Primjećujete li druge?

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Luna. » 25 Apr 2013, 13:43

Calla wrote:
Luna. wrote:
Ruana wrote:Predomislila sam se, od sada cu poceti gledati druge. Jutros odvezem auto majstoru da promjenim gume posto je moj co'ek operisan od te vrste mehanike. Kaze majstor kako si ovo dovezla otisle neke kugle mogla si poginut. Ja nazovem muza i kazem mu i znate sta on kaze "pa ti vazda prvo mislis na mene, ma snas'o bih se ja" ja se naljutim i prekinem vezu, kad on ponovo zove i kaze "nisi mogla poginut od kugla jer od kuce do radionice je ogranicenje 50 to te on prepada da malo zaradi" hajde ja prihvatim "izvinjenje" kad on "dobro je da nisu djeca i ja bili u autu" i prekine vezu.
Sad mi poslao poruku i pita smije li doci kuci sa posla. Ne smijem napisat sta sam mu odgovorila.
e ja bi njemu vala vratila istom mjerom... sacekas par dana pa skuhas veceru samo njemu, nesto sto djeca ne vole, za svaki slucaj i stavis ono sto se od toga dobije proljev, ima u apoteci za kupit...
znam, sace te svi na mene, al ja bi to stvarno uradila :grana
ah da ,,,evo da te ja malo
Rachensucht :jok
Rache ist süß :zubi

sta cu ka da sam takva.. obozavam te sitne osvete... nasut mu sampon u cipelu npr :D
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Calla » 25 Apr 2013, 14:01

Ruana wrote:Ma jok Calla mene huja vec prosla. Navikla sam ja na njegov smisao za humor
Jednom me jedan prijatelj pitao kako znam kad se sali a kad ozbiljno prica.
znam ,
huja je uvjek kratkog dejstva (bracno iskustvo je jace) :kiss
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Calla » 25 Apr 2013, 14:18

opcenito volim posmatrati ljude oko sebe kada sjedim u uglu kafica ali nemam sad neku posebnu potrebu primjecivati musku zgodnocu (cini mi se da to sa vremenom iscezne)
ionako mi svi muski prijatelji zamjere da nikoga ne primjecujem kad mi na ulici sviraju,masu ,, :cudi
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Calla » 25 Apr 2013, 14:22

Julia-Klara wrote:
Blackhawk wrote:
Ruana wrote:Predomislila sam se, od sada cu poceti gledati druge. Jutros odvezem auto majstoru da promjenim gume posto je moj co'ek operisan od te vrste mehanike. Kaze majstor kako si ovo dovezla otisle neke kugle mogla si poginut. Ja nazovem muza i kazem mu i znate sta on kaze "pa ti vazda prvo mislis na mene, ma snas'o bih se ja" ja se naljutim i prekinem vezu, kad on ponovo zove i kaze "nisi mogla poginut od kugla jer od kuce do radionice je ogranicenje 50 to te on prepada da malo zaradi" hajde ja prihvatim "izvinjenje" kad on "dobro je da nisu djeca i ja bili u autu" i prekine vezu.
Sad mi poslao poruku i pita smije li doci kuci sa posla. Ne smijem napisat sta sam mu odgovorila.
Upravu je sto kaze da majstor hoce izvuce vise para i da te prepada...


Julija ja bih od svoje pojeo i kad bi rekla da otrova ima :)
javi nam se sa stazom 20 godina braka :ble
Julija ,,
jesi li ti ikada pitala ovog Blecka je li ozenjen?? :djed :D.
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Calla » 25 Apr 2013, 14:23

sampon u cipelu .... :valja :oo
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

User avatar
Dalia
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3570
Joined: 18 Apr 2013, 12:44
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Dalia » 25 Apr 2013, 14:28

Ma nisam ja to mislila toliko bukvalno jel primjetite druge ljude, logično da primjetite, svi gledamo i žensko i muško...
nego sam mislila u smislu, je li vam se dešava da vam se neko svidi (ne samo da bi ga 'potrošili' :D ) da pomislite kako bi se moli
vidjeti zajedno s tom osobom ....ovo pitam jer sam par puta čula da ljudi kažu da ako voliš stvarno svog izabranik/izabranicu
kao da druge ljude ne percipiraš više u tom smislu, a to mi se čini malo ko naučna fantastika pa pitam vas...
a ja sam mlađahna ja i nemam neko mišljenje nit ja smatram da ' se pogled ne smije skrenuti' , nego me zanima vaše iskusnije mišljenje :D
Fine djevojke su u krevetu u 9, da bi mogle kući doći do 11. :zubi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120399
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7897 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Krokodil Behko » 25 Apr 2013, 14:51

U tom slučaju, odgovor je skoro pa isti. Mogu ja poželiti da se vidim na kafi s veoma mnogo ljudi. Rijetki su koje bih zaobišao na osnovu prvog utiska jer on počesto i prevari čovjeka. Uostalom, ne govorimo o nekom početku veze nego samo o razgovoru/ima, kako si eto i naglasila. Svaki čovjek ima "nešto svoje" i neki svoj način komunikacije/vidjenje stvari/još koješta. To je ono što nas intrigira. Sa svakim bi popričali da doznamo a obično ne doznamo ništa. Još jedan čovjek-još jedna sudbina koja se odvija pred našim očima i na koju vjerovatno ničim ne možemo uticati. Svako je sebi izabrao put.
online

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Zagorka » 25 Apr 2013, 14:57

Dalia wrote:Ma nisam ja to mislila toliko bukvalno jel primjetite druge ljude, logično da primjetite, svi gledamo i žensko i muško...
nego sam mislila u smislu, je li vam se dešava da vam se neko svidi (ne samo da bi ga 'potrošili' :D ) da pomislite kako bi se moli
vidjeti zajedno s tom osobom ..
..ovo pitam jer sam par puta čula da ljudi kažu da ako voliš stvarno svog izabranik/izabranicu
kao da druge ljude ne percipiraš više u tom smislu, a to mi se čini malo ko naučna fantastika pa pitam vas...
a ja sam mlađahna ja i nemam neko mišljenje nit ja smatram da ' se pogled ne smije skrenuti' , nego me zanima vaše iskusnije mišljenje :D
Ne.Ovo stvarno ne.Mozete vjerovati ili ne,kako vam volja :kafa
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Luna. » 25 Apr 2013, 15:02

Dalia wrote:Ma nisam ja to mislila toliko bukvalno jel primjetite druge ljude, logično da primjetite, svi gledamo i žensko i muško...
nego sam mislila u smislu, je li vam se dešava da vam se neko svidi (ne samo da bi ga 'potrošili' :D ) da pomislite kako bi se moli
vidjeti zajedno s tom osobom ....ovo pitam jer sam par puta čula da ljudi kažu da ako voliš stvarno svog izabranik/izabranicu
kao da druge ljude ne percipiraš više u tom smislu, a to mi se čini malo ko naučna fantastika pa pitam vas...
a ja sam mlađahna ja i nemam neko mišljenje nit ja smatram da ' se pogled ne smije skrenuti' , nego me zanima vaše iskusnije mišljenje :D
joj ovo mi je najbolje :plavi

dalia, svi ce ti rec, da, ako nekog volis, ne mozes i neces pozeljet drugu osobu i da oni nikad nisu.. neki vjeruju da je stvarno tako a vecina ih laze... ja mislim da je ljudski da nam se desi nakon 20-30 godina veze, da imamo oci za druge oko nas... nista to nije strasno, po meni.. ja sam to vec pisala a vecina ne dijeli moje misljenje, kad bi se moj muz malkice zaljubo u neku drugu, ja bi samo zazmirila i pravila se d ane vidim.. znam da bi ga proslo brzo...

jebat ga, ne znam ni sta sam vise napisala, stalno mi eko ulazi ukancelariju :123
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Zagorka » 25 Apr 2013, 15:06

Ne znam,za 20-30 godina sta ce biti,ne smije se insan zakleti,iako sad imam dojam da ce sve ostati isto,ali javim vam se tada :oo


I ko je taj Eko sto ti ulazi u kancelariju,to onaj Ekrem crni,kovrdzavi? :oo :ble
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

Ruana
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Ruana » 25 Apr 2013, 15:13

Zagorka wrote:Ne znam,za 20-30 godina sta ce biti,ne smije se insan zakleti,iako sad imam dojam da ce sve ostati isto,ali javim vam se tada :oo
Kako starim sve te vise volim...

Ruana
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Ruana » 25 Apr 2013, 15:15

Ma ljudi sta vam je kakvo vas je gledanje popalo pa jedva sam i ovoga zbarila.

User avatar
Katja
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2680
Joined: 23 Sep 2012, 17:56
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Katja » 25 Apr 2013, 15:23

Samo bih zamolila one koji ne primijećuju druge da ne sjedaju za volan automobila. :djed

Ruana
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Ruana » 25 Apr 2013, 15:27

Katja wrote:Samo bih zamolila one koji ne primijećuju druge da ne sjedaju za volan automobila. :djed
Onda je to jednako opasno i za one sto primjecuju.

User avatar
Lanci
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 35715
Joined: 05 Oct 2011, 18:59
Location: Daleko
Has thanked: 91 times
Been thanked: 48 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Lanci » 25 Apr 2013, 16:16

Apsolutno da primjecujem..neznaci ako smo udati ili ozenjeni da netrebamo ni gledati nikoga..naravno da uvijek primjetim kao da se moj muz ne okrene za nekom ribom..pihh laze ko kaze,bog mu je dao oci da dobro vidi :oo
I keep my personal life private,so don’t think you know me!
You know what I allow you to know.

Ruana
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Ruana » 25 Apr 2013, 16:26

Lanci wrote:Apsolutno da primjecujem..neznaci ako smo udati ili ozenjeni da netrebamo ni gledati nikoga..naravno da uvijek primjetim kao da se moj muz ne okrene za nekom ribom..pihh laze ko kaze,bog mu je dao oci da dobro vidi :oo
Ne mora znaciti, vjerovala ili ne da ima i takvih.

User avatar
Lanci
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 35715
Joined: 05 Oct 2011, 18:59
Location: Daleko
Has thanked: 91 times
Been thanked: 48 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Lanci » 25 Apr 2013, 16:37

Ruana wrote:
Lanci wrote:Apsolutno da primjecujem..neznaci ako smo udati ili ozenjeni da netrebamo ni gledati nikoga..naravno da uvijek primjetim kao da se moj muz ne okrene za nekom ribom..pihh laze ko kaze,bog mu je dao oci da dobro vidi :oo
Ne mora znaciti, vjerovala ili ne da ima i takvih.
moguce ali se nadje sigurno jedan od njih 100 :oo
I keep my personal life private,so don’t think you know me!
You know what I allow you to know.

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Calla » 25 Apr 2013, 16:49

Katja wrote:Samo bih zamolila one koji ne primijećuju druge da ne sjedaju za volan automobila. :djed
ehs ja do kuce u autu obavim pola posla,,
nasminkam se ,
poderane carape presvucem ,
pobrisem prasinu sa unutarnjih ogledala auta ,
pocupam obrve,,
a muski moraju malo bolje paziti na saobracaj kad vec toliko trube i gledaju za drugima :oo
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Calla » 25 Apr 2013, 16:53

Lanci wrote:Apsolutno da primjecujem..neznaci ako smo udati ili ozenjeni da netrebamo ni gledati nikoga..naravno da uvijek primjetim kao da se moj muz ne okrene za nekom ribom..pihh laze ko kaze,bog mu je dao oci da dobro vidi :oo

ah ja sam govorila za sebe,,
a muz sto se okrece to je vec druga prica priroda nezacicenosti ,ne pridodajem nikakvom znacenju
,ja kad njega upitam posle tog silnog okretanja ,sta je vidio na onoj drugoj,,
odgovor je uvjek isti,,kojoj drugoj,,=??bilo ih je pet u prolazu :sjedi
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

User avatar
mailed
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3696
Joined: 30 Nov 2010, 10:00
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by mailed » 25 Apr 2013, 21:00

Vidim ih ali ne primjecujem :D
Istina je kad nekog iskreno volis druge i ne primjetis, uopste ti nisu vazni

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests