Oči ko radar

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Oči ko radar

Post by greeneyes » 27 Jun 2020, 10:16

Oci moje kletvom bih vas kleo..
Samo sabura

User avatar
Maksuz svratila
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2387
Joined: 28 Mar 2019, 17:05
Status: Offline

Re: Oči ko radar

Post by Maksuz svratila » 27 Jun 2020, 12:02

Image
...jesi čuo za onoga...šta... šta......jesi čuo za onu...ooooooo...da li si čuo za onoga...šta, šta, šta, šta, šta, šta, šta...
...da li si čuo za onu...c, c, c, c, c, c, c...

...razvela se, kurvala se, prevarila, propio se...raskućila, zabagreo, otrcala, poludeo...

...ihihi kafu turi...ihihi ću ti pričam...ihihi gola govna...ihihi a ja nisam...

...jesi čuo za onoga, jesi čuo za onu...sečem uvo k'o Van Gog, k'o Betoven sad sam gluv...

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Re: Oči ko radar

Post by Krokodil Behko » 29 Oct 2020, 10:14

online

User avatar
Zanki
saudade / forumasica godine
saudade / forumasica godine
Posts: 51749
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 19314 times
Been thanked: 22013 times
Status: Offline

Re: Oči ko radar

Post by Zanki » 29 Oct 2020, 20:30

pa i zene bulje :cudi
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Oči ko radar

Post by greeneyes » 29 Oct 2020, 21:29

Ja sta ce drugo, hajde bgt
Samo sabura

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18138
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3742 times
Been thanked: 3693 times
Status: Offline

Re: Oči ko radar

Post by srculence7 » 31 Oct 2020, 03:38

Ne zagleđujem druge muškarce, ma ja i ne obraćam pažnju na okolinu kad sedim u društvu s nekim...ok i ako vidi lepu devojku ali ono tipa odmeravanje i neumesno komentarisanje mi smeta ... Neki muškarci nemaju meru pa i u prisustvu žene flertuju sa drugima. Desilo mi se da sam bila u ulozi te druge osobe u društvu jednog bračnog para gde je muž imao baš neke izjave koje su po meni bezveze i neprijatne ali ja ne mogu na to da ne uzvratim, prvenstveno jer se stavim na mesto te žene, hoću da se ona oseti uvaženo a njemu teško otvoriti oči da shvati da mu nije na mestu takvo ponašanje...
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Oči ko radar

Post by Hurija » 09 Nov 2020, 15:36

9deb7__demotivacija.rs_Da-ti-kaem-ima-kurvanjske-oi-ali-nisi-kurva_135419486577.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Ostalo je cutanje.

User avatar
Malagarava
Na probnom
Na probnom
Posts: 20
Joined: 08 Nov 2020, 02:40
Status: Offline

Re: Oči ko radar

Post by Malagarava » 09 Nov 2020, 15:56

Maja wrote: 08 Jan 2012, 12:49 :oo
U našoj (posebno muškarčevoj) prirodi je da "bacamo" pogled na lijepe ljude. Kao da nas neka sila tjera da usmjerimo pogled.
Smeta li vam kad vaš partner odmjera druge?
Skupa ste u kafiću ili šetate, a on baca pogled na prolaznice.
Je li vam to normalno ili smatrate da time pokazuje nepoštivanje prema vama?

Nepostovanje definitivno. Ima da gleda u mene 😂 a kad je sam neka gleda u sta hoce 🤷🏻‍♀️

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Re: Oči ko radar

Post by Krokodil Behko » 31 Jul 2023, 10:10

Zašto muškarci gledaju druge žene?


Takav je muški mozak

Muškarcu je normalno da gleda druge žene jer je u ljudskoj prirodi da dio muškog mozga reaguje na izgled lijepe žene. Pored toga, muškarci su „lovci“. Naravno, ne morate da brinete ako to ne radi često. S druge strane, ako je njegova svakodnevna navika da stalno zuri u druge žene i proždire ih očima, to bi mogao biti znak da je ženskaroš, što nije poželjna osobina kod partnera, piše Aktivni.si.


Žene su lijepe

Jedan od glavnih razloga zašto muškarci gledaju na druge žene je njihova ljepota. Bez obzira kog ste pola, vjerovatno tražite nekoga ko dobro izgleda, a to je slučaj i sa vašim muškarcem.

Nešto škripi u vašoj vezi

Dok neki muškarci ne mogu a da ne gledaju druge žene, drugi to rade namjerno jer je njihova veza na ivici i žele na taj način da privuku pažnju svoje ljepše polovine ili već traže novu partnerku.

Radoznao je


Jedan od razloga zašto vaš muškarac ponekad gleda druge žene je taj što je radoznalo stvorenje, kao i mnogi od nas. Možda ga ponekad zaintrigiraju frizure ili stil oblačenja dama koju posmatra, koji su možda netipični ili jednostavno želi da zna više o njima, nevezano za to što su ženskog pola.

Izgled žene poziva na pažnju

Ne biste li i vi pogledali osobu koja je loše obučena i neobičnog izgleda? Žena koja je oskudno odjevena nije izgovor da muškarac duže bulji u nju, ali provokativno odjevena žena kod nekih od njih će sigurno izazvati ovakvo ponašanje.

Dosadno mu je

Suprotno onome što mislite, muškarci ponekad zure u druge žene jer im je dosadno. Možda mu nisu zanimljive teme o kojima razgovarate ili ne voli da priča s ljudima koji ste pozvali na zajedničko druženje. Naravno, to nije izgovor za njegovo neprikladno ponašanje, ali je jedno od objašnjenja.
online

User avatar
Nice
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11784
Joined: 03 Sep 2022, 12:16
Has thanked: 13446 times
Been thanked: 5654 times
Status: Offline

Re: Oči ko radar

Post by Nice » 31 Jul 2023, 10:13

Hm, zašto li gledaju :hm

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37873
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2941 times
Been thanked: 2280 times
Status: Offline

Re: Oči ko radar

Post by Pasaga » 31 Jul 2023, 10:16

:o Gluho bilo

Puj....puj
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Zanki
saudade / forumasica godine
saudade / forumasica godine
Posts: 51749
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 19314 times
Been thanked: 22013 times
Status: Offline

Re: Oči ko radar

Post by Zanki » 31 Jul 2023, 13:55

Krokodil Behko wrote: 31 Jul 2023, 10:10
Zašto muškarci gledaju druge žene?


Takav je muški mozak

Muškarcu je normalno da gleda druge žene jer je u ljudskoj prirodi da dio muškog mozga reaguje na izgled lijepe žene. Pored toga, muškarci su „lovci“. Naravno, ne morate da brinete ako to ne radi često. S druge strane, ako je njegova svakodnevna navika da stalno zuri u druge žene i proždire ih očima, to bi mogao biti znak da je ženskaroš, što nije poželjna osobina kod partnera, piše Aktivni.si.


Žene su lijepe

Jedan od glavnih razloga zašto muškarci gledaju na druge žene je njihova ljepota. Bez obzira kog ste pola, vjerovatno tražite nekoga ko dobro izgleda, a to je slučaj i sa vašim muškarcem.

Nešto škripi u vašoj vezi

Dok neki muškarci ne mogu a da ne gledaju druge žene, drugi to rade namjerno jer je njihova veza na ivici i žele na taj način da privuku pažnju svoje ljepše polovine ili već traže novu partnerku.

Radoznao je


Jedan od razloga zašto vaš muškarac ponekad gleda druge žene je taj što je radoznalo stvorenje, kao i mnogi od nas. Možda ga ponekad zaintrigiraju frizure ili stil oblačenja dama koju posmatra, koji su možda netipični ili jednostavno želi da zna više o njima, nevezano za to što su ženskog pola.

Izgled žene poziva na pažnju

Ne biste li i vi pogledali osobu koja je loše obučena i neobičnog izgleda? Žena koja je oskudno odjevena nije izgovor da muškarac duže bulji u nju, ali provokativno odjevena žena kod nekih od njih će sigurno izazvati ovakvo ponašanje.

Dosadno mu je

Suprotno onome što mislite, muškarci ponekad zure u druge žene jer im je dosadno. Možda mu nisu zanimljive teme o kojima razgovarate ili ne voli da priča s ljudima koji ste pozvali na zajedničko druženje. Naravno, to nije izgovor za njegovo neprikladno ponašanje, ali je jedno od objašnjenja.
Ovi šta im je dosadno samo njima vjerujem :D.
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96435
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34387 times
Been thanked: 21132 times
Contact:
Status: Offline

Re: Oči ko radar

Post by Rum » 31 Jul 2023, 14:03

Oci su za gledanje pa ja
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96435
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34387 times
Been thanked: 21132 times
Contact:
Status: Offline

Re: Oči ko radar

Post by Rum » 31 Jul 2023, 14:04

Image
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests