"Promjena"

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: "Promjena"

Post by SPINERKA » 12 Mar 2017, 01:24

:??
..netko je upoznao -posmatraca ??

:kafa
Image

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35632
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1036 times
Been thanked: 549 times
Status: Offline

Re:

Post by Venera » 12 Mar 2017, 01:48

Hannibal wrote:sto ocrniste posmatraca a covjek uopste nije tu haha
Posmatrac je ovdje opisan kao pozitivan jer ne krije svoj stil ka ljubavnom i seksulanom zadovoljstvu bez cilja da upada u veze,to je on jasno napisao :kafa zelenooki ga je postavio kao pozitivca, jer mnogi muskaci u vezama i brakovima varaju ,a Pomsatrac ne obecava nikome ni duge veze ni brak,a taj njegov otovren stav trea cjeniti :kafa

zaljucak: niko nije ocrnio Posmatraca , jer se tip javno hvali da je takav ,ali je opet posten i ne krije :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: "Promjena"

Post by SPINERKA » 12 Mar 2017, 02:01

zaljucak: niko nije ocrnio Posmatraca , jer se tip javno hvali da je takav ,ali je opet posten i ne krije
:hihi

:zv

:kafa
Image

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: "Promjena"

Post by Nice try » 12 Mar 2017, 09:53

srculence7 wrote:Ima toga Heidi,pa nije svačiji život iskrojen po nekim strogim pravilima...
Nema nekog uspešnog univerzalnog recepta za ono što nas čini srećnima,neko to otkrije a neko traga dugo pa kad otkrije shvati da to ipak nije to i pomiri se sa tim, uprkos toj činjenici,prihvati to ili nastavi dalje da traga ;)
Samo bih ispravila da ničiji život ne može biti iskrojen po pravilima.
Niko ne zna šta ga čeka sutra,niti treba uzeti stvari "zdravo za gotovo".
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

Username
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9024
Joined: 27 Sep 2016, 14:02
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: "Promjena"

Post by Username » 12 Mar 2017, 09:56

Znam sta me ceka sutra, prekosutra je upitno

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80122
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7020 times
Been thanked: 11326 times
Status: Offline

Re: "Promjena"

Post by spacebound » 12 Mar 2017, 10:10

greeneyes wrote:Pa ocito tezak izazov, ali ako bi uspjele u tome-bile bi kraljice, ukrotiteljice, stavec. A to, im, valjda imponuje.

Jos prije onog rata, jedan Ceh mi je rek'o-zene su t' cudna bica.

Off mode Zaim Muzaferija

Sent from my D5103 using Tapatalk
:grana

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: "Promjena"

Post by Konsultant » 12 Mar 2017, 12:23

Sve je dobro dok ne uradi promjenu licnog opisa. :ooo











Salu na stranu, ukazati na neke sitnice je OK. Sada cisto ispiranje mozga, ovako ces kako ja kazem... vodi u pravljenje robota. Bez obzira sto se tako pravi savrsena osoba po zamisljenom modelu, ona se istovremeno ubija u pojam. Stvari vise nisu iste.

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: "Promjena"

Post by SPINERKA » 12 Mar 2017, 12:38

:kafa --svaka promjena je dobra
Image

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18083
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3700 times
Been thanked: 3611 times
Status: Offline

Re: "Promjena"

Post by srculence7 » 12 Mar 2017, 13:31

Nice try wrote:
srculence7 wrote:Ima toga Heidi,pa nije svačiji život iskrojen po nekim strogim pravilima...
Nema nekog uspešnog univerzalnog recepta za ono što nas čini srećnima,neko to otkrije a neko traga dugo pa kad otkrije shvati da to ipak nije to i pomiri se sa tim, uprkos toj činjenici,prihvati to ili nastavi dalje da traga ;)
Samo bih ispravila da ničiji život ne može biti iskrojen po pravilima.
Niko ne zna šta ga čeka sutra,niti treba uzeti stvari "zdravo za gotovo".
Ne bih se složila.Uzmimo za primer pripadnike jednog naroda,kulture,kako usvajaju pravila ponašanja koja su nametnuta u toj sredini,na primer ne sklapaju brak sa pripadnicima druge vere ili kulture,žene ne razgovaraju s muškarcima i sl.Ali opet postoje izuzeci,koji se tome ne povinuju.
Htela bih da navedem i pripadnike jedne verske sekte koji čak i u slučaju opasnosti od smrtnog ishoda ne žele da prime tuđu krv,jer veruju da je ona zla,nečista i sl.
A složila bih se sa tim da je budućnost neizvesna. :ok
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: "Promjena"

Post by posmatrac » 12 Mar 2017, 14:09

greeneyes wrote:Masite poentu. Vecina muskaraca bi pecala u tudjem pitoku. Ali nije rijec o njima. Nego o frajerima ala Posmatrac(halali sto te spominjem, ali moram im poblize docarati o cemu mislim :oo ). Znaci nesto kao dominanti lav. I zelja zena da tog dominantnog lava svedu bar na vjernog lava. Ne mora bas prati sudje.

I necu vam vise priblizavati. Valjda ste skontale dosad :oo

Sent from my D5103 using Tapatalk

TAko je, ne znam ni jednog muskarca,a druzim se od malih nogu sa njima :zubi , da ne bi povalio skoro svaku zenu koja bi mu se ponudila, ali veliki broj njih jednostavno nema tu sansu pa se zadovoljavaju sa onim sto imaju, sve dok se ne stvori sansa da se napravi kakav " izlet" iz t veze u kojoj su najcesce zbog potrebe da i oni imaju nesto sigurno, ma na sta to licilo.

Mislim da to nije posteno ni prema sebi ni prema njihovim izabranicama koje su najcesce birali jer nisu imali realnu sansu da izaberu ista " bolje"
Vrlo je vazno dobro poznavati sebe i svoju prirodu i u skladu sa time se ponasati.

Logicno je da zene koje potrebu za svojom sigurnoscu prikazuju kroz stalno iskazivanje vjernosti i stabilnosti u vezi, traze da im se izabranik ponasa isto pa bi svakog muskarca vezale za kucu i za sebe.Kod nekih muskaraca im to uspijeva kod nekih ne, najveci problem za njih je sto vise lude za onim muskarcima koji zive zivot punim plucima i koji ne dozvoljavaju da ikada postanu "papucari" :ok

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35632
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1036 times
Been thanked: 549 times
Status: Offline

Re: "Promjena"

Post by Venera » 12 Mar 2017, 15:39

posmatrac wrote:
greeneyes wrote:Masite poentu. Vecina muskaraca bi pecala u tudjem pitoku. Ali nije rijec o njima. Nego o frajerima ala Posmatrac(halali sto te spominjem, ali moram im poblize docarati o cemu mislim :oo ). Znaci nesto kao dominanti lav. I zelja zena da tog dominantnog lava svedu bar na vjernog lava. Ne mora bas prati sudje.

I necu vam vise priblizavati. Valjda ste skontale dosad :oo

Sent from my D5103 using Tapatalk

TAko je, ne znam ni jednog muskarca,a druzim se od malih nogu sa njima :zubi , da ne bi povalio skoro svaku zenu koja bi mu se ponudila, ali veliki broj njih jednostavno nema tu sansu pa se zadovoljavaju sa onim sto imaju, sve dok se ne stvori sansa da se napravi kakav " izlet" iz t veze u kojoj su najcesce zbog potrebe da i oni imaju nesto sigurno, ma na sta to licilo.

Mislim da to nije posteno ni prema sebi ni prema njihovim izabranicama koje su najcesce birali jer nisu imali realnu sansu da izaberu ista " bolje"
Vrlo je vazno dobro poznavati sebe i svoju prirodu i u skladu sa time se ponasati.

Logicno je da zene koje potrebu za svojom sigurnoscu prikazuju kroz stalno iskazivanje vjernosti i stabilnosti u vezi, traze da im se izabranik ponasa isto pa bi svakog muskarca vezale za kucu i za sebe.Kod nekih muskaraca im to uspijeva kod nekih ne, najveci problem za njih je sto vise lude za onim muskarcima koji zive zivot punim plucima i koji ne dozvoljavaju da ikada postanu "papucari" :ok
ne-tocno :kafa

seksanje sa visokim borjem partnerica , ne znaci da zivi zivot punimplucima :kafa

zivjeti zivot punim plucima ima znatno kompleksnije znacenje ,a koje vazi za oba pola, i za njihov kalitet zivota
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: "Promjena"

Post by posmatrac » 12 Mar 2017, 16:12

statebriga wrote:
posmatrac wrote:
greeneyes wrote:Masite poentu. Vecina muskaraca bi pecala u tudjem pitoku. Ali nije rijec o njima. Nego o frajerima ala Posmatrac(halali sto te spominjem, ali moram im poblize docarati o cemu mislim :oo ). Znaci nesto kao dominanti lav. I zelja zena da tog dominantnog lava svedu bar na vjernog lava. Ne mora bas prati sudje.

I necu vam vise priblizavati. Valjda ste skontale dosad :oo

Sent from my D5103 using Tapatalk

TAko je, ne znam ni jednog muskarca,a druzim se od malih nogu sa njima :zubi , da ne bi povalio skoro svaku zenu koja bi mu se ponudila, ali veliki broj njih jednostavno nema tu sansu pa se zadovoljavaju sa onim sto imaju, sve dok se ne stvori sansa da se napravi kakav " izlet" iz t veze u kojoj su najcesce zbog potrebe da i oni imaju nesto sigurno, ma na sta to licilo.

Mislim da to nije posteno ni prema sebi ni prema njihovim izabranicama koje su najcesce birali jer nisu imali realnu sansu da izaberu ista " bolje"
Vrlo je vazno dobro poznavati sebe i svoju prirodu i u skladu sa time se ponasati.

Logicno je da zene koje potrebu za svojom sigurnoscu prikazuju kroz stalno iskazivanje vjernosti i stabilnosti u vezi, traze da im se izabranik ponasa isto pa bi svakog muskarca vezale za kucu i za sebe.Kod nekih muskaraca im to uspijeva kod nekih ne, najveci problem za njih je sto vise lude za onim muskarcima koji zive zivot punim plucima i koji ne dozvoljavaju da ikada postanu "papucari" :ok
ne-tocno :kafa

seksanje sa visokim borjem partnerica , ne znaci da zivi zivot punimplucima :kafa

zivjeti zivot punim plucima ima znatno kompleksnije znacenje ,a koje vazi za oba pola, i za njihov kalitet zivota
Bem ti, jos ces ti poceti da odredjujes drugima( evo licno meni npr) sta ih ispunjava u zivotu i koji nacin zivljenja ih cini sretnima. :zubi
Jok nego je zivljenje " punim plucima" biti vezan za jednu zenu( zbog nemogucnosti sireg izbora),a " baliti" za stotinama drugih.

Zivim punim plucima kada sam slobodan, kada nemam obaveza ni prema jednoj zeni, kada ni jedna zena nema pravo da misli da sam njeno vlasnistvo, kada imam pare sto znaci da imam potrebnu slobodu i mogucnost za ispunjenje vecine ideja koje imam u glavi.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35632
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1036 times
Been thanked: 549 times
Status: Offline

Re: "Promjena"

Post by Venera » 12 Mar 2017, 19:24

opet ne kuzis:

zvijeti punim plucima ima znatno bolje obrazlozenje :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: "Promjena"

Post by posmatrac » 12 Mar 2017, 19:54

Zivljenje " punim plucima" je takodjer subjektivna kategorija, neko voli navecer da izlazi i da se provodi , neko voli da putuje, neko voli da planinari, neko voli da posjecuje kulturna desavanja i sportske dogadjaje po gradu itd, ili je zivljenje punim plucima samo ono sto ti podrazumijevas po tim :grana

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: "Promjena"

Post by SPINERKA » 12 Mar 2017, 19:56

:kafa

:plete

AHA

:hihi
Image

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: "Promjena"

Post by posmatrac » 12 Mar 2017, 20:08

Rekoh ja da je frizura dzaba pravljena :D.

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: "Promjena"

Post by SPINERKA » 12 Mar 2017, 20:10

:D.


Nije --idem vani . :nokti

:kafa --popiti
Image

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: "Promjena"

Post by posmatrac » 12 Mar 2017, 20:11

Dokle ces, do podruma :ooo

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18083
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3700 times
Been thanked: 3611 times
Status: Offline

Re: "Promjena"

Post by srculence7 » 14 Mar 2017, 01:46

posmatrac wrote:Zivljenje " punim plucima" je takodjer subjektivna kategorija, neko voli navecer da izlazi i da se provodi , neko voli da putuje, neko voli da planinari, neko voli da posjecuje kulturna desavanja i sportske dogadjaje po gradu itd, ili je zivljenje punim plucima samo ono sto ti podrazumijevas po tim :grana
Čovek sam sebi određuje prioritete i postavlja zadatke ka ostvarenju, pronalaženju nekog smisla.
Postoji neka usvojena hijerarhija motiva, ne teže svi ka onim višim nivoima, mada većina ima zacrtane ciljeve koji vode ka tome ;)
Image
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: "Promjena"

Post by Krokodil Behko » 18 Sep 2021, 11:03

Nabasao na temu, pročitao sve i nije mi jasno, jel ovo tema o promjeni spola ili o promjeni partnera.
online

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests