Emotivno nedostupan muskarac

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
IM_ex
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6816
Joined: 29 Jan 2012, 23:07
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Emotivno nedostupan muskarac

Post by IM_ex » 15 Sep 2012, 19:57

unaprijed izvinjenje ako postoji identicna tema

Prepoznajte emotivno nedostupnog muškarca


Ako želite stabilnu i ozbiljnu vezu, to nećete ostvariti uz emotivno nedostupnog muškarca. Takvi muškarci težak su teret, pa ih je stoga dobro na vrijeme prepoznati kako se kasnije ne biste kajali. Otkrivamo vam četiri znaka koja će vam pomoći da prepoznate muškarca koji nije materijal za vezu kakvu želite.

Image

Što na umu, to na drumu
- Iskrenost je najbolje što vam muškarac može ponuditi. No, dok oni često govore istinu, najčešće čujemo samo ono što želimo čuti. Stoga idući put kada vam muškarac kaže da mu se sviđate, ali da jednostavno ne želi vezu, najbolje što možete učiniti jeste da mu povjerujete i krenete dalje.

U vezi je
- Samo zato što vam mnogo toga otkriva o svojoj vezi u kojoj nije sretan, a ni zadovoljan, to ne znači da ste bliski. Nemojte se zavaravati i nemojte "padati" kada vam kaže da će uskoro prekinuti sa djevojkom ili da mu treba vremena da razmisli, jer mu je sa vama mnogo bolje nego sa njom.

Ne zove kad shvati da ste "ulovljeni"
- Emotivno nedostupni muškarci najčešće se koriste "povuci - potegni" strategijom. Na početku se svim silama trude da vas osvoje, a kada shvate da ste "ulovljeni", uskoro će nestati bez traga. Vratit će se kada vi odustanete od njega, a ova igra će trajati sve dotle dok vi imate živaca. Nemojte se zavaravati, pa prekinite igru čim shvatite šta se događa, jer bi se njegova srategija mogla "vući" u nedogled.

Jedno kaže, drugo radi
- Emotivno nedostupni muškarci nerijetko ni sami ne znaju šta žele. Provest ćete divan vikend zajedno, a narednih dana bit će zauzet i odbijati sve vaše prijedloge i pozive za izlaske. Ako vam stalno govori jedno, a radi potpuno suprotno, nemojte se nadati da će se to promijeniti. Umjesto da čekate da se on konačno odluči, najbolje je da krenete dalje sami.
...............................................................................................................................................

Jeste li imali cast upoznati jednog takvog, pa i sami stekoste identicno misljenje sa iznad pomenutim karakteristikama?
Je li vam drago zbog tog iskustva ili biste radije da na takvog "gada" ne naidjoste?
Da vam se nakon izvjesnog vremena javi, uz izvinjenje ili tek obrazlozenje (ili bez ista od toga), sta biste? Svjesno, s vec osjetnim leptiricima u izazov? Ili?
Po vasem misljenju, osobe kojeg horoskopskog znaka su najcesci emotivno nedostupni muskarci?

Muskarci, jeste da je tema vise za zensku populaciju, al, bilo bi dosadno bez vasih upada :oo
a da tema bude uspjesnija, ostavljam slobodu izbora na pominjanje i emotivno nedostupnih forumasa - ako se takvi uopce i vrzmaju forumom :oo
E sad necu ni kako ja hocu

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7768 times
Status: Online

Re: Emotivno nedostupan muskarac

Post by Krokodil Behko » 15 Sep 2012, 21:56

Mislim da nema ovakva tema.

Ne znam, koji bih citat odabrao ali nema veze. Uzeću zadnji pasus
- Emotivno nedostupni muškarci nerijetko ni sami ne znaju šta žele. Provest ćete divan vikend zajedno, a narednih dana bit će zauzet i odbijati sve vaše prijedloge i pozive za izlaske. Ako vam stalno govori jedno, a radi potpuno suprotno, nemojte se nadati da će se to promijeniti. Umjesto da čekate da se on konačno odluči, najbolje je da krenete dalje sami.
To bi trebalo značiti da su muškarci emotivni. Ne postoje neemotivni muškarci.
I taj iz tog primjera je emotivan. Ipak je u stanju da bude emotivan bar jedan
vikend. I to je nešto. Nije u stanju da bude emotivan na duže staze ali to ionako
nije njegov problem, nego problem ženske koja ga ili ne pročita ili je nekakva pa
pada na šačicu romatike.
online

User avatar
IM_ex
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6816
Joined: 29 Jan 2012, 23:07
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Emotivno nedostupan muskarac

Post by IM_ex » 15 Sep 2012, 23:43

Krokodil Behko wrote:Mislim da nema ovakva tema.

Ne znam, koji bih citat odabrao ali nema veze. Uzeću zadnji pasus
- Emotivno nedostupni muškarci nerijetko ni sami ne znaju šta žele. Provest ćete divan vikend zajedno, a narednih dana bit će zauzet i odbijati sve vaše prijedloge i pozive za izlaske. Ako vam stalno govori jedno, a radi potpuno suprotno, nemojte se nadati da će se to promijeniti. Umjesto da čekate da se on konačno odluči, najbolje je da krenete dalje sami.
To bi trebalo značiti da su muškarci emotivni. Ne postoje neemotivni muškarci.
I taj iz tog primjera je emotivan. Ipak je u stanju da bude emotivan bar jedan
vikend.
Ne bi.
Ako su proveli divan vikend zajedno, to ne govori da je bio i emotivan. Mogao je biti zabavan, pristojan, kavaljer, nezaboravan seksualni partner tek ... zar ne?!
E sad necu ni kako ja hocu

User avatar
hojla
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2468
Joined: 22 Aug 2011, 22:58
Status: Offline

Re: Emotivno nedostupan muskarac

Post by hojla » 16 Sep 2012, 00:03

ja sam svakako nedostupan...cak i emotivno
Our solution mind revolution

User avatar
IM_ex
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6816
Joined: 29 Jan 2012, 23:07
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Emotivno nedostupan muskarac

Post by IM_ex » 16 Sep 2012, 00:07

hojla wrote:ja sam svakako nedostupan...cak i emotivno
:aplauz za odvaznost


Krokodile ... vidje li :p
E sad necu ni kako ja hocu

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7768 times
Status: Online

Re: Emotivno nedostupan muskarac

Post by Krokodil Behko » 16 Sep 2012, 00:08

IM_ex wrote:
Krokodil Behko wrote:Mislim da nema ovakva tema.

Ne znam, koji bih citat odabrao ali nema veze. Uzeću zadnji pasus
- Emotivno nedostupni muškarci nerijetko ni sami ne znaju šta žele. Provest ćete divan vikend zajedno, a narednih dana bit će zauzet i odbijati sve vaše prijedloge i pozive za izlaske. Ako vam stalno govori jedno, a radi potpuno suprotno, nemojte se nadati da će se to promijeniti. Umjesto da čekate da se on konačno odluči, najbolje je da krenete dalje sami.
To bi trebalo značiti da su muškarci emotivni. Ne postoje neemotivni muškarci.
I taj iz tog primjera je emotivan. Ipak je u stanju da bude emotivan bar jedan
vikend.
Ne bi.
Ako su proveli divan vikend zajedno, to ne govori da je bio i emotivan. Mogao je biti zabavan, pristojan, kavaljer, nezaboravan seksualni partner tek ... zar ne?!

Mogao je. Naravno da je mogao biti takav. Ali možda je pokušavao i ispitivao
sebe samog kroz sve to, kako bi to izgledalo kada bi i potrajalo. Ovo ti upravo piše
jedan "vikend-emotivac" :oo

Samo što se meni u tim trenucima čini da dajem/pružam dovoljno, dok negdje
malo dublje u meni, sajla kočnice, brižljivo održavana, sve se više i više zateže.
Dama je ta koja se mora dočepati onog dugmića na toj kočnici i staviti ga pod
kontrolu. Samo što ja nisam baš takav. Ja sam i djelimično humana osoba :oo
Ukoliko primjetim, da je dami stvarno stalo za "nadugo i naširoko" da tako
ka'jem, onda je elegantno zaobidjem i ne dovodim je u iskušenja - bar ponekad.
online

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3615 times
Status: Offline

Re: Emotivno nedostupan muskarac

Post by srculence7 » 11 Sep 2017, 03:19

Znam par primeraka, nedostupni su, ali to je samo oklop u koji su se uvukli da bi se sačuvali od novih emotivnih povreda.
A da li emocije uvek mogu iskontrolisati i čini li ih ta odluka srećnim, to je već druga priča kao i to da li ih takvo ponašanje gura u neke poroke...
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Emotivno nedostupan muskarac

Post by Nice try » 11 Sep 2017, 07:59

Nedostupnost je samo gluma,kako kažeš,oklop,odbrana od povreda i normalno da se ne može uvijek kontrolisati.Iskrsne ponekad i prirodno držanje,ali se i ubrzo povuče.
Takvo neprirodno ponašanje ne čini ih srećnim,a ne mogu ni očekivati bilo šta dobro od nekog oklopa koji ih "štiti" od svega.
Znači i od mogućih iskrenih osjećaja,zaljubljenosti,ljubavi i sl.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Emotivno nedostupan muskarac

Post by Konsultant » 11 Sep 2017, 08:38

srculence7 wrote: 11 Sep 2017, 03:19 Znam par primeraka, nedostupni su, ali to je samo oklop u koji su se uvukli da bi se sačuvali od novih emotivnih povreda.
A da li emocije uvek mogu iskontrolisati i čini li ih ta odluka srećnim, to je već druga priča kao i to da li ih takvo ponašanje gura u neke poroke...
Jedino ovdje srculence ubode tematiku. Ova 4 profila nemaju veze s emocijama vec nacinima prevare. Samo da dopunim. Ima jos 2-3 tip profila. Osobe mogu biti po prirodi povucene. Jednostavno su takve, imaju svoj svijet, svoju privatnost, otvore se za komunikaciju kome zele. Ne dirajte ih, ne namecite se, kada se otvore ustvari su samo obicne osobe. Drugi tip su oprezni, danas se lako rasire price i svako pocne plesti svoju verziju sto im ide na zivce jer jednostavno istina je skroz druga. Emotivni su kuleri jer ih zivot naucio tome. Treci tip su osobe pod obavezama. Oni jednostavno rade neke stvari koje su bitnije njima, mogu biti veceg prioriteta ili ih jednostavno ne zanimaju sitnice. Niti su povrijedjeni, niti su povuceni vec jednostavno moraju se tako postaviti zbog svojih zivotnih obaveza. Koliko se moja prijateljica ljutila na svog djuvegiju, sto joj skrati razgovor ili nije raspolozen za pricu jer plata se mora zaraditi nekako. Nazove ga, onda prica hocemo izaci ovdje ili ondje, kako ce se ona spremiti vako ili onako, kupila je ovo ili ono... :oo Mogu misliti kako u njemu kuha :plavi

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: Emotivno nedostupan muskarac

Post by Lavlje_srce » 11 Sep 2017, 09:09

Konsultant wrote: 11 Sep 2017, 08:38 Ova 4 profila nemaju veze s emocijama vec nacinima prevare. Samo da dopunim. Ima jos 2-3 tip profila. Osobe mogu biti po prirodi povucene. Jednostavno su takve, imaju svoj svijet, svoju privatnost, otvore se za komunikaciju kome zele. Ne dirajte ih, ne namecite se, kada se otvore ustvari su samo obicne osobe. Drugi tip su oprezni, danas se lako rasire price i svako pocne plesti svoju verziju sto im ide na zivce jer jednostavno istina je skroz druga. Emotivni su kuleri jer ih zivot naucio tome. Treci tip su osobe pod obavezama. Oni jednostavno rade neke stvari koje su bitnije njima, mogu biti veceg prioriteta ili ih jednostavno ne zanimaju sitnice. Niti su povrijedjeni, niti su povuceni vec jednostavno moraju se tako postaviti zbog svojih zivotnih obaveza.
:ok

Sve ovo stoji, ljudi mogu biti emotivno nedostupni iz razlicitih razloga. Medjutim u temi je opisan klasicni zneskaros koji je sebican, manipulativan i odlican za izbjegavati. Tip koji laze kad zine i tesko/nikad se ne smiri, osim ako nadje neku jadnicu koja ga je spremna trpjeti.

Najgora vrsta muskarca.
Last edited by Lavlje_srce on 11 Sep 2017, 09:20, edited 1 time in total.

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Emotivno nedostupan muskarac

Post by Konsultant » 11 Sep 2017, 09:18

Ama narodski receno kurvar. Takvi znaju lazirati emocije, prema tome, nisu emotivno nedostupni. Nadrobi on njoj svega... haman ce skinuti zvijezde s neba, samo je ona ta koja njega interesuje. Skoro uvijek takvi ljudi su losi prijatelji, totalno nepozdani.

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: Emotivno nedostupan muskarac

Post by Lavlje_srce » 11 Sep 2017, 09:21

Slazem se, pogresan je naziv teme. Takvi su losi za sve osim samih sebe.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Emotivno nedostupan muskarac

Post by Hannibal » 11 Sep 2017, 11:55

ja sam emotivno nedostupan
🐽

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Emotivno nedostupan muskarac

Post by Bla » 11 Sep 2017, 20:01

:hm
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Emotivno nedostupan muskarac

Post by posmatrac » 17 Sep 2017, 14:56

Uvijek emotivno dostupan, posebno kad sma drzak, odbojan, odvratan itd :D

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Emotivno nedostupan muskarac

Post by Hannibal » 17 Sep 2017, 15:01

jel to neki oglas aaa
🐽

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Emotivno nedostupan muskarac

Post by posmatrac » 17 Sep 2017, 15:11

Naravno, evo pokusavam da se oglasim porukom i na DMu, zapravo mi treba samo fina i srodna dusa, izgled je nebitan :D

E nahebo bi kada bi se oglasavao ovdje medju ovolikim auditorijumom, ko bi se odbranio od ovolikih zena :hihi

User avatar
ms_fler
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1079
Joined: 01 Jan 2017, 18:06
Status: Offline

Re: Emotivno nedostupan muskarac

Post by ms_fler » 15 Oct 2017, 11:59

IM_ex wrote: 15 Sep 2012, 19:57 unaprijed izvinjenje ako postoji identicna tema

Jeste li imali cast upoznati jednog takvog, pa i sami stekoste identicno misljenje sa iznad pomenutim karakteristikama?
Je li vam drago zbog tog iskustva ili biste radije da na takvog "gada" ne naidjoste?
Da vam se nakon izvjesnog vremena javi, uz izvinjenje ili tek obrazlozenje (ili bez ista od toga), sta biste? Svjesno, s vec osjetnim leptiricima u izazov? Ili?
Po vasem misljenju, osobe kojeg horoskopskog znaka su najcesci emotivno nedostupni muskarci?

Muskarci, jeste da je tema vise za zensku populaciju, al, bilo bi dosadno bez vasih upada :oo
a da tema bude uspjesnija, ostavljam slobodu izbora na pominjanje i emotivno nedostupnih forumasa - ako se takvi uopce i vrzmaju forumom :oo
Odakle da krenem :valja

Odgovariću na pitanja redom....a onda je moguće da će se sve zahuktati poput snowball efekta :oo

1. Imala sam čast upoznati više takvih :oo i naravno ovaj tekst je tačan od A do Š ..svi imaju pomenute karakteristike u manjoj ili većoj meri :oo
2. Hahahaha :valja pa sad....ranije ne bih rekla da mi je drago što sam ih upoznala, ali sad ipak donkle jeste
3. Javljaju se redovno da pitaju za zdravlje :valja
4. Emotivno nedostupni su muškarci svih doba i fela u nekom momentu, a samim tim i svi horoskopski znaci :oo ne bih javno izdvajala koji najviše, ali ako neko ljubazno saopšti koji je horoskopski znak, ja ću da mu kažem šta mislim :zubi
........
A što se tiče forumaša, oni su najviše emotivno nedostupni, jer se kriju iza svojih cool forumaških nikova i najmudrijih postova, tako da su oni posebna emotivno nedostupna fela :obrve

...
Obozavam ovu temu inače :D

User avatar
ms_fler
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1079
Joined: 01 Jan 2017, 18:06
Status: Offline

Re: Emotivno nedostupan muskarac

Post by ms_fler » 15 Oct 2017, 12:01

posmatrac wrote: 17 Sep 2017, 15:11 Naravno, evo pokusavam da se oglasim porukom i na DMu, zapravo mi treba samo fina i srodna dusa, izgled je nebitan :D

E nahebo bi kada bi se oglasavao ovdje medju ovolikim auditorijumom, ko bi se odbranio od ovolikih zena :hihi
opa :obrve

javno se deklarisao :D

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7768 times
Status: Online

Re: Emotivno nedostupan muskarac

Post by Krokodil Behko » 15 Oct 2017, 18:53

ms_fler wrote: 15 Oct 2017, 11:59 A što se tiče forumaša, oni su najviše emotivno nedostupni, jer se kriju iza svojih cool forumaških nikova i najmudrijih postova, tako da su oni posebna emotivno nedostupna fela :obrve

A kako se ja to mogu kriti, iza krokodilskog nicka? :rol

Možda smo mi emotivno dostupni, samo ako su sigurnice u pitanju. :obrve
Jbg, zamisli da nas neka izofira bezveze, valja se pojaviti na forumu, pa napisati najmudriji post u historiji sajta, kako bi se to sve fino sapralo. Ovako, prolaze svakakvi postići :jutarnja
online

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests