Uspjesni muskarci i njihove ljubavnice

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
lilith1
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5046
Joined: 11 Nov 2020, 11:46
Has thanked: 509 times
Been thanked: 1869 times
Status: Offline

Re: Uspjesni muskarci i njihove ljubavnice

Post by lilith1 » 07 Apr 2021, 10:18

Sve je ovo tačno što Klara napisa
Ima djevojaka žena žele avanuturu sex za jednu noć..žele bez obaveza da imaju nekog za sex i ti oženjeni im dođu super, naleti neki svidi joj se i što ne bi ako on želi.
Ta cuura je slobodna i može biti sa kime god želi on je tu pokvaren i iskvaren ako gledamo iz tog ugla.

Ima i onih zaljube se,hoće vezu..najčesće mlađe meni je njih u neku ruku žao jer su tako glupe i naivne da stvarno misle da je taj njihov oženjeni muškarac njihov..nekako se zadovoljavaju mrvicama pažnje vremena..na kraju dana ode on svojoj kući i svojoj ženi. Ko što mi je jednom rekao jedan pametan čovjek ..muškarci svaki će pogledati i ako mu dođe prilika prevarit će ali da ga pitaš bi li ostavio ženu reći će ti da nije lud da to uradi. Tako da njih mi je žao što provedu vrijeme, što budu eto samo nečiji izvor zabave q one žele neśtoo sasvim drugo.
Većinom u takvim slučajevima (pričamo o uspješnim muškarcima) žena ima sve , žena mu uživa i sve a ta jadna druga..kqžem dobija mrvice.

I nikad eto nijedna žena ne treba krivit ljubavnicu što ti je bolan ona kriva kriv je muškarac i samo muškarac.

Još nešto..ako vara već neki muskarac zenu pa de nek to uradi negdje u drugoj drzavi gradu, gdje niko ne zna ni njeg ni nju, diskretno..pa da i sqcuva i svoj obraz i zenin.
You got to know when to hold 'em, know when to fold 'em
Know when to walk away and know when to run
You never count your money when you're sittin' at the table
There'll be time enough for countin' when the dealing's done

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Uspjesni muskarci i njihove ljubavnice

Post by Hurija » 07 Apr 2021, 10:22

Pratim gornji razgovor i kroz posao otprilike znam da bude svega .

Iskreno oko pedeset odsto ljudi se vrate ženi i djeci . Ja jedino ne opravdavam nijednu majku ,koja ostavi rođenu djecu mužu a ode sa švalerom ,to mi nema nikakvog rezona.
Ostalo je cutanje.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81237
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10207 times
Been thanked: 7061 times
Status: Online

Re: Uspjesni muskarci i njihove ljubavnice

Post by Julia-Klara » 07 Apr 2021, 10:39

Ne samo sa posla, nego iz zivota opcenito.
Moramo biti svjesni da ne znamo sta nas ocekuje sutra, a ako imamo nekoga/u ko se ozenio/udao "radi reda", sasvim sigurno ce se desiti da se opet zaljubi u nekog. Da li ce imati mOOda i razvesti se, ili ce varati zenu, to je individualno.

Kao i za sve, i "svaleranje" moze biti "bezopasno", ako su ljudi svjesno i bez ocekivanja usli u takvu vezu. OBOJE moraju uzeti u obzir supruznike, djecu, i mogucnost da se porodica povrijedi. Muskarcima je uglavnom bitno da "umoce", bez pretjeranog razmisljanja (ne svi), mladjim djevojkama je vjerovatno stvar prestiza da imaju nekog dedicu koji ce im kupovati skupe stvarcice, ali, nisu sve ljubavnice balavice koje su gladne para (kao sto rekoh vec).

Imam prijatelje, on je zenu varao sa drugima, imao poprilican broj ljubavnica, zena je to znala ali cutala. Cak je bilo problema da ta mlada ljubavnica zivka zenu i kuci, i na posao, pricajuci gdje su bili, sta su radili, znaci sve radila kako bi ovoj "zgadila" muza da ga ostavi. Ali nije :cudi Imala je svoje razloge zasto ne ostavlja ni kucu, ni djecu, ni brak s njim. Meni je neshvatljivo, ja bih ga ostavila :cudi

Nismo svi isti :cudi Djevojcice jos uvijek vjeruju u bajke, u savrsen brak, da je ON/ONA onaj pravi i da ce biti sretno zaljubljeni do kraja zivota.
Ahaaaaam :kafa
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5856
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 168 times
Been thanked: 290 times
Status: Offline

Re: Uspjesni muskarci i njihove ljubavnice

Post by bosnjakinja » 07 Apr 2021, 10:47

Julia-Klara wrote: 07 Apr 2021, 10:39 Ne samo sa posla, nego iz zivota opcenito.
Moramo biti svjesni da ne znamo sta nas ocekuje sutra, a ako imamo nekoga/u ko se ozenio/udao "radi reda", sasvim sigurno ce se desiti da se opet zaljubi u nekog. Da li ce imati mOOda i razvesti se, ili ce varati zenu, to je individualno.

Kao i za sve, i "svaleranje" moze biti "bezopasno", ako su ljudi svjesno i bez ocekivanja usli u takvu vezu. OBOJE moraju uzeti u obzir supruznike, djecu, i mogucnost da se porodica povrijedi. Muskarcima je uglavnom bitno da "umoce", bez pretjeranog razmisljanja (ne svi), mladjim djevojkama je vjerovatno stvar prestiza da imaju nekog dedicu koji ce im kupovati skupe stvarcice, ali, nisu sve ljubavnice balavice koje su gladne para (kao sto rekoh vec).

Imam prijatelje, on je zenu varao sa drugima, imao poprilican broj ljubavnica, zena je to znala ali cutala. Cak je bilo problema da ta mlada ljubavnica zivka zenu i kuci, i na posao, pricajuci gdje su bili, sta su radili, znaci sve radila kako bi ovoj "zgadila" muza da ga ostavi. Ali nije :cudi Imala je svoje razloge zasto ne ostavlja ni kucu, ni djecu, ni brak s njim. Meni je neshvatljivo, ja bih ga ostavila :cudi

Nismo svi isti :cudi Djevojcice jos uvijek vjeruju u bajke, u savrsen brak, da je ON/ONA onaj pravi i da ce biti sretno zaljubljeni do kraja zivota.
Ahaaaaam :kafa
to da ce se zaljubiti ako je brak radi reda-nidje veze

bar sto se statistike tice,muzevi varaju iz svih mogucih razloga...moze biti da je njegov brak poceo kao bajka iz snova,ljubavna romansa ...ali kao i svaki drugi brak,i to se pretvori prije ili kasnije u monotoniju i onda dodje do prevare(ako nisidrugog morala).Oko 70% muskaraca u brakovima ce varati,vjerovatno i vise ali nece svi da priznaju cak ni kad je anonimno istrazivanje

a te zene sto nece da ostvi,vise iz inata toj drugoj-zasto bi ja njoj sve ostavila i na volju napravila :djed
Last edited by bosnjakinja on 07 Apr 2021, 10:50, edited 1 time in total.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53857
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15210 times
Status: Offline

Re: Uspjesni muskarci i njihove ljubavnice

Post by HAVANA » 07 Apr 2021, 10:50

A tek je belaj uspjesne ljubavnice i neuspjesni muskarci.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53857
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15210 times
Status: Offline

Re: Uspjesni muskarci i njihove ljubavnice

Post by HAVANA » 07 Apr 2021, 10:50

Il uspjesne zene i njihovi ljubavnici.To se samo guzi,to obraza nema.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5856
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 168 times
Been thanked: 290 times
Status: Offline

Re: Uspjesni muskarci i njihove ljubavnice

Post by bosnjakinja » 07 Apr 2021, 10:51

HAVANA wrote: 07 Apr 2021, 10:50 A tek je belaj uspjesne ljubavnice i neuspjesni muskarci.
najvise varaju neuspjesni muzevi uspjesnih zena ;)

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81237
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10207 times
Been thanked: 7061 times
Status: Online

Re: Uspjesni muskarci i njihove ljubavnice

Post by Julia-Klara » 07 Apr 2021, 10:53

Zaljubiti se mogu oboje (supruznici) upravo radi te monotonije koja nastaje poslije nekoliko godina, brak radi reda sam navela da bi ljudi lakse shvatili o cemu pricam (nije pomoglo).

Cinjenica je da u braku nesto ne stima, i da se trazi promjena, po bilo kojem osnovu. Neko ide na pecanje, neko uci slikati, neko vara.
Problem u drustvu je prvenstveno manjak komunikacije.

Razlog je uvijek isti - nesto ne stima
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53857
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15210 times
Status: Offline

Re: Uspjesni muskarci i njihove ljubavnice

Post by HAVANA » 07 Apr 2021, 10:53

bosnjakinja wrote: 07 Apr 2021, 10:51
HAVANA wrote: 07 Apr 2021, 10:50 A tek je belaj uspjesne ljubavnice i neuspjesni muskarci.
najvise varaju neuspjesni muzevi uspjesnih zena ;)
A sta je uopste uspjesna zena ili uspjesan muskarac?
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81237
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10207 times
Been thanked: 7061 times
Status: Online

Re: Uspjesni muskarci i njihove ljubavnice

Post by Julia-Klara » 07 Apr 2021, 10:54

HAVANA wrote: 07 Apr 2021, 10:53
bosnjakinja wrote: 07 Apr 2021, 10:51

najvise varaju neuspjesni muzevi uspjesnih zena ;)
A sta je uopste uspjesna zena ili uspjesan muskarac?
Bravo, odlicno pitanje! I opet individualan odgovor ;)
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53857
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15210 times
Status: Offline

Re: Uspjesni muskarci i njihove ljubavnice

Post by HAVANA » 07 Apr 2021, 10:54

Ona direktorica u turkish ziraat bank a on keramicar il sta? On biznismen a ona domacica?
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53857
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15210 times
Status: Offline

Re: Uspjesni muskarci i njihove ljubavnice

Post by HAVANA » 07 Apr 2021, 10:56

Nit on zna oko banke ,nit ona zna oko plocica.Oboje su uspjesni u svom poslu :hm
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: Uspjesni muskarci i njihove ljubavnice

Post by MorningStar » 07 Apr 2021, 10:59

Julia-Klara wrote: 07 Apr 2021, 10:53 Zaljubiti se mogu oboje (supruznici) upravo radi te monotonije koja nastaje poslije nekoliko godina, brak radi reda sam navela da bi ljudi lakse shvatili o cemu pricam (nije pomoglo).

Cinjenica je da u braku nesto ne stima, i da se trazi promjena, po bilo kojem osnovu. Neko ide na pecanje, neko uci slikati, neko vara.
Problem u drustvu je prvenstveno manjak komunikacije.

Razlog je uvijek isti - nesto ne stima
Manjak komunikacije (iskrene) je skoro uvijek pokretac.Ako je komunikacija otvorena a osobe su ionako po defaultu kompatibilne jer su se nasle ostalo se moze srediti,dogovoriti.

User avatar
lilith1
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5046
Joined: 11 Nov 2020, 11:46
Has thanked: 509 times
Been thanked: 1869 times
Status: Offline

Re: Uspjesni muskarci i njihove ljubavnice

Post by lilith1 » 07 Apr 2021, 11:09

Julia-Klara wrote: 07 Apr 2021, 10:53 Zaljubiti se mogu oboje (supruznici) upravo radi te monotonije koja nastaje poslije nekoliko godina, brak radi reda sam navela da bi ljudi lakse shvatili o cemu pricam (nije pomoglo).

Cinjenica je da u braku nesto ne stima, i da se trazi promjena, po bilo kojem osnovu. Neko ide na pecanje, neko uci slikati, neko vara.
Problem u drustvu je prvenstveno manjak komunikacije.

Razlog je uvijek isti - nesto ne stima

Između dvoje ljudi će uvijek biti nekih stvari koje smetaju jednom ili drugom, nekih djelova u kojima se ne slažu trzavica
Ali dok dvoje ljudi ima želju i volju da na istim radi, i da odnos ucini boljim nema problema..nijedan odnos se nije preko noći izgradio

Najlakše je razvest se, otići od ovog drugog, završiti to sve pa eto i varati al najteže je održati to sve i izgraditi sve pedalj po pedalj.

I da to sto si napisala..nije to da ti dosadi partner nego udete u neke navike iste..sve se ponavlja ali mislim da tu malo vise zene treba da unose i romantike i truda..muski su malo ne znam ne znaju oni to kao sto zena zna. Kazem najlakse je ne raditi nista i rec tako je kako je, nije mi dobro nije mi lijepo..
You got to know when to hold 'em, know when to fold 'em
Know when to walk away and know when to run
You never count your money when you're sittin' at the table
There'll be time enough for countin' when the dealing's done

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Online

Re: Uspjesni muskarci i njihove ljubavnice

Post by Odraz » 09 Apr 2021, 10:19

Ima i zena koje bi samo da se seksaju bez obaveze, a za to su im najpogodniji ozenjeni muskarci, one razmisljaju ako je ozenjen nece smjeti da se hvali i cuvat ce tajnu.

Muska burma privlaci takve zene.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81237
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10207 times
Been thanked: 7061 times
Status: Online

Re: Uspjesni muskarci i njihove ljubavnice

Post by Julia-Klara » 09 Apr 2021, 10:25

Odraz wrote: 09 Apr 2021, 10:19 Ima i zena koje bi samo da se seksaju bez obaveze, a za to su im najpogodniji ozenjeni muskarci, one razmisljaju ako je ozenjen nece smjeti da se hvali i cuvat ce tajnu.

Muska burma privlaci takve zene.
Sa prvim dijelom se slazem, to sma i sama negdje napisala, ali sa drugim bas i ne.
Ako mi se muskarac svidi, a vidim burmu na ruci, odmah mi se vise ne svidja :D.
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81237
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10207 times
Been thanked: 7061 times
Status: Online

Re: Uspjesni muskarci i njihove ljubavnice

Post by Julia-Klara » 09 Apr 2021, 10:28

Kad smo vec kod toga, u IBMu u timu s amnom bio jedan lik, ko bombonica, ali tih, ono javi se, popricamo, sve po PSu. Burma na ruci, znaci nista.
I dosao dan kad ja odlazim iz firme, i napravili oni kao "oprostajno", ja pricala s njim, on ode, prilazi mi jedna prijateljica, kaze : "Ja sam se uvijek potajno nadala da cete vas dvoje biti zajedno jer ste savrsen par". ja kazem pa kako kad je on ozenjen, kaze ova nije. Spomenem burmu, kaze ona "Budalo, to mu je od oca burma, otac mu umro prije par godina i on je za uspomenu nosa".
Ebajiga

Sta's sad... I otisla sam, on je jos uvijek u IBMu (mislim)
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5856
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 168 times
Been thanked: 290 times
Status: Offline

Re: Uspjesni muskarci i njihove ljubavnice

Post by bosnjakinja » 09 Apr 2021, 11:32

HAVANA wrote: 07 Apr 2021, 10:53
bosnjakinja wrote: 07 Apr 2021, 10:51

najvise varaju neuspjesni muzevi uspjesnih zena ;)
A sta je uopste uspjesna zena ili uspjesan muskarac?
ne znam,ali fakat istrazivanje pokazuje ukoliko zena ima vecu platu sansa je veca da ce je muz prevarit,razlog je jer njegova podsvjest ne moze dozvolit da mu je ona unistila muskost,,time ce je prevarit i na taj nacin dokazat da je on ipak-muskarac kuce

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5856
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 168 times
Been thanked: 290 times
Status: Offline

Re: Uspjesni muskarci i njihove ljubavnice

Post by bosnjakinja » 09 Apr 2021, 11:35

s druge strane muskarci koji natprosjecno puno zaraduju takodjer varaju-nisu nikad prevareni :oo

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Uspjesni muskarci i njihove ljubavnice

Post by Taare » 09 Apr 2021, 11:35

:grana
Svi mi se morete obratit

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests