MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Košarka, boks, skijanje, atletika, bacanje pogleda u vis itd
User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53841
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1920 times
Been thanked: 15204 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by HAVANA » 22 Dec 2020, 15:23

Sta ja? Pozelio djetetu srecu, ko svom rodjenom. Postao njen intervju i eto. Ide za boljim. Ko i svi mi. Koji qrac radite po bijelu svijetu nego to. Hajte kuci onda.Povedite i djecu. Da pravimo drzavu. Ne mogu vasa po becu i princentonu studirat a nasa u kiseljaku. Vasa igraju kriket il nakav qrac a moja ce radeljasevu, bakirovu, covicevu i dodikovu glavu gledat povazdan.
Last edited by HAVANA on 22 Dec 2020, 15:27, edited 1 time in total.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53841
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1920 times
Been thanked: 15204 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by HAVANA » 22 Dec 2020, 15:27

I ti si havana vaki naki... Jesam. j.... im nanu svima.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by prog321 » 22 Dec 2020, 15:28

Klasicni konvertit. :oo
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53841
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1920 times
Been thanked: 15204 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by HAVANA » 22 Dec 2020, 15:30

prog321 wrote: 22 Dec 2020, 15:28 Klasicni konvertit. :oo
Nemoj bolan da psujem boga. Rad ovih ljudi. Sta me petljas u to kad znas da me to nit zanima, nit vjerujem...
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by MunDzi » 22 Dec 2020, 15:31

Cuj to trazi od lika da ne iznosi svoje misljenje. :grana
Strasno.

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by prog321 » 22 Dec 2020, 15:35

Ali ti svoje gluposti mozes iznositi a ne smije ti niko pregovarati.
Heh. Kurko

Jedno je ici po becu i princetonu a drugo po uzp u.
NE sjecam se beclija da su pravili masovne grobnice po bosni.
Fino nas obukli u handzar. Naoruzali da se branimo od cetnicke posasti. dok nisu crveni pacenici dosli. :oo
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by prog321 » 22 Dec 2020, 15:37

I tim cetaljima podijelili petokrake :oo
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by dadojović » 22 Dec 2020, 15:37

prog321 wrote: 22 Dec 2020, 15:35 Ali ti svoje gluposti mozes iznositi a ne smije ti niko pregovarati.
Heh. Kurko

Jedno je ici po becu i princetonu a drugo po uzp u.
NE sjecam se beclija da su pravili masovne grobnice po bosni.
Fino nas obukli u handzar. Naoruzali da se branimo od cetnicke posasti. dok nisu crveni pacenici dosli. :oo
Već si zaboravio koliko je Bošnjaka poklao Eugen Savojski?
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53841
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1920 times
Been thanked: 15204 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by HAVANA » 22 Dec 2020, 15:38

prog321 wrote: 22 Dec 2020, 15:35 Ali ti svoje gluposti mozes iznositi a ne smije ti niko pregovarati.
Heh. Kurko

Jedno je ici po becu i princetonu a drugo po uzp u.
NE sjecam se beclija da su pravili masovne grobnice po bosni.
Fino nas obukli u handzar. Naoruzali da se branimo od cetnicke posasti. dok nisu crveni pacenici dosli. :oo
De odluci se hos u ustase il protiv? :lud
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by prog321 » 22 Dec 2020, 15:40

Nije savojski poklao . Svi se razbjezali.
Bosnjaci su izginuli pred becom. Prvi krenuli. Ebiga.
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by prog321 » 22 Dec 2020, 15:40

HAVANA wrote: 22 Dec 2020, 15:38
prog321 wrote: 22 Dec 2020, 15:35 Ali ti svoje gluposti mozes iznositi a ne smije ti niko pregovarati.
Heh. Kurko

Jedno je ici po becu i princetonu a drugo po uzp u.
NE sjecam se beclija da su pravili masovne grobnice po bosni.
Fino nas obukli u handzar. Naoruzali da se branimo od cetnicke posasti. dok nisu crveni pacenici dosli. :oo
De odluci se hos u ustase il protiv? :lud
Zavisi ko mi vise plati. :valja
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42792
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14076 times
Been thanked: 12675 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by Masamune » 22 Dec 2020, 15:43

Ovo je već teški moždani dribling :D.

:bih
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84391
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11042 times
Been thanked: 16580 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by Fuddo » 22 Dec 2020, 16:16

prog321 wrote: 22 Dec 2020, 15:40 Nije savojski poklao . Svi se razbjezali.
Bosnjaci su izginuli pred becom. Prvi krenuli. Ebiga.
Na Soci,
Ostalo sam hafifno, zato i jesmo vaki ispali,
Nikakvi.

Sam znamo srat bezveze.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by Lavlje_srce » 22 Dec 2020, 20:46

Fuddo wrote: 22 Dec 2020, 11:40
Lavlje_srce wrote: 22 Dec 2020, 08:28Ne, to je univerzalna zivotna istina.

Sto se tice reprezentacije i SP, obrati se ublehasima koji nista osim ublehe ne prodaju 25-30 godima. BiH i njene ljude je zbog nadljudskog otpora postovalo barem pola svijeta. Zahvaljujuci ublehasima, niko nas vise ne zarezuje ni za suhu sljivu. :jutarnja
Jasta je, u romanticnim drljavinama.
Zivotna istina je,
If you ain’t first, you’re last.
Ricky Bobby objasnio.
Aha. Ovo je klasicni spin kada poentu posta - a to je da su 'nasi' razvalili Bosnu od '95 do danas, okrenes u nesto deseto, sto nema veze s bilo cim. Jer ti si 'dika' BiH, a cestiti Bosanci i Hercegovci koji nazivaju stvari pravim imenom zato sto im je Bosna i Hercegovina u srcu, po tebi su 'izdajnici'. I ne pises ovo prvi put, ali ti prolazi zato sto ostatak vremena spamas forum petparackim humorom.

Dvadeset pet godina se dovode podobni (citaj polupismeni) a ne strucni na vodeca mjesta, u predizbornoj kampanji se sluzi otvorenim lazima tipa one o 100 000 nepostojecih radnih mjesta, u trenutku kad se pojavi korona pronevjeri se milion maraka na neki krs, infrastruktura BiH je dovedena na nivo bugarskih zaseoka, ali zato ima religijskih objekata na svakom cosku (da ne bi neko slucajno zaboravio koje je religijske denominacije) plus vecina tih istih religijskih objekata zjape prazni, jer se narod zabavio osnovnim egzistencijalnim potrebama. Nema novaca ni za sta osim za zamkove na Poljinama. Na sve to nam ti, ucmali demagog Naseef Mushroom i bezocni flejmer @prog321 objasnjavate da su za sve to krivi Srbi i Hrvati, kao i da smo mi koji iz cistog patriotizma i dalje sanjamo modernu, razvijenu i uspjesnu BiH (jer znamo da to njen narod moze i zasluzuje), a ne begovat podguznih muha, u stvari - izdajice!

CENZURA

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84391
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11042 times
Been thanked: 16580 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by Fuddo » 22 Dec 2020, 21:01

Lavlje_srce wrote: 22 Dec 2020, 20:46
Fuddo wrote: 22 Dec 2020, 11:40

Jasta je, u romanticnim drljavinama.
Zivotna istina je,
If you ain’t first, you’re last.
Ricky Bobby objasnio.
Aha. Ovo je klasicni spin kada poentu posta - a to je da su 'nasi' razvalili Bosnu od '95 do danas, okrenes u nesto deseto, sto nema veze s bilo cim. Jer ti si 'dika' BiH, a cestiti Bosanci i Hercegovci koji nazivaju stvari pravim imenom zato sto im je Bosna i Hercegovina u srcu, po tebi su 'izdajnici'. I ne pises ovo prvi put, ali ti prolazi zato sto ostatak vremena spamas forum petparackim humorom.

Dvadeset pet godina se dovode podobni (citaj polupismeni) a ne strucni na vodeca mjesta, u predizbornoj kampanji se sluzi otvorenim lazima tipa one o 100 000 nepostojecih radnih mjesta, u trenutku kad se pojavi korona pronevjeri se milion maraka na neki krs, infrastruktura BiH je dovedena na nivo bugarskih zaseoka, ali zato ima religijskih objekata na svakom cosku (da ne bi neko slucajno zaboravio koje je religijske denominacije) plus vecina tih istih religijskih objekata zjape prazni, jer se narod zabavio osnovnim egzistencijalnim potrebama. Nema novaca ni za sta osim za zamkove na Poljinama. Na sve to nam ti, ucmali demagog Naseef Mushroom i bezocni flejmer @prog321 objasnjavate da su za sve to krivi Srbi i Hrvati, kao i da smo mi koji iz cistog patriotizma i dalje sanjamo modernu, razvijenu i uspjesnu BiH (jer znamo da to njen narod moze i zasluzuje), a ne begovat podguznih muha, u stvari - izdajice!

CENZURA
Mijesas babe i zabe.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by Lavlje_srce » 22 Dec 2020, 21:27

Fuddo wrote: 22 Dec 2020, 21:01Mijesas babe i zabe.
Ne, mijesas ih ti (vi isfrustrirani). Djevojka je sportiskinja - fakt. Kao takva se bori za karijeru - fakt. BiH rukometne reprezentacije nema zbog ublehasa koji presipaju iz supljeg u prazno 25 godina - fakt. Hrvatska joj ponudila uslove za razvoj karijere - fakt. Ona prihvatila iz istih razloga. Kakve to veze ima sa rusenjem Starog Mosta? Nema nikakve. Ima li veze sa Heliodromom, Dreteljom i stolackom Zeljezarom? Nema - fakt.

Ima li veze s izdajnistvom? Ponovo nema nikakve - zbog iznad iznesenih cinjenica. Rat se zavrsio u novembru '95, danas je 22/12/2020, a Camila nije usla u HDZ nego u sportski tim.

p.s. To sto neki primitivac prica o sapunu u 2020 - pa govori o sebi. Mene ne pogadja ni najmanje, sigurna sam ni Camilu.
Last edited by Lavlje_srce on 22 Dec 2020, 21:29, edited 1 time in total.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by insomnia » 22 Dec 2020, 21:28

Fuddo wrote: 22 Dec 2020, 16:16
prog321 wrote: 22 Dec 2020, 15:40 Nije savojski poklao . Svi se razbjezali.
Bosnjaci su izginuli pred becom. Prvi krenuli. Ebiga.
Na Soci,
Ostalo sam hafifno, zato i jesmo vaki ispali,
Nikakvi.

Sam znamo srat bezveze.
Sto kazu vlasi “sto bi dike ode u vojnike, sto bi skarta osta da se karta”
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by insomnia » 22 Dec 2020, 21:29

E cuj Ricky Bobby 😀
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84391
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11042 times
Been thanked: 16580 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by Fuddo » 22 Dec 2020, 21:31

Lavlje_srce wrote: 22 Dec 2020, 21:27
Fuddo wrote: 22 Dec 2020, 21:01Mijesas babe i zabe.
Ne, mijesas ih ti (vi isfrustrirani). Djevojka je sportiskinja - fakt. Kao takva se bori za karijeru - fakt. BiH rukometne reprezentacije nema zbog ublehasa koji presipaju iz supljeg u prazno 25 godina - fakt. Hrvatska joj ponudila uslove za razvoj karijere - fakt. Ona prihvatila iz istih razloga. Kakve to veze ima sa rusenjem Starog Mosta? Nema nikakve. Ima li veze sa Heliodromom, Dreteljom i stolackom Zeljezarom? Nema - fakt.

Ima li veze s izdajnistvom? Ponovo nema nikakve - zbog iznad iznesenih cinjenica. Rat se zavrsio u novembru '95, danas je 22/12/2020, a Camila nije usla u HDZ nego u sportski tim.

p.s. To sto neki primitivac prica o sapunu u 2020 - pa govori o sebi. Mene ne pogadja ni najmanje, sigurna sam ni Camilu.
Aha, primitivac je predsjednik drzave
Uopste te ne pogadja,
Samo hrabro.
Sto se tice frustracija, ne bih, zaista.
Oplakaces bezveze, a ja zelim da se fino druzimo, volimo i to...
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120399
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7897 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by Krokodil Behko » 27 Dec 2020, 17:35

ĆAMILA MIČIJEVIĆ PONOVO U RODNOM MOSTARU: "BiH ima ogroman potencijal, mora se krenuti iz temelja"


Image


Jednu od najznačajnijih uloga u osvajanju bronzane medalje reprezentacije Hrvatske na Evropskom prvenstvu za rukometašice u Danskoj, imala je Ćamila Mičijević, koja je rukometni put započela u Lokomotivi iz Mostara. Nakon uspjeha i odličnih nastupa u Danskoj ova rukometašica Metza iskoristila je slobodno vrijeme i nakon dugo vremena boravila u rodnom gradu. Iako se zadržala samo dva dana, našla je i vremena za razgovor za Anadolu Agency (AA).

Vraćajući film, kazala je između ostalog da nijedna od igračica Hrvatske nije bila svjesna veličine uspjeha dok je trajala njihova “danska priča“. Na Evropsko prvenstvo su, navodi, otišle s ciljem da ostvare plasman u drugi krug.

“Osim toga, željele smo i da se dobro zabavimo, te na neki način odmorimo od razmišljanja o pandemiji koronavirusa. Nizale smo od starta pobjede, pa se sve češće moglo čuti ili pročitati da pišemo historiju. Na kraju, fenomenalan rezultat i veliko zadovoljstvo. Uspjele smo ono što brojne generacije koje su imale kvalitet, prije nas, nisu“, započinje razgovor Ćamila.

Ostvariti makar jedan trijumf


Da smo kojim slučajem razgovarali prije puta za Dansku, tvrdi da bi kazala da je njezina želja ostvariti makar jedan trijumf na velikoj smotri.

“Na kraju smo napravile podvig i osvojile medalju. Poslije deset godina ponovo smo izborile Svjetsko prvenstvo i naravno, bit će čast ovo takmičenje započeti kao jedan od favorita. Kroz godine smo stekle iskustvo, tu je i kvalitet, a nadam se i da će djevojke koje igraju u Hrvatskoj uskoro preći u veće klubove, te da ćemo napraviti rezultat i na Svjetskom prvenstvu. O eventualnim medaljama u ovom trenutku ne bih“, ističe Mičijević.

Podrška je tokom Evropskog prvenstva stizala i iz Bosne i Hercegovine, prije svega iz njezinog Mostara.

“Od malih nogu kada je igrala bilo koja od selekcija susjednih država, navijala sam za njih, pa je ovog puta i meni kao reprezentativki Hrvatske prijala podrška Bosne i Hercegovine. Dobijali smo mnogo poruka, a imali smo fanove i u Makedoniji, Sloveniji, Srbiji... I sve to prija. Mislim da su svi prepoznali borbenost, pozitivnu energiju i zajedništvo koje nas je krasilo“, smatra hrvatska rukometašica.

Sportisti bi voljeli da Mostar ima savremenu dvoranu

Tokom kratkog boravka u Mostaru susrela je mnogo poznanika u rodnom gradu. Svi su, kaže, prilazili uz čestitke i riječi podrške, iako je riječ o selekciji susjedne zemlje.

“Uvijek uživam u svom gradu, posebno kada sam tu s medaljom oko vrata. Volim se družiti s ljudima i lijepo je kada priđu i čestitaju“, kaže Mičijević.

Kontakt sa saigračicama s početka karijere traje i danas. Osim Lokomotive, kratko je igrala i za mostarsku Katarinu.

“Pristizale su i poruke nekadašnjih saigračica koje su ponekad vraćale lijepe slike s početka karijere. U stalnom kontaktu sam sa saigračicama iz Lokomotive i Katarine, a kada sam u Mostaru, zajedno provodimo slobodno vrijeme“, dodaje bronzana Mostarka.


Hrvatska je do evropske bronze stigla na dan lokalnih izbora u Mostaru, a prethodne igre Mičijević iskorištene su i kao šlagvort za obećanja o budućoj sportskoj dvorani u gradu na Neretvi.

“Na odluke o gradnji velike dvorane u Mostaru sportisti ne mogu utjecati. Ljudi koje se bave sportom u ovom gradu sasvim sigurno bi voljeli da Mostar ima savremenu dvoranu, pa tako i ja. To je sve što bih rekla na ovu temu“, ističe Mičijević.

Kod odluke za koga igrati presudilo što BiH nema reprezentaciju
Kod donošenja odluke da nastupa za reprezentaciju Hrvatske između ostalog presudilo je i to što Bosna i Hercegovina nema žensku rukometnu reprezentaciju. Mlada rukometašica žali što ovaj problem do danas nije riješen.

“Bosna i Hercegovina ima ogroman rukometni potencijal. Tu je mnogo odličnih igračica, među njima i one koje igraju u dobrim klubovima u inostranstvu. Smatram da se mora krenuti iz temelja, dakle prvo osnovati kadetsku, pa juniorsku, te na koncu i seniorsku selekciju. Proces će, ako se pokrene, trajati godinama. Igrala sam u generaciji Lokomotive koja je osvojila sve trofeje za kadetkinje, ali nisam nastupala sama. Dakle, nažalost mnogo tadašnjih saigračica nije ostvarilo ono što su realno mogle“, sa žaljenjem konstatuje Mičijević.

U ovom trenutku brani boje francuskog Metza i vjerovatno će tako biti i u budućnosti.

“Imam ugovor na godinu uz opciju produženja na još jednu. Ponuda, hvala Bogu ima, ali zasad sam zadovoljna tu gdje sam. Metz je jedan od četiri najbolja kluba u Evropi, a zadovoljna sam i timom koji imamo, kao i gradom u kojem trenutno živim“, zaključila je Mičijević.
online

Post Reply

Return to “Ostali sportovi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests