Bliskost u javnosti

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
Bonaqua
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3708
Joined: 10 Aug 2012, 07:47
Status: Offline

Re: Bliskost u javnosti

Post by Bonaqua » 31 Oct 2014, 10:01

radeta62 wrote:
gospođa Brams wrote:Za sve postoji vrijeme i mjesto. Suzdrzavanje od nekakvih eksplicitnijih seksualnih radnji u javnosti nema nikakve veze sa sramom ili ukocenosti, nego s osnovnom kulturom.
S razlogom neke radnje spadaju u intimu pojedinca.
Zivot brzo prolazi i vremena je sve manje za uzivanje zasto je nekultura nekoga voleti ili pojbati na javnom mestu. :cudi
:D. :D. p'da :plavi
"Tako mi jutra,i noći kad se utiša"

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 126 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Bliskost u javnosti

Post by gospođa Brams » 31 Oct 2014, 16:55

radeta62 wrote:
gospođa Brams wrote:Za sve postoji vrijeme i mjesto. Suzdrzavanje od nekakvih eksplicitnijih seksualnih radnji u javnosti nema nikakve veze sa sramom ili ukocenosti, nego s osnovnom kulturom.
S razlogom neke radnje spadaju u intimu pojedinca.
Zivot brzo prolazi i vremena je sve manje za uzivanje zasto je nekultura nekoga voleti ili pojbati na javnom mestu. :cudi
Ti bi, stvarno, pojebao nekoga u kafiću? :cudi
Mislim, ovdje govorimo o javnim mjestima gdje su ljudi, ne pričam o drpanju u grmu kraj potoka, iza zgrade u mraku, jebavanje na zadnjem sjedištu parkiranog auta kraj neke močvare ili nešto slično. Dakle govorim o situacijama kad si okružen drugim ljudima, što poznatim, što nepoznatim.
Sumnjam da je netko toliko zaposlen da se mora jebavati po autobusnim stanicama na putu do posla.
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Bliskost u javnosti

Post by storm » 31 Oct 2014, 18:00

gospođa Brams wrote: Zivot brzo prolazi i vremena je sve manje za uzivanje zasto je nekultura nekoga voleti ili pojbati na javnom mestu. :cudi
Ti bi, stvarno, pojebao nekoga u kafiću? :cudi
Mislim, ovdje govorimo o javnim mjestima gdje su ljudi, ne pričam o drpanju u grmu kraj potoka, iza zgrade u mraku, jebavanje na zadnjem sjedištu parkiranog auta kraj neke močvare ili nešto slično. Dakle govorim o situacijama kad si okružen drugim ljudima, što poznatim, što nepoznatim.
Sumnjam da je netko toliko zaposlen da se mora jebavati po autobusnim stanicama na putu do posla.[/quote]

e moja brams...ništa ne znaš o forumašima ovdje ... svi visoki 185+, kite od 22+, seks 3-5puta dnevno i to po dva- tri puta da ne vade .....ma to jebe dok žena digne nogu da se popne na prvu stepenicu busa :plavi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Bonaqua
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3708
Joined: 10 Aug 2012, 07:47
Status: Offline

Re: Bliskost u javnosti

Post by Bonaqua » 31 Oct 2014, 18:04

mislim da je mislio na poJo, kao pojesti.
"Tako mi jutra,i noći kad se utiša"

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Bliskost u javnosti

Post by Zagorka » 31 Oct 2014, 18:17

storm wrote:
gospođa Brams wrote: Zivot brzo prolazi i vremena je sve manje za uzivanje zasto je nekultura nekoga voleti ili pojbati na javnom mestu. :cudi
Ti bi, stvarno, pojebao nekoga u kafiću? :cudi
Mislim, ovdje govorimo o javnim mjestima gdje su ljudi, ne pričam o drpanju u grmu kraj potoka, iza zgrade u mraku, jebavanje na zadnjem sjedištu parkiranog auta kraj neke močvare ili nešto slično. Dakle govorim o situacijama kad si okružen drugim ljudima, što poznatim, što nepoznatim.
Sumnjam da je netko toliko zaposlen da se mora jebavati po autobusnim stanicama na putu do posla.
e moja brams...ništa ne znaš o forumašima ovdje ... svi visoki 185+, kite od 22+, seks 3-5puta dnevno i to po
dva- tri puta da ne vade .....ma to jebe dok žena digne nogu da se popne na prvu stepenicu busa :plavi[/quote]

Objasni joj :D.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
String
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 9736
Joined: 24 Mar 2010, 21:00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Bliskost u javnosti

Post by String » 31 Oct 2014, 18:20

Ma laze ti on bona!
Prvi ja evo...visok sam 195, a kita mi 3-5 i nisam imao sex 22+ godine. :D.
Image

User avatar
radeta62
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2212
Joined: 27 Jun 2011, 15:06
Status: Offline

Re: Bliskost u javnosti

Post by radeta62 » 31 Oct 2014, 22:05

gospođa Brams wrote:
radeta62 wrote:
gospođa Brams wrote:Za sve postoji vrijeme i mjesto. Suzdrzavanje od nekakvih eksplicitnijih seksualnih radnji u javnosti nema nikakve veze sa sramom ili ukocenosti, nego s osnovnom kulturom.
S razlogom neke radnje spadaju u intimu pojedinca.
Zivot brzo prolazi i vremena je sve manje za uzivanje zasto je nekultura nekoga voleti ili pojbati na javnom mestu. :cudi
Ti bi, stvarno, pojebao nekoga u kafiću? :cudi
Mislim, ovdje govorimo o javnim mjestima gdje su ljudi, ne pričam o drpanju u grmu kraj potoka, iza zgrade u mraku, jebavanje na zadnjem sjedištu parkiranog auta kraj neke močvare ili nešto slično. Dakle govorim o situacijama kad si okružen drugim ljudima, što poznatim, što nepoznatim.
Sumnjam da je netko toliko zaposlen da se mora jebavati po autobusnim stanicama na putu do posla.
Ljudi su i u autobusu... :vozi

User avatar
Cvrle
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12685
Joined: 14 Oct 2015, 15:08
Mood:
Has thanked: 5 times
Been thanked: 12 times
Status: Offline

Re: Bliskost u javnosti

Post by Cvrle » 23 Oct 2017, 19:22

Ne. Na ulici smo pristojni i kulturni, ne drzimo se za ruke, ne ljubimo se, ne mazimo, ne dirkamo... Ni kada smo kod kuce sa gostima ili kad smo u gostima, ne pokazujemo nasu bliskost. Naprotiv, bas se volimo zezati i ponasamo se kao djeca samo se nesto koskamo i verbalno carkamo, ali sve u granicama normale. Bliskost ostavljamo za nas dvoje u nasem gnijezdu. Cak ni pred djecom ne pretjerivamo.
Poput nekog starog kopača zlata, moraš se pomiriti s time da trebaš iskopati mnogo pijeska iz kojeg ćeš poslije strpljivo isprati nekoliko sićušnih komadića zlata

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81201
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10192 times
Been thanked: 7051 times
Status: Offline

Re: Bliskost u javnosti

Post by Julia-Klara » 17 Nov 2017, 18:19

Mene strasno nervira kada se osoba mojih godina (40+) ljubaka i cmace ko tinejdzer od 15 godina, a nas 20 sjedi tu s njima. Ili kad mu se ona uvali u krilo pa eto, sva happy gladi ga po glavi, plazi po njemu ko slina, golica, koska, dirka :rol
Halo ba, pa prvo , nije vam 15 godina, sve to vase ostavite i radite kad ste sami. Drugo, nekako mi to izgleda vjestacki, kao da zele pokazati kako se ajme oni silno vole i zele da ne mogu maknuti ruke jedno s drugog :rol hau jes nou :rol

Ne volim to :cudi
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Divlja_u_srcu
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18259
Joined: 30 Jul 2014, 10:39
Location: ``Home is where I`m with you``
Mood:
Status: Offline

Re: Bliskost u javnosti

Post by Divlja_u_srcu » 18 Nov 2017, 09:09

kad volem nekog, volem ga i u 4 zida i pred svima :)
❤️ Majka❤️
Jedina osoba koja može svačije mjesto da zamjeni a njeno niko nemože. ❤️

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37862
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2937 times
Been thanked: 2277 times
Status: Offline

Re: Bliskost u javnosti

Post by Pasaga » 18 Nov 2017, 09:28

Cvrle wrote: 23 Oct 2017, 19:22 Ne. Na ulici smo pristojni i kulturni, ne drzimo se za ruke, ne ljubimo se, ne mazimo, ne dirkamo... Ni kada smo kod kuce sa gostima ili kad smo u gostima, ne pokazujemo nasu bliskost. Naprotiv, bas se volimo zezati i ponasamo se kao djeca samo se nesto koskamo i verbalno carkamo, ali sve u granicama normale. Bliskost ostavljamo za nas dvoje u nasem gnijezdu. Cak ni pred djecom ne pretjerivamo.
:cool
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Bliskost u javnosti

Post by Nice try » 18 Nov 2017, 16:25

Kad šetamo obavezno se držimo za ruke,to mi nije ništa strašno.Ponekad me zagrli i preko ramena.U kući,pazimo na ponašanje,kad smo u gostima i sl.Počesto se "pokosimo" :hihi pogledima,ali to niko drugi ne vidi.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests