barem je tako kod mene.

Kako vi to zovete? Ja kad pričam o ovisnosti , pričam o "prescription medicines", bez obzira na to da li su neophodni ili ne. I, naravno, ne stvara svaki ovisnost.

Ljudi znaju postati ovisni i o lijekovima za bolove.
:cudi
To samo na Balkanu mozes kupiti bez recepta a u EU nemozes bez recepta...Aspirin je u BIH na esencijalnoj listi i dobija se beslatno na ljekarski recept...ovo za bolove nije to ovisnost nego boli i covjek se tako pomaze...sta radis kad te boli ?

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: POSUŠJE: U oružanoj pljački opljačkan milion maraka iz kladare

Post by Socrates » 11 Nov 2019, 20:40

Ljudi piju lijekove za bol i kad ne boli, jer postanu ovisni. To je ovdje epidemija.

A što se tiče aspirina, i taj od 100mg za tvoje stanje možeš dobiti jedino na doktorski recept u Bosni? Ja pretpostavljam da si imao stent ugrađen.

Ovdje taj baby aspirin možeš kupiti slobodno bez ikakvog recepta. Doduše, ovdje je baby aspirin 81mg.
. . . . . . . . .

User avatar
Otava
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1270
Joined: 07 Nov 2019, 13:07
Status: Offline

Re: POSUŠJE: U oružanoj pljački opljačkan milion maraka iz kladare

Post by Otava » 11 Nov 2019, 21:01

Socrates wrote: 11 Nov 2019, 20:40 Ljudi piju lijekove za bol i kad ne boli, jer postanu ovisni. To je ovdje epidemija.

A što se tiče aspirina, i taj od 100mg za tvoje stanje možeš dobiti jedino na doktorski recept u Bosni? Ja pretpostavljam da si imao stent ugrađen.

Ovdje taj baby aspirin možeš kupiti slobodno bez ikakvog recepta. Doduše, ovdje je baby aspirin 81mg.
Da stent...ali ja ga kupujem bez recepta u BiH jer nisam osiguranik u BiH stentiranje sam radio u TZ

User avatar
civor
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 288
Joined: 06 Mar 2016, 08:10
Location: Sarajevo
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times
Status: Offline

Re: POSUŠJE: U oružanoj pljački opljačkan milion maraka iz kladare

Post by civor » 11 Nov 2019, 21:15

ono kad pljačkaš pokrade lopova.....ne podrzavam kriminal bilo koje vrste, ali kad ovako nesto pročitam, u najmanju ruku mi svejedno, pa i drago......
:fuckoff
Vidim svoju majku kako sikter kuva ajvar bajram vakuf bojler rahatventil kahvu starome babajku , čarobniceeee....

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: POSUŠJE: U oružanoj pljački opljačkan milion maraka iz kladare

Post by Hannibal » 11 Nov 2019, 22:05

Otava wrote: 11 Nov 2019, 19:41
Hannibal wrote: 11 Nov 2019, 17:56 al da vidis scene hljeb i 50 listica na stolu 😂 koji idiot moras da budes da sa hljebom udjes u kladionicu
Tako je druze...ja znam gdje su se porodice raspale,djeca na ulici,jos fraer uzimo kredite da igra i da vraca dugove ,takve treba maljem u glavu ,ali to je krivo drustvo odnosno zakoni a pogotovo kod nas je to nakardno oprezovano i vlasnici uzimaju najvise a porez na zaradu prakticno ne placaju ,porez na zaradu od kocke bi trebao biti bar 50% plus porez na sume koje se navodno isplacuju na racun dobitaka
a znam i ja takvih slucajeva... nije mi zao kad ne ovisi niko o njemu, boli me qrac nek prokocka sve nek se zaduzuje, nego je zalosno kad porodica nema zbog njegove kocke
🐽

User avatar
Mirelam
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12356
Joined: 13 Jul 2015, 20:47
Has thanked: 35 times
Been thanked: 337 times
Status: Offline

Re: POSUŠJE: U oružanoj pljački opljačkan milion maraka iz kladare

Post by Mirelam » 11 Nov 2019, 22:17

Hani gdje ti je dajdza? :D.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: POSUŠJE: U oružanoj pljački opljačkan milion maraka iz kladare

Post by Hannibal » 13 Nov 2019, 09:19

moj dajdza doktor ocm
🐽

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7767 times
Status: Offline

Izgorilo sedam kladionica u Gornjem Vakufu (VIDEO)

Post by Krokodil Behko » 06 Mar 2020, 18:13

Image


Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Srednjobosanskog kantona uhapsili su tri osobe iz Travnika. Uhapšeni su lišeni slobode zbog sumnje da su noćas u Gornjem Vakufu bacili molotovljeve koktele na sedam sportskih kladionica.

Slučaj je jutros oko 2:40 sati prijavljen Policijskoj stanici Gornji Vakuf – Uskoplje

– Istraga traje pa ne možemo davati više detalja, osim da se i dalje poduzimaju intenzivne mjere na rasvjetljavanju ovog događaja i pronalasku počinitelja – kazao je glasnogovornik MUP-a Srednjobosanskog kantona (SBK) Hasan Hodžić.

Posjećamo, nepoznate osobe su u noći sa četvrtka na petak bacile zapaljive naprave – molotovljeve koktele u sedam kladionica, četiri “Sportplus” i tri “Sportplus Win”, te počinile veliku materijalnu štetu.

"Slobodna Bosna" došla je u posjed snimka sa nadzorne kamere u jednoj od kladionica u Gornjem Vakufu - Uskoplju. Na snimku se vide tri maskirane osobe koje razbijaju staklo, a zatim ubacuju i zapaljeni Molotovljev koktel.

online

Post Reply

Return to “Ostali sportovi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests