Majke / Goran Bare

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11821
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2918 times
Been thanked: 2593 times
Status: Offline

Re: Goran Bare gladuje: Volio bih da me neko zaposli kao konobara ili kopača krompira

Post by Naseef Mushroom » 05 Nov 2020, 18:48

dadojović wrote: 05 Nov 2020, 18:21
Naseef Mushroom wrote: 05 Nov 2020, 18:17
Istina ali način na koji je baba to rekla je pogrešan. Liči mi na one tipične žene sa sela koje kada god vide zgodno žensko na televiziji prokomentarišu da su kurve i sad joj drago sto je konačno došlo njenih 5 minuta.
Kakve sad kurve?
Jednostavno...nemaš novca? Evo ti posao, pa radi. Dva tjedna ne radi i odmah traži pomoć od države. Onda i nije baš neka zvijezda.
Kao što rekoh način je pogrešan, evo čitam njenu poruku "Javite joj samo neka ne dolazi u onoj skupoj dizajnerskoj haljini, bit će blata". Čak i da dođe, kraj posla bi još morala slusati čitav dan podhebavanje, kako nema više života princeze, kako su joj ruke nježne od nerada, kako se vidi da u životu nije ništa teško digla. Traži radnike? Javi redakciji da jave Nini da treba radnike i to je to. Pa i budala zna da se kuća ne usisava u dizajnerskoj odjeći a kamoli krompir. Šta joj je to trebalo? Dobro reče insomnija, liječi komplekse.
Da tebe zovne komšija da mu uvezeš ugalj rado bi mu pomogao. Da krene sa visine, kako trebaš doći sa starom obućom a ne sa onim bijelim patikama sa kojima glumiš nešto po gradu i kako će se pravo raditi a ne onaj poslić sa kojim se ti baviš razmislio bi dvaput bi li mu pomagao jer on očigledno ima neki problem sa tobom.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: Majke / Goran Bare

Post by Krokodil Behko » 30 Oct 2022, 09:40

GORAN BARE KAŽE DA SE JAKO PROMIJENIO
Image

Muzičar Goran Bare (57) je gostovao u emisiji 'Drive by SMS Deutsch' na zagrebačkom radiju 'Yammat' i u intervjuu s Emilom Tedeschijem otkriva da ga je očinstvo jako promijenilo, i pored toga što sa sinom danas nema dobar odnos.

Bare kaže da nije postao otac, danas vjerovatno ne bi ni bio živ. Poručuje da u 58. godini života nije zabrinut za budućnost.

24sata
"Ne brine me jer jednostavno znam da sam proživio više od pola života. Što mene ima brinuti egzistencija. Sin mi je zbrinut i osiguran, za to se pobrinuo moj otac i ja također i to je to", kaže Bare.


Iako Bare priznaje da sa sinom danas nema nikakav odnos, ipak je primijetio da se promijenio otkad je postao otac.


"Jako sam se promijenio. Da nisam postao otac, ja ne bih sada tu sjedio i razgovarao s tobom, nego bih bio mrtav. Ja sam otišao iz selendre u Zagreb, koji je tada u regiji bio velegrad, da bih tu razvaljivao rock'n'roll. I tu sam ostao kao gastarbajter. A dijete odraste...", ispričao je Bare, prenosi 24sata.hr.

"Moje dijete me ne doživljava kao oca, nemamo nikakve odnose.... Žao mi je, ali mi je drago da sam ga uspio odškolovati. Drago mi je da je završio dva fakulteta, mislim da je to dosta. On ne traži kontakt sa mnom. Osjećam gorčinu kod njega", priznaje Bare i dodaje da sin ni ne sluša njegovu muziku.

Bare se u intervjuu dotaknuo i svog bivšeg menadžera Tomice Petrovića, koji ga je napustio zbog saradnje sa Severinom.

"Sve što je govorio bila je laž. Lagao je da me bend mrzi, da se kuje zavjera protiv mene", rekao je Bare.


Bare je siguran da neće biti ponovnog okupljanja Majki, a sa svojim bivšim gitaristom Zoranom Čalićem, tvrdi, nema nikakav odnos.

"Mi pričamo, ali nemamo nikakav odnos. Ne dođe mi nikad da nastupim sa Zokijem. Ne zamjeram mu... zamjeram mu, zapravo, jer se pokazao kao jako dvoličan i pohlepan klinac", smatra Bare.

Svojim sadašnjim bendom je Bare posebno zadovoljan.

"Za frontmena je naravno jako bitno koga ima pored sebe na pozornici, a ja bih se usudio reći da imam jako dobar bend, evo rekao bih i jedan od boljih i u Europi - tako mislim, u to vjerujem i tako je", zaključio je.
online

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: Majke / Goran Bare

Post by Maja » 30 Oct 2022, 09:46

Evo, mogu mu ja biti kcerka ako hoce.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95672
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33886 times
Been thanked: 20664 times
Contact:
Status: Offline

Re: Majke / Goran Bare

Post by Rum » 30 Oct 2022, 09:50

Natjero bi ga martin isti dan 😂
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

Post Reply

Return to “Diskografija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests