Šta mislite o curama i muškima "fitnes" gradje?

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120419
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Online

Šta mislite o curama i muškima "fitnes" gradje?

Post by Krokodil Behko » 08 Jul 2012, 16:29

Iii?

Moram priznati, ženska mi i ne izgleda bogzna šta sexy, kad ima mišiće,
za prepasti se od nje i uteći. Gdje je tu ona nježnost, o kojoj svi stalno trujemo?

Cure, šta vi mislite o bilderima i tako tim (bar na slikama) vazda nasmijanim
muškarcima sa podignutom rukom i stisnutom šakom?

Mene zanima, da li takvi tipovi i tipice, mogu uopšte biti inteligentni?
Ja ne bih rekao. Možda je neka predrasuda u pitanju ali mi ne djeluju
baš puno pametno :D
online

User avatar
nezaboravna
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3716
Joined: 07 Dec 2011, 11:55
Location: tebi u srcu
Status: Offline

Re: Šta mislite o curama i muškima "fitnes" gradje?

Post by nezaboravna » 08 Jul 2012, 17:32

Ne treba pretjerivati,za moj pojam previse misicavi muskarci ili zene ne izgledaju mi prirpdno i meni se licno to ne svidja :bua :bua sve u normali odrzavanje cvrstose i svijezinu tijela je ok. :D.
Tko ti priča o tuđim manama, drugima će pričati o tvojim
Ako ti život da 1000 razloga za plač, ti nađi 1001 razlog za smijeh.

User avatar
Major
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1775
Joined: 24 Dec 2011, 23:30
Status: Offline

Re: Šta mislite o curama i muškima "fitnes" gradje?

Post by Major » 08 Jul 2012, 17:34

Kako ce biti inteligentni ili pametni kada im i ono malo pameti pomute kojekakve anabolika tabletice.
Misice se putem fitnisa nikada u tolikoj mjeri nemogu dobiti kao sto ih imaju razni bilderi.

Oni naravno nenormalno treniraju ali bez anabolike nema ni misica.
Zene bilderke su gadne ko lpovi, mora da imaju problem u glavi da bi htjele biti misicave.

Nista protiv normalnog i umjerenog fitnisa, ali i to je gubljenje vremena a ujedno i novca.
Najbolji fitnis je bilo kakav sport ili kundure na noge, trenerku navuci i u prirodu.
Dovoljno je dva puta nedeljno po sat vremena da bi puno sta dobro ucinili za nas organizam.

Fitnis studio JOK... :jok .....sport u prirodi... :ok
"In dem Augenblick, in dem ein Mensch den Sinn und den
Wert des Lebens bezweifelt, ist er krank"....Sigmund Freud

User avatar
nezaboravna
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3716
Joined: 07 Dec 2011, 11:55
Location: tebi u srcu
Status: Offline

Re: Šta mislite o curama i muškima "fitnes" gradje?

Post by nezaboravna » 08 Jul 2012, 18:37

:D. :D.
NAUČNICI UPOZORAVAJU: Djevojke bježite od mišićavih tipova
Nedjelja | 08.07.2012.
Vjerovatno volite dobar siks-pek i lijepo oblikovano muško tijelo, ali ako je vjerovati istraživanju sa Univerziteta Vestminster, mišićavi tipovi su grozni momci


Istraživanje je obuhvatilo 327 heteroseksualnih muškaraca, od kojih je trećina bila slobodna, a rezultati su zapanjujući: Što je muškarac mišićaviji, to ima jača seksistička uvjerenja i izraženiju mržnju prema ženama.

Povezanost između seksističkih razmišljanja i mišićavosti ima veze sa tradicionalnim ulogama polova: Ženomrsci- muškarci koji vjeruju da su žene niža vrsta i ne vjeruju u jednakost polova skloniji su uklapanju u stereotip o jakom muškarcu koji svojom fizičkom pojavom iskazuje superiornost, kažu autori istraživanja.

Naučnici upozoravaju i na sljedeće: U društvima u kojima je uloga muškarca kao osobe koja se brine za porodicu sve manje izražena, neki od njih će pokušati da dokažu svoju snagu i važnost upravo oblikovanjem tijela, prenosi Index.

Iako istraživanje nije sprovedeno na međunarodnom nivou i uzorak je možda mali, moramo priznati kako ima neke istine u ovome. Poneki bucmasti ili pak premršavi tip se čini daleko privlačnijim posle ovakvih informacija, zar ne?
Tko ti priča o tuđim manama, drugima će pričati o tvojim
Ako ti život da 1000 razloga za plač, ti nađi 1001 razlog za smijeh.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Šta mislite o curama i muškima "fitnes" gradje?

Post by Zagorka » 08 Jul 2012, 23:45

Volim zdrav,lijep izgled,ali ne cijenim život posvećen samo tome kako izgledamo.....pogotovo prenabildanost :bua
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Dust
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7268
Joined: 21 Dec 2011, 01:53
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Šta mislite o curama i muškima "fitnes" gradje?

Post by Dust » 09 Jul 2012, 06:00

Zategnuti misici lijepo izgledaju i na muskarcima i na zenama.

6 pack mladjim muskarcima jako lijepo pristaje, dok djevojkama ne..

Lijepo je vidjeti zenske ruke bez one "ljuljaske", na mjestu gdje je nekada bio triceps :D

Posvetiti se fitnesu dva-tri dana sedmicno je po meni ok, ustvari pozeljno, ko ima vremena.

p.s. zasto vlada misljenje da je fitness iskljucivo dizanje tegova i bildanje tj. izgradjivanje misicne mase do pretjerivanja. Fitness je i aerobic, cardio, bike itd.
Gledam te nekim drugim ocima
upravo onako kako ne treba...
I ne shvatam sta mi se desava
nedostaje mi rec koja resava
u tebi je neka tajna ostala
k'o muzika starih majstora

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81304
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10234 times
Been thanked: 7107 times
Status: Offline

Re: Šta mislite o curama i muškima "fitnes" gradje?

Post by Julia-Klara » 09 Jul 2012, 09:51

Dust wrote:Zategnuti misici lijepo izgledaju i na muskarcima i na zenama.

6 pack mladjim muskarcima jako lijepo pristaje, dok djevojkama ne..

Lijepo je vidjeti zenske ruke bez one "ljuljaske", na mjestu gdje je nekada bio triceps :D

Posvetiti se fitnesu dva-tri dana sedmicno je po meni ok, ustvari pozeljno, ko ima vremena.

p.s. zasto vlada misljenje da je fitness iskljucivo dizanje tegova i bildanje tj. izgradjivanje misicne mase do pretjerivanja. Fitness je i aerobic, cardio, bike itd.
Mislim da je Behko ovdje mislio striktno na Body building, a ne opcenito na fitness.

Meni licno previse nabildano tijelo nije ni malo lijepo. Ni 6 pack ne volim bas... najbolja prijatlejica mi je bila Miss Fitness u USA, i kada sam vidjela njene misice ostala sam sokirana. Uvijek je bila njezna i sicusna, i ona se pretvorila u Terminatora, meni ni malo lijepo. Sada radi kao trener u LA,ali se malo "dovela u red", pa se oni misici vise ne vide
Ovakva je bila ;)
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120419
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Online

Re: Šta mislite o curama i muškima "fitnes" gradje?

Post by Krokodil Behko » 09 Jul 2012, 09:56

Mislim da je Behko ovdje mislio striktno na Body building, a ne opcenito na fitness.
Jeste. Tako sam mislio a i naveo sam "fitnes gradja".

Julija, ta ženska na slici je odvratna :D

Održavanje kondicije i vitalnosati je jedno a ovo bildanje je nešto, sasvim drugo.
online

france
Status: Offline

Re: Šta mislite o curama i muškima "fitnes" gradje?

Post by france » 09 Jul 2012, 11:59

svako ima pravo na svoj izbor,a ima mnogih sa opasno dobrim misicima a vamo su duse od ljudi,i naravno da mogu biti pametni,gdje je pitanje da li ljudi koji piju i puse mogu biti pametni?to je isto!naravno da mogu biti pametni,puno pametni!!!!!!!!

Ideja
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3275
Joined: 26 Mar 2010, 10:21
Status: Offline

Re: Šta mislite o curama i muškima "fitnes" gradje?

Post by Ideja » 09 Jul 2012, 13:05

Čim zamislim muškarca u minijaturnim gaćicama, preplanulog, sa pretjeranim mišićima i u onoj gluuuupoj bodibilderskoj pozi, odmah mi se povraća. Ne znam kako to može nekom biti privlačno :cudi O ženama da i ne govorim.Ne razumijem zašto uništavaju svoju ženstvenost tolikim mišićima koji ni muškarcima nisu primjereni.
"Jer, bez imalo sumnje, drvo za moj tabut raste. I platno posmrtno, moje, neko negdje tka... "

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Šta mislite o curama i muškima "fitnes" gradje?

Post by Lavlje_srce » 09 Jul 2012, 23:25

Bodybuilding je postao mainstream, i nemam nista protiv onih koji se bave istim, sve dok je to u nekim granicama normale, i ne podrazumijeva anabolicke steroide. Tipovi koji koriste steroide su mi neprivlacni, dok su mi oni koji imaju izdefinirano tijelo privlacni, lagala bih kada bih rekla da je zategnuto musko tijelo ne-lijepo.

Djevojke i zene koje idu u teretanu su takodje postale prilicno brojne, ali vecina to rade rekreacijski, radi definicije misica, a ne da bi bile profesionalne bilderke.

Ja (jos uvijek) ne idem u teretanu, radim vjezbe na bazi aerobika 2-3 puta sedmicno. To je sad-zasad to.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120419
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Online

Re: Šta mislite o curama i muškima "fitnes" gradje?

Post by Krokodil Behko » 09 Jul 2012, 23:32

Lavlje_srce wrote:Bodybuilding je postao mainstream, i nemam nista protiv onih koji se bave istim, sve dok je to u nekim granicama normale, i ne podrazumijeva anabolicke steroide. Tipovi koji koriste steroide su mi neprivlacni, dok su mi oni koji imaju izdefinirano tijelo privlacni, lagala bih kada bih rekla da je zategnuto musko tijelo ne-lijepo.

Djevojke i zene koje idu u teretanu su takodje postale prilicno brojne, ali vecina to rade rekreacijski, radi definicije misica, a ne da bi bile profesionalne bilderke.

Ja (jos uvijek) ne idem u teretanu, radim vjezbe na bazi aerobika 2-3 puta sedmicno. To je sad-zasad to.
Ako je taj aerobik, još uvijek ono što je nekada promovisala Jane Fonda, mislim da
bi se to poteško, moglo nazvati rekreacijom. :D
Nekako mi isuviše lagano, da bi moglo biti nekih efekata u "mišićnom smislu"
online

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Šta mislite o curama i muškima "fitnes" gradje?

Post by Lavlje_srce » 09 Jul 2012, 23:44

Krokodil Behko wrote:Ako je taj aerobik, još uvijek ono što je nekada promovisala Jane Fonda, mislim da
bi se to poteško, moglo nazvati rekreacijom. :D
Nekako mi isuviše lagano, da bi moglo biti nekih efekata u "mišićnom smislu"
Pa i nema efekta u misicnom smislu. Idem na Zumbu, sto je u biti kardio trening. Voljela bih krenuti i na Pilates, ali vidjecemo. Ali u principu nemam nista ni protiv resistance treninga vremenom. S tim sto se ne namjeravam bildati, samo definirati.

User avatar
String
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 9736
Joined: 24 Mar 2010, 21:00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Šta mislite o curama i muškima "fitnes" gradje?

Post by String » 10 Jul 2012, 00:40

Sasvim ok.
Image

User avatar
sann
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 20989
Joined: 15 Nov 2010, 20:02
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Šta mislite o curama i muškima "fitnes" gradje?

Post by sann » 10 Jul 2012, 01:07

........grozni su......ali oni sebe vide u tome...
ja,sebe opet u plivanju i setnji obalom Vrbasa..... :pusi :)
Pametne žene ne savjetuju muskarce.One mu suptilno i nježno,ženski neprimjetno,nametnu ono sto žele.I OSTAVE GA U ZABLUDI DA JE ON ODLUČIO.

Voljena
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1307
Joined: 23 Jul 2011, 09:37
Status: Offline

Re: Šta mislite o curama i muškima "fitnes" gradje?

Post by Voljena » 22 Oct 2012, 11:29

:bua

Blackhawk
Status: Offline

Re: Šta mislite o curama i muškima "fitnes" gradje?

Post by Blackhawk » 22 Oct 2012, 12:56

Oni iz fitnesa su lijepo gradjeni, ali bodibilding je nesto drugo... I to mi je fuj..
Mada vecina, pogotovo mladjih, cim krenu u fitnes odmah pocnu sa kojekakvim preparatima da sto brze dobiju masu definiciju i misice... I onda pretjeraju s tim..
Imam jednog komsiju koji je furao samo ramena i prsa.. i sad je gore sirok ko trokrilni ormar, a noge tanke i dupeta nema haman nikako.. i to je pretjerano i ruzno..
Vec sam negdje rekao, ali najbolje tijelo za mene imaju plivaci od muskaraca. a kod zena volim kad se vidi njihova njeznost jer to je njihova i glavna osobina..

Ideja
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3275
Joined: 26 Mar 2010, 10:21
Status: Offline

Re: Šta mislite o curama i muškima "fitnes" gradje?

Post by Ideja » 22 Oct 2012, 14:06

BlackHawk wrote:ali najbolje tijelo za mene imaju plivaci od muskaraca.
:cool
Image
Koji to zenski insan ne bi Gordanu pjevao uspavanke... :oo
"Jer, bez imalo sumnje, drvo za moj tabut raste. I platno posmrtno, moje, neko negdje tka... "

User avatar
Katja
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2680
Joined: 23 Sep 2012, 17:56
Status: Offline

Re: Šta mislite o curama i muškima "fitnes" gradje?

Post by Katja » 22 Oct 2012, 15:30

Ideja wrote:Ne razumijem zašto uništavaju svoju ženstvenost tolikim mišićima koji ni muškarcima nisu primjereni.
Ne znam, možda nije svim ženama cilj biti ženstvena i svidjeti se muškarcima.:ooo
Nekima su sasvim druge stvari važnije u životu pa je tako jedna od njih i postizanje što boljih rezultata na body-builderskim natjecanjima. Koliko god nama to bilo čudno, moramo shvatiti da natjecatelji ne bildaju svoje tijelo da bi nama bili lijepi – već da bi dostigli željene sportske uspjehe.

User avatar
String
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 9736
Joined: 24 Mar 2010, 21:00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Šta mislite o curama i muškima "fitnes" gradje?

Post by String » 22 Oct 2012, 15:36

Mislim da je Katja slatka i bez body buildinga. :obrve
Image

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 53 guests