Nedostajanje

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

Post Reply
Ideja
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3275
Joined: 26 Mar 2010, 10:21
Status: Offline

Re: Nedostajanje

Post by Ideja » 03 Sep 2013, 22:28

Trebace ti vjerovatno dugo vremena...a možda i neće, ko zna. Okupiraj se poslom, djecom i ljudima koje voliš i koji tebe vole. Nema drugog načina, barem ne na brzinu i ne na silu. Niko od nas nije zelio a niti mogao da lako zaboravi. A kada se jednom okrenes iza sebe shvatices da sve nije bilo vrijedno tolike tuge i NARUŠAVANJA ZDRAVLJA. Pazi na sebe :tjesi
"Jer, bez imalo sumnje, drvo za moj tabut raste. I platno posmrtno, moje, neko negdje tka... "

User avatar
Bonaqua
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3708
Joined: 10 Aug 2012, 07:47
Status: Offline

Re: Nedostajanje

Post by Bonaqua » 03 Sep 2013, 22:31

Hvala vam cure drage sto znate da utjesite <3
"Tako mi jutra,i noći kad se utiša"

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26710
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14766 times
Been thanked: 3948 times
Status: Offline

Re: Nedostajanje

Post by Veca » 03 Sep 2013, 22:37

Bonaqua wrote:Super si ovo rekla..... koje smo sami sadili. Sta da radim? Kako da pocnem? Ovo sto sam ja pokusavala ocito ne pali.

...nazovi ga,pa ces vidjeti da ce proc! :pusa
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

Ruana
Status: Offline

Re: Nedostajanje

Post by Ruana » 03 Sep 2013, 23:19

Bonaqua wrote:Hvala vam cure drage sto znate da utjesite <3
Nadji knjigu, zove se "Moc podsvjesti", procitaj, neki su mi pricali da im je puno pomgla u takvim situacjama.

tajnenitiduse
Na probnom
Na probnom
Posts: 3
Joined: 07 Feb 2014, 15:35
Status: Offline

Re: Nedostajanje

Post by tajnenitiduse » 07 Feb 2014, 16:38

Bonaqua wrote:Tocak je okrenuo na 2013, poneka nova bora tu i tamo, prestala sam da se smijem glasno sto je strasno za osobu moje naravi. Malo cu da patetisem kad napisem da mi fali, iako sebe ubjedjujem da vrijeme lijeci sve. Ima dana kada bude lakse, a i dana kada je nepodnosnljivo, plakacu za njim cijeli zivot, u to sam sad cak i ubjedjena, cak sam se i pomirila sa tim i prihvatila kao nesto najnormalnije.
Je li i vama neko nedostaje? Kako se nosite sa tim? :(
Ja se ovako osjecam vec godinama i mislim da nikad nece proci.

Prije mnogo godina sam ovo napisala i mislila da ce vrijeme uraditi svoje ali nije. Trazim ga i dalje svaki dan.

Uz tebe sam povjerovala da može biti drugačije, ljepše, manje bolno ako ne potpuno imuno na bol! Jer, krenulo je drugačije, suptilnije, iskreno, otvoreno! Prvo riječi... Kao melem na rane koje su zarasle ali ponekad neugodno zasvrbe! Nježno si otvarao školjku u potrazi za biserom! Vjerovala sam i dozvolila da zaviriš... Da vidiš sjaj koji nosim u sebi, koji je možda prekriven prašinom izgubio na svom intenzitetu ali se nazirao. Dozvolila sam da i meni pokažeš kako nisam samo prazna ljuštura, kako trebam zaroniti u sebe i pronaći tu ljubav koju nosim i koju želim pokloniti nekome. Tebi... Ne mogu prestati razmišljati o noćima kada smo iskreno pisali, smijali se doživljajima iz djetinjstva, suosjećali u ružnim sjećanjima. O noćima kada su se naše duše zagrlile kao da se znamo cijeli život, kao da nismo stranci!
Ne mogu prestati razmišljati ni o riječima koje nisu bile namijenjene meni ali su greškom stigle do mene. O riječima koje su vjerovatno beznačajne ali dovoljne da uskrsnu duhove sumnje iz grobnice zaborava u koju sam ih pohranila!

Ti sada spavaš, a ja još uvijek mrzim noć i tišinu koju sa sobom nosi! Mrzim demone koji se bude, koji ponovo zatvaraju školjku i bacaju biser u još veći ambis!

Gdje si sada da me uhvatiš za ruku, spustiš poljubac na moj dlan i pogledom kažeš da će sve biti u redu, da me ne daš raljama sumnje, da smo mi ono pravo! Ono što traje i što je vrijedno... Gdje si sada da moj biser stisneš čvrsto u svojoj ruci?


Nekad mi se cini da nemam snage, da to nedostajanje ne mogu izdrzati. Uhvati me strah kad pomislim da ce to trajati mozda zauvijek.

Bambi
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5425
Joined: 20 Feb 2012, 17:30
Location: Grad celika,a ime mu je Zenica
Status: Offline

Re: Nedostajanje

Post by Bambi » 08 Feb 2014, 20:23

Meni nedostaje pet hiljada eura :tuga još uvijek plačem za njima :tuga

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Nedostajanje

Post by Luna. » 11 Feb 2014, 10:21

tajnenitiduse wrote:
Bonaqua wrote:Tocak je okrenuo na 2013, poneka nova bora tu i tamo, prestala sam da se smijem glasno sto je strasno za osobu moje naravi. Malo cu da patetisem kad napisem da mi fali, iako sebe ubjedjujem da vrijeme lijeci sve. Ima dana kada bude lakse, a i dana kada je nepodnosnljivo, plakacu za njim cijeli zivot, u to sam sad cak i ubjedjena, cak sam se i pomirila sa tim i prihvatila kao nesto najnormalnije.
Je li i vama neko nedostaje? Kako se nosite sa tim? :(
Ja se ovako osjecam vec godinama i mislim da nikad nece proci.

Prije mnogo godina sam ovo napisala i mislila da ce vrijeme uraditi svoje ali nije. Trazim ga i dalje svaki dan.

Uz tebe sam povjerovala da može biti drugačije, ljepše, manje bolno ako ne potpuno imuno na bol! Jer, krenulo je drugačije, suptilnije, iskreno, otvoreno! Prvo riječi... Kao melem na rane koje su zarasle ali ponekad neugodno zasvrbe! Nježno si otvarao školjku u potrazi za biserom! Vjerovala sam i dozvolila da zaviriš... Da vidiš sjaj koji nosim u sebi, koji je možda prekriven prašinom izgubio na svom intenzitetu ali se nazirao. Dozvolila sam da i meni pokažeš kako nisam samo prazna ljuštura, kako trebam zaroniti u sebe i pronaći tu ljubav koju nosim i koju želim pokloniti nekome. Tebi... Ne mogu prestati razmišljati o noćima kada smo iskreno pisali, smijali se doživljajima iz djetinjstva, suosjećali u ružnim sjećanjima. O noćima kada su se naše duše zagrlile kao da se znamo cijeli život, kao da nismo stranci!
Ne mogu prestati razmišljati ni o riječima koje nisu bile namijenjene meni ali su greškom stigle do mene. O riječima koje su vjerovatno beznačajne ali dovoljne da uskrsnu duhove sumnje iz grobnice zaborava u koju sam ih pohranila!

Ti sada spavaš, a ja još uvijek mrzim noć i tišinu koju sa sobom nosi! Mrzim demone koji se bude, koji ponovo zatvaraju školjku i bacaju biser u još veći ambis!

Gdje si sada da me uhvatiš za ruku, spustiš poljubac na moj dlan i pogledom kažeš da će sve biti u redu, da me ne daš raljama sumnje, da smo mi ono pravo! Ono što traje i što je vrijedno... Gdje si sada da moj biser stisneš čvrsto u svojoj ruci?


Nekad mi se cini da nemam snage, da to nedostajanje ne mogu izdrzati. Uhvati me strah kad pomislim da ce to trajati mozda zauvijek.
ne znam koliko imas godina, ali vjeruje, ziv insan sve predevera :)

probaj se samo zaokupit necim, da vrijeme brze prodje.. vrrijeme zaista lijeci rane...

a ima ovdje nas behko, on ti je specijalista za sve vrste bolesti, pogotovo zenske :plavi
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Re: Nedostajanje

Post by Krokodil Behko » 11 Feb 2014, 10:31

Luna. wrote:
tajnenitiduse wrote:
Bonaqua wrote:Tocak je okrenuo na 2013, poneka nova bora tu i tamo, prestala sam da se smijem glasno sto je strasno za osobu moje naravi. Malo cu da patetisem kad napisem da mi fali, iako sebe ubjedjujem da vrijeme lijeci sve. Ima dana kada bude lakse, a i dana kada je nepodnosnljivo, plakacu za njim cijeli zivot, u to sam sad cak i ubjedjena, cak sam se i pomirila sa tim i prihvatila kao nesto najnormalnije.
Je li i vama neko nedostaje? Kako se nosite sa tim? :(
Ja se ovako osjecam vec godinama i mislim da nikad nece proci.

Prije mnogo godina sam ovo napisala i mislila da ce vrijeme uraditi svoje ali nije. Trazim ga i dalje svaki dan.

Uz tebe sam povjerovala da može biti drugačije, ljepše, manje bolno ako ne potpuno imuno na bol! Jer, krenulo je drugačije, suptilnije, iskreno, otvoreno! Prvo riječi... Kao melem na rane koje su zarasle ali ponekad neugodno zasvrbe! Nježno si otvarao školjku u potrazi za biserom! Vjerovala sam i dozvolila da zaviriš... Da vidiš sjaj koji nosim u sebi, koji je možda prekriven prašinom izgubio na svom intenzitetu ali se nazirao. Dozvolila sam da i meni pokažeš kako nisam samo prazna ljuštura, kako trebam zaroniti u sebe i pronaći tu ljubav koju nosim i koju želim pokloniti nekome. Tebi... Ne mogu prestati razmišljati o noćima kada smo iskreno pisali, smijali se doživljajima iz djetinjstva, suosjećali u ružnim sjećanjima. O noćima kada su se naše duše zagrlile kao da se znamo cijeli život, kao da nismo stranci!
Ne mogu prestati razmišljati ni o riječima koje nisu bile namijenjene meni ali su greškom stigle do mene. O riječima koje su vjerovatno beznačajne ali dovoljne da uskrsnu duhove sumnje iz grobnice zaborava u koju sam ih pohranila!

Ti sada spavaš, a ja još uvijek mrzim noć i tišinu koju sa sobom nosi! Mrzim demone koji se bude, koji ponovo zatvaraju školjku i bacaju biser u još veći ambis!

Gdje si sada da me uhvatiš za ruku, spustiš poljubac na moj dlan i pogledom kažeš da će sve biti u redu, da me ne daš raljama sumnje, da smo mi ono pravo! Ono što traje i što je vrijedno... Gdje si sada da moj biser stisneš čvrsto u svojoj ruci?


Nekad mi se cini da nemam snage, da to nedostajanje ne mogu izdrzati. Uhvati me strah kad pomislim da ce to trajati mozda zauvijek.
ne znam koliko imas godina, ali vjeruje, ziv insan sve predevera :)

probaj se samo zaokupit necim, da vrijeme brze prodje.. vrrijeme zaista lijeci rane...

a ima ovdje nas behko, on ti je specijalista za sve vrste bolesti, pogotovo zenske :plavi

Jeste, ovo je istina. Na forum dolaze mnoge usamljene forumašice a sa Njega odlaze sretne i izliječene. Za sve podatke o terapijama, šaljem povjereljiv materijal na pp.
online

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Nedostajanje

Post by greeneyes » 11 Feb 2014, 10:40

Bambi wrote:Meni nedostaje pet hiljada eura :tuga još uvijek plačem za njima :tuga
K'o da si ih nekad i imala :oo :valja
Samo sabura

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Nedostajanje

Post by Dzagoda » 11 Feb 2014, 14:07

Krokodil Behko wrote:
Jeste, ovo je istina. Na forum dolaze mnoge usamljene forumašice a sa Njega odlaze sretne i izliječene. Za sve podatke o terapijama, šaljem povjereljiv materijal na pp.
Fuck, upljuva' se kafom hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha Ovo je biser dana! :D. :D. :D. :D. :D. :D. :D.
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

Ruana
Status: Offline

Re: Nedostajanje

Post by Ruana » 11 Feb 2014, 14:56

Ovdje sve neke ranjene duse, ja razumijem ljubav, voljela sam i volim, a nikad toliko da bi se osjecala toliko "ranjena" da ne mogu ponovo voljeti.
Ja sam od onih "zivot ide dalje" niko nije vrijedan da ja patim za njim cijeli zivot.
Samo bezgranicno i bez rezerve volim svoju djecu.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Re: Nedostajanje

Post by Krokodil Behko » 11 Feb 2014, 17:17

Jagoda wrote:
Krokodil Behko wrote:
Jeste, ovo je istina. Na forum dolaze mnoge usamljene forumašice a sa Njega odlaze sretne i izliječene. Za sve podatke o terapijama, šaljem povjereljiv materijal na pp.
Fuck, upljuva' se kafom hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha Ovo je biser dana! :D. :D. :D. :D. :D. :D. :D.

Osim toga, ja sam dobar i fin, zlatan dečko :andjeo
Preporučujem ti sebe ukoliko si usamljena... zapravo, koliko ti je ono godinica? :misli
online

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Nedostajanje

Post by Dzagoda » 11 Feb 2014, 22:33

Krokodil Behko wrote:
Jagoda wrote:
Krokodil Behko wrote:
Jeste, ovo je istina. Na forum dolaze mnoge usamljene forumašice a sa Njega odlaze sretne i izliječene. Za sve podatke o terapijama, šaljem povjereljiv materijal na pp.
Fuck, upljuva' se kafom hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha Ovo je biser dana! :D. :D. :D. :D. :D. :D. :D.

Osim toga, ja sam dobar i fin, zlatan dečko :andjeo
Preporučujem ti sebe ukoliko si usamljena... zapravo, koliko ti je ono godinica? :misli
Uh, ja tebi ne preporucujem sebe, a ni moj coJek hahahahahahahahahahahaha

Al je provala bila haos! :valja :valja :valja :valja :valja :valja
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Re: Nedostajanje

Post by Krokodil Behko » 12 Feb 2014, 00:44

Jagoda wrote:
Krokodil Behko wrote:
Jagoda wrote:
Krokodil Behko wrote:
Jeste, ovo je istina. Na forum dolaze mnoge usamljene forumašice a sa Njega odlaze sretne i izliječene. Za sve podatke o terapijama, šaljem povjereljiv materijal na pp.
Fuck, upljuva' se kafom hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha Ovo je biser dana! :D. :D. :D. :D. :D. :D.

Osim toga, ja sam dobar i fin, zlatan dečko :andjeo
Preporučujem ti sebe ukoliko si usamljena... zapravo, koliko ti je ono godinica? :misli
Uh, ja tebi ne preporucujem sebe, a ni moj coJek hahahahahahahahahahahaha

Al je provala bila haos! :valja :valja :valja :valja :valja
A ko ti je čojek? :D
Možda bi on htio da mu preporučimo neku članicu :valja
online

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Nedostajanje

Post by Dzagoda » 12 Feb 2014, 00:52

A to bi ko bog hahahahaha DedeR stavi koji rezume ovdje, trazimo novu zenu, po serijatu :D. :D. :D. :D. :D. :D.
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Re: Nedostajanje

Post by Krokodil Behko » 12 Feb 2014, 01:11

Mislim da ima takvih tema. Ovdje su svi momci šerijatski nastrojeni kad je to u pitanju :D.

Samo sam ja dobar i moderan skroz pa ne tražim četiri :djed
online

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Nedostajanje

Post by Dzagoda » 12 Feb 2014, 01:22

Sto, u tebe vec preslo u dvocifreno stanje?! :zubi :D.

Ne zezaj da ima tema "trazimo jos jednu zenu" ?! :D. :D. :D. :D.
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Re: Nedostajanje

Post by Krokodil Behko » 12 Feb 2014, 01:39

E vidiš, ta tema nema. Niko ko je oženjen, nije poželio još jednu (bar ne takvu kao supruga) ženu :555
online

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Nedostajanje

Post by Dzagoda » 12 Feb 2014, 01:47

Krokodil Behko wrote:E vidiš, ta tema nema. Niko ko je oženjen, nije poželio još jednu (bar ne takvu kao supruga) ženu :555
Ma da, svi bi bez papira :rol :D. :D. :D. :D. :D. :D. :D. :D.
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Re: Nedostajanje

Post by Krokodil Behko » 12 Feb 2014, 11:51

Jagoda wrote:
Krokodil Behko wrote:E vidiš, ta tema nema. Niko ko je oženjen, nije poželio još jednu (bar ne takvu kao supruga) ženu :555
Ma da, svi bi bez papira :rol :D. :D. :D. :D. :D. :D. :D. :D.

Pa da. Papir nikome neće nedostajati. Ko kaže da ja ofiram? Baš sam u duhu teme :p
online

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests