Navijate li za komsije bivse YU

Košarka, boks, skijanje, atletika, bacanje pogleda u vis itd
Post Reply
User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Navijate li za komsije bivse YU

Post by komsija » 17 Aug 2011, 23:24

Povod za ovu temu sam imao mnogo puta jer pratim sta se desava u BiH komsiluku a veceras sam zaista bio radostan sto je Dinamo (Hrvatska) pobijedio Malmo iz Svedske
Prateci komentare na internetu a posebno onih kojima je drago kad BiH reprezentacija izgubi dosao sam do zakljucka da su mnogi 'bolesni' pogotovo oni koji su rodjeni i zive u BiH a drago im kada njihova maticna drzava izgubi
E vidite, ja navijam za nase komsije kada igraju sa stranim klubovima-drzavama i zaista nijednog trenutka nisam pozelio da nase komsije izgube
da li to bio fudbal, tenis, kosarka ili bilo koji sport ja sam navijao za nase komsije ako ne igraju sa BiH
Najzalosnije je sto se mnogi identifikuju po vjeri i nekim drzavama koje praktikuju vjeru koja je "sluzbena" u "njihovom" narodu a ne shvataju da nikakve veze nema to sto su ti na koje navijaju ovakve ili onakve vjere jer sport je sport i nista vise
Da budem iskren....vise pratim klubove iz Hrvatske nego iz Srbije zbog toga sto sam stalno na stranici index.hr ali sam ipak u toku sa desavanjima u Srbiji
Evo vam tema i molim vas nemojte samo o vjeri, eto vec se jezim od same pomisli da vjeru i politiku ubacite u sport :affraid: :sok
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7768 times
Status: Online

Re: Navijate li za komsije bivse YU

Post by Krokodil Behko » 17 Aug 2011, 23:28

Nisam bas navijac Dinama..
Drazi mi je Hajduk :mrgud
online

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Navijate li za komsije bivse YU

Post by komsija » 17 Aug 2011, 23:30

Krokodil Behko wrote:Nisam bas navijac Dinama..
Drazi mi je Hajduk :mrgud
Pa ne moras biti navijac, bitno je da ne navijas npr. za svedjane :plavi
Ja uvijek navijam za nase komsije kada se susrecu sa drugima ali kada igraju protiv BiH tada je samo nasa BiH u srcu mom
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

adacta
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3500
Joined: 25 Mar 2010, 23:59
Status: Offline

Re: Navijate li za komsije bivse YU

Post by adacta » 17 Aug 2011, 23:32

Naravno da navijam za svaku Reprezentaciju kao i klub sa prostora bivse drzave osim kada igra sa BiH. Malo dodjem u nedoumicu kada igraju iste medjusobno recimo Hr-Slo, ili Srb-Slo ali iskreno nekako su mi ove prve uvjek bile blize sto je i razumljivo. Svakako to navijanje odnosi se i na individualne sportove i sportase .

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7768 times
Status: Online

Re: Navijate li za komsije bivse YU

Post by Krokodil Behko » 17 Aug 2011, 23:34

Zavisi kako za koga...
Jesi cuo,sta je bilo na utakmici Partizan - Novi Pazar?

Dakle,navijam za Hajduk...a bila mi je draga i rukometna repka HR...
Janica,Blanka,i tako jos...

Za Sloveniju,naravno ne navijam.. Oni mi nisu zanimljivi ...
online

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Navijate li za komsije bivse YU

Post by komsija » 17 Aug 2011, 23:36

adacta wrote:Naravno da navijam za svaku Reprezentaciju kao i klub sa prostora bivse drzave osim kada igra sa BiH. Malo dodjem u nedoumicu kada igraju iste medjusobno recimo Hr-Slo, ili Srb-Slo ali iskreno nekako su mi ove prve uvjek bile blize sto je i razumljivo. Svakako to navijanje odnosi se i na individualne sportove i sportase .
I ja sam takav ali cu vam priznati da sam malkice blizi hrvatskim timovima mozda sto vise citam njihove vijesti, uvijek dolazim u Zagreb kada polazim na odmor u BiH, idem u Hrvatsku da posjetim neke drage osobe a eto ne idem u Srbiju gdje imam dvije tetke i neke rodbine
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31593
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7129 times
Been thanked: 3865 times
Status: Offline

Re: Navijate li za komsije bivse YU

Post by Mister No » 17 Aug 2011, 23:37

Ma slabo da navijam, ako bi iskreno...

Nije mi mrzak Dinamo, al nije da baš i da navijam za njega...
High Hopes...

User avatar
String
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 9730
Joined: 24 Mar 2010, 21:00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 19 times
Status: Offline

Re: Navijate li za komsije bivse YU

Post by String » 17 Aug 2011, 23:39

Ne pratim puno ali naravno da bih navijao za komsije prije nego za neke tamo svedjane ili koga vec...prije kada sam se kladio navijao bih protiv BiH jer samo tako mozes popraviti budzet sa njima...stalno izgube i volim ih zbog toga, nikada me nisu izdali na kladionici dok sam se kladio :haha
Image

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7768 times
Status: Online

Re: Navijate li za komsije bivse YU

Post by Krokodil Behko » 17 Aug 2011, 23:42

Da ne bi bilo nekih nejasnoca,ja zapravo,od rodjenja,po nekom osnovu,navijam za Velez..
To za Hajduk,rekao sam u skladu sa naslovom teme.. A ne moze ocekivati od mene niko,da navijam za timove,ciji navijaci,skandiraju "Noz zica Srebrenica" i ostale gadosti.. Da vam malo osvjezim pamcenje.. Kad su navijaci Liverpula,bacili bombu na Hejselu,iz svih asocijacija,izbaceni su svi engleski klubovi zajedno sa reprezentacijom i to na 5 godina.. Pa prema tome,zasto da gledam kroz prste nekima,samo zato sto su komsije.. Hocu zaboli me!
online

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Navijate li za komsije bivse YU

Post by komsija » 17 Aug 2011, 23:50

Krokodil Behko wrote:Da ne bi bilo nekih nejasnoca,ja zapravo,od rodjenja,po nekom osnovu,navijam za Velez..
To za Hajduk,rekao sam u skladu sa naslovom teme.. A ne moze ocekivati od mene niko,da navijam za timove,ciji navijaci,skandiraju "Noz zica Srebrenica" i ostale gadosti.. Da vam malo osvjezim pamcenje.. Kad su navijaci Liverpula,bacili bombu na Hejselu,iz svih asocijacija,izbaceni su svi engleski klubovi zajedno sa reprezentacijom i to na 5 godina.. Pa prema tome,zasto da gledam kroz prste nekima,samo zato sto su komsije.. Hocu zaboli me!
Naravo da si u pravu, apsolutno :ruke
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31593
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7129 times
Been thanked: 3865 times
Status: Offline

Re: Navijate li za komsije bivse YU

Post by Mister No » 17 Aug 2011, 23:53

Pokrali nam igrače, samo što ne granatiraju naše navijače na tekmama, vrijeđaju, omalovažavaju da ne spominjem period 92 - 95..

Naravno da uvijek za Italiju navijam, oni su nam takođe komšije. ;)
High Hopes...

User avatar
String
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 9730
Joined: 24 Mar 2010, 21:00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 19 times
Status: Offline

Re: Navijate li za komsije bivse YU

Post by String » 17 Aug 2011, 23:55

tako je...zapocnimo rat opet...svima ce nam biti bolje... oh fucking hell.....
Image

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7768 times
Status: Online

Re: Navijate li za komsije bivse YU

Post by Krokodil Behko » 17 Aug 2011, 23:56

komsija wrote:
Krokodil Behko wrote:Da ne bi bilo nekih nejasnoca,ja zapravo,od rodjenja,po nekom osnovu,navijam za Velez..
To za Hajduk,rekao sam u skladu sa naslovom teme.. A ne moze ocekivati od mene niko,da navijam za timove,ciji navijaci,skandiraju "Noz zica Srebrenica" i ostale gadosti.. Da vam malo osvjezim pamcenje.. Kad su navijaci Liverpula,bacili bombu na Hejselu,iz svih asocijacija,izbaceni su svi engleski klubovi zajedno sa reprezentacijom i to na 5 godina.. Pa prema tome,zasto da gledam kroz prste nekima,samo zato sto su komsije.. Hocu zaboli me!
Naravo da si u pravu, apsolutno :ruke
Kao covjek,sklon miru i opredjeljen protiv rata,naravno da bih volio da ovo nije tako ali jeste... Cijeli stadion Partizana,nekidan,orio se od tog genocidnog poklica.. Valjda je stadion suspendovan ali znamo da je to nesto sto je puno dublje i da treba rjesavati na drugi nacin.. Najvise bih volio,da se igra nogometna liga od Vardara pa do Triglava ali to je zaista opasno. Koji bi navijaci,mogli doci na takav stadion i da ostanu u jednom komadu? Zar navijaci nase repke,nisu stradali prije nekoliko godina? Tesko je navijati za takve timove.
online

User avatar
String
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 9730
Joined: 24 Mar 2010, 21:00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 19 times
Status: Offline

Re: Navijate li za komsije bivse YU

Post by String » 18 Aug 2011, 00:01

hahaha svi fino ovo-ono na pocetku teme kad odjednom RAT? :haha
ja navijam za komsinicine sise sta god ona uzvikivala meni sa balkona...
Image

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Navijate li za komsije bivse YU

Post by komsija » 18 Aug 2011, 00:03

Vise bih volio da nema politike ili vjere u sportu....jer to vise nije sport
Ipak cu ponoviti da sam npr. svim srcfem navijao za Dinamo protiv Malmo iako u praksi nisam originalni navijac ali eto vise volim Dinamo od svedskog tima
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7768 times
Status: Online

Re: Navijate li za komsije bivse YU

Post by Krokodil Behko » 18 Aug 2011, 00:05

String,ja napisah da sam protiv tih ratova..
Ovo sto kazem,to je istina.. To se moze procitati i u srpskim medijima,da je tako bilo prije koji dan.. Nema tu nikakvog rata.. Tu su samo cinjenice i svako bi trebao pocistiti ispred svog praga.. Kao sto rekoh,draga mi je rukometna repka HR,pa janica,Blanka,Ivica,hajduk, i vjerovatno ih jos ima.. Ima i sportista iz Srbije ali slabo..
online

adacta
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3500
Joined: 25 Mar 2010, 23:59
Status: Offline

Re: Navijate li za komsije bivse YU

Post by adacta » 18 Aug 2011, 00:07

Krokodil Behko wrote: Koji bi navijaci,mogli doci na takav stadion i da ostanu u jednom komadu? Zar navijaci nase repke,nisu stradali prije nekoliko godina? Tesko je navijati za takve timove.
Tacno , upravu si , ali ja navijam za sport a ne za te navijace , koji su ruku na srce svi isti i svi su skloni slicnim ekcesima ma o kojim navijacima da se radi pa i navijacima u BiH. Ja ne bih da politizujem puno ali ako igraju Celik - Sarajevo i jedni skandiraju vi ste cetnici a drugi im uzvracaju "jeble vas Markale" sta reci o tim navijacima , cak sta vise to mi je gnusnije jer su navijacke skupine iz jednog podneblja. Ja kada navijam za timove sa podrucja bivse drzave navijam za sport a drogirana , pijana i placenicka navijacka stoka sa tribina me ne interesuje.

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Navijate li za komsije bivse YU

Post by komsija » 18 Aug 2011, 00:10

adacta wrote:
Krokodil Behko wrote: Koji bi navijaci,mogli doci na takav stadion i da ostanu u jednom komadu? Zar navijaci nase repke,nisu stradali prije nekoliko godina? Tesko je navijati za takve timove.
Tacno , upravu si , ali ja navijam za sport a ne za te navijace , koji su ruku na srce svi isti i svi su skloni slicnim ekcesima ma o kojim navijacima da se radi pa i navijacima u BiH. Ja ne bih da politizujem puno ali ako igraju Celik - Sarajevo i jedni skandiraju vi ste cetnici a drugi im uzvracaju "jeble vas Markale" sta reci o tim navijacima , cak sta vise to mi je gnusnije jer su navijacke skupine iz jednog podneblja. Ja kada navijam za timove sa podrucja bivse drzave navijam za sport a drogirana , pijana i placenicka navijacka stoka sa tribina me ne interesuje.
:ruke :ruke :ruke
upravo tako ....znas ti nas, 'ebo ti nas cccc :zid
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95678
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33899 times
Been thanked: 20673 times
Contact:
Status: Offline

Re: Navijate li za komsije bivse YU

Post by Rum » 18 Aug 2011, 00:13

Naravno da navijam, komsiluk je komsiluk bivsa juga :respekt
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7768 times
Status: Online

Re: Navijate li za komsije bivse YU

Post by Krokodil Behko » 18 Aug 2011, 00:14

adacta wrote:
Krokodil Behko wrote: Koji bi navijaci,mogli doci na takav stadion i da ostanu u jednom komadu? Zar navijaci nase repke,nisu stradali prije nekoliko godina? Tesko je navijati za takve timove.
Tacno , upravu si , ali ja navijam za sport a ne za te navijace , koji su ruku na srce svi isti i svi su skloni slicnim ekcesima ma o kojim navijacima da se radi pa i navijacima u BiH. Ja ne bih da politizujem puno ali ako igraju Celik - Sarajevo i jedni skandiraju vi ste cetnici a drugi im uzvracaju "jeble vas Markale" sta reci o tim navijacima , cak sta vise to mi je gnusnije jer su navijacke skupine iz jednog podneblja. Ja kada navijam za timove sa podrucja bivse drzave navijam za sport a drogirana , pijana i placenicka navijacka stoka sa tribina me ne interesuje.
Ja sam takav covjek,da ne bih dozvolio tim stokanima blizu sebe.. pa to mogu onda i klubovi.. meni taj partizan nije mrzak.. Moj je otac,navijao za taj klub,kao i brat.. Ali oni mogu to rijesiti i trebaju to uraditi.. Ne moze biti drugacije. U EU,zbog svakog ekscesa,placaju se kazne.. Prosle sezone,u Engleskoj,samo je jedan navijac,uvrijedio nekog crnca i digla se frka. O tome ti govorim. O standardima. Mora se ici prema njima a ne zabijati glavu u pijesak pred tim huljama koje salju politicari. Sve dok je tako..ja nemam imperativ,razmisljati drugacije. Jer znam kako treba da bude,kao i to,da se nista ne radi na tome. Mozda sam malo ters,ali ako mogu ja da se ogradim od primitivaca,onda to ocekujem od svih...
online

Post Reply

Return to “Ostali sportovi”

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 18 guests