Miroslav Ilić

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Otkazan koncert Miroslava Ilića u Sarajevu

Post by Chloe » 29 Jan 2017, 19:06

Vala je meni svejedno ko će gdje pjevati, i šta će ko slušati, i koga će ko svojim parama podržati.

Meni je veće zlo naši mediji nego neki Miroslav, Ceca, Brena ...
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: Otkazan koncert Miroslava Ilića u Sarajevu

Post by Vladimir RUS » 29 Jan 2017, 19:25

Meni ovo miriše na "zavjeru" tipa karte se ne prodaju baš tako dobro pa da ubacimo neku pikanteriju koja će dovesti do toga da na kraju sve karte budu rasprodate. Tako je bilo i sa Brenom prije nekoliko godina pa nakon toga napunila Sarajevo. Isto je bilo i sa gostovanjem Dina Merlina u Beogradu.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37675
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2871 times
Been thanked: 2206 times
Status: Offline

Re: Otkazan koncert Miroslava Ilića u Sarajevu

Post by Pasaga » 29 Jan 2017, 19:29

Vladimir RUS wrote:Meni ovo miriše na "zavjeru" tipa karte se ne prodaju baš tako dobro pa da ubacimo neku pikanteriju koja će dovesti do toga da na kraju sve karte budu rasprodate. Tako je bilo i sa Brenom prije nekoliko godina pa nakon toga napunila Sarajevo. Isto je bilo i sa gostovanjem Dina Merlina u Beogradu.
...nemjesaj zabe i babe...tebi svojstveno....
Ima ih par,iz susEdstva,sa obe strane,ni potok im nebih dozvolio preci...
Drzava,da ima imalo obraza to bi uredbom uredila u zakonu.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Otkazan koncert Miroslava Ilića u Sarajevu

Post by Nice try » 29 Jan 2017, 19:31

Vladimir RUS wrote:Meni ovo miriše na "zavjeru" tipa karte se ne prodaju baš tako dobro pa da ubacimo neku pikanteriju koja će dovesti do toga da na kraju sve karte budu rasprodate. Tako je bilo i sa Brenom prije nekoliko godina pa nakon toga napunila Sarajevo. Isto je bilo i sa gostovanjem Dina Merlina u Beogradu.
Ja isto nikad ne sumnjam u naš narod :D.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: Otkazan koncert Miroslava Ilića u Sarajevu

Post by Vladimir RUS » 29 Jan 2017, 19:46

Pasaga wrote:
Vladimir RUS wrote:Meni ovo miriše na "zavjeru" tipa karte se ne prodaju baš tako dobro pa da ubacimo neku pikanteriju koja će dovesti do toga da na kraju sve karte budu rasprodate. Tako je bilo i sa Brenom prije nekoliko godina pa nakon toga napunila Sarajevo. Isto je bilo i sa gostovanjem Dina Merlina u Beogradu.
...nemjesaj zabe i babe...tebi svojstveno....
Ima ih par,iz susEdstva,sa obe strane,ni potok im nebih dozvolio preci...
Drzava,da ima imalo obraza to bi uredbom uredila u zakonu.
Keine babe i žabe. Čak što više, Dinov slučaj je čak i gori od Breninog. Brena je bila u uniformi VRS da bi prošla nesmetano od Bijeljine do Brčkog, dok je Dino moderno rečeno širio govor mržnje i nacionalnu netrpeljivost tokom 90-ih prema Srbima i Hrvatima. No opet nebitno, jer ne treba zbog svakog slučaja da se diže panika pošto u Sarajevo onda neće niko da dolazi.

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: Otkazan koncert Miroslava Ilića u Sarajevu

Post by Vladimir RUS » 29 Jan 2017, 19:47

Nice try wrote:
Vladimir RUS wrote:Meni ovo miriše na "zavjeru" tipa karte se ne prodaju baš tako dobro pa da ubacimo neku pikanteriju koja će dovesti do toga da na kraju sve karte budu rasprodate. Tako je bilo i sa Brenom prije nekoliko godina pa nakon toga napunila Sarajevo. Isto je bilo i sa gostovanjem Dina Merlina u Beogradu.
Ja isto nikad ne sumnjam u naš narod :D.
Ne sumnjam da ne sumnjaš. :D

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37675
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2871 times
Been thanked: 2206 times
Status: Offline

Re: Otkazan koncert Miroslava Ilića u Sarajevu

Post by Pasaga » 29 Jan 2017, 19:59

Vladimir RUS wrote:
Pasaga wrote:
Vladimir RUS wrote:Meni ovo miriše na "zavjeru" tipa karte se ne prodaju baš tako dobro pa da ubacimo neku pikanteriju koja će dovesti do toga da na kraju sve karte budu rasprodate. Tako je bilo i sa Brenom prije nekoliko godina pa nakon toga napunila Sarajevo. Isto je bilo i sa gostovanjem Dina Merlina u Beogradu.
...nemjesaj zabe i babe...tebi svojstveno....
Ima ih par,iz susEdstva,sa obe strane,ni potok im nebih dozvolio preci...
Drzava,da ima imalo obraza to bi uredbom uredila u zakonu.
Keine babe i žabe. Čak što više, Dinov slučaj je čak i gori od Breninog. Brena je bila u uniformi VRS da bi prošla nesmetano od Bijeljine do Brčkog, dok je Dino moderno rečeno širio govor mržnje i nacionalnu netrpeljivost tokom 90-ih prema Srbima i Hrvatima. No opet nebitno, jer ne treba zbog svakog slučaja da se diže panika pošto u Sarajevo onda neće niko da dolazi.
...netreba...
...nek tamo im pEvaju na uvce .....
i mirna Bosna .....

:kafa :kafa :kafa :kafa :kafa
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Otkazan koncert Miroslava Ilića u Sarajevu

Post by Chloe » 29 Jan 2017, 20:08

Ja bih bila ponosnija, da naš narod sam procjeni koga podržati a koga ne, nego da država brani
nekakvim pevačima i pevačicama da pevaju po BiH.

Ako su nerasprodane karte razlog otkazivanja koncerta, pozdravljam ... :ok
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Otkazan koncert Miroslava Ilića u Sarajevu

Post by Podrinjac » 29 Jan 2017, 21:54

Naš narod ne treba procjenjivati, u protivnom bi se sutra zaratilo.

User avatar
IM_ex
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6816
Joined: 29 Jan 2012, 23:07
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Otkazan koncert Miroslava Ilića u Sarajevu

Post by IM_ex » 29 Jan 2017, 22:51

"Donio sam odluku da otkažem koncert. Zatečen sam i ne mogu vjerovati šta se desilo. Miroslava vrlo dobro poznajem i da mi je neko prije deset dana rekao da on pjeva četničke pjesme - ne bih mu vjerovao. Čak sam i nekoliko puta rekao 'kamo sreće da su svi Srbijanci kao što je Miroslav Ilić' i sad odjednom ovako nešto. Kada je u Banjoj Luci pjevao za srpsku Novu godinu, iz restorana me je ispratio pjesmom 'Put putuje Latif-aga'. Kada smo dogovarali koncert, on je tražio Skenderiju i rekao mi je da ga lijepe uspomene vežu za tu dvoranu. Nisam ni mogao pomisliti da se nešto ovako može desiti. Poznavajući strukturu njegove publike, bilo je predviđeno četiri ili pet VIP loža i jedan potpuno novi stage. Željeli smo promovirati Skenderiju jer je to mjesto pomalo zaboravljeno, a sve je trebalo izgledati kao u Hollywoodu", kazao je Drina.

Dodaje da su mu prijatelji rekli da video pogleda na internetu te da ranije nije znao za njega. Naglašava kako je cijela priča već odavno poprimila političku notu.

"Ovaj događaj je sada izašao iz domena kulture i muzike i već je ušao u političke vode. U ugovoru s Miroslav Ilićem, ali i sa svakim drugim pjevačem s kojim sarađujem, jasno stoji da on ne smije javno iskazivati svoje političke, religijske i slične stavove. Prema tom ugovoru mogu ga tužiti, ali neću, jer znam da nije takav. On bi otpjevao svaku pjesmu, bilo kome. Kada sam se čuo s njim rekao mi je: 'Faruk, dođi i mjesec dana živi u Mrčajevcima - i ti ćeš je otpjevati'. Bit će otkazan jedino ako mi neko ne naredi i kaže da se koncert mora održati", zaključio je Drina.

Prema njegovim riječima, svi oni koji su kupili karte za koncert, na istom mjestu će moći dobiti novac nazad.
E sad necu ni kako ja hocu

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Otkazan koncert Miroslava Ilića u Sarajevu

Post by Bla » 29 Jan 2017, 22:54

Zamisli fakat ode i živi mjesec dana u Mrčajevcima :DD
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119228
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5515 times
Been thanked: 11756 times
Contact:
Status: Offline

Re: Otkazan koncert Miroslava Ilića u Sarajevu

Post by Maja » 29 Jan 2017, 22:54

Image

User avatar
pravnik
Na probnom
Na probnom
Posts: 60
Joined: 04 Apr 2016, 20:29
Status: Offline

Re: Otkazan koncert Miroslava Ilića u Sarajevu

Post by pravnik » 29 Jan 2017, 23:00

i nek je vala..


_________________
Genij je jedan posto inspiracije i devedeset i devet posto znoja.

-Edison

User avatar
Vjetar
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14764
Joined: 23 May 2015, 17:46
Location: Na konju
Been thanked: 22 times
Status: Offline

Re: Miroslav Ilić

Post by Vjetar » 31 Jan 2017, 21:35

Ja se slikao s njim :lupa :D.

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: Miroslav Ilić

Post by Vladimir RUS » 01 Feb 2017, 00:46

Znači čitavoj srpskoj estradi treba zabraniti ulazak u ionako već zabranjeni grad kako ga krste mnogi nakon zabrane Djeda Mraza u sarajevskim vrtićima. :hihi

A i ovo sa Miroslavom Ilićem je pravi show i prije showa. Čovjek pjevao pjesmu koju svi srpski pjevači na svadbama pjevaju, kao i pjesmu "Avlije, avlije pune behara", kao i mnoge druge bošnjačke pjesme poput "čudna jada od Mostara grada" i "Mujo kuje konja p mjesecu" samo taj dio očigledno mediji u Sarajevu nisu prenijeli.

User avatar
Yoker
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 404
Joined: 05 Jun 2016, 20:28
Location: Sarajevo
Status: Offline

Re: Miroslav Ilić

Post by Yoker » 01 Feb 2017, 10:26

KOMESAR wrote:Ko god, pjesmom, veliča fašizam, treba mu uskratiti bilo koji vid pažnje, a pogotovo nastup u Sarajevu i to u dvorani koja se zove Mirza Delibašić...Takve osobe treba javno osuditi i jedino adekvatno mjesto koje im pripada jeste-smetljište.
Mislim da je dosta poniženja koja se serviraju građanima Sarajeva. Ovo s gospodinom iz Mrčajevaca je klasična provokacija.
Gradu koji je doživio 1425 dana opsade za vrijeme agresije na domovinu Bosnu ne trebaju četnički promotori.
Ovo je dobar znak da sve što podsjeća na četništvo nema bujruma u šeher Saraj'vu.

https://www.klix.ba/magazin/muzika/otka ... /170129088
"Kakve su ti misli, takav ti je život"

Post Reply

Return to “Diskografija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests