Friend zone

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

wolfie
Na probnom
Na probnom
Posts: 4
Joined: 02 Jan 2015, 20:21
Location: Kod kmeta na sijelu
Status: Offline

Friend zone

Post by wolfie » 03 Jan 2015, 14:37

"Nemam, vremena, prezauzeta sam školom/poslovnim obavezama" , "Sladak si, predobar, ali nisi moj tip" i "Gledam te kao prijatelja" su samo nekoliko načina nekog nesretnika strpati u tzv. friend zonu, iliti "zonu prijateljstva".


Jeste li bili u takvim situacijama? Kako ste reagirali? Šta se treba poduzeti?

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: Friend zone

Post by mrki62 » 03 Jan 2015, 14:39

Ništa, jer ako nema kemije, nema ni fizike :)
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Friend zone

Post by storm » 03 Jan 2015, 14:57

Bolna iskustva iz mladosti :123
uvijek nekako tako ... ona koja se tebi svidi, vidi te kao prijatelja, onoj kojoj se ti sviđaš, ne znači ti ništa osim prijatelja...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7767 times
Status: Offline

Re: Friend zone

Post by Krokodil Behko » 03 Jan 2015, 15:00

Ona na taj način želi, da joj ti kao muškarac pružiš sve što ona poželi, a zauzvrat, nećeš dobiti jednu jedinu stvar koju ti želiš. Eto, to bi bilo prijateljstvo među polovima.
online

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Friend zone

Post by drugrankovic » 03 Jan 2015, 15:06

pa ako te ne simpatise, proces je se... to u prijatelje dje ti osecas nesto za izvesnu damu, zajebi, nije zdravo...


naravno neces job bit neprijatelj, al distanca
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Friend zone

Post by Podrinjac » 03 Jan 2015, 17:50

Bez obzira na to, ti nju povali. :ćitire

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: Friend zone

Post by Vladimir RUS » 03 Jan 2015, 19:28

Moj savjet ti je da je odjebeš. Ionako ćeš na kraju završiti sa nekom sasvim desetom.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Friend zone

Post by Zagorka » 03 Jan 2015, 23:27

wolfie wrote:"Nemam, vremena, prezauzeta sam školom/poslovnim obavezama" , "Sladak si, predobar, ali nisi moj tip" i "Gledam te kao prijatelja" su samo nekoliko načina nekog nesretnika strpati u tzv. friend zonu, iliti "zonu prijateljstva".


Jeste li bili u takvim situacijama? Kako ste reagirali? Šta se treba poduzeti?

Da ti žena kaže nešto o ženama..........mani ove :rol :maja

Puno je poštenije ne prihvatiti nečije pozive za izlazak,nego izići par puta,dati mu nadu,navuči ga pa se skrivati.

Puno je humanije reći sve gore navedeno,nego:"imaš klempave uši toliko da ne mogu prestati zuriti u njih nikako",ili "imaš herav nos,zar ne vidiš"............ili:"sviđa mi se tvoj jaran već pola godine,kasno si uletio".......ili jednostavno:"ili me ti uhvatio za ruku,ili se naslonila na stolicu,isti mi osjećaj"........ako vam se više sviđa ovo drugo,redovno sugerirajte zenama pa cete na kraju i dobijat tako fine odgovore u facu........

Vaš problem je sto se ljutite ako se curi ne sviknete kao da je ona za to kriva :rol i odmah potezete(većina):ebem joj ja mater :bua
......pa počnu šupljaci o njoj bez dodira sa istinom......... :rol
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Friend zone

Post by Julia-Klara » 04 Jan 2015, 00:05

Zagorka wrote:
wolfie wrote:"Nemam, vremena, prezauzeta sam školom/poslovnim obavezama" , "Sladak si, predobar, ali nisi moj tip" i "Gledam te kao prijatelja" su samo nekoliko načina nekog nesretnika strpati u tzv. friend zonu, iliti "zonu prijateljstva".


Jeste li bili u takvim situacijama? Kako ste reagirali? Šta se treba poduzeti?


Da ti žena kaže nešto o ženama..........mani ove :rol :maja

Puno je poštenije ne prihvatiti nečije pozive za izlazak,nego izići par puta,dati mu nadu,navuči ga pa se skrivati.

Puno je humanije reći sve gore navedeno,nego:"imaš klempave uši toliko da ne mogu prestati zuriti u njih nikako",ili "imaš herav nos,zar ne vidiš"............ili:"sviđa mi se tvoj jaran već pola godine,kasno si uletio".......ili jednostavno:"ili me ti uhvatio za ruku,ili se naslonila na stolicu,isti mi osjećaj"........ako vam se više sviđa ovo drugo,redovno sugerirajte zenama pa cete na kraju i dobijat tako fine odgovore u facu........

Vaš problem je sto se ljutite ako se curi ne sviknete kao da je ona za to kriva :rol i odmah potezete(većina):ebem joj ja mater :bua
......pa počnu šupljaci o njoj bez dodira sa istinom......... :rol
:ok bas tako
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

wolfie
Na probnom
Na probnom
Posts: 4
Joined: 02 Jan 2015, 20:21
Location: Kod kmeta na sijelu
Status: Offline

Re: Friend zone

Post by wolfie » 04 Jan 2015, 02:04

Ima žena koje zbog sitnica potencijalne dečke strpaju u "frend zonu". A onda nakon par godina,kada vide da je presušilo korito "potencijalnih",vraćaju one koji im se nisu tada činili dovoljno "napetima" zbog nekih sitnica. Pa odjednom postanu dovoljno dobri. To je ono što smeta svakom muškarcu, što se u frend zonu potrpavaju svi radi nekih karakteristika koje trenutno na odgovaraju nekoj osobi,a onda nakon godinu-dvije,postanu nebitne.

Sitničavost i površnost,jedino to.

Svijet je otišao naprijed u toj mjeri da se ogroman postotak kompatibilnosti svodi na fizičke pluseve,a čim ima naznaka za jedan minus na fizičkom dijelu,odmah slijedi odyeb.

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: Friend zone

Post by Lavlje_srce » 04 Jan 2015, 09:32

wolfie wrote:
Sitničavost i površnost,jedino to.

Svijet je otišao naprijed u toj mjeri da se ogroman postotak kompatibilnosti svodi na fizičke pluseve,a čim ima naznaka za jedan minus na fizičkom dijelu,odmah slijedi odyeb.
Tjesi se. ;)

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7767 times
Status: Offline

Re: Friend zone

Post by Krokodil Behko » 04 Jan 2015, 10:01

Lavlje_srce wrote:
wolfie wrote:
Sitničavost i površnost,jedino to.

Svijet je otišao naprijed u toj mjeri da se ogroman postotak kompatibilnosti svodi na fizičke pluseve,a čim ima naznaka za jedan minus na fizičkom dijelu,odmah slijedi odyeb.
Tjesi se. ;)

Ne tješi se, nego jeste. Gest. Jedan jedini jebeni gest, odluči da li će se neko baciti u ljubav ili ne. Sad da me pitaš, šta mi se dopalo ked nekih mojih bivših, bog me ubio ako bih znao odgovor. Žensko ko žensko. Posebne ne postoje, izuzev unutar mojih osvajačkih priča ;)
online

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: Friend zone

Post by Lavlje_srce » 04 Jan 2015, 10:24

Krokodil Behko wrote:Ne tješi se, nego jeste. Gest. Jedan jedini jebeni gest, odluči da li će se neko baciti u ljubav ili ne.


Apsolutno se ne slazem. Napisala ti je Zagi gore, da ne ponavljam. Mi nismo brutalne pa ako nekoga zelimo friendzonirati to uradimo na lijep nacin. A za taj cin svakako postoje razlozi.
Sad da me pitaš, šta mi se dopalo ked nekih mojih bivših, bog me ubio ako bih znao odgovor. Žensko ko žensko. Posebne ne postoje, izuzev unutar mojih osvajačkih priča ;)
Iz ovoga zakljucujem da nisi iskreno volio. To sto je tebi neka posebna ne znaci da je objektivno tako i da je posebna cijelom svijetu. Vrijedi i obratno naravno. Sve su ruze iste. Ono sto ruzu cini posebnom je tvoja ljubav, paznja i briga za nju. Covjek je odgovoran za ono sto pripitomi (parafrazirano).

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Friend zone

Post by Lebowski » 04 Jan 2015, 11:24

Julia-Klara wrote:
Zagorka wrote:
wolfie wrote:"Nemam, vremena, prezauzeta sam školom/poslovnim obavezama" , "Sladak si, predobar, ali nisi moj tip" i "Gledam te kao prijatelja" su samo nekoliko načina nekog nesretnika strpati u tzv. friend zonu, iliti "zonu prijateljstva".


Jeste li bili u takvim situacijama? Kako ste reagirali? Šta se treba poduzeti?


Da ti žena kaže nešto o ženama..........mani ove :rol :maja

Puno je poštenije ne prihvatiti nečije pozive za izlazak,nego izići par puta,dati mu nadu,navuči ga pa se skrivati.

Puno je humanije reći sve gore navedeno,nego:"imaš klempave uši toliko da ne mogu prestati zuriti u njih nikako",ili "imaš herav nos,zar ne vidiš"............ili:"sviđa mi se tvoj jaran već pola godine,kasno si uletio".......ili jednostavno:"ili me ti uhvatio za ruku,ili se naslonila na stolicu,isti mi osjećaj"........ako vam se više sviđa ovo drugo,redovno sugerirajte zenama pa cete na kraju i dobijat tako fine odgovore u facu........

Vaš problem je sto se ljutite ako se curi ne sviknete kao da je ona za to kriva :rol i odmah potezete(većina):ebem joj ja mater :bua
......pa počnu šupljaci o njoj bez dodira sa istinom......... :rol
:ok bas tako
Može li tema biti bez ovog ženskog patetisanja i :maja i svaljivanja svega na muškarce. :rol
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Friend zone

Post by Zagorka » 04 Jan 2015, 12:30

Nije ti to frajeru patetisanje,to je objašnjenje,a mogla sam ga hladno ostavit i bez toga.
Patetika je vaša kuknjaža da nijedna žena ne valja jer vas neće.

Može li jedan muškarac reći išta od sljedećeg:"možda imam pogrešan pristup.......vjerojatno je u meni greška.......možda joj se ne sviđa što sam mortus urokan u deset ujutro.......što nisam kose oprao ima 15 dana......što imam 35 godina a blage veze nemam kuda idem nit mi se žuri,dok god je stare da baci cenera za kafu i kladionicu......možda joj se ne sviđa što sam pao dva razreda zaredom,ni popravni me nije mogo izvući........."

..a-a............do nje je............ebem ja njoj mater...........podriiiig........



:kafa
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 126 times
Been thanked: 551 times
Status: Offline

Re: Friend zone

Post by gospođa Brams » 04 Jan 2015, 13:07

Friend zone je izmišljotina modernog doba iza koje se skrivaju osobe koje nisu u stanju napraviti ono što bi trebale, pa otamo krivnju svaljuju na drugu osobu. Ona me "stavila" u friend zone. To ne postoji.
To što se tebi netko sviđa ne obvezuje tu osobu ni 1% da se i ti njoj sviđaš i ona nije ništa kriva ako te ne želi. Svijet tako ne funkcionira.
Eh sad nije jednostavno nekoga odjebat. Neki ljudi su takvi da im nije problem nekoga odbiti i reći mu razlog, što je super. Ali opet, mislim da većini ljudi to baš nije lako ni ugodno. Pa onda ljudi pokušavaju to ublažit s nekakvim klišejima kao "nemam vremena" ili tog famoznog "radije bih da budemo prijatelji". Kad to netko čuje, ako ima dvije daske u glavi shvatit će poruku i pokupit se i krenut dalje.
Međutim, ima onih što će se uhvatit za to i i dalje slinit za tom osobom, skakutat oko nje i nadat se tome da se ona možda predomisli. I svaki trenutak koji netko provede u "friend zone" je njegova krivica. On je svojom voljom tamo i sam se je tamo smjestio.
Kad te netko odjebe, ideš dalje. Nije lako. I nisu samo muški u toj poziciji. I cure završe u tim mazohističkim "prijateljskim" odnosima. I ja sam doživjela odjebe, i više i manje fine, ali nakon odjeba se lijepo pokupiš i ideš dalje. Ne ostaješ i ne očekuješ da će se netko predomislit. Gaziš sam svoje dostojanstvo. Ako me je već netko odbio jednom, očito nismo jedno za drugo i nit ne želim da se poslije "predomisli".
Poanta priče, "friend zone" ne postoji. Kad te netko odjebe, nastavljaš dalje bez te osobe. Ako ne, sve drugo je isključivo tvoja krivica.
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 126 times
Been thanked: 551 times
Status: Offline

Re: Friend zone

Post by gospođa Brams » 04 Jan 2015, 13:36

Isto tako, postoji razlika kad do te situacije dođe kad nekog tek upoznaš, ili nakon podužeg prijateljstva. Kad ti netko kog tek površno znaš kaže "radije bih da budemo prijatelji", to nema nikakvog smisla jer se nit ne poznajete, i mislim da je tu jasno kao dan o čem se radi. Možda to nije u redu, govoriti stvari koje ne misliš, al me baš zanima koliko bi nas radije čulo "ne želim bit s tobom jer si glupa i ružna".
A s druge strane, situacija je drugačija kad se radi o već postojećem prijateljstvu. Ja sam imala slučaj da mi je prijatelj nakon 4 godine prijateljstva rekao da želi nešto više. A ja sam bila u drugoj vezi i nisam osjećala prema njemu isto. I što bih sad trebala? Naravno da želim da ostanemo prijatelji, to je osoba čije mi prijateljstvo znači sve, i naravno da sam to rekla, a on je rekao da misli da je sposoban zatomiti osjećaje da nam ne propadne prijateljstvo. Ja mu nisam davala lažnu nadu da ću se predomisliti, kod mene je prijateljstvo samo prijateljstvo, i ne prijateljujem s muškima koje bih povalila. On je u bilo kojem trenutku mogao reći "ja ne mogu više ovako" i otići, i iako bi mi bilo beskrajno žao, ne bih mu ništa zamjerila.

Ako se i na takve situacije gleda kao na nešto gdje je djevojka negativka, koja je nekog "friendzonala", onda mogu reći samo ovo:

Image
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: Friend zone

Post by Lavlje_srce » 04 Jan 2015, 13:45

Zagorka wrote:Nije ti to frajeru patetisanje,to je objašnjenje,a mogla sam ga hladno ostavit i bez toga.
Patetika je vaša kuknjaža da nijedna žena ne valja jer vas neće.

Može li jedan muškarac reći išta od sljedećeg:"možda imam pogrešan pristup.......vjerojatno je u meni greška.......možda joj se ne sviđa što sam mortus urokan u deset ujutro.......što nisam kose oprao ima 15 dana......što imam 35 godina a blage veze nemam kuda idem nit mi se žuri,dok god je stare da baci cenera za kafu i kladionicu......možda joj se ne sviđa što sam pao dva razreda zaredom,ni popravni me nije mogo izvući........."

..a-a............do nje je............ebem ja njoj mater...........podriiiig........

:kafa
...bitch, rospija, ostrokondza, *biiip...(nastaviti po zelji).

Svaka cast na postu. :ok Ne vjerujem da cemo dozivjeti da slican procitamo s muske strane jer mamini sinovi su savrseni ili blizu tome (a mi se trebamo truditi i skakati oko njih zto sto...:cudi pa treba tako :valja).

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Friend zone

Post by Lebowski » 04 Jan 2015, 13:49

Kakve predrasude prema muskarcima. :sok

Sad ce uslijediti kvalitetni komentari i od muskaraca, ne treba sumnjati...
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

Alpha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6360
Joined: 07 May 2014, 00:43
Location: baza deda mraza
Status: Offline

Re: Friend zone

Post by Alpha » 04 Jan 2015, 13:53

slabo im ide izgleda.... :plavi
▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬
COR NON MENTITUR
▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests