ženine frendice..

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

Ruana
Status: Offline

Re: ženine frendice..

Post by Ruana » 06 Jan 2014, 19:14

Tako je lagani, ja sam odlucila da vjerujem. Vama muskarcima sve treba vjerovati.

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: ženine frendice..

Post by laganini » 06 Jan 2014, 19:17

..što se sekirat..što bude...
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
tovar
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1326
Joined: 08 Aug 2012, 14:55
Status: Offline

Re: ženine frendice..

Post by tovar » 06 Jan 2014, 23:57

Aaa, frendice su (najčešće) jako solidarne i požrtvovne jedna za drugu (puno više nego mi muški)i jako su povjerljive, međusobno si sve kažu. Zato ja mislim da je opasno čak i šaliti se s time da bi,kao, imao intimne odnose s ovom ili onom, jer ako ti one to zamjere,pa se odluče udruženim snagama nekako ti se osvetiti ... uuu ... žene su jako maštovite a svirepe i nemilosrdne u osvetama (čast izuzetcima koje potvrđuju ovo pravilo). Sa ženama se nikada ne zna,i obična šala, ako im iz nekog razloga nije po volji ili je krivo shvate, onda znaju biti jako opake (blago rečeno). Oprez je majka mudrosti,a što se ženinih frendica tiče, ja bih rađe po onoj starinskoj: "Prvo ispeci pa tek onda reci!",inače bi mogao "povući šejtana za rep".
O, sudbo kleta...
vrati mi vjeru...u ljude, u ljubav, u bolje sutra;
za uzvrat ja ću moliti Boga
da ti oprosti za sva moja tužna jutra...

Trepavica
Status: Offline

Re: ženine frendice..

Post by Trepavica » 07 Jan 2014, 08:40

tovar wrote: Sa ženama se nikada ne zna,i obična šala, ako im iz nekog razloga nije po volji ili je krivo shvate, onda znaju biti jako opake (blago rečeno).
Ovo je li tvoje neko iskustvo , pa dosao do zakljucka o zenama ili ..?!


Slobodno ti nastavi...ako imas jos sta , " natovari" na zene... Cuj to, sa zenama ne nikad ne zna , - bas se sa zenama zna..Zene uvijek znale, i znaju sta hoce i uvijek su bile sigurnije u sebe nego muskarci...

Ruana
Status: Offline

Re: ženine frendice..

Post by Ruana » 07 Jan 2014, 08:57

Trepavice jesi li ti sigurna da si zena?

Trepavica
Status: Offline

Re: ženine frendice..

Post by Trepavica » 07 Jan 2014, 09:00

Ruana wrote:Trepavice jesi li ti sigurna da si zena?
??

Kakvo je to pitanje?

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81262
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10211 times
Been thanked: 7083 times
Status: Offline

Re: ženine frendice..

Post by Julia-Klara » 07 Jan 2014, 09:02

tovar wrote:Aaa, frendice su (najčešće) jako solidarne i požrtvovne jedna za drugu (puno više nego mi muški)i jako su povjerljive, međusobno si sve kažu. Zato ja mislim da je opasno čak i šaliti se s time da bi,kao, imao intimne odnose s ovom ili onom, jer ako ti one to zamjere,pa se odluče udruženim snagama nekako ti se osvetiti ... uuu ... žene su jako maštovite a svirepe i nemilosrdne u osvetama (čast izuzetcima koje potvrđuju ovo pravilo). Sa ženama se nikada ne zna,i obična šala, ako im iz nekog razloga nije po volji ili je krivo shvate, onda znaju biti jako opake (blago rečeno). Oprez je majka mudrosti,a što se ženinih frendica tiče, ja bih rađe po onoj starinskoj: "Prvo ispeci pa tek onda reci!",inače bi mogao "povući šejtana za rep".
ja cu se 99,9 % sloziti sa ovim sto tovar rece... pazite se,zene su mac s dvije ostrice ... nikad se ne zna sta smo zapamtile od recenog, i kad to mozemo iskoristiti protiv vas

:zao
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

Ruana
Status: Offline

Re: ženine frendice..

Post by Ruana » 07 Jan 2014, 09:15

Trepavica wrote:
Ruana wrote:Trepavice jesi li ti sigurna da si zena?
??

Kakvo je to pitanje?
Pa logicno (sto bi rek'o Combe) svaka zena, koja iole drzi do sebe potrudit ce se da makar prividno bude onakva kakvim nas Julia upravo opisa.

Trepavica
Status: Offline

Re: ženine frendice..

Post by Trepavica » 07 Jan 2014, 09:22

Ruana wrote:
Trepavica wrote:
Ruana wrote:Trepavice jesi li ti sigurna da si zena?
??

Kakvo je to pitanje?
Pa logicno (sto bi rek'o Combe) svaka zena, koja iole drzi do sebe potrudit ce se da makar prividno bude onakva kakvim nas Julia upravo opisa.

Sve su zene razlicite...

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: ženine frendice..

Post by Calla » 07 Jan 2014, 10:46

laganini wrote:daj calla nemoj ni ti..ionako ode nema muška ili ženke koja oće da prizna ono što sam ja napisa..jebote ovaj forum je ko samostan...

ma slusaj,,,ja postujem tvoju iskrenost,,ali zaista ne znaci da se svi na isti nacin mozemo ili zelimo saliti:))

iako nisam kalupa samostanarki odredila sam neku granicu izmedu nas dvoga kod moje kuce
imam nekakav respekt prema mojim prijateljicama a i njegovim prijateljima i tu se drzim principa ili kako ti kazes konzervativnosti i ne dozvoljavam niti njemu niti sebi da se nasi prijatelji koji se sa nama druze uzimaju za takve sale ,,,
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

Ruana
Status: Offline

Re: ženine frendice..

Post by Ruana » 07 Jan 2014, 10:48

E tako je Calla.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81262
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10211 times
Been thanked: 7083 times
Status: Offline

Re: ženine frendice..

Post by Julia-Klara » 07 Jan 2014, 10:58

BRAVO Calla
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: ženine frendice..

Post by laganini » 07 Jan 2014, 11:00

vi i ne pomislite na to...blago ovom svitu ako samo laganini promisli...
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81262
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10211 times
Been thanked: 7083 times
Status: Offline

Re: ženine frendice..

Post by Julia-Klara » 07 Jan 2014, 11:06

vidis laganini, ne funkcioniramo svi na isti nacin (kao ti)

licno meni, da bi me neko napalio (kak one volim ovu rijec) ili da bih nekoga pozeljela (samo za sex) , izgled nije uslov
druga stvar-kada je neko prijatelj,onda je smao prijatelj, to je sve, i na takve osobe gledam drugacije, kao na nesto sto ne spada u rang potencijalnij "ebaca" (izvinjavam se na izrazu :D )
kada sam s nekim zajedno (veza) njegovi prijatleji me ne zanimaju u tom kontekstu niti sam ikada razmisljala o njima tako
tebi cudno-meni nije, meni je ovo moje normalno :cudi
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: ženine frendice..

Post by laganini » 07 Jan 2014, 11:16

osim leba muškarci šute..teorija nezamjeranja..ili su većina pizde na forumu..mislim muški..
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

Ruana
Status: Offline

Re: ženine frendice..

Post by Ruana » 07 Jan 2014, 11:29

laganini wrote:osim leba muškarci šute..teorija nezamjeranja..ili su većina pizde na forumu..mislim muški..
Ne lagani, po misljenju vecine zena, muskarac da bio kako ti rece " pizda" mora zaista nisko pasti pa se udvarati zeninoj prijateljici.

Trepavica
Status: Offline

Re: ženine frendice..

Post by Trepavica » 07 Jan 2014, 11:30

laganini wrote:vi i ne pomislite na to...blago ovom svitu ako samo laganini promisli...
A de ti reci , sa kim ti ne bi imao sex , ili sa kim ne razmisljas o njemu...?!

:kafa

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: ženine frendice..

Post by laganini » 07 Jan 2014, 11:37

zašto vi uvik imate potrebu bit advokati muškarcima...oću njih da čujem..otprilike sam od vas očekiva te odgovore..
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Lanci
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 35715
Joined: 05 Oct 2011, 18:59
Location: Daleko
Has thanked: 91 times
Been thanked: 48 times
Status: Offline

Re: ženine frendice..

Post by Lanci » 07 Jan 2014, 12:18

laganini wrote:..ima moja žena dosta frendica..nisam zadovoljan njenim izborom..ništa posebno..ali ima jedna koju bi nategnuo..čak sam to i ženi da naslutit..ok kroz zajebanciju...što mislite jeli to ok i jeste li se vi zagledali u nekog od frendova vaših partnera pa taman i potajno.. :sex

Pa zar mora da bira frendice samo one koje bi se tebi svidjale :D. ona bira drustvo za sebe ne za tebe :oo


Moje misljenje da nikada i ne gledam od muza prijatelje koji je kakav I kakav izbor ima,,negledam ih nikako u tom smislu da bih pomislila da mi se svidja,,mozda zato sto nijedan nije ljepsi od mog dragog :plavi
I keep my personal life private,so don’t think you know me!
You know what I allow you to know.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81262
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10211 times
Been thanked: 7083 times
Status: Offline

Re: ženine frendice..

Post by Julia-Klara » 07 Jan 2014, 12:25

Lanci wrote:
laganini wrote:..ima moja žena dosta frendica..nisam zadovoljan njenim izborom..ništa posebno..ali ima jedna koju bi nategnuo..čak sam to i ženi da naslutit..ok kroz zajebanciju...što mislite jeli to ok i jeste li se vi zagledali u nekog od frendova vaših partnera pa taman i potajno.. :sex

Pa zar mora da bira frendice samo one koje bi se tebi svidjale :D. ona bira drustvo za sebe ne za tebe :oo


Moje misljenje da nikada i ne gledam od muza prijatelje koji je kakav I kakav izbor ima,,negledam ih nikako u tom smislu da bih pomislila da mi se svidja,,mozda zato sto nijedan nije ljepsi od mog dragog :plavi
To je to,Lanci ...
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests