Rukomet

Košarka, boks, skijanje, atletika, bacanje pogleda u vis itd
User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Rukomet

Post by storm » 23 Mar 2015, 07:47

Vujoviću kralju :klanja
odličan posao sa uglavnom klincima u ekipi :cool
Image

Zagreb u četvrtfinalu Lige prvaka!
Rukometaši Zagreba izborili su četvrtfinale Lige prvaka

Piše: A.Ha.

Foto: Hina

RUKOMETAŠI Zagreba sačuvali su prednost u Danskoj iz prve utakmice osmine finala Lige prvaka i tako izborili plasman među osam najboljih u Europi.

> Vujović vratio Zagreb u rukometnu elitu: "Rekli smo da nećemo slaviti, ali..."

Izabranici Veselina Vujovića u uzvratu su izgubili od Koldinga s 23:21, ali su u prvoj utakmici u zagrebačkoj Areni slavili s pet golova razlike (22:17), što je bilo dovoljno za prolazak dalje.

Domaća momčad većim dijelom susreta vodila je jedan-dva gola razlike, a jedina opasna situacija za Zagreb bila je deset minuta prije kraja kada su Danci imali igrača više i priliku otići na tri gola prednosti. Međutim, Ivan Stevanović je obranio zicer, a Zagreb u sljedećem napadu smanjio i približio se četvrtfinalu.

Veliki Hvidt, Andersson i Stefansson nemoćni protiv Zagrebove mladosti

Mladi Vujovićevi izabranici izdržali su pritisak i pred pet tisuća danskih navijača izbacili puno iskusnijeg suparnika za kojeg nastupaju legendarni danski vratar Kasper Hvidt, najbolji švedski rukometaš Kim Andersson i povratnik iz mirovine Islanđanin Olafur Stefansson.

Najefikasniji igrači u redovima Zagreba bili su Sandro Obranović s pet golova, Zlatko Horvat sa četiri gola pri čemu je jednog zabio sa crte 7 metara, te Luka Stepančić s tri gola. Stevanović je sakupio pet, a Filip Ivić tri obrane. Kolding su predvodili Bo Dybdal Spellerberg i Martin Per Dolk sa po šest golova, no Dolk je svih šest golova zabio iz sedmeraca.

Ždrijeb četvrtfinala održat će se u utorak u Beču, a ranije su četvrtfinale izborili Veszprem, Kielce, Barcelona i Vardar.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120520
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6999 times
Been thanked: 7954 times
Status: Offline

Re: Rukomet

Post by Krokodil Behko » 23 Mar 2015, 09:24

Veliki rezultat. Među osam, pa to znači među španske i njemačke klubove. :ok
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Rukomet

Post by storm » 23 Mar 2015, 09:28

Krokodil Behko wrote:Veliki rezultat. Među osam, pa to znači među španske i njemačke klubove. :ok
Ja mislim da izuzetan uspjeh.... ove sezone sa pomlađenom ekipom stidljivo se najavljivao cilj izlaska iz grupe.... ovo je preko svega :ok
ali su najavili potencijal već u grupi pobijedivši velikane poput kiela i psg-a ....
zbilja dobar posao vujovića... da ga bar mogu zadržati ...ali od kljeta čini mi se da preuzima srbiju :cudi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120520
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6999 times
Been thanked: 7954 times
Status: Offline

Re: Rukomet

Post by Krokodil Behko » 23 Mar 2015, 09:29

storm wrote:
Krokodil Behko wrote:Veliki rezultat. Među osam, pa to znači među španske i njemačke klubove. :ok
Ja mislim da izuzetan uspjeh.... ove sezone sa pomlađenom ekipom stidljivo se najavljivao cilj izlaska iz grupe.... ovo je preko svega :ok
ali su najavili potencijal već u grupi pobijedivši velikane poput kiela i psg-a ....
zbilja dobar posao vujovića... da ga bar mogu zadržati ...ali od kljeta čini mi se da preuzima srbiju :cudi

Zar on već nije bio selektor Srbije?
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Rukomet

Post by storm » 23 Mar 2015, 09:50

Ja mislim da je :hm
Ili je to bi Vuković... Ismejavanjem on je bio na ep u Srbiji
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Rukomet

Post by KOMESAR » 23 Mar 2015, 09:52

Krokodil Behko wrote:Veliki rezultat. Među osam, pa to znači među španske i njemačke klubove. :ok
Kad se najmanje nadaš,dođe rezultat.
Prije nekoliko godina se upiralo svim i svačim ,ali nije išlo.
Last edited by KOMESAR on 23 Mar 2015, 10:00, edited 1 time in total.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Rukomet

Post by laganini » 23 Mar 2015, 09:54

...ključ je obrana ide se na nož i onda i hendikep u napadu manje dođe do izražaja.. :ok
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Rukomet

Post by storm » 23 Mar 2015, 10:00

laganini wrote:...ključ je obrana ide se na nož i onda i hendikep u napadu manje dođe do izražaja.. :ok
rkz igra tekme s malo golova... a stari vuk je uočio s čim raspolaže.... ako se ne možeš nadšutavati s protivnicima, ne daj ni da se oni :D.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Rukomet

Post by storm » 24 Mar 2015, 19:25

Image

Zagreb protiv Barcelone u četvrtfinalu Lige prvaka

Ždrijeb četvrtfinala Lige prvaka:
Zagreb protiv Barcelone
Piše: D.R./L.Š.

PPD ZAGREB u četvrtfinalu rukometne Lige prvaka igrat će protiv Barcelone odlučeno je to na današnjem ždrijebu u Beču

Zagreb će biti domaćin u prvom susretu, koji je na rasporedu između 8. i 12. travnja, a uzvrat u Barceloni bit će odigran između 15. i 19. travnja. Final Four igra se u Kölnu.

Parovi četvrtfinala Lige prvaka:

PPD Zagreb - Barcelona

Vardar - Kielce

PSG - Veszprem

Szeged - Kiel

"Povijest međusobnih susreta ovih klubova će dobiti novo poglavlje", reakcija je Zagreba putem Twitter profila.

Oba kluba izbacili Dance, naviru sjećanja na kraj 1990-ih

U osmini finala i PPD Zagreb i Barcelona izbacili su danske predstavnike, zagrebaši su bili bolji od Koldinga s ukupnih 43-40 (domaća pobjeda 22-17 i poraz 21-23 u Kopenhagenu), dok je Barcelona bila uvjerljiva protiv Aalborga s ukupnih 60-33 (u prvoj utakmici u Danskoj bilo je 31-11, a u uzvratu u Barceloni 29-22).

Barcelona je u posljednjih 20 godina osvojila čak sedam naslova europskog prvaka, a do tri je naslova krajem 90-ih godina stigla pobjedama u finalima upravo protiv Zagreba (1997, 1998, 1999).
Protiv katalonskog kluba Zagreb je tad odigrao legendarne utakmice svoje povijesti, no za aktualnu, mladu Vujovićevu momčad bit će jako težak ispit.

Ovako je to izgledalo nekada:

[ytube][/ytube]
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120520
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6999 times
Been thanked: 7954 times
Status: Offline

Re: Rukomet

Post by Krokodil Behko » 24 Mar 2015, 19:49

To bi bilo to. Častan poraz je uspjeh :ok
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Rukomet

Post by storm » 24 Mar 2015, 19:53

Krokodil Behko wrote:To bi bilo to. Častan poraz je uspjeh :ok
Ma naravno... možda bi mogli na domaćoj biti blizu egalu, ako baš stisnu.... u dvije tekme, nema promila šansi....ovi su jaki ko zemlja :respekt
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Rukomet

Post by laganini » 24 Mar 2015, 20:16

di baš barca..ok iskustvo jedne takve utakmice dobro došlo..inače od svi hrvatski klubova najmanje volim zagreb čak više nego dinamo :zubi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Rukomet

Post by storm » 24 Mar 2015, 22:03

laganini wrote:di baš barca..ok iskustvo jedne takve utakmice dobro došlo..inače od svi hrvatski klubova najmanje volim zagreb čak više nego dinamo :zubi
to zbog metkovića :D.

a ono tad je bila oružana pljačka :cudi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Rukomet

Post by KOMESAR » 24 Mar 2015, 22:05

laganini wrote:di baš barca..ok iskustvo jedne takve utakmice dobro došlo..inače od svi hrvatski klubova najmanje volim zagreb čak više nego dinamo :zubi
Da vidimo tu bajnu odbranu,evo večeras Barsa za poluvrijeme utrpala 26 komada?
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Rukomet

Post by storm » 24 Mar 2015, 22:11

KOMESAR wrote:
laganini wrote:di baš barca..ok iskustvo jedne takve utakmice dobro došlo..inače od svi hrvatski klubova najmanje volim zagreb čak više nego dinamo :zubi
Da vidimo tu bajnu odbranu,evo večeras Barsa za poluvrijeme utrpala 26 komada?
Nitko ne tvrdi da će razoružati barcin napad.... ja ih nisam ni očekivao u toj fazi..... neka se pošteno potuku pa kako bude :ok
ovo sa barcom im je nagrada...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Rukomet

Post by KOMESAR » 24 Mar 2015, 22:16

storm wrote:
KOMESAR wrote:
laganini wrote:di baš barca..ok iskustvo jedne takve utakmice dobro došlo..inače od svi hrvatski klubova najmanje volim zagreb čak više nego dinamo :zubi
Da vidimo tu bajnu odbranu,evo večeras Barsa za poluvrijeme utrpala 26 komada?
Nitko ne tvrdi da će razoružati barcin napad.... ja ih nisam ni očekivao u toj fazi..... neka se pošteno potuku pa kako bude :ok
ovo sa barcom im je nagrada...
Nebi bilo loše da se meč organizira na Maksimiru. Ko zna kad će opet biti prilike?
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Rukomet

Post by storm » 24 Mar 2015, 22:21

:plavi

onu grdosiju nitko ne može ni napuniti ni uljepšati....
imaš arena zagreb sa 15.000 mjesta sasvim dovoljno :ok
i ne sumnjam da će biti puna, jer su u grupi sa psg već skoro napunili... bilo je 13-14.000
a na barcu će i zbog nostalgije za legendarnim okršajima iz 90ih mnogi otići....pa i moja malemkost, ako se poklopi :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Rukomet

Post by storm » 27 Mar 2015, 07:43

Ovo mi se sviđa..... i prizivao sam to :ok

Image

Renato Sulić opet u hrvatskom dresu? "Do promjena je moralo doći, dobro ću razmisliti"


Piše:
Borna Rupnik

Renato Sulić, rukometaš mađarskog Veszprema, spreman je razmotriti povratak u hrvatsku reprezentaciju, pod vodstvom novog izbornika.
Iako ima već 35 godina, Renato Sulić ne posustaje u svom Veszpremu, a uskoro bi se mogao ponovno zaigrati i za Hrvatsku - ukoliko ga novi izbornik Željko Babić bude pozvao za kvalifikacije s Norveškom.
"Znam da sam u godinama, punih mi je 35, no drže me osobni motivi, to me gura. Super se osjećam, dok sam na ovoj razini igrat ću", rekao je Sulić, prenose SN.
"Došao je novi izbornik Babić, super je da je došlo do promjena do kojih je moralo doći. Vraćaju se Balić, Metličić, sve je novo. Znam kako Babić radi i kako trenira, seriozan je i sve je otišlo puno naprijed", kaže.
Sulić ima i privatnih prioriteta i obveza, no nastup za nacionalnu selekciju itekako mu je zanimljiv izazov.

"Vidjet ćemo, bit će puno promjena, igrat će se modernije. Razgovarao sam s ljudima koji su sada odgovorni u reprezentaciji, moram odvagati i onda ću donijeti konačnu odluku. Imam neke svoje osobne motive, nisam više mlad, obitelj me treba, djeca me trebaju, no dobro ću razmisliti".
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Rukomet

Post by laganini » 27 Mar 2015, 09:07

..prekasno :hm
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Rukomet

Post by storm » 27 Mar 2015, 09:08

laganini wrote:..prekasno :hm
definitivno.... ali za odmijeniti vorija i dok musa i marić ne stasaju dovoljno :cudi
prvenstvo dva još može na visokom nivou ....
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Post Reply

Return to “Ostali sportovi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 66 guests