Velika razlika u godinama

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Demi Mur ima 30 godina, mlađeg frajera i brutalno je dobar

Post by Bla » 09 Jan 2018, 23:33

čuj ima 30 godina :hm
ja sam mislio da je starija :ovaj
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15189
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 974 times
Been thanked: 961 times
Status: Offline

Re: Demi Mur ima 30 godina mlađeg frajera i brutalno je dobar

Post by Tokmak » 09 Jan 2018, 23:51

kod nje je punjena paprika svaki dan za ručak...
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Demi Mur ima 30 godina mlađeg frajera i brutalno je dobar

Post by Mutevelija » 10 Jan 2018, 00:02

Zagorka wrote: 09 Jan 2018, 23:18
Hahik wrote: 09 Jan 2018, 13:07 U 95% ovakvih veza nema ljubavi. Ona sebi pumpa ego što može imati toliko mlađeg, a njemu dobro došla kao investicija.
Sve mi zivo znamo :oo
Pra'o je cudno kak vaki umni ribamo Hansov klozet :jutarnja
Veća Njemačka :rol pa zato
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Demi Mur ima 30 godina mlađeg frajera i brutalno je dobar

Post by Zagorka » 10 Jan 2018, 00:07

Mutevelija wrote: 10 Jan 2018, 00:02
Zagorka wrote: 09 Jan 2018, 23:18
Hahik wrote: 09 Jan 2018, 13:07 U 95% ovakvih veza nema ljubavi. Ona sebi pumpa ego što može imati toliko mlađeg, a njemu dobro došla kao investicija.
Sve mi zivo znamo :oo
Pra'o je cudno kak vaki umni ribamo Hansov klozet :jutarnja
Veća Njemačka :rol pa zato
Monako je druga najmanja drzava na svijetu.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Demi Mur ima 30 godina mlađeg frajera i brutalno je dobar

Post by Mutevelija » 10 Jan 2018, 00:08

Da nas ima više npr i da je svaki 100 čovjek genijalac, više bi se istical, naletili bi na više genijalaca ili bi svi gluplji bili :hihi treće nema :hihi
Bosna jednostavno nema šanse da pokaže svoje potencijale, kao Njemačka npr.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Demi Mur ima 30 godina mlađeg frajera i brutalno je dobar

Post by rethna » 10 Jan 2018, 00:11

Ali cak brutalno :hm

Ko rodjen za zenske teme :ooo
Question everything.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Demi Mur ima 30 godina mlađeg frajera i brutalno je dobar

Post by Zagorka » 10 Jan 2018, 00:13

Mutevelija wrote: 10 Jan 2018, 00:08 Da nas ima više npr i da je svaki 100 čovjek genijalac, više bi se istical, naletili bi na više genijalaca ili bi svi gluplji bili :hihi treće nema :hihi
Bosna jednostavno nema šanse da pokaže svoje potencijale, kao Njemačka npr.
Bilo nas je i vise i manje.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Demi Mur ima 30 godina mlađeg frajera i brutalno je dobar

Post by Čupava » 10 Jan 2018, 07:41

ina wrote: 09 Jan 2018, 23:00
Čupava wrote: 09 Jan 2018, 12:42
Julia-Klara wrote: 09 Jan 2018, 11:39 Da je brutalno dobar - pa i nije bas, ali to je stvar ukusa.
Da se s njim nema sta i o cemu pricati - ne vjerujem, jer imam ljude oko sebe koji sa svojih 25 godina imaju zreliju pricu od nekih od 40 godina, tako da je i to relativna stvar.

Hemija je cudo, tako da nemam namjeru palamuditi o tome je linormalno ili nije, da li je ljubav ili nije, a nesto ne vidim koji bi to mogao biti interes ili jednog ili drugog. Mislim da smo postali previse optereceni materijalnim, pa u svemu (cak i ljubavi) mislimo da je samo interes u pitanju.

Onda je i njen interes da bude sa Willisom bio interes, jer je on tada bio velika zvijezda , a ona nije :cudi

Njima je dobro, odgovaraju jedno drugome i sta sad? Osudjivati je jer je mladji od nje? Pa sta?
I da je sa 30god starijim, i tada bi bilo svakakvih komentara.. svijet ko svijet ..nađe uvijek nešto reci ..

Mladi - slađi :oo
E vala ne valja ni ono: sutis ti, sutim ja...sutjeli smo obadva... :D.

A da je slucaj cesta pojava izmedju nas obicnih smrtnika i nije. I neka se vole kad su tako izabrali..ali se nema razloga "zamjeriti" ni onima koji vide drugacije... ako se ne mogu zamisliti u takvim vodama.
30god (starije ili mladje) nije ni 5 ni 10 a ni 15 ili 20.. 30god je znacajna razlika koja najcesce ima zapletenije zile i motive...pogotovo u svijetu spektakla.
Ma žena ima da bira, a kad već bira onda bira ono sto je bolje za nju...
Neće žena penzionera jedva pokretnog.. :oo hoće zgodnog frajera kraj sebe .. a neka traje koliko im to bude cejf..
.

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Demi Mur ima 30 godina mlađeg frajera i brutalno je dobar

Post by Nice try » 10 Jan 2018, 09:39

Hahik wrote: 09 Jan 2018, 13:07 U 95% ovakvih veza nema ljubavi. Ona sebi pumpa ego što može imati toliko mlađeg, a njemu dobro došla kao investicija.
Ma, ne, nego je 100% :D
Jučer sam negdje baš čitala da je matičar odbio sklopiti brak između ovakve dvije mustre, njoj 38,a njemu 80. Zbog sumnje u osjećaje i namjere ulaska u brak.
Sada su na sudu. Valjda će mladoženja dočekati ishod suđenja :oo
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25660
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3109 times
Been thanked: 4107 times
Contact:
Status: Offline

Re: Demi Mur ima 30 godina mlađeg frajera i brutalno je dobar

Post by ina » 10 Jan 2018, 10:17

Čupava wrote: 10 Jan 2018, 07:41
ina wrote: 09 Jan 2018, 23:00
Čupava wrote: 09 Jan 2018, 12:42
Julia-Klara wrote: 09 Jan 2018, 11:39 Da je brutalno dobar - pa i nije bas, ali to je stvar ukusa.
Da se s njim nema sta i o cemu pricati - ne vjerujem, jer imam ljude oko sebe koji sa svojih 25 godina imaju zreliju pricu od nekih od 40 godina, tako da je i to relativna stvar.

Hemija je cudo, tako da nemam namjeru palamuditi o tome je linormalno ili nije, da li je ljubav ili nije, a nesto ne vidim koji bi to mogao biti interes ili jednog ili drugog. Mislim da smo postali previse optereceni materijalnim, pa u svemu (cak i ljubavi) mislimo da je samo interes u pitanju.

Onda je i njen interes da bude sa Willisom bio interes, jer je on tada bio velika zvijezda , a ona nije :cudi

Njima je dobro, odgovaraju jedno drugome i sta sad? Osudjivati je jer je mladji od nje? Pa sta?
I da je sa 30god starijim, i tada bi bilo svakakvih komentara.. svijet ko svijet ..nađe uvijek nešto reci ..

Mladi - slađi :oo
E vala ne valja ni ono: sutis ti, sutim ja...sutjeli smo obadva... :D.

A da je slucaj cesta pojava izmedju nas obicnih smrtnika i nije. I neka se vole kad su tako izabrali..ali se nema razloga "zamjeriti" ni onima koji vide drugacije... ako se ne mogu zamisliti u takvim vodama.
30god (starije ili mladje) nije ni 5 ni 10 a ni 15 ili 20.. 30god je znacajna razlika koja najcesce ima zapletenije zile i motive...pogotovo u svijetu spektakla.
Ma žena ima da bira, a kad već bira onda bira ono sto je bolje za nju...
Neće žena penzionera jedva pokretnog.. :oo hoće zgodnog frajera kraj sebe .. a neka traje koliko im to bude cejf..
Da znam dobro (i da volim) prevoditi sad bih ti pustila jedan zanimljiv clanak o drasticnim razlikama godina.
U pitanju su psiho-afektivne bubice (da ne kazem nezrelosti) i stosta toga. ;)
Svijest ima sidrište.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Demi Mur ima 30 godina mlađeg frajera i brutalno je dobar

Post by storm » 10 Jan 2018, 11:57

Hvala bogu pa moze birati...sve mi/vi ne bi :hihi
I opet...ne kuzim zasto bi to trebao biti predmet mog zanimanja, moralnih prodika i osuda?
Jucer sam se zestoko iznerviirao na jednom predavanju....nesto prirodno poput gole guze, sise, tijela i slicno...cenzuriramo, prekrivamo....pištolji, nozevi, nasilje, krv, smrt...no problem, samo neka prska na sve strane :bali
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25660
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3109 times
Been thanked: 4107 times
Contact:
Status: Offline

Re: Demi Mur ima 30 godina mlađeg frajera i brutalno je dobar

Post by ina » 10 Jan 2018, 12:20

storm wrote: 10 Jan 2018, 11:57 Hvala bogu pa moze birati...sve mi/vi ne bi :hihi
I opet...ne kuzim zasto bi to trebao biti predmet mog zanimanja, moralnih prodika i osuda?
Jucer sam se zestoko iznerviirao na jednom predavanju....nesto prirodno poput gole guze, sise, tijela i slicno...cenzuriramo, prekrivamo....pištolji, nozevi, nasilje, krv, smrt...no problem, samo neka prska na sve strane :bali
Eto tvoje zanimanje je i da kazes ono sto mislis...i samo sto je necije zanimanje reci vlastitu (razlicitu) odma prelazi u moralisanje i prodike i osude.
:rol
Svijest ima sidrište.

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Demi Mur ima 30 godina mlađeg frajera i brutalno je dobar

Post by Čupava » 10 Jan 2018, 12:51

ina wrote: 10 Jan 2018, 10:17
Čupava wrote: 10 Jan 2018, 07:41
ina wrote: 09 Jan 2018, 23:00
Čupava wrote: 09 Jan 2018, 12:42
I da je sa 30god starijim, i tada bi bilo svakakvih komentara.. svijet ko svijet ..nađe uvijek nešto reci ..

Mladi - slađi :oo
E vala ne valja ni ono: sutis ti, sutim ja...sutjeli smo obadva... :D.

A da je slucaj cesta pojava izmedju nas obicnih smrtnika i nije. I neka se vole kad su tako izabrali..ali se nema razloga "zamjeriti" ni onima koji vide drugacije... ako se ne mogu zamisliti u takvim vodama.
30god (starije ili mladje) nije ni 5 ni 10 a ni 15 ili 20.. 30god je znacajna razlika koja najcesce ima zapletenije zile i motive...pogotovo u svijetu spektakla.
Ma žena ima da bira, a kad već bira onda bira ono sto je bolje za nju...
Neće žena penzionera jedva pokretnog.. :oo hoće zgodnog frajera kraj sebe .. a neka traje koliko im to bude cejf..
Da znam dobro (i da volim) prevoditi sad bih ti pustila jedan zanimljiv clanak o drasticnim razlikama godina.
U pitanju su psiho-afektivne bubice (da ne kazem nezrelosti) i stosta toga. ;)

Čitala sam puno o tim drastičnim razlikama, samo mi se nešto puno ne piše trenutno.. Ima se puno šta reci na ovu temu.. razloga puno ima zašto se bira partner puno mladi ili stariji.. nije sve novca.. a ni slave..
.

navika
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12400
Joined: 18 Mar 2015, 20:07
Status: Offline

Re: Demi Mur ima 30 godina mlađeg frajera i brutalno je dobar

Post by navika » 10 Jan 2018, 12:57

Nice try wrote: 10 Jan 2018, 09:39
Hahik wrote: 09 Jan 2018, 13:07 U 95% ovakvih veza nema ljubavi. Ona sebi pumpa ego što može imati toliko mlađeg, a njemu dobro došla kao investicija.
Ma, ne, nego je 100% :D
Jučer sam negdje baš čitala da je matičar odbio sklopiti brak između ovakve dvije mustre, njoj 38,a njemu 80. Zbog sumnje u osjećaje i namjere ulaska u brak.
Sada su na sudu. Valjda će mladoženja dočekati ishod suđenja :oo
Interesanto je sta se desi tim muskarcima kad ostare :D

Imamo nekog u fameliji ko se nakon zenine smrti spetnjao sa zenom koja je imala godina isto kao njegova srednja kcerka. Prvo joj je bio zirant, pa mu sad skidaju dobar dio penzije.Zatim je prodao zemju i dao sav novac njoj. Onda je htio dati kucu pod hipoteku. Sreca u nesreci da su trazili da njegove tri udate kceri daju svoju saglasnost pa do tog nije doslo. U protivnom sad bi bio bez vlastitog krova nad glavom.
Kad mu nije imala vise sta uzimati optuzila ga je za uznemiravanje i privela ga je policija :D
On nije prvi koji je nasjeo, desetine ih je opljackala.Od tog “zanata” ona je napravila dvije velike kuce u Kaknju te kupila zemlju i stan u Sarajevu.

Ne znam ko je ova zena, ali hajde, dao Bog pa da joj ovaj traje duze od tri predhodna. :)

Mene sto se tice, nekog koga sam mogla roditi mogu i gledati samo tako - dijete, tudje ko i moje. Niko nije dovoljno lijep, zgodan, privlacan, lukav, iskusan, bogat da me navede da promijenim taj stav.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81262
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10211 times
Been thanked: 7083 times
Status: Offline

Re: Demi Mur ima 30 godina mlađeg frajera i brutalno je dobar

Post by Julia-Klara » 10 Jan 2018, 13:53

Ili ga jos nisi srela :cudi

Da se razumijemo, ovakvih slucajeva nema previse, ali smo po defaultu hitri osuditi cim se desi - eto, on je s njom zbog para ili ko zna cega drugog. Da li mislite da je Demi glupa pa ne vidi ili ne moze ocijeniti covjeka i njegove namjere? Nesto cisto sumnjam :cudi

Na kraju krajeva, kada vec poceste o primjerima dedice i 38ogodisnjakinje - on zna da ce uskoro umrijeti, i zasto ne bi te posljednje godine proveo s nekim s kim ce se radovati,smijati, osjecati pozitivnu energiju osobe mladje od sebe? Ne vidim nista lose, niko nikog ni na sta ne sili :cudi

Jesam li ja napravila nesto krivo jer sam bila s likom koji nije ni 30 napunio? Je li me iskoristio ili ja njega? Nisam, jednostavno mi je bilo lijepo s njim... Idemo dalje!
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Hahik
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1394
Joined: 29 Aug 2017, 10:04
Location: Uvijek ispred tebe
Status: Offline

Re: Demi Mur ima 30 godina mlađeg frajera i brutalno je dobar

Post by Hahik » 10 Jan 2018, 13:54

Zagorka wrote: 09 Jan 2018, 23:18 Sve mi zivo znamo :oo
Pra'o je cudno kak vaki umni ribamo Hansov klozet :jutarnja
To rade pobjegulje koje su se precijenile, a ni ovdje nisu mogli ništa bolje. :kafa

Ovo je zemlja finih, poštenih ljudi, genijalaca. :pusi
Ako ti ljudi kažu da se promijeniš, promijeni njih.

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18138
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3742 times
Been thanked: 3693 times
Status: Offline

Re: Demi Mur ima 30 godina mlađeg frajera i brutalno je dobar

Post by srculence7 » 10 Jan 2018, 15:54

Kada su veze gde je velika razlika u godinama u pitanju, sve zavisi od slučaja do slučaja, neko traži ljubav, neko novac, neko slavu a neko harmoniju, nežnost, sigurnost, uostalom kao i svi mi... Nema tu neke bitne razlike, osim što imamo lične stavove u vezi toga, ali to ne znači ako mi ne bi, da i neko drugi toga isto treba da se drži...
Pitanje je samo hoće li naći to što žele, a sad da li je nama to bezveze ili ne, verovatno ih se i ne tiče puno :hihi
Problem je samo, ovim što su malo poznatiji, da to koliko - toliko zadrže u privatnosti, bez nekog preteranog eksponiranja.
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Re: Demi Mur ima 30 godina mlađeg frajera i brutalno je dobar

Post by Krokodil Behko » 10 Jan 2018, 16:47

Julia-Klara wrote: 10 Jan 2018, 13:53 Ili ga jos nisi srela :cudi

Da se razumijemo, ovakvih slucajeva nema previse, ali smo po defaultu hitri osuditi cim se desi - eto, on je s njom zbog para ili ko zna cega drugog. Da li mislite da je Demi glupa pa ne vidi ili ne moze ocijeniti covjeka i njegove namjere? Nesto cisto sumnjam :cudi

Na kraju krajeva, kada vec poceste o primjerima dedice i 38ogodisnjakinje - on zna da ce uskoro umrijeti, i zasto ne bi te posljednje godine proveo s nekim s kim ce se radovati,smijati, osjecati pozitivnu energiju osobe mladje od sebe? Ne vidim nista lose, niko nikog ni na sta ne sili :cudi

Jesam li ja napravila nesto krivo jer sam bila s likom koji nije ni 30 napunio? Je li me iskoristio ili ja njega? Nisam, jednostavno mi je bilo lijepo s njim... Idemo dalje!

Tako nekako.
Koga je briga ko s kim živi u ljubavi, a ko se s kim kreše, sve dok to ne rade u mojoj kući :hm
Kao klinjo, ložio sam se na Bo Derek, kao i svi drugi i bio bih presretan, da se pojavila i iskoristila me.
O nenadjebivoj Silviji Kristel, da i ne govorim :rumenko
online

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Demi Mur ima 30 godina mlađeg frajera i brutalno je dobar

Post by Nice try » 10 Jan 2018, 17:00

storm wrote: 10 Jan 2018, 11:57 Hvala bogu pa moze birati...sve mi/vi ne bi :hihi
I opet...ne kuzim zasto bi to trebao biti predmet mog zanimanja, moralnih prodika i osuda?
Jucer sam se zestoko iznerviirao na jednom predavanju....nesto prirodno poput gole guze, sise, tijela i slicno...cenzuriramo, prekrivamo....pištolji, nozevi, nasilje, krv, smrt...no problem, samo neka prska na sve strane :bali
Trebalo bi dobro sebi predočiti situaciju, pa reći, vala ne smeta mi 30 i više godina razlike. Većina to ne bi željela.
Ovo ostalo je off topic :kafa
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Demi Mur ima 30 godina mlađeg frajera i brutalno je dobar

Post by Nice try » 10 Jan 2018, 17:05

navika wrote: 10 Jan 2018, 12:57
Nice try wrote: 10 Jan 2018, 09:39
Hahik wrote: 09 Jan 2018, 13:07 U 95% ovakvih veza nema ljubavi. Ona sebi pumpa ego što može imati toliko mlađeg, a njemu dobro došla kao investicija.
Ma, ne, nego je 100% :D
Jučer sam negdje baš čitala da je matičar odbio sklopiti brak između ovakve dvije mustre, njoj 38,a njemu 80. Zbog sumnje u osjećaje i namjere ulaska u brak.
Sada su na sudu. Valjda će mladoženja dočekati ishod suđenja :oo
Interesanto je sta se desi tim muskarcima kad ostare :D

Imamo nekog u fameliji ko se nakon zenine smrti spetnjao sa zenom koja je imala godina isto kao njegova srednja kcerka. Prvo joj je bio zirant, pa mu sad skidaju dobar dio penzije.Zatim je prodao zemju i dao sav novac njoj. Onda je htio dati kucu pod hipoteku. Sreca u nesreci da su trazili da njegove tri udate kceri daju svoju saglasnost pa do tog nije doslo. U protivnom sad bi bio bez vlastitog krova nad glavom.
Kad mu nije imala vise sta uzimati optuzila ga je za uznemiravanje i privela ga je policija :D
On nije prvi koji je nasjeo, desetine ih je opljackala.Od tog “zanata” ona je napravila dvije velike kuce u Kaknju te kupila zemlju i stan u Sarajevu.

Ne znam ko je ova zena, ali hajde, dao Bog pa da joj ovaj traje duze od tri predhodna. :)

Mene sto se tice, nekog koga sam mogla roditi mogu i gledati samo tako - dijete, tudje ko i moje. Niko nije dovoljno lijep, zgodan, privlacan, lukav, iskusan, bogat da me navede da promijenim taj stav.
Kako ne znaš Demi?
Film Striptiz?
Dobro, nevažno. Na ovu temu ne gledam kroz njih dvoje već uopsteno.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests