Kakvog muškarca žele žene?

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Kakvog muškarca žele žene?

Post by rethna » 03 Jan 2017, 17:06

SPINERKA wrote::rol

Sta je varanje ?/
Kad posaljes drugom karmu
Question everything.

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Kakvog muškarca žele žene?

Post by SPINERKA » 03 Jan 2017, 17:08

:D.

i ne boli .
Image

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Kakvog muškarca žele žene?

Post by rethna » 03 Jan 2017, 17:09

Boli jasta, jos ako procitam :oo :puca
Question everything.

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Kakvog muškarca žele žene?

Post by SPINERKA » 03 Jan 2017, 17:10

:hihi

Oh , koji rahatljuk kada prodje bol.
Image

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Kakvog muškarca žele žene?

Post by rethna » 03 Jan 2017, 17:34

toxic wrote:Jeste, zbog tog kompromisa jedni druge varaju na svakom cosku :oo
Kako bi ti to rijesila?
Question everything.

User avatar
Pametnica
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1203
Joined: 24 Dec 2016, 21:04
Status: Offline

Re: Kakvog muškarca žele žene?

Post by Pametnica » 03 Jan 2017, 18:01

Čupava wrote:Pametnice sto se ti opeterecujes, zenama I kakvog muskarca one zele, ti imas svog - ako ga vec imas.. Sto si zeljela, valjda si I pronasla...pusti druge da ispolje svoje zelje.. :zubi

Upravu si. Iako kao sto sam vec navela trazi se sto se ne pruza :D.
--------------------------------------------------------------------------------
"Hazreti Aisa prica: "Pitala sam Allahova Poslanika kome zena najvise duguje svoju poslusnost, a on mi rece: Muzu. A kome covjek najvise duguje? Majci – odgovori mi Allahov Poslanik."
(Ahmed, Nesai)
----------------------------

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Kakvog muškarca žele žene?

Post by posmatrac » 03 Jan 2017, 18:12

spacebound wrote:
posmatrac wrote:
spacebound wrote:Iskrenog, samo iskrenog.Zasto je tako tesko naci nekoga ko ne laze, ne mulja, ne igra igrice?
KAo sto ti volis sebe, pa si zato upravo zazeljela njega, nisi htjela nikog drugog, tako i on voli sebe, pa nemoj da ti bude krivo sto je u jednom trenutku pomislio da ce mu negdje drugo biti bolje ;)

Tuzno je sto smo svi mi sebicni, pa mislimo da nasi partneri ili partnerke mogu da budu sretni samo uz nas, a da nam je zaista stalo do njih bilo bi nam drago da su sretni bilo gdje.

Svi problemi pocinju od toga " ja zelim" :zubi
Mogu se sloziti sa tvojim postom, ali ne vidim poveznicu izmedu mog posta i tvoje replike. :cudi
Kao da smo na kafi sjedili pa ti se ja jadala i ti sad znas zasto sam ja ovo napisala, a ustvari nidje veze :123
Pa nisi se slozila sa mojim postom imajuci u vidu da ga nisi shvatila, pa ti je logicno cudno sto sam te citirao.

Kazes "Iskrenog samo iskrenog" zelis , pa takvog mozes da dobijes samo u onolikoj mjeri koliko on od te iskrenosti interesa ima, jer on kao i ti voli najvise sebe, cim mu "emotivni interes" bude da zavrsi sa nekom drugom zenom ostavice te bez pogovora(ili ti njega svejedno), tj shvatices da je svo vrijeme bio neiskren.

Znaci moras da se potrudis da partner uvijek u tebi vidi "predmet" licnog zadvoljstva, ali ne zaboravi da je i tada u vezi sa tobom zbog sebe, a ne zbog tebe :zubi

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Kakvog muškarca žele žene?

Post by posmatrac » 03 Jan 2017, 18:22

Chloe wrote:
posmatrac wrote:
spacebound wrote:Iskrenog, samo iskrenog.Zasto je tako tesko naci nekoga ko ne laze, ne mulja, ne igra igrice?
KAo sto ti volis sebe, pa si zato upravo zazeljela njega, nisi htjela nikog drugog, tako i on voli sebe, pa nemoj da ti bude krivo sto je u jednom trenutku pomislio da ce mu negdje drugo biti bolje ;)

Tuzno je sto smo svi mi sebicni, pa mislimo da nasi partneri ili partnerke mogu da budu sretni samo uz nas, a da nam je zaista stalo do njih bilo bi nam drago da su sretni bilo gdje.

Svi problemi pocinju od toga " ja zelim" :zubi
Jutros sam neuspješno tražila jedan tvoj post da ga prokomentarišem. :zubi

Sa ovim se slažem. :ok
Sebičnost .....
Nije samo za partnera nego općenito za one koje volimo.

Neko mi je skoro u facu sasuo da sam sebična (vezano za sina) i osoba je bila u pravu. :srce
Svega sam bila svjesna, realno govorila, sve sam shvatala ali me ono "ali" uništavalo do suza,
kad mi je upućeno "sebična si" jednom pa drugi put ... :sram
prizvala sam se u realnost ... :grana
Druge uvijek " volimo" da bi zapravo prvenstveno zadovoljili svoju dusevnost, pa zato i biramo "posebne" osobe uz koje smo MI sretni, necemo svakoga, ali zaboravljamo da je logicno da i ti nasi partneri ili partnerke razmisljaju isto, jer da smo svjesni toga onda nas ne bi toliko bolilo sto smo ostavljeni ili prevareni, znali bi da je normala da ljudi idu gdje im je bolje.

Odnos majka dijete je nesto drugo, krvni odnosi su logicno mnogo dublji, ali ima slucajeva gdje majke ili ocevi silom zapravo unistavaju zivote svojoj djeci, misleci da ih samo oni (za razliku od partnera sa kojim su razvedeni npr ) mogu izvesti na pravi put.

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Kakvog muškarca žele žene?

Post by posmatrac » 03 Jan 2017, 18:26

rethna wrote:
posmatrac wrote:
spacebound wrote:Iskrenog, samo iskrenog.Zasto je tako tesko naci nekoga ko ne laze, ne mulja, ne igra igrice?
KAo sto ti volis sebe, pa si zato upravo zazeljela njega, nisi htjela nikog drugog, tako i on voli sebe, pa nemoj da ti bude krivo sto je u jednom trenutku pomislio da ce mu negdje drugo biti bolje ;)

Tuzno je sto smo svi mi sebicni, pa mislimo da nasi partneri ili partnerke mogu da budu sretni samo uz nas, a da nam je zaista stalo do njih bilo bi nam drago da su sretni bilo gdje.

Svi problemi pocinju od toga " ja zelim" :zubi
Sigurno da postoji mozda cak i bolja osoba, i da moze biti sretna i sa dosta drugima.Ali moze li biti sretna na isti nacin kao sto je to sa mnom?
Uzeti u obzir da cak i ti bolji imaju svoje mane.
U trenutku kad te partner ostavlja ne vidi realno tvoje moguce prednosti u odnosu na novu izabranicu koju zeli da ima, sto znaci da mu je emotivni interes da bude sa tom novom zenom, curom, a da se moze zahebati moze, ne das mu jednostavno da se vrati , cica mica i gotova prica :D

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Kakvog muškarca žele žene?

Post by SPINERKA » 03 Jan 2017, 18:36

Kazes "Iskrenog samo iskrenog" zelis , pa takvog mozes da dobijes samo u onolikoj mjeri koliko on od te iskrenosti interesa ima, jer on kao i ti voli najvise sebe, cim mu "emotivni interes" bude da zavrsi sa nekom drugom zenom ostavice te bez pogovora(ili ti njega svejedno), tj shvatices da je svo vrijeme bio neiskren.

Znaci moras da se potrudis da partner uvijek u tebi vidi "predmet" licnog zadvoljstva, ali ne zaboravi da je i tada u vezi sa tobom zbog sebe, a ne zbog tebe :zubi
:ok

:kafa
Image

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120517
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6998 times
Been thanked: 7949 times
Status: Online

Re: Kakvog muškarca žele žene?

Post by Krokodil Behko » 03 Jan 2017, 18:47

Čupava wrote:Pametnice sto se ti opeterecujes, zenama I kakvog muskarca one zele, ti imas svog - ako ga vec imas.. Sto si zeljela, valjda si I pronasla...pusti druge da ispolje svoje zelje.. :zubi
Ma, nije ona ništa loše mislila. Samo cura vidi da tražiš na pogrešnom mjestu, pa je htjela da ti pomogne. Zar je to toliko loše? :sok Pa baš sam i ja htio da ti pomognem, oko toga, ali eto, sad znam da ne smijem :oo

toxic wrote:
Krokodil Behko wrote: Hajde, kad sazriješ još malo, shvatit ćeš da je to samo uticaj ljubavnih filmova :kafa
Ne gledam ljubavne filmove :p
I zasto je nezrelo zeleti odlucnog muskarca? :cudi
Moraš načiti koji je muškarac puritanac, u macho kontekstu, a kojem je to samo plašt, kako bi te iskusio :travolta
online

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Kakvog muškarca žele žene?

Post by posmatrac » 03 Jan 2017, 19:01

rethna wrote:
toxic wrote:Jeste, zbog tog kompromisa jedni druge varaju na svakom cosku :oo
Kako bi ti to rijesila?
Kompromis bi ti znacio da obje strane u ljubavnom odnosu na jednak nacin ostvaruju svoj interes :zubi

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Kakvog muškarca žele žene?

Post by toxic » 04 Jan 2017, 01:41

rethna wrote:Kako bi ti to rijesila?
Ne postoji univerzalan odgovor. Ovisi o tome sta je kome prioritet u vezi:)
Krokodil Behko wrote:Moraš načiti koji je muškarac puritanac, u macho kontekstu, a kojem je to samo plašt, kako bi te iskusio :travolta
Izgleda mi kao da me podcenjujes :oo

@Sem toga da je samouveren mora da bude sposoban da mi cacne mozak, da se zaljubim u njegov um :oo
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
Pametnica
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1203
Joined: 24 Dec 2016, 21:04
Status: Offline

Re: Kakvog muškarca žele žene?

Post by Pametnica » 04 Jan 2017, 02:22

posmatrac wrote:
spacebound wrote:
posmatrac wrote:
spacebound wrote:Iskrenog, samo iskrenog.Zasto je tako tesko naci nekoga ko ne laze, ne mulja, ne igra igrice?
KAo sto ti volis sebe, pa si zato upravo zazeljela njega, nisi htjela nikog drugog, tako i on voli sebe, pa nemoj da ti bude krivo sto je u jednom trenutku pomislio da ce mu negdje drugo biti bolje ;)

Tuzno je sto smo svi mi sebicni, pa mislimo da nasi partneri ili partnerke mogu da budu sretni samo uz nas, a da nam je zaista stalo do njih bilo bi nam drago da su sretni bilo gdje.

Svi problemi pocinju od toga " ja zelim" :zubi
Mogu se sloziti sa tvojim postom, ali ne vidim poveznicu izmedu mog posta i tvoje replike. :cudi
Kao da smo na kafi sjedili pa ti se ja jadala i ti sad znas zasto sam ja ovo napisala, a ustvari nidje veze :123
Pa nisi se slozila sa mojim postom imajuci u vidu da ga nisi shvatila, pa ti je logicno cudno sto sam te citirao.

Kazes "Iskrenog samo iskrenog" zelis , pa takvog mozes da dobijes samo u onolikoj mjeri koliko on od te iskrenosti interesa ima, jer on kao i ti voli najvise sebe, cim mu "emotivni interes" bude da zavrsi sa nekom drugom zenom ostavice te bez pogovora(ili ti njega svejedno), tj shvatices da je svo vrijeme bio neiskren.

Znaci moras da se potrudis da partner uvijek u tebi vidi "predmet" licnog zadvoljstva, ali ne zaboravi da je i tada u vezi sa tobom zbog sebe, a ne zbog tebe :zubi
10+ :ok
--------------------------------------------------------------------------------
"Hazreti Aisa prica: "Pitala sam Allahova Poslanika kome zena najvise duguje svoju poslusnost, a on mi rece: Muzu. A kome covjek najvise duguje? Majci – odgovori mi Allahov Poslanik."
(Ahmed, Nesai)
----------------------------

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Kakvog muškarca žele žene?

Post by Nice try » 04 Jan 2017, 08:40

KOMESAR wrote:
Nice try wrote:
KOMESAR wrote:
Nice try wrote:Koji me voli tačno ovakvu kakva jesam i smješka se kad izbiju na površinu moje mane,a presretan je kad ispoljavam vrline.
Neko ko me ne želi promijeniti,već želi uživati u mojoj nesavršenosti.
Nisam znao da ovoliko gluposti može stati u samo dvije rečenice.
Zašto su ovo gluposti?
Red je da objasniš.
Od takvih svi bježe ko đavo od krsta. Tu nema ničeg,ni ljubavi ni života.
Postoje razne mane,velike i male,podnošljive i nepodnošljive.
Nismo se razumjeli,ali i nije važno šta neko misli o mojim željama.
Nezahvalno je o tome raspravljati.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Pametnica
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1203
Joined: 24 Dec 2016, 21:04
Status: Offline

Re: Kakvog muškarca žele žene?

Post by Pametnica » 04 Jan 2017, 08:48

Na ovom forumu je izgleda glavni argument ne razumiješ kad te neko "pobije" argumentima :D.
--------------------------------------------------------------------------------
"Hazreti Aisa prica: "Pitala sam Allahova Poslanika kome zena najvise duguje svoju poslusnost, a on mi rece: Muzu. A kome covjek najvise duguje? Majci – odgovori mi Allahov Poslanik."
(Ahmed, Nesai)
----------------------------

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Kakvog muškarca žele žene?

Post by Nice try » 04 Jan 2017, 08:54

Pametnica wrote:Na ovom forumu je izgleda glavni argument ne razumiješ kad te neko "pobije" argumentima :D.
Jest,ako ima argumente.
Kako možeš imati argumente za ili protiv nečije želje?
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Kakvog muškarca žele žene?

Post by storm » 04 Jan 2017, 08:57

Koliko teorije :D.

činjenica da visimo ovdje, pokazuje da smo mnogi (čast izuzecima) vrsni teoretičari a malo lošije prakse i učinka :D.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Pametnica
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1203
Joined: 24 Dec 2016, 21:04
Status: Offline

Re: Kakvog muškarca žele žene?

Post by Pametnica » 04 Jan 2017, 09:01

Nice try wrote:
Pametnica wrote:Na ovom forumu je izgleda glavni argument ne razumiješ kad te neko "pobije" argumentima :D.
Jest,ako ima argumente.
Kako možeš imati argumente za ili protiv nečije želje?
Zato sto kad vas drugi citaju izgleda smijesno.

Zelite da vas mazi, pazi, slusa, ne mjenja, prihvati kakve jeste, a vi niste u stanju da prihvatite karakter misljenje osobe istog spola, kamoli suprotnog. Imate zelje djece 12_13 godina. Smijesno je trazit ono sta se ne nudi, pogotovo ako ce iz svake njegove proteci filozofska rasprava sta je on mislio pod tim i tim, i kako je mogao to reci. Vjerujte pobjeći će od vas. Možda to i jest razlog usamljenosti. Dijalog nije da ti pricas a on slusa cuceci u ćošku
--------------------------------------------------------------------------------
"Hazreti Aisa prica: "Pitala sam Allahova Poslanika kome zena najvise duguje svoju poslusnost, a on mi rece: Muzu. A kome covjek najvise duguje? Majci – odgovori mi Allahov Poslanik."
(Ahmed, Nesai)
----------------------------

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Kakvog muškarca žele žene?

Post by Mala_Mu » 04 Jan 2017, 17:06

storm wrote:Koliko teorije :D.

činjenica da visimo ovdje, pokazuje da smo mnogi (čast izuzecima) vrsni teoretičari a malo lošije prakse i učinka :D.

:D. :D. :D.

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 66 guests