Prevara ili razlaz ??

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Prevara ili razlaz ??

Post by Calla » 14 Sep 2012, 10:46

Luna,odlican primjer da je brak jedna institucija u kojoj ako sve stima :
intimna zrelost djeca,novac i ako se u toj zajednici oklizne i desi ,prevara od svih ostalih bitnijih zivotnih problema ponajbrze je ona za oprostiti,,,(sex je uzitak)a ne gubitak zasto smo svi toliki egoisti i sebicnjaci kada se u takvim situacijama uglavnom ponasamo kao hijene nad jednim komadom mesa ,,ne smije joj se prici dok glode i zadnji komadic tog posjeda,,
njegovo tjelo je moj posjed,,,njeno tjelo je moj posjed,,
u praksi dozivljavamo suprotno,,po statistikama kaze se da svaki treci muskarac vara ,,ili svaka peta zena vara,,za mene je ovo veliki broj da bi se svi razvodili ja sada odvijam mastu u sasvim drugom smjeru zasto mi ne bi polako prelazili ako vec imamo gen promiskuiteta na varijantu ajde da se udruzimo bas kao pravi partneri iz svakodnevnice ajde da varamo zajedno"pozovimo sebi te partnere kuci za koje smatramo da su interesantni za pokresati se izmedu !!!???
:lud :oo :hihi
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Prevara ili razlaz ??

Post by Luna. » 14 Sep 2012, 10:57

Callaclassicgirl wrote:Luna,odlican primjer da je brak jedna institucija u kojoj ako sve stima :
intimna zrelost djeca,novac i ako se u toj zajednici oklizne i desi ,prevara od svih ostalih bitnijih zivotnih problema ponajbrze je ona za oprostiti,,,(sex je uzitak)a ne gubitak zasto smo svi toliki egoisti i sebicnjaci kada se u takvim situacijama uglavnom ponasamo kao hijene nad jednim komadom mesa ,,ne smije joj se prici dok glode i zadnji komadic tog posjeda,,
njegovo tjelo je moj posjed,,,njeno tjelo je moj posjed,,
u praksi dozivljavamo suprotno,,po statistikama kaze se da svaki treci muskarac vara ,,ili svaka peta zena vara,,za mene je ovo veliki broj da bi se svi razvodili ja sada odvijam mastu u sasvim drugom smjeru zasto mi ne bi polako prelazili ako vec imamo gen promiskuiteta na varijantu ajde da se udruzimo bas kao pravi partneri iz svakodnevnice ajde da varamo zajedno"pozovimo sebi te partnere kuci za koje smatramo da su interesantni za pokresati se izmedu !!!???
:lud :oo :hihi
nisam bas musterija da gledam kako mi muz nekog krese :D ... al´ mislim da u nasim glavama usadjeni stavovi o braku i mongamiji ne pasu sadasnjem vremenu...
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Prevara ili razlaz ??

Post by Calla » 14 Sep 2012, 11:05

izgleda nekako da smo samo monogamni u nasim odgojnim glavama ,do sledece pogodne prilike
,cak mi ona poligamija u Africi iskrenije se ucini nego nasa evropska monogamija gdje se mnogi kresu sa strane kad god im se prilika ukaze)..

nisam pametna,,otkriti ili sakriti izgleda da i ovdje vazi pravilo odluci se kako najbolje umijes i znas da ne bude na kraju nikakvih negativnih posljedica ni za koga !!!
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Prevara ili razlaz ??

Post by Luna. » 14 Sep 2012, 11:10

i ja sam ranije imala stav kao i vecina, da je prevara nesto neoprostivo... a iz vlastitog iskustva znam da nije.. jedan moj poznanik nije nikako mogo prec preko toga sto ga je cura prevarila dok je bio u vojsci. na kraju prekinu dugogodisnju vezu. skoro, nakon skoro 25 godina kaze mi " eh, da znas kako ona meni i sad naumpadne... prekidosmo zbog gluposti..."
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Prevara ili razlaz ??

Post by Calla » 14 Sep 2012, 15:34

Luna. wrote:i ja sam ranije imala stav kao i vecina, da je prevara nesto neoprostivo... a iz vlastitog iskustva znam da nije.. jedan moj poznanik nije nikako mogo prec preko toga sto ga je cura prevarila dok je bio u vojsci. na kraju prekinu dugogodisnju vezu. skoro, nakon skoro 25 godina kaze mi " eh, da znas kako ona meni i sad naumpadne... prekidosmo zbog gluposti..."
mlada ljubav se ne zaboravlja tako lako ..i vidi vraga opet taj tjelesni dio tada prevagaoo!!! :123
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

bubica
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2868
Joined: 12 Sep 2011, 00:48
Location: Jebenhausen
Status: Offline

Re: Prevara ili razlaz ??

Post by bubica » 16 Sep 2012, 01:56

Neznam odgovor na ovo pitanje. Ne mogu sebi to da zamislim da me muz prevari a niti mogu sebe da zamislim da prevarim.
siromah nema sta a bogatas nema kad

User avatar
Lanci
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 35715
Joined: 05 Oct 2011, 18:59
Location: Daleko
Has thanked: 91 times
Been thanked: 48 times
Status: Offline

Re: Prevara ili razlaz ??

Post by Lanci » 11 Mar 2013, 13:03

razlaz,definitivno
I keep my personal life private,so don’t think you know me!
You know what I allow you to know.

User avatar
sann
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 20989
Joined: 15 Nov 2010, 20:02
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Prevara ili razlaz ??

Post by sann » 11 Mar 2013, 13:42

..ma,razlaz!
Pametne žene ne savjetuju muskarce.One mu suptilno i nježno,ženski neprimjetno,nametnu ono sto žele.I OSTAVE GA U ZABLUDI DA JE ON ODLUČIO.

User avatar
Peggy Sue
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2785
Joined: 06 Dec 2012, 13:40
Location: na šarenom podguzu
Status: Offline

Re: Prevara ili razlaz ??

Post by Peggy Sue » 11 Mar 2013, 13:47

razlaz!
Image

User avatar
Fatma
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2971
Joined: 13 Mar 2013, 12:49
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Prevara ili razlaz ??

Post by Fatma » 09 May 2013, 20:17

Strijelci, vage, vodolije, najviše varaju, Bikovi su najvjerniji

četvrtak, 09 Maj 2013 18:40
Share



Iako nema univerzalnog pravila o tome da će vas određeni znak prevariti ili pak biti vjeran, generalno gledano postoje znakovi koji su skloniji aferama zbog svoje pustolovne prirode ili želje za uzbuđenjem. Među najvjernije znakove Zodijaka spadaju Ribe, Rakovi i Jarčevi, dok uzbuđenjima teže odole Strijelci, Vage i Vodolije.

seks-zenskaros

Ovan je rob strasti

Upusti li se Ovan u aferu, za to će brzo saznati svi u njegovoj okolini, jer teško ćute o svom ljubavnom životu. Strast je njihov pokretač, a zbog svog temperamenta i nepromišljenosti, moguće je da ostave svog stalnog partnera jer su se zaljubili. Najčešći razlog upuštanja u prevaru je potraga za uzbuđenjem koje nedostaje u njihovoj vezi, a ako ih se otkrije u aferi krivicu će pokušati da prebace na drugu stranu koja ih je zavela.

Bik voli uživanje, ali se prevare boji

Pripadnici ovog znaka su veliki ljubavnici, no u dugim vezama su vezama najčešće vjerni. Ako ih partner emotivno i seksualno zadovoljava i pruža im finansijsku sigurnost prevarom neće ugroziti odnos. Takođe su i izuzetno odani, a to isto očekuju i od svojih partnera. Najčešći razlog prevare kod Bikova je nedostatak fizičke intimnosti s partnerom.

Blizanci varaju emocionalno, a ne fizički

Nemiran duh Blizanaca podstiče ih da se uprkos dugoj vezi upuštaju u flert. Ipak, na sljedeći korak neće preći i zadržaće se na komplimentima i verbalnom nadmudrivanju preko SMS-a ili društvenih mreža. To se neće dogoditi ako im njihov partner i dalje predstavlja izazov, a ako ipak prevare, tada je to znak da je odnos definitivno gotov te time kreću dalje.

seks-nedostaje

Rak vara ako je nesrećan

Senzibilni i empatični Rakovi u ljubavi su vjerni, prvenstveno jer se vode onom "ne čini drugima što ne želiš da oni čine tebi". Ako kod kuće prima dovoljno ljubavi i nježnosti, Rakovi su potpuno imuni na prevaru. To dobro znaju i njihovi partneri te ih ne smiju uzimati zdravo za gotovo, jer jedini Rak koji vara jeste onaj koji se osjeća nevoljeno i nesrećno.

Lav voli uzbuđenje i pažnju

Drama i uzbuđenje su Lavovima omiljeni sastojak međuljudskih odnosa. Dodatni faktor koji ih stavlja u grupu znakova koji češće varaju jeste njihova stalna potreba da budu u centru pažnje. Ako želite biti sigurni da je vaš Lav samo vaš, tada nemojte zaboravljati da mu dajete komplimente, ali se i ponekad igrate s njim toplo-hladno kako bi ostao zainteresovan. Najčešće varaju s ljudima znatno mlađim od njih samih, jer ih privlači mladalačka energija.

Djevica vara ako želi da izađe iz veze

Djevice su ozbiljni pripadnici Zodijaka, prizemni su, te najčešće odani partneri. Srećni i zadovoljni u vezi neće razmišljati o "zabranjenom voću", no prevara im postaje normalna stvar ako osjećaju da ih partner ne poštuje dovoljno ili im ne pruža sve što treba. Tada je afera oružje koje će im pomoći da bezbolnije izađu iz veze i zamisle svoj život s nekim drugim.

seks123

Vaga puno priča, a malo radi

Pravedni i pošteni pripadnici ovog znaka sve svoje obaveze shvataju ozbiljno, pa tako i one partnerske te su u principu vjerni. Ipak, oni su ljubitelji novog društva, komplimenata i flerta koji ih često vodi u neke neobične situacije. Najvažnije je da je Vagin partner ujedno i njen prijatelj na kog se može osloniti, jer će tada biti u najmanjem iskušenju da prevari.

Škorpija traži nova uzbuđenja u seksu

Mračni, tajanstvena i erotična Škorpija često se povezuje s prevarama, ali to ipak najčešće nije istina. Ako su zaista zaljubljeni, prevara im neće pasti na pamet. Ono što se može desiti je da im dosadi rutina u vezi, posebno rutina u seksu, pa će se upustiti u prevare za jednu noć koje nikad neće priznati stalnom partneru. Protivotrov za Škorpionovu prevaru je uvođenje noviteta u spavaćoj sobi, ali i povremeno pobuđivanje njegove ljubomore.

Strijelac voli zabranjeno voće

Slobodoumni, pustolovni i željni avantura, Strelčevi su skloni prevarama. Mogu biti u dugim i ozbiljnim vezama, no prevaru neće doživjeti kao nešto dramatično. Dapače, i sami će sebe lagati da se nije dogodila. Kod njih važi pravilo da prilika čini lopova, zato je najbolje da se što više vremena druže i zabavljaju sa svojim partnerom, po mogućnosti u zabavnim aktivnostima poput sporta. Isto tako, prevaru će oprostiti lakše nego drugi znakovi.

seks putovanja

Jarac je stub odanosti

Pripadnici ovog znaka su među najvjernijima u cijelom Zodijaku, prvenstveno zato jer oni ne doživljavaju prevaru kao nešto tjelesno, već najprije duhovnu izdaju. Može ih opčiniti neko, prvenstveno svojom intelektualnom stranom, no ništa više od flerta se neće dogoditi. Ako pak prevare, tada to čine na način kao i Djevice - afera je bijeg iz odnosa. Koliko vjernosti daju, toliko i traže nazad, pa nikada ne opraštaju varanje.

Vodolija izmišlja sopstvena pravila prevare

Pripadnici ovog znaka često tvrde kako nikada ne varaju, no istina je da je njihova definicija varanja mnogo tolerantnija nego kod drugih ljudi. Kako im rutina ide na živce, najčešće će prevariti s nekim ko je posve drugačiji od njihovog partnera, no sami će sebi objasniti kako je to bilo neizbježno pa ih ne grize savjest. Vodolija neće varati jedino ako zaista voli i zna da mu to partner neće oprostiti.

Ribe su glavni glumci u svojim fantazijama

Pripadnici ovog znaka žive u svijetu mašte, a ljubavni i strastveni scenariji uvijek se vrte u njihovim glavama. Postane li im veza dosadna i predvidljiva, tada će početi da maštaju o kolegi s posla ili nekom drugom iz okoline. Iako znaju da se zaustave na vrijeme, pitanje je da li će se u tom procesu zaljubiti ili ne. Partneri Riba treba da se trude da održe strast živom, jer im tada neće pasti prevara na pamet. (24sata.hr)
Eto da vidimo je li istina...

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120364
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6956 times
Been thanked: 7873 times
Status: Online

Re: Prevara ili razlaz ??

Post by Krokodil Behko » 09 May 2013, 20:21

Naravno da je to tako. Bravo Fatmice! Nek si im rekla. Mi bikovi smo najvjerniji.
Oduvijek sam i tvrdio da se meni može vjerovati na riječ a u tom smislu. Pojma nemam
otkud ja na listi ženskaroša :cudi
online

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37855
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2934 times
Been thanked: 2276 times
Status: Offline

Re: Prevara ili razlaz ??

Post by Pasaga » 09 May 2013, 20:23

Mene je i cudilo sto sam tako vjeran,odan...postenjacina...
Kad ono ja JARAC....
Nek bidne na sramotu ovim sto me nazvase varalicom.....
samo se pitam...djece im dusa..... :kafa
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Fatma
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2971
Joined: 13 Mar 2013, 12:49
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Prevara ili razlaz ??

Post by Fatma » 09 May 2013, 20:26

Strijelac,bgm nije onakav kako ga opisaše ovdje......

User avatar
Fatma
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2971
Joined: 13 Mar 2013, 12:49
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Prevara ili razlaz ??

Post by Fatma » 09 May 2013, 20:28

Pasaga wrote:Mene je i cudilo sto sam tako vjeran,odan...postenjacina...
Kad ono ja JARAC....
Nek bidne na sramotu ovim sto me nazvase varalicom.....
samo se pitam...djece im dusa..... :kafa

Jarčeve koje ja poznajem su sušta suprotnost tebi...doduše žene

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119623
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5625 times
Been thanked: 12139 times
Contact:
Status: Online

Re: Prevara ili razlaz ??

Post by Maja » 09 May 2013, 21:03

Fatma wrote:Strijelac,bgm nije onakav kako ga opisaše ovdje......
Ma za strijelca uvijek piše kako je pustolovan, kako želi svoju slobodu, ne veže se za jednu osobu. Dosadni su više.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Prevara ili razlaz ??

Post by greeneyes » 09 May 2013, 21:15

Prevara il' razlaz pitanje je sad? :hm
Ma iššš!! :ooo

Blizanci varaju emocionalno, a ne fizički

Nemiran duh Blizanaca podstiče ih da se uprkos dugoj vezi upuštaju u flert. Ipak, na sljedeći korak neće preći i zadržaće se na komplimentima i verbalnom nadmudrivanju preko SMS-a ili društvenih mreža. To se neće dogoditi ako im njihov partner i dalje predstavlja izazov, a ako ipak prevare, tada je to znak da je odnos definitivno gotov te time kreću dalje.

Nije sto sam blizanac,al fakat smo najbolji ljudovi. :pusi
Samo sabura

javise8
Na probnom
Na probnom
Posts: 4
Joined: 09 May 2013, 21:53
Status: Offline

Re: Prevara ili razlaz ??

Post by javise8 » 09 May 2013, 22:04

vidim ovdje je vecina za razlaz... ja ne volim razlaze, tesko mi to pada... glasam za prevaru

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96387
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34360 times
Been thanked: 21089 times
Contact:
Status: Online

Re: Prevara ili razlaz ??

Post by Rum » 09 Dec 2013, 18:21

VIDEO GODINE: Snimio devojku usred prevare i odmah okačio na Jutjub!
Neko bi to rešio i na drugi način, ali ovaj momak je odlučio da sve snimi i istog trenutka okači na internet



[ytube][/ytube]
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Prevara ili razlaz ??

Post by Zagorka » 09 Dec 2013, 19:13

......i dalje glasam za razlaz.....ono što je jednom golemo,drugom se ne čini takvim,i obrnuto....zato su neki za prijevaru,odnosno neki su za praštanje prijevare,što nije tema ;)

tema je šta bi mi,a ja za sve na svijetu ne bih mogla i znala skrivati mobitele,laptop,paziti,drzi-nedaj,nema sanse,jednostavno nisam to ja.....ne zelim tako....

btw žene inače glasaju za praštanje,bacite oko općenito na teme za šta muškarci glasaju ;)
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Prevara ili razlaz ??

Post by laganini » 09 Dec 2013, 19:19

nema opraštanja kod mene...
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests