Ljubomora

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Ljubomora: Da li biste se i vi ponijeli ovako? (VIDEO)

Post by Nice try » 05 May 2018, 16:51

Računa se da je dobro ako još traje, da ima nešto zbog čega je vrijedilo ostati skupa, mada, to opet ništa ne garantuje, ta duzina veze ili braka.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Ljubomora: Da li biste se i vi ponijeli ovako? (VIDEO)

Post by Melek » 05 May 2018, 16:57

Fakat, kad se npr uzme onaj Josef Fritzl u razmatranje: napravio sedmoro djece svojoj vlastitoj kcerci u podrumu a brak mu bio idila sve te godine.. Ponekad se pitam zar mu zena zaista nije sve to znala? Tacno je to, ima brakova i brakova..
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Ljubomora: Da li biste se i vi ponijeli ovako? (VIDEO)

Post by Socrates » 05 May 2018, 16:58

Uopšte se ne bih složio sa tom tezom da je sve dobro što je opstalo.
. . . . . . . . .

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Ljubomora: Da li biste se i vi ponijeli ovako? (VIDEO)

Post by Nice try » 05 May 2018, 17:05

Ne moraš i ne trebaš, sve je upitno.
Može da znači, a i ne mora.
Ljudi se razvode iz raznih razloga, a i ostaju zajedno isto tako. Ne znači da su još zajedno jer se vole i sl.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: Ljubomora: Da li biste se i vi ponijeli ovako? (VIDEO)

Post by spacebound » 05 May 2018, 17:34

Nice try wrote: 05 May 2018, 15:57
spacebound wrote: 05 May 2018, 09:24 to dodje ko i oni izljevi ljubavi po fb.e od toga mi se povraca.Ima ova jedna, muz je marise, izbio joj jednom zub, nocu je po kafanama, ujutro cisti tepihe od njegove povracotine, a samo srcad i puse po fb.Ko ih ne zna :grana Pa kad joj sta kupi ne dao Bog da mu zahvali licem u lice.Jok valja slikat, turit na fb i napisat Hvala ljubavi :valja.A dje cestitanje rodjendana i godisnjice :ooo Ih...
Ljudi traže sreću, zadovoljstvo čak i tamo gdje je nikad neće naći. Dožive poniženja, ali i pokušaju da stanu na noge. Traže balans. Ako ne mogu da pokupe komadice ljubavi i ponosa u stvarnom životu, čine to u virtuelnom svijetu.
Sve je to vječita potraga za ljubavlju. Neko razumije gdje će naći istinski primjerak, neko baulja po bespućima.
Nista od toga nece naci laznu sliku sebe i svog zivota stavljajuci svima na uvid.
Meni je to jadno :cudi
Sazalijevam takve ljude, a sumnjam da ima puno ljudi kojima bi bilo drago da znaju da ih se sazaljeva.

navika
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12400
Joined: 18 Mar 2015, 20:07
Status: Offline

Re: Ljubomora: Da li biste se i vi ponijeli ovako? (VIDEO)

Post by navika » 05 May 2018, 17:58

Nice try wrote: 05 May 2018, 15:50
Za prevaru ili napuštanje ne mora čak ni postojati razlog.
Većina onih koji varaju, kad ih upitas za razlog, blijedo će te gledati jer i sami ne znaju zašto.
Za sve postoji razlog. A ponekad smo mi sami razlog zasto nam je partner okrenuo ledja.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Ljubomora: Da li biste se i vi ponijeli ovako? (VIDEO)

Post by Chloe » 05 May 2018, 23:04

Hoćete li vjerovati ili ne ali mene apsolutno ne zanima kako neko živi kakav imaju odnos, da li se do podne gađaju tanjirima a od podne sexaju u tom urnebesu, zašto je neko u braku, zašto neko nije, laže, ne laže, vjerni, nevjerni, savršeni, nesavršeni, romantični ili neromantični ... sve dok to nema veze sa mnom i mojim životom ne zanima me. Svako neka živi kako smatra da mu je najbolje.

Nisam podbornik agresije, javnih scena i ponižavanja smatram da svi svoje probleme trebamo riješiti u svoja četiri zida, ako zapne postoje stručne osobe kojima se možemo obratiti za pomoć, ako ne želimo nekog iz porodice, rodbine ili prijatelje uključivati, ako ne ide postoje razvodi, i život ide dalje.

Imam svoj život, organizujem ga i živim kako najbolje znam, imam svoje prioritete, ciljeve i želje i zaista ne dopuštam sebi da ni vlastitom sinu nešto govorim vezano za njegov ljubavni život ako me ne pita. :cudi

Mene brinu oni problemi koji utječu na kompletno društvo, nepismenist I pasivnost građana, nestručna i nepismena osoba na određenom radnom mjestu koja nas unazađuje, korumpirane osobe, kriminal koji nam uništava budućnost u ovoj državi, tjera našu djecu od kuće ... :123
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Ljubomora: Da li biste se i vi ponijeli ovako? (VIDEO)

Post by Nice try » 06 May 2018, 09:44

spacebound wrote: 05 May 2018, 17:34
Nice try wrote: 05 May 2018, 15:57
spacebound wrote: 05 May 2018, 09:24 to dodje ko i oni izljevi ljubavi po fb.e od toga mi se povraca.Ima ova jedna, muz je marise, izbio joj jednom zub, nocu je po kafanama, ujutro cisti tepihe od njegove povracotine, a samo srcad i puse po fb.Ko ih ne zna :grana Pa kad joj sta kupi ne dao Bog da mu zahvali licem u lice.Jok valja slikat, turit na fb i napisat Hvala ljubavi :valja.A dje cestitanje rodjendana i godisnjice :ooo Ih...
Ljudi traže sreću, zadovoljstvo čak i tamo gdje je nikad neće naći. Dožive poniženja, ali i pokušaju da stanu na noge. Traže balans. Ako ne mogu da pokupe komadice ljubavi i ponosa u stvarnom životu, čine to u virtuelnom svijetu.
Sve je to vječita potraga za ljubavlju. Neko razumije gdje će naći istinski primjerak, neko baulja po bespućima.
Nista od toga nece naci laznu sliku sebe i svog zivota stavljajuci svima na uvid.
Meni je to jadno :cudi
Sazalijevam takve ljude, a sumnjam da ima puno ljudi kojima bi bilo drago da znaju da ih se sazaljeva.
Znam, znaju i oni, ali ih taj like malo podigne, pa malo poprave samopouzdanje.
Jeste jadno, ali ima tako tužnih i usamljenih ljudi, koji nisu u stanju nešto napraviti od života. Nisu svi jaki, u dobrim brakovima i istih životnih mogućnosti.
Nažalost, život je surov i jednostavno uzmu ono što mogu.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Ljubomora: Da li biste se i vi ponijeli ovako? (VIDEO)

Post by Nice try » 06 May 2018, 09:47

navika wrote: 05 May 2018, 17:58
Nice try wrote: 05 May 2018, 15:50
Za prevaru ili napuštanje ne mora čak ni postojati razlog.
Većina onih koji varaju, kad ih upitas za razlog, blijedo će te gledati jer i sami ne znaju zašto.
Za sve postoji razlog. A ponekad smo mi sami razlog zasto nam je partner okrenuo ledja.
U nekim slučajevima da, ali za brak treba dvoje i rijetko je samo jedan partner krivac za svađe, napuštanje ili varanje.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25660
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3109 times
Been thanked: 4104 times
Contact:
Status: Offline

Re: Ljubomora: Da li biste se i vi ponijeli ovako? (VIDEO)

Post by ina » 06 May 2018, 15:17

Nice try wrote: 06 May 2018, 09:44
spacebound wrote: 05 May 2018, 17:34
Nice try wrote: 05 May 2018, 15:57
spacebound wrote: 05 May 2018, 09:24 to dodje ko i oni izljevi ljubavi po fb.e od toga mi se povraca.Ima ova jedna, muz je marise, izbio joj jednom zub, nocu je po kafanama, ujutro cisti tepihe od njegove povracotine, a samo srcad i puse po fb.Ko ih ne zna :grana Pa kad joj sta kupi ne dao Bog da mu zahvali licem u lice.Jok valja slikat, turit na fb i napisat Hvala ljubavi :valja.A dje cestitanje rodjendana i godisnjice :ooo Ih...
Ljudi traže sreću, zadovoljstvo čak i tamo gdje je nikad neće naći. Dožive poniženja, ali i pokušaju da stanu na noge. Traže balans. Ako ne mogu da pokupe komadice ljubavi i ponosa u stvarnom životu, čine to u virtuelnom svijetu.
Sve je to vječita potraga za ljubavlju. Neko razumije gdje će naći istinski primjerak, neko baulja po bespućima.
Nista od toga nece naci laznu sliku sebe i svog zivota stavljajuci svima na uvid.
Meni je to jadno :cudi
Sazalijevam takve ljude, a sumnjam da ima puno ljudi kojima bi bilo drago da znaju da ih se sazaljeva.
Znam, znaju i oni, ali ih taj like malo podigne, pa malo poprave samopouzdanje.
Jeste jadno, ali ima tako tužnih i usamljenih ljudi, koji nisu u stanju nešto napraviti od života. Nisu svi jaki, u dobrim brakovima i istih životnih mogućnosti.
Nažalost, život je surov i jednostavno uzmu ono što mogu.

Jeste... Samo da nadovezem....

Inace maltretirane zene cak i brane nasilnika.
Poslije nekog vremena, misle da su licno krive za slicno ponasanje. Ako nemaju nikoga da im pomogne razbole se i uniste. Ako su prilicno jake i pogotovo podrzane na pravi nacin, zapocnu novi zivot. Sa raznim ozuljcima.
Svijest ima sidrište.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7765 times
Status: Online

Jadi mladog Bosanca: Pitao sam djevojku koliko ih je imala prije mene

Post by Krokodil Behko » 21 Aug 2018, 19:28

Image
"Jedna latinska poslovica kaže Noumen est omen, a znači Ime je znak. Ja to tumačim da nas ime određuje, a moje ime u prijevodu s arapskog znači princ. Osim toga, rođen sam i živim u Vitezu, tako da se sve vrti oko junaštva i kraljevstva. Uz to, moja porodica ima neke kraljevske krvi i sada ja, koji imam trideset pet godina, treba da stanem na čelo te porodice i da se oženim. Imam djevojku s kojom sam tri godine u vezi, međutim, muškarci iz moje porodice imaju kriterije na osnovu kojih jedna djevojka može ući u našu lozu. S tim kriterijima sam odrastao, a ti kriteriji su sljedeći:

- Najbolje je da je djevojka nevina. A ako nije, onda se ocjenjuje:
- Odličnom ocjenom, ako je spavala samo s jednim muškarcem ranije;
- Vrlodobrom, ako je imala dvojicu;
- Dobrom, ako je imala trojicu;
- Ako je imala više od trojice, ocjena je nezadovoljavajuća i muškarci iz naše loze ne žene se ovakvim ženama.

Zamolio sam svoju djevojku da mi iskreno kaže s koliko njih je spavala prije mene. Rekla je da je imala četiri ozbiljne i jednu usputnu vezu. Dakle, što se tiče moje porodice, ona nije za našu lozu, ali, s druge strane, moja porodica ne mora ni da zna takav podatak. Međutim, ja znam i teško mi je to da prihvatim. I nekako bih svario trojicu. Ali, petoricu…!? Ne znam šta da radim i nisam pametan. Zato pitam Vas, kao ženu, koliko je to značajno i da li Vi, žene, zaista pravite poređenje?“


ODGOVOR PSIHOTERAPEUTA:

Vaše kraljevsko visočanstvo, ako Vi vrijednost svoje partnerice mjerite brojem njenih ranijih seksualnih partnera, onda nešto ozbiljno nije u redu s Vašim samopoštovanjem i samopouzdanjem. Niste napisali ništa o tome kakav je Vaš seksualni život i baš se pitam šta to pokušavate da sakrijete. Jer, broj pet govori o kolikom-tolikom iskustvu na osnovu kojeg bi Vaša partnerica mogla napraviti usporedbu.

I Vas također zanima ovo poređenje, a to ste podvukli i u tekstu. Vaš poredak s brojem tri, daje Vam veće mogućnosti da ćete, kao ljubavnik, kotirati do prva dva mjesta. Zato je idealno ako je djevojka nevina. Tada Vas ne može porediti i Vi ste, bez presedana, pobjednik. Najbolji.

Šta mislite zašto je princ iz Pepeljuge svoju izabranicu tražio na osnovu veličine njenog stopala? Imao je fetiš na stopala, a njeno stopalo je bilo malo i dražesno, kako ga je opisao, kada je vidio cipelicu. Cipelu, Freud, poredi sa vaginom, zato je princ vratio jednu sestru koja je odsjekla prste pa je krvarila. To, kako je opisano crvenilo koje se razlijevalo po bijeloj čarapi, simbolizira gubitak nevinosti, jer princ želi nevinu.

Druga sestra je samo krvarila, što upućuje da je imala mjesečnicu. Princ ne želi onu koja ima mjesečnicu. Princ želi djevojčicu. Dakle, princ iz Pepeljuge ima određene seksualne perverzije i kompleks veličine svog seksualnog organa. Jer, Kineskinjama su lomili stopala kako ne bi bila veća od sedam centimentara, a sedam centimetara je prosječna veličina muškog spolnog organa. Dakle, prinčev je bio sedam centimentara.

Budući da se bojite poređenja, vjerujem da imate problem s veličinom svoga penisa. Ali, tri godine ste u vezi, a Vaša draga Vas još nije ostavila. Ili je ona zadovoljna, ili joj je teško napustiti kraljevsko carstvo.

Osim toga, ako će Vam biti lakše, većina muškaraca brine da li im je muški spolni organ odgovarajuće veličine. Evo šta kaže nauka:

Prosječna veličina u opuštenom stanju je između 7,5 i 10 centimetara, a u erekciji 14 – 15 centimetara. Međutim, ako je manji od sedam centimetara, ne mora odmah da znači da imate mikropenis. Ti manji, u erekciji, znaju narasti više. Ipak, kod većine muškaraca, tačnije oko 90 posto njih je prosječne veličine.

Postoji još jedna stvar vezana uz muški spolni organ, ali ženama često važnija od dužine. U erekciji je 12 centimetara, a odnosi se na obim.

Ali, ako Vaše kraljevsko visočanstvo ima mikropenis, i to se može ispraviti. Donekle. Naučnici kažu da je najbitnija stvar u vezi sa veličinom, količina krvi koja se sliva u njega. Za takvo što je potrebno dobro uzbuđenje. Osim toga, postoje i razna seksualna pomagala, a bar danas, u 21. vijeku, nije teško povećati bilo što. Plastična hirurgija je toliko uznapredovala, da i mikro može pretvoriti u makro.

I za kraj, izbjegavajte hladna mjesta, jer i fizički zakoni kažu da se sva tijela na hladnoći skupljaju.


(Azra)
online

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Jadi mladog Bosanca: Pitao sam djevojku koliko ih je imala prije mene

Post by greeneyes » 21 Aug 2018, 19:43

Nemoj se zeniti i gotovo
Samo sabura

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37669
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2867 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: Jadi mladog Bosanca: Pitao sam djevojku koliko ih je imala prije mene

Post by Pasaga » 21 Aug 2018, 19:56

Prince,ako blanjas....nastavi...
I....trazi dalje ...... :plavi :plavi
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

Trebinje!!
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 262
Joined: 14 Aug 2018, 21:25
Status: Offline

Re: Jadi mladog Bosanca: Pitao sam djevojku koliko ih je imala prije mene

Post by Trebinje!! » 21 Aug 2018, 20:15

Princ? Znaci zoves se Mirza?

User avatar
alcapone
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15966
Joined: 22 Jul 2018, 16:33
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Jadi mladog Bosanca: Pitao sam djevojku koliko ih je imala prije mene

Post by alcapone » 21 Aug 2018, 20:46

Zatucani princ
1n73LL1g3nc3 15 7h3 4b1L17Y 70 4D4P7 70 CH4NG3

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Jadi mladog Bosanca: Pitao sam djevojku koliko ih je imala prije mene

Post by Zagorka » 21 Aug 2018, 21:00

Poštujem nečiju odluku da ima mnogo seksualnih partnera.

Poštujem nečiju odluku da nema niti jednog partnera.

No, nadam se da neko ne donosi životnu odluku isključivo temeljenu na tome.

Ima pravo na kriterije. Svi imamo. Možda su nam neki površni, možda nezreli, možda drugima neshvatljivi.

Ima pravo na odluku o traženju takve žene ali se nadam da poštuje odluke svojih drugova kojima je to manje važno i ne tvrdi im da je samo njegov kriterij ispravan.

To mi je najbitnije kod ljudi. Možeš reći moj je kriterij i ja tako hoću.
Ne očekivati da svi aplaudiraju.


A psihologinja nije stručna ni za qrac. Citira Frojda i reklamira estetsko povećanje harbije.

Niđe veze sa srži. Bolje bi u kafani savjete dobio.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37669
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2867 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: Jadi mladog Bosanca: Pitao sam djevojku koliko ih je imala prije mene

Post by Pasaga » 21 Aug 2018, 21:06

Zagorka wrote: 21 Aug 2018, 21:00 Poštujem nečiju odluku da ima mnogo seksualnih partnera.

Poštujem nečiju odluku da nema niti jednog partnera.

No, nadam se da neko ne donosi životnu odluku isključivo temeljenu na tome.

Ima pravo na kriterije. Svi imamo. Možda su nam neki površni, možda nezreli, možda drugima neshvatljivi.

Ima pravo na odluku o traženju takve žene ali se nadam da poštuje odluke svojih drugova kojima je to manje važno i ne tvrdi im da je samo njegov kriterij ispravan.

To mi je najbitnije kod ljudi. Možeš reći moj je kriterij i ja tako hoću.
Ne očekivati da svi aplaudiraju.


A psihologinja nije stručna ni za qrac. Citira Frojda i reklamira estetsko povećanje harbije.

Niđe veze sa srži. Bolje bi u kafani savjete dobio.
Ovakvih familija jos uvjek ima ....i nek ima.
Razumijem covjeka,ima jasan stav...cjenim to.
Preslab je na tu zensku.... do usiju je ....
Ova mu je sudjena.
Ovaj strucnjak sto mu vazi ,pametuje...obican je kokosar.
Pitanje je,dal mu moze biti tolerisano ovoliko mobanje covjeka..
... kriti se iza nekakve diplome .... bog zna kakve .
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Jadi mladog Bosanca: Pitao sam djevojku koliko ih je imala prije mene

Post by Zagorka » 21 Aug 2018, 21:15

Ima on pravo tražiti i neku isključivo sa zašiljitim ušima. Ako ih ja nemam, neću ga zato pljunuti.

Vehta je ovo diploma, i ja znam ovo ispričati što je on/a. Nije valjda zato išla u školu.

Da mu je lijepo pristupila, možda bi ga uspjela uvjeriti da i cura rođena s okruglim ušima može biti dobar izbor, ako se sve ostalo slaže.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Femea
Propala kaladontašica 
Propala kaladontašica 
Posts: 25549
Joined: 24 Mar 2016, 17:26
Status: Offline

Re: Jadi mladog Bosanca: Pitao sam djevojku koliko ih je imala prije mene

Post by Femea » 21 Aug 2018, 21:41

Suludo mi je da neko mora udovoljiti familiji preko svojih leđa, ženiti i udavati se po tuđem odobravanju :grana
Prestala sam da se opterećujem moranjima i očekivanjima, bilo čijim, pa i svojim.

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25660
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3109 times
Been thanked: 4104 times
Contact:
Status: Offline

Re: Jadi mladog Bosanca: Pitao sam djevojku koliko ih je imala prije mene

Post by ina » 21 Aug 2018, 23:49

[quote]Vaše kraljevsko visočanstvo[/quote]
:D.




Femea da bas....
k'o da zeni fameliju a ne izabira zivotnu ljubav i pratilju...
A usput kaze da famelija ne mora znati (pa i ne tice ih se) ali da njemu ipak smeta saznanje....
:leb
Svijest ima sidrište.

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests