Kakvu ženu muškarci žele?

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Primio Ukrajinku kao izbjeglicu: Poslije 10 dana napustio i ženu i djecu

Post by Melek » 23 May 2022, 22:53

Veca wrote: 23 May 2022, 22:52 ...meni je njegova zena ljepsa, ova ima bas neku liscju facu! ...a on mi lici na nekog lika iz crtanog filma, samo ne znam, kojeg! :D.
Da, al ova je fleksibilna.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Morgen
Zvezda foruma
Zvezda foruma
Posts: 31938
Joined: 05 Mar 2022, 08:50
Location: Dalekoodočiju
Has thanked: 19303 times
Been thanked: 16707 times
Contact:
Status: Offline

Re: Primio Ukrajinku kao izbjeglicu: Poslije 10 dana napustio i ženu i djecu

Post by Morgen » 23 May 2022, 23:04

Dje je will smith da im svima po jednu vaspitnu…

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Primio Ukrajinku kao izbjeglicu: Poslije 10 dana napustio i ženu i djecu

Post by Melek » 23 May 2022, 23:05

Eno ga u sanatorijumu :oo
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Primio Ukrajinku kao izbjeglicu: Poslije 10 dana napustio i ženu i djecu

Post by Lavlje_srce » 23 May 2022, 23:06

Naseef Mushroom wrote: 23 May 2022, 08:55Ništa ona ne otima, ako te ja pitam može li tvoj telefon da bude moj i ti mi ga dobrovoljno daš, to nije otimanje.
On je taj koji je prvo odlučio da prevari ženu, pa je onda na njemu da odluči hoće li ostati samo afera ili da ostavi porodicu radi nje.
LOL žensko uvijek odlučuje, koliko samo ta rečenica otvara vrata muškarcima da rade šta žele.

Ukoliko je ona napravila prvi korak mogao joj je reći odmah da prestane, mogao je se ljubiti sa njom ali stati dok nije otišlo predaleko, mogao je spavati sa njom ali joj poslije reći da se ne nada ničemu jer ne želi ostaviti porodicu, mogao joj je poslije reći da je pogriješio i zamoliti je da se seli što prije, mogao joj je reći da se mogu sexati i godine ako treba dok ne nađe sta drugo ali da će to ostati samo afera i iks drugih mogućnosti.

Ukoliko je on napravio prvi korak onda je pogotovo kriv.

Zasto bi tuđa osoba trebala voljeti ženu, djecu i brak više od sopstvenog supruga i oca?
Ako mi vec pises traktat, mogao si pogledati moj prethodni post u kome sam se osvrnula na njega i napisala da nema morala koliko je crno ispod nokta. :123

Ovdje sam odgovorila na citirane postove o Ukrajinki, kao i tvoju neispravnu paralelu o ovima sto se izivljavaju na njima po Dubaiju.

Nema ona sta voljeti ni nju, niti njenu djecu. Cestita zena se ne petlja s tudjim muzevima. Tacka. Cestita zena koja je primljena kao izbjeglica bi se zblizila s tom zenom, pricuvala joj djecu, a ne bi se osamljivala s njenim muzem. To valjda samo na forumu treba posebno isticati.

Inace, nasla krpa zakrpu. Nece potrajati ni godinu.

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Primio Ukrajinku kao izbjeglicu: Poslije 10 dana napustio i ženu i djecu

Post by MunDzi » 23 May 2022, 23:25

Lavlje_srce wrote: 23 May 2022, 23:06 Nema ona sta voljeti ni nju, niti njenu djecu. Cestita zena se ne petlja s tudjim muzevima. Tacka. Cestita zena koja je primljena kao izbjeglica bi se zblizila s tom zenom, pricuvala joj djecu, a ne bi se osamljivala s njenim muzem. To valjda samo na forumu treba posebno isticati.

Inace, nasla krpa zakrpu. Nece potrajati ni godinu.
Upravo tako. :ok
Narocito boldano.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Primio Ukrajinku kao izbjeglicu: Poslije 10 dana napustio i ženu i djecu

Post by Naseef Mushroom » 23 May 2022, 23:58

Lavlje_srce wrote: 23 May 2022, 23:06
Naseef Mushroom wrote: 23 May 2022, 08:55Ništa ona ne otima, ako te ja pitam može li tvoj telefon da bude moj i ti mi ga dobrovoljno daš, to nije otimanje.
On je taj koji je prvo odlučio da prevari ženu, pa je onda na njemu da odluči hoće li ostati samo afera ili da ostavi porodicu radi nje.
LOL žensko uvijek odlučuje, koliko samo ta rečenica otvara vrata muškarcima da rade šta žele.

Ukoliko je ona napravila prvi korak mogao joj je reći odmah da prestane, mogao je se ljubiti sa njom ali stati dok nije otišlo predaleko, mogao je spavati sa njom ali joj poslije reći da se ne nada ničemu jer ne želi ostaviti porodicu, mogao joj je poslije reći da je pogriješio i zamoliti je da se seli što prije, mogao joj je reći da se mogu sexati i godine ako treba dok ne nađe sta drugo ali da će to ostati samo afera i iks drugih mogućnosti.

Ukoliko je on napravio prvi korak onda je pogotovo kriv.

Zasto bi tuđa osoba trebala voljeti ženu, djecu i brak više od sopstvenog supruga i oca?
Ako mi vec pises traktat, mogao si pogledati moj prethodni post u kome sam se osvrnula na njega i napisala da nema morala koliko je crno ispod nokta. :123

Ovdje sam odgovorila na citirane postove o Ukrajinki, kao i tvoju neispravnu paralelu o ovima sto se izivljavaju na njima po Dubaiju.

Nema ona sta voljeti ni nju, niti njenu djecu. Cestita zena se ne petlja s tudjim muzevima. Tacka. Cestita zena koja je primljena kao izbjeglica bi se zblizila s tom zenom, pricuvala joj djecu, a ne bi se osamljivala s njenim muzem. To valjda samo na forumu treba posebno isticati.

Inace, nasla krpa zakrpu. Nece potrajati ni godinu.
Čestita ili ne, nema ona ili bilo ko drugi da čuva taj brak sem njega samog. Ako njega ne grize savjest zbog dvoje male djece koja su njegova zašto bi nju?
Moral ili ne, samo je on u ovom slučaju kriv što je brak stavio na kocku, ona nema šta stavljati na kocku
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Primio Ukrajinku kao izbjeglicu: Poslije 10 dana napustio i ženu i djecu

Post by Lavlje_srce » 24 May 2022, 00:13

Naseef Mushroom wrote: 23 May 2022, 23:58Čestita ili ne, nema ona ili bilo ko drugi da čuva taj brak sem njega samog. Ako njega ne grize savjest zbog dvoje male djece koja su njegova zašto bi nju?
Moral ili ne, samo je on u ovom slučaju kriv što je brak stavio na kocku, ona nema šta stavljati na kocku
Stating the obvious again. Naravno da je osnovna krivica na njemu, ali ni ona nema ni M od morala.

Neke stvari se odluce prije nego sto dodjes u iskusenje. Ako imas principe. Vrijedi za oboje.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Primio Ukrajinku kao izbjeglicu: Poslije 10 dana napustio i ženu i djecu

Post by Naseef Mushroom » 24 May 2022, 00:19

Lavlje_srce wrote: 24 May 2022, 00:13
Naseef Mushroom wrote: 23 May 2022, 23:58Čestita ili ne, nema ona ili bilo ko drugi da čuva taj brak sem njega samog. Ako njega ne grize savjest zbog dvoje male djece koja su njegova zašto bi nju?
Moral ili ne, samo je on u ovom slučaju kriv što je brak stavio na kocku, ona nema šta stavljati na kocku
Stating the obvious again. Naravno da je osnovna krivica na njemu, ali ni ona nema ni M od morala.

Neke stvari se odluce prije nego sto dodjes u iskusenje. Ako imas principe. Vrijedi za oboje.
Ona jeste nemoralna ali ona nije nimalo kriva što je brak propao ili kako si napisala da je otela muža od djece. Ona može napraviti prvi korak, da mu se nabacuje, da se ljube ili da spavaju zajedno ali je na njemu da na vrijeme prekine ili da nastavi voditi avanturu. To što on više nije kod kuće kod svoje djece je isključivo, 100% na njemu.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Duh
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9738
Joined: 06 Feb 2022, 19:16
Location: Alpe
Has thanked: 1708 times
Been thanked: 2321 times
Status: Offline

Re: Primio Ukrajinku kao izbjeglicu: Poslije 10 dana napustio i ženu i djecu

Post by Duh » 24 May 2022, 00:25

mozda mu zena nije dala pola godine.

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Primio Ukrajinku kao izbjeglicu: Poslije 10 dana napustio i ženu i djecu

Post by Lavlje_srce » 24 May 2022, 00:26

Naseef Mushroom wrote: 24 May 2022, 00:19Ona jeste nemoralna ali ona nije nimalo kriva što je brak propao ili kako si napisala da je otela muža od djece. Ona može napraviti prvi korak, da mu se nabacuje, da se ljube ili da spavaju zajedno ali je na njemu da na vrijeme prekine ili da nastavi voditi avanturu. To što on više nije kod kuće kod svoje djece je isključivo, 100% na njemu.
Ova diskusija je besmislena. Da je jedno bilo moralno, bilo koje, ovo se ne bi desilo. Zrtve (djeca) postoje, a Boga mi i ta zena.

On je imao vecu odgovornost (pokajace se brzo, cim joj pocne otkrivati mane, a djeca mu pocnu nedostajati), ali po moralu su isti. Nemaju ga.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55944
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1949 times
Been thanked: 5761 times
Status: Offline

Re: Primio Ukrajinku kao izbjeglicu: Poslije 10 dana napustio i ženu i djecu

Post by Duminjo » 24 May 2022, 00:43

Duh wrote: 24 May 2022, 00:25 mozda mu zena nije dala pola godine.

Et nek je sad boli glava

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Primio Ukrajinku kao izbjeglicu: Poslije 10 dana napustio i ženu i djecu

Post by Naseef Mushroom » 24 May 2022, 00:44

Lavlje_srce wrote: 24 May 2022, 00:26
Naseef Mushroom wrote: 24 May 2022, 00:19Ona jeste nemoralna ali ona nije nimalo kriva što je brak propao ili kako si napisala da je otela muža od djece. Ona može napraviti prvi korak, da mu se nabacuje, da se ljube ili da spavaju zajedno ali je na njemu da na vrijeme prekine ili da nastavi voditi avanturu. To što on više nije kod kuće kod svoje djece je isključivo, 100% na njemu.
Ova diskusija je besmislena. Da je jedno bilo moralno, bilo koje, ovo se ne bi desilo. Zrtve (djeca) postoje, a Boga mi i ta zena.

On je imao vecu odgovornost (pokajace se brzo, cim joj pocne otkrivati mane, a djeca mu pocnu nedostajati), ali po moralu su isti. Nemaju ga.
Ja Ukrajinku ne zovem sveticom ali je problem kada napišeš da je ona otela čovjeka od žene i djece.

Koliko postoji afera gdje su muškarci 40 godina u braku? Koliko postoji slučajeva gdje ima ljubavnicu a on ne pomišlja ostaviti ženu pa kada mu ljubavnica postavi ultimatum on je otjera i prekine aferu?

Problem je što mnogi misle da je svaka žena majka u duši i da će shvatiti najbolje kako se osjeća ostavljena žena a ustvari svi djelujemo individualno.

Ako je ona bacila oko na njega ili vidi interes zašto bi ona trebala imati više emocija prema njegovoj ženi i djeci od njega samog i stati na tome?

Ako se tebi nabacuje neki muškarac u kafiću zašto bi njega uopšte trebalo da boli briga za tvojim partnerom, njegovim osjećajima i vašim brakom i da to bude njemu prepreka? Ti si ta koja bi trebala misliti na svog partnera i njegove osjećaje i koliko je vaš brak svetinja.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Vrag
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26599
Joined: 05 Oct 2018, 08:54
Has thanked: 56 times
Been thanked: 246 times
Status: Offline

Re: Primio Ukrajinku kao izbjeglicu: Poslije 10 dana napustio i ženu i djecu

Post by Vrag » 24 May 2022, 03:04

Ma ovaj bi napustio i sa nekom drugom, ova se samo nasla tu

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25660
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3109 times
Been thanked: 4107 times
Contact:
Status: Offline

Re: Primio Ukrajinku kao izbjeglicu: Poslije 10 dana napustio i ženu i djecu

Post by ina » 24 May 2022, 09:28

Kako mi nešto Nazif čudno zvuči na ovoj temi.
Svu krivicu svalio na njega, koji da.. vjerovatno bi uradio isto u svakom slučaju. I koji jeste najprije najodgovorniji.
Situacija je ipak i takva da se gospođici dala pomoć. Zagazila u njihov dom i hop zajaše tuđeg muža. I nema nikakvu odgovornost? Nevinašče, huda. Aha.
Ta momentalna pri*ebica (ne vjerujem da je ljubav) njega će koštati porodice, a ona ga šutirati čim naiđe na veću
korisniju budaletinu.
Svijest ima sidrište.

User avatar
Duh
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9738
Joined: 06 Feb 2022, 19:16
Location: Alpe
Has thanked: 1708 times
Been thanked: 2321 times
Status: Offline

Re: Primio Ukrajinku kao izbjeglicu: Poslije 10 dana napustio i ženu i djecu

Post by Duh » 24 May 2022, 10:23

Ludi su ovi istetovirani.
Nisu tu čista posla. Bilo je tu i utroje, ali i u troje.
Lizale su se i one garant, ali starija se uplašila konkurencije pa zbog loše taktike, izgubi i muža i trebu

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25660
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3109 times
Been thanked: 4107 times
Contact:
Status: Offline

Re: Primio Ukrajinku kao izbjeglicu: Poslije 10 dana napustio i ženu i djecu

Post by ina » 24 May 2022, 10:51

Neka vrsta neuspjele orgijanke misliš :hm
Svijest ima sidrište.

User avatar
Duh
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9738
Joined: 06 Feb 2022, 19:16
Location: Alpe
Has thanked: 1708 times
Been thanked: 2321 times
Status: Offline

Re: Primio Ukrajinku kao izbjeglicu: Poslije 10 dana napustio i ženu i djecu

Post by Duh » 24 May 2022, 12:08

ina wrote: 24 May 2022, 10:51 Neka vrsta neuspjele orgijanke misliš :hm
Ima tu svasta.
Nikad se ne sazna sve.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53858
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15211 times
Status: Online

Re: Primio Ukrajinku kao izbjeglicu: Poslije 10 dana napustio i ženu i djecu

Post by HAVANA » 24 May 2022, 13:39

Duh wrote: 24 May 2022, 10:23 Ludi su ovi istetovirani.
https://www.klix.ba/magazin/zanimljivos ... /220524060
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Primio Ukrajinku kao izbjeglicu: Poslije 10 dana napustio i ženu i djecu

Post by Lavlje_srce » 24 May 2022, 14:29

Naseef Mushroom wrote: 24 May 2022, 00:44Ja Ukrajinku ne zovem sveticom ali je problem kada napišeš da je ona otela čovjeka od žene i djece.

Koliko postoji afera gdje su muškarci 40 godina u braku? Koliko postoji slučajeva gdje ima ljubavnicu a on ne pomišlja ostaviti ženu pa kada mu ljubavnica postavi ultimatum on je otjera i prekine aferu?

Problem je što mnogi misle da je svaka žena majka u duši i da će shvatiti najbolje kako se osjeća ostavljena žena a ustvari svi djelujemo individualno.

Ako je ona bacila oko na njega ili vidi interes zašto bi ona trebala imati više emocija prema njegovoj ženi i djeci od njega samog i stati na tome?

Ako se tebi nabacuje neki muškarac u kafiću zašto bi njega uopšte trebalo da boli briga za tvojim partnerom, njegovim osjećajima i vašim brakom i da to bude njemu prepreka? Ti si ta koja bi trebala misliti na svog partnera i njegove osjećaje i koliko je vaš brak svetinja.
Pa naravno da je otela oca od djece. Da je rekla "necu", nista od ovog se ne bi desilo. Ono sto nju cini posebno degutantnom u datom primjeru, je da je usla u tu kucu navodno "jadna i bespomocna" u novu i nepoznatu kulturu, novu i nepoznatu porodicu - i u roku od 7 dana se spetljala s muzem zene koja joj je dala krov nad glavom i kuhala rucak. Da je normalna, uspavljivala bi se placuci, patila za domovinom, brinula se za rodbinu. Medjutim nista od toga. Sljam.

Nigdje nisam napisala da bi ona trebala imati vise emocija prema njegovoj zeni i djeci. Za posjedovanje morala i svijest da ce ta djeca plakati i patiti za ocem nisu potrebne emocije.

Takodjer nigdje nisam rekla da on nije sljam, cak sam naglasila da je naravno na njemu daleko vec odgovornost. Serijski varalice nanesu toliko bola i nesrece porodici da su meni gori od lopova. On je jos gori od nje, ali to nju ne cini nicim vise niti manje od rospije vulgaris.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Primio Ukrajinku kao izbjeglicu: Poslije 10 dana napustio i ženu i djecu

Post by Venera » 24 May 2022, 17:53

Lavlje_srce wrote: 24 May 2022, 14:29
Naseef Mushroom wrote: 24 May 2022, 00:44Ja Ukrajinku ne zovem sveticom ali je problem kada napišeš da je ona otela čovjeka od žene i djece.

Koliko postoji afera gdje su muškarci 40 godina u braku? Koliko postoji slučajeva gdje ima ljubavnicu a on ne pomišlja ostaviti ženu pa kada mu ljubavnica postavi ultimatum on je otjera i prekine aferu?

Problem je što mnogi misle da je svaka žena majka u duši i da će shvatiti najbolje kako se osjeća ostavljena žena a ustvari svi djelujemo individualno.

Ako je ona bacila oko na njega ili vidi interes zašto bi ona trebala imati više emocija prema njegovoj ženi i djeci od njega samog i stati na tome?

Ako se tebi nabacuje neki muškarac u kafiću zašto bi njega uopšte trebalo da boli briga za tvojim partnerom, njegovim osjećajima i vašim brakom i da to bude njemu prepreka? Ti si ta koja bi trebala misliti na svog partnera i njegove osjećaje i koliko je vaš brak svetinja.
Pa naravno da je otela oca od djece. Da je rekla "necu", nista od ovog se ne bi desilo. Ono sto nju cini posebno degutantnom u datom primjeru, je da je usla u tu kucu navodno "jadna i bespomocna" u novu i nepoznatu kulturu, novu i nepoznatu porodicu - i u roku od 7 dana se spetljala s muzem zene koja joj je dala krov nad glavom i kuhala rucak. Da je normalna, uspavljivala bi se placuci, patila za domovinom, brinula se za rodbinu. Medjutim nista od toga. Sljam.

Nigdje nisam napisala da bi ona trebala imati vise emocija prema njegovoj zeni i djeci. Za posjedovanje morala i svijest da ce ta djeca plakati i patiti za ocem nisu potrebne emocije.

Takodjer nigdje nisam rekla da on nije sljam, cak sam naglasila da je naravno na njemu daleko vec odgovornost. Serijski varalice nanesu toliko bola i nesrece porodici da su meni gori od lopova. On je jos gori od nje, ali to nju ne cini nicim vise niti manje od rospije vulgaris.
On je nju izabrao na fb stranici.

Tony moved his six-year-old daughter from her room into a bunk bed with her three-year-old sister to make space — despite Lorna’s objections.

Ženu nije ni gnjavio za njeno mišljenje o pomoči Ukrajinki.

Odlučio je on još tad ostaviti ženu ako mu plan proradi, plan mu je proradio.
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests