Zašto lijepe i pametne djevojke ne mogu pronaći partnera

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

Post Reply
User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7766 times
Status: Online

Re: Zašto lijepe i pametne djevojke ne mogu pronaći partnera

Post by Krokodil Behko » 16 Sep 2018, 10:27

srculence7 wrote: 16 Sep 2018, 01:36
Maja wrote: 15 Sep 2018, 20:33
gaga wrote: 09 Sep 2018, 00:02 Pretpostavljam da forumasice ovdje,u visokom procentu imaju partnera :zubi
Halo frustrirani mulče. Malo pregonis u zadnje vrijeme s komentarima o forumasicama. Vec imas minus jer si Milokradov klon. Jos jedan ovakav komentar i letis odavde.
Sigurno doktorsku disertaciju o forumašicama sprema, samo je pitanje hoće li je odbraniti :ooo

Možda.
Zadnja vijest, otišao je u daleku i potpuno izolovanu oblast, da promeditira o svemu, do kraja života


Image
online

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26348
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14241 times
Been thanked: 3771 times
Status: Offline

Re: Zašto lijepe i pametne djevojke ne mogu pronaći partnera

Post by Veca » 16 Sep 2018, 11:17

...jesam li dobro skontala, gaga je neciji klon? ok, posto je poslat u Banovice, red bi bio da kazete, tko je to? :djed










...a na temu, 'vakooo!
...za sebe nisam nikad rekla da sam lijepa, pametna, obrazovana, ali gle sta mi se dogodilo :ovaj
1991, ovdje u D...bila ja s jednom prijateljicom izasla u jednu birtiju...i tak', sjedimo mi, za nekim drugim stolom sjedi neki tip, za mene nije bio vrijedan neke paznje...nije izgled'o lose ali je bio celav...nije ni to problem, ali je stvarno im'o celu ruznu, ono samo s prijeda...gleda on bogumi, pocesto u nasem pravcu, ja izbjegavam koliko sam mogla...kad ode ona iza stola, a ode i on :roll ...poslije skontam da su se poznavali...raspitiv'o se o meni bla, bla, bla, svidjam mu se ja i da nas ona skonta :sok ...................haj, haj, haj, samo da vas upoznam, MA, NEMA TEORIJE BONA, KAZEM ..........i tako sam ja govorila par mjeseci, ali, on se nije kanio :zubi ...sta ce bit', smunto me :ha :zubi ...ca 5 godina sam ja bila s njim, zadnju godinu sa prekidima...to je bila moja najveca ljubav u zivotu, koju sam dozivjela- i ja njegova! ...ono sto se kaze, luda ljubav :) ...stvarno sam sretna sto sam to u svom zivotu dozivjela, ALI TAKO NESTO NE BIH SI VISE NIKAD U ZIVOTU POZELJELA, NITI SE TO 2x MOZE DESITI! :djed ..............................tako da, ovo gore od nekih pada u vodu! :zubi
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Zašto lijepe i pametne djevojke ne mogu pronaći partnera

Post by Heidi » 16 Sep 2018, 11:29

Bila mu ruzna cela a na kraju ispade große Liebe :valja joooj
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Zašto lijepe i pametne djevojke ne mogu pronaći partnera

Post by Podrinjac » 16 Sep 2018, 11:30

Što znači... ne yebe lijep, nego uporan.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26348
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14241 times
Been thanked: 3771 times
Status: Offline

Re: Zašto lijepe i pametne djevojke ne mogu pronaći partnera

Post by Veca » 16 Sep 2018, 11:33

...jbg., tak ti je bilo, i nije velika, nego najveca! :djed :)
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Zašto lijepe i pametne djevojke ne mogu pronaći partnera

Post by Heidi » 16 Sep 2018, 11:35

Pametne zene vole pametne i odgovorne muskarce, i vise slusaju sta pricaju, nego kako izgledaju
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26348
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14241 times
Been thanked: 3771 times
Status: Offline

Re: Zašto lijepe i pametne djevojke ne mogu pronaći partnera

Post by Veca » 16 Sep 2018, 11:43

Heidi wrote: 16 Sep 2018, 11:35 Pametne zene vole pametne i odgovorne muskarce, i vise slusaju sta pricaju, nego kako izgledaju

...bas to, Heidi! ...ja nikad u zivotu nisam jedno musko vise postovala, nego njega! ...poslije njega sam se udala, pricala sam s muzem o njemu :) ...on je mene zvao i u po noci dok sam bila udata, valjda malo popije, pa mu naumpadne ta ljubav...muzu sam rekla, ti znas sve, iskreno sam ti ispricala i nemoj slucajno da mu spustis slusalicu ili da meni ne kazes :djed ...i stvarno je to postovo, cak sam ih i upoznala :) ............................i nema veze koji dodje u moj zivot, morace se s tim nosit', ima pravo da me nazove kad god hoce, zasluzio je! :) :cudi
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Vjetar
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14764
Joined: 23 May 2015, 17:46
Location: Na konju
Been thanked: 22 times
Status: Offline

Re: Zašto lijepe i pametne djevojke ne mogu pronaći partnera

Post by Vjetar » 16 Sep 2018, 11:43

Heidi wrote: 16 Sep 2018, 11:35 Pametne zene vole pametne i odgovorne muskarce, i vise slusaju sta pricaju, nego kako izgledaju
Vole i pametni muškarci takve žene, ali to ne odgovara na pitanje teme :D

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Zašto lijepe i pametne djevojke ne mogu pronaći partnera

Post by Heidi » 16 Sep 2018, 11:48

Veca wrote: 16 Sep 2018, 11:43
Heidi wrote: 16 Sep 2018, 11:35 Pametne zene vole pametne i odgovorne muskarce, i vise slusaju sta pricaju, nego kako izgledaju

...bas to, Heidi! ...ja nikad u zivotu nisam jedno musko vise postovala, nego njega! ...poslije njega sam se udala, pricala sam s muzem o njemu :) ...on je mene zvao i u po noci dok sam bila udata, valjda malo popije, pa mu naumpadne ta ljubav...muzu sam rekla, ti znas sve, iskreno sam ti ispricala i nemoj slucajno da mu spustis slusalicu ili da meni ne kazes :djed ...i stvarno je to postovo, cak sam ih i upoznala :) ............................i nema veze koji dodje u moj zivot, morace se s tim nosit', ima pravo da me nazove kad god hoce, zasluzio je! :) :cudi
To je bila neka fatalna ljubav? Pitam to jer niste ostali zajedno. :hm

Ponekad je i te "ljubavi" previse, pa te ugusi
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26348
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14241 times
Been thanked: 3771 times
Status: Offline

Re: Zašto lijepe i pametne djevojke ne mogu pronaći partnera

Post by Veca » 16 Sep 2018, 12:17

...ne bih pisala o tome na forumu (pojedinosti) ali da, bila je fatalna! ...napisala sam dovoljno!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Zašto lijepe i pametne djevojke ne mogu pronaći partnera

Post by lejlamo » 16 Sep 2018, 12:41

Veca wrote: 16 Sep 2018, 11:43 ..i nema veze koji dodje u moj zivot, morace se s tim nosit', ima pravo da me nazove kad god hoce, zasluzio je! :) :cudi
ovo baš mogu razumjeti...prosto se tako zna potrefiti u životu da naiđeš na Čovjeka koji ti istovremeno bude i partner u ljubavi i tome svemu,a kasnije, kada se dogodi da takva veza ne opstane, ona ljudska povezanost ostane i šta bi...sljedeći partner može to negativno tumačiti, može mu smetati, ali eto, dešava se i to...

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Zašto lijepe i pametne djevojke ne mogu pronaći partnera

Post by lejlamo » 16 Sep 2018, 12:45

a na temu.... lijepe i pametne mogu naći partnera isto kao i bilo ko drugi :cudi ..
a od te silne ljepote kao kriterija pri izboru partnera mi se više povraća...
hebala ga njegova ljepota, six pack i bujna kosa, kada će sve to ispuhati i onda treba slušati priče...eeee, kaki sam ja momak bio, kada me vide u nesvijest padale sve redom...
a i da ne ispuše, ako nemaš partnera za razgovor i šalu....džaba ti sve...a rijetki su ful paketi.

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Zašto lijepe i pametne djevojke ne mogu pronaći partnera

Post by Podrinjac » 16 Sep 2018, 13:27

lejlamo wrote: 16 Sep 2018, 12:45 a na temu.... lijepe i pametne mogu naći partnera isto kao i bilo ko drugi :cudi ..
a od te silne ljepote kao kriterija pri izboru partnera mi se više povraća...
hebala ga njegova ljepota, six pack i bujna kosa, kada će sve to ispuhati i onda treba slušati priče...eeee, kaki sam ja momak bio, kada me vide u nesvijest padale sve redom...
a i da ne ispuše, ako nemaš partnera za razgovor i šalu....džaba ti sve...a rijetki su ful paketi.
:hop :hop

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7766 times
Status: Online

Re: Zašto lijepe i pametne djevojke ne mogu pronaći partnera

Post by Krokodil Behko » 16 Sep 2018, 14:15

Veca wrote: 16 Sep 2018, 11:17 ...jesam li dobro skontala, gaga je neciji klon? ok, posto je poslat u Banovice, red bi bio da kazete, tko je to? :djed

Katkad pregledaj i prethodnu stranicu :D
Maja wrote: 15 Sep 2018, 20:33
gaga wrote: 09 Sep 2018, 00:02 Pretpostavljam da forumasice ovdje,u visokom procentu imaju partnera :zubi
Halo frustrirani mulče. Malo pregonis u zadnje vrijeme s komentarima o forumasicama. Vec imas minus jer si Milokradov klon. Jos jedan ovakav komentar i letis odavde.
online

navika
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12400
Joined: 18 Mar 2015, 20:07
Status: Offline

Re: Zašto lijepe i pametne djevojke ne mogu pronaći partnera

Post by navika » 16 Sep 2018, 14:32

Primijetm da Maja nije nikad stroga prema nama zenskicama :)

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Zašto lijepe i pametne djevojke ne mogu pronaći partnera

Post by storm » 17 Sep 2018, 06:24

navika wrote: 16 Sep 2018, 14:32 Primijetm da Maja nije nikad stroga prema nama zenskicama :)
Zato nas muske...i kad je dobre volje, naziva svinjicama :plavi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Zašto lijepe i pametne djevojke ne mogu pronaći partnera

Post by storm » 17 Sep 2018, 06:39

lejlamo wrote: 16 Sep 2018, 12:45 a na temu.... lijepe i pametne mogu naći partnera isto kao i bilo ko drugi :cudi ..
a od te silne ljepote kao kriterija pri izboru partnera mi se više povraća...
hebala ga njegova ljepota, six pack i bujna kosa, kada će sve to ispuhati i onda treba slušati priče...eeee, kaki sam ja momak bio, kada me vide u nesvijest padale sve redom...
a i da ne ispuše, ako nemaš partnera za razgovor i šalu....džaba ti sve...a rijetki su ful paketi.
Upravo :ok
Ti "nositelji" predobrih tijela...sad to moze za oba spola...rijetko imaju i pratnju mentalnog sklopa i karaktera koji nas privlaci....
Kako godine idu (a to je jedino sto mi dobro ide :oo) skuzis, da ne mozes samo gledati i seksati 24/7...da je fino nekad i popricati sa partnerom...nesto pogledati, nekud otići, nesto skupa raditi...tu onda ta tjelesina i ne igra neku bitnu ulogu..
Ipak...tako smo postavljeni, da cemo prije dati priliku, da nam se priblizi osoba privlacne vanjštine...pa ako je popraćeno gore opisanim...super...ali je tako rijetko.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Zašto lijepe i pametne djevojke ne mogu pronaći partnera

Post by Hannibal » 17 Sep 2018, 11:44

meni kad se svidi djevojka izgledom onda mi se svidja i sve ono sta ona radi i volim sto sam povrsan
🐽

User avatar
alcapone
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15966
Joined: 22 Jul 2018, 16:33
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Zašto lijepe i pametne djevojke ne mogu pronaći partnera

Post by alcapone » 17 Sep 2018, 12:04

Mozda vole da cekaju :oo
1n73LL1g3nc3 15 7h3 4b1L17Y 70 4D4P7 70 CH4NG3

User avatar
mentalist
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3948
Joined: 20 Mar 2013, 19:32
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Zašto lijepe i pametne djevojke ne mogu pronaći partnera

Post by mentalist » 17 Sep 2018, 12:41

Baš sam nedavno raspravljao sa prijateljima o ovoj temi :hihi
Povod je bila turbo zgodna djevojka sa nekih 30 godina,neudata i slobodna :sok, stoji sama na zidiću kafića i dosađuje se.

Ja kažem prijatelju koji je bio sa mnom tada u društvu: ajde tamo i sjedi pokraj nje i samo pričaj, čovječe, sama je i dosađuje se, a on neće pa neće :lud

Prijatelj je inače slobodan (i prethodno mu se javila ta ista u kafiću :sok i izmjenila par rečenica s njime, čak se i nasmijala :p =)

Nije ni čudo da je sama, pun kafić budala kojih je strah išta progovoriti sa njom.

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests