Michael Jackson

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
blento59
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11733
Joined: 18 Aug 2011, 23:07
Status: Offline

Re: Michael Jackson

Post by blento59 » 29 Sep 2011, 23:55

jesu li ova djeca na videu sve njegove zrtve
Kada je živ onda je visok, a kada je mrtav onda je dugačak

User avatar
MINJA
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 211
Joined: 22 Jun 2011, 20:04
Status: Offline

Re: Michael Jackson

Post by MINJA » 30 Sep 2011, 00:03

blento59 wrote:
MINJA wrote:ne treba suditi o mrtvima...kakav je takav je bio.Pustite ga nek pociva u miru :kafa
nadam se da dzehenem postoji


O tome ti i govorim!!!.Mali smo mi da bi sudili mrtvima.Postoji vec neko ko sve vidi,vaga i sortira...ti lijevo,a ti desno.Zato opusti se uz :pivo i uzivaj ;)
Da me nema,trebalo bi me izmisliti

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Michael Jackson

Post by paparaci » 30 Sep 2011, 00:07

Majkl je bio genije!! vrhunski umjetnik i ljudina. samo sto je bio okruzen pogresnim osobama. svakako tesko djetinjstvo je ostavilo svoje posljedice.

neka mu je mir dusi i da mu se Bog dragi smiluje!!

ovu sliku zaista nisu trebali objaviti, jer zaista nije za javnost!!


[media]97nAvTVeR6o[/media]


:respekt :cool :bravo
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

Voljena
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1307
Joined: 23 Jul 2011, 09:37
Status: Offline

Re: Michael Jackson

Post by Voljena » 30 Sep 2011, 09:31

blento59 wrote:jesu li ova djeca na videu sve njegove zrtve
haj ti malo prohodaj dalje sa ove teme.
ako nemas sta pametno reci, onda i nemoj.
pocinjes mi zivce vaditi i to nije prvi put da gluposti
govoris. :bua bilo bi ti pametno da pripazis malo na taj svoj jezik.
mozes ti postove nabijati i na drugi nacin, a ne ovako :tjesi

izvinjavam se zbog ovog, nije mi namjera da se svadjam ali stvarno
blento, kroki i ostali, msm da nije fino od vas da tako govorite o nekom koga vise nema.
nekad je sutnja zlata vrijedna.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7767 times
Status: Offline

Re: Michael Jackson

Post by Krokodil Behko » 30 Sep 2011, 10:33

E stvarno je pusiona diskutovati na ovoj temi.
Ne sjecam se,da je bila neka tema,na kojoj se nije smjelo
reci drugacije misljenje. Steta sto ovakve srceparajuce izjave,
nismo citali na temi o Nedzadu Ibrisimovicu,prije par sedmica.
online

User avatar
blento59
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11733
Joined: 18 Aug 2011, 23:07
Status: Offline

Re: Michael Jackson

Post by blento59 » 30 Sep 2011, 12:10

alyssa_ wrote:
blento59 wrote:jesu li ova djeca na videu sve njegove zrtve
haj ti malo prohodaj dalje sa ove teme.
ako nemas sta pametno reci, onda i nemoj.
pocinjes mi zivce vaditi i to nije prvi put da gluposti
govoris. :bua bilo bi ti pametno da pripazis malo na taj svoj jezik.
mozes ti postove nabijati i na drugi nacin, a ne ovako :tjesi

izvinjavam se zbog ovog, nije mi namjera da se svadjam ali stvarno
blento, kroki i ostali, msm da nije fino od vas da tako govorite o nekom koga vise nema.
nekad je sutnja zlata vrijedna.
nekad je sutnja zlata vrijedna.



niko ti ne brani da sutis.
mislim da imam pravo da kazem sta mislim o njemu.
a to sto je mrtav ne pravi od njega boljeg covjeka
Kada je živ onda je visok, a kada je mrtav onda je dugačak

User avatar
blento59
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11733
Joined: 18 Aug 2011, 23:07
Status: Offline

Re: Michael Jackson

Post by blento59 » 30 Sep 2011, 12:10

Krokodil Behko wrote:E stvarno je pusiona diskutovati na ovoj temi.
Ne sjecam se,da je bila neka tema,na kojoj se nije smjelo
reci drugacije misljenje. Steta sto ovakve srceparajuce izjave,
nismo citali na temi o Nedzadu Ibrisimovicu,prije par sedmica.
:cool :pivo :ruke
Kada je živ onda je visok, a kada je mrtav onda je dugačak

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Michael Jackson

Post by Luna. » 30 Sep 2011, 12:25

vidim da se na ovoj temi behko i blento takmice u glupim komentarima... dobro vam ide, komentari sve gluplji i gluplji... mada blento prednjaci...

ono sto se moze rec´ i sto je i ideja rekla... on je bio labilna licnost, to se moglo vidjeti po njegovom ponasanju, ali ga to ne cini losim covjekom... i ta njegova druzenja s djecom, po mom misljenu, proizilaze iz njegovog poremecaja licnosti, koji nema nikakve veze s pedofilijom... kazem, mslim da je tako... ne znam, ko sto ni vas dvojica ne znate da je bio pedofil...

i mante se tih sirovih komentara... :bua
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
blento59
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11733
Joined: 18 Aug 2011, 23:07
Status: Offline

Re: Michael Jackson

Post by blento59 » 30 Sep 2011, 12:30

Luna. wrote:vidim da se na ovoj temi behko i blento takmice u glupim komentarima... dobro vam ide, komentari sve gluplji i gluplji... mada blento prednjaci...

ono sto se moze rec´ i sto je i ideja rekla... on je bio labilna licnost, to se moglo vidjeti po njegovom ponasanju, ali ga to ne cini losim covjekom... i ta njegova druzenja s djecom, po mom misljenu, proizilaze iz njegovog poremecaja licnosti, koji nema nikakve veze s pedofilijom... kazem, mslim da je tako... ne znam, ko sto ni vas dvojica ne znate da je bio pedofil...

i mante se tih sirovih komentara... :bua
"proizilaze iz njegovog poremecaja licnosti"
napokon se u necemu slazemo
totalno poremecena licnost
Kada je živ onda je visok, a kada je mrtav onda je dugačak

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Michael Jackson

Post by Luna. » 30 Sep 2011, 12:35

blento59 wrote:
Luna. wrote:vidim da se na ovoj temi behko i blento takmice u glupim komentarima... dobro vam ide, komentari sve gluplji i gluplji... mada blento prednjaci...

ono sto se moze rec´ i sto je i ideja rekla... on je bio labilna licnost, to se moglo vidjeti po njegovom ponasanju, ali ga to ne cini losim covjekom... i ta njegova druzenja s djecom, po mom misljenu, proizilaze iz njegovog poremecaja licnosti, koji nema nikakve veze s pedofilijom... kazem, mslim da je tako... ne znam, ko sto ni vas dvojica ne znate da je bio pedofil...

i mante se tih sirovih komentara... :bua
"proizilaze iz njegovog poremecaja licnosti"
napokon se u necemu slazemo
totalno poremecena licnost
tacno, bio je poremecen, ali to, za tvoju informaciju, ne znaci da je bio zloban...
imas puno vrsta poremecaja licnosti a njegov je poremecaj vjerovatno uzrokovan djetinjstvom, za koj e znamo kakvo je bilo...
taj njegov poremecaj je doveo njega do samounistenja... to ne znaci da je bio los za ljude oko sebe i svoju djecu
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
blento59
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11733
Joined: 18 Aug 2011, 23:07
Status: Offline

Re: Michael Jackson

Post by blento59 » 30 Sep 2011, 12:37

a za tudju djecu?
Kada je živ onda je visok, a kada je mrtav onda je dugačak

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7767 times
Status: Offline

Re: Michael Jackson

Post by Krokodil Behko » 30 Sep 2011, 12:37

vidim da se na ovoj temi behko i blento takmice u glupim komentarima... dobro vam ide, komentari sve gluplji i gluplji... mada blento prednjaci...
Pa eto,cim budes imala para,promijeni boju koze. Budi crnkinja i mozda ti licnost,postane stabilnija :D.

Naravno da mi se mozes javiti,cim sve to odradis,pa da popricamo i da se licno uvjerim u to.

I po ko zna koji put.. I nije bio neki pjevac :lopta

I po ko zna koji put,nisam ga nazvao pedofilom.

I po ko zna koji put,imam pravo na misljenje i ne vjerujem,da sam neciji komentar,
bar na ovoj temi,nazvao glupim

I po ko zna koji put,omrznuo sam ga zbog tog kretenskog mijenjanja boje koze.
Jer to jeste kretenluk!
online

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Michael Jackson

Post by Luna. » 30 Sep 2011, 12:46

za mene nije kretenluk... to je za zaljenje... svako ima svoje komplexe... njegov je sto je bio crn pa je izbjelio kozu... neko ima mozda komplex sto godinama nije nista jebo, pa se pretstavlja zavodnikom i jebacem... ima nas svakakvih
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Michael Jackson

Post by Luna. » 30 Sep 2011, 12:47

blento59 wrote:a za tudju djecu?
jel ti pouzdano znas da nije bio dobar za tudju djecu... de prosvijetli nas boga ti, pa da imi znamo
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7767 times
Status: Offline

Re: Michael Jackson

Post by Krokodil Behko » 30 Sep 2011, 12:54

Luna. wrote:za mene nije kretenluk... to je za zaljenje... svako ima svoje komplexe... njegov je sto je bio crn pa je izbjelio kozu... neko ima mozda komplex sto godinama nije nista jebo, pa se pretstavlja zavodnikom i jebacem... ima nas svakakvih
Da vidim,da li sam dobro shvatio :hm
Na svijetu,zivi skoro 7 milijardi ljudi. Svako od njih,ima svoje komplekse i sve to trebam shvatati i prihvatati. I kad bi to bilo tako,gdje bi tu bio zdrav razum ??
A zaljenje je posebna prica. Kad bi svako svakog zalio na svijetu,ovo bi bila neka druga planeta. izvini molim te,ali to je neka bajka u koju,mozda ni sama ne vjerujes..

Sto se tice zadnje recenice,mislim da tu u pitanju ne moze biti kompleks,pa prema tome,odudara od sustine prvog dijela posta. Nije nuzno,da se neko,zbog nekog kompleksa,predstavlja u suprotnom izdanju. Obicno takvi,presute kad je rijec o tim temama. Nije li to tako?
online

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Michael Jackson

Post by Luna. » 30 Sep 2011, 13:01

Krokodil Behko wrote:
Luna. wrote:za mene nije kretenluk... to je za zaljenje... svako ima svoje komplexe... njegov je sto je bio crn pa je izbjelio kozu... neko ima mozda komplex sto godinama nije nista jebo, pa se pretstavlja zavodnikom i jebacem... ima nas svakakvih
Da vidim,da li sam dobro shvatio :hm
Na svijetu,zivi skoro 7 milijardi ljudi. Svako od njih,ima svoje komplekse i sve to trebam shvatati i prihvatati. I kad bi to bilo tako,gdje bi tu bio zdrav razum ??
A zaljenje je posebna prica. Kad bi svako svakog zalio na svijetu,ovo bi bila neka druga planeta. izvini molim te,ali to je neka bajka u koju,mozda ni sama ne vjerujes..

Sto se tice zadnje recenice,mislim da tu u pitanju ne moze biti kompleks,pa prema tome,odudara od sustine prvog dijela posta. Nije nuzno,da se neko,zbog nekog kompleksa,predstavlja u suprotnom izdanju. Obicno takvi,presute kad je rijec o tim temama. Nije li to tako?
pa jel ti lakse ako na te silne ljude koji imaju komplexe bacat drvlje i kamenje ili je i lakse i pametnije ostavit´ ih na miru...

a sto se tice zadnjeg dijela posta, ne dijelim tvoje misljenje... svako ima svoj nacin da se bori sa svojim komplexima... a najcesci je bas taj, sebe pretstavljati onako kako bi zapravio htio biti... o tome sam ucila i u skoli i na faxu...
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7767 times
Status: Offline

Re: Michael Jackson

Post by Krokodil Behko » 30 Sep 2011, 13:07

Samo rekoh svoje misljenje,koje sa mnom dijele desetine miliona ako ne i stotine... Sirom svijeta.
Pojma nemam,sta tebi toliko smeta moje misljenje,koje se cak i ne odnosi na tebe. Ili smo mozda malko pozelili svadjicu,pa tema nije ni bitna. Kao da je problem napraviti malo guzve?? A jos je manji problem,uletiti iza nekoga,pa dodatno dosipati ulje na vatru. Takvih uvijek ima.. A to za zadnji dio posta,mozda si i u pravu. Postoje i ljudi,stidljivi u sexu u stvarnosti,cedni i prefinjeni do dosade. A zeljeli bi da budu neki jebiga strucnjaci za ta pitanja. A vamo taraba.
online

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Michael Jackson

Post by Luna. » 30 Sep 2011, 13:25

Krokodil Behko wrote: Postoje i ljudi,stidljivi u sexu u stvarnosti,cedni i prefinjeni do dosade. A zeljeli bi da budu neki jebiga strucnjaci za ta pitanja. A vamo taraba.
ko im je kriv sto nisu skorpije u horoskopu :D
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

Voljena
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1307
Joined: 23 Jul 2011, 09:37
Status: Offline

Re: Michael Jackson

Post by Voljena » 30 Sep 2011, 14:58

blento59 wrote:
nekad je sutnja zlata vrijedna.



niko ti ne brani da sutis.
mislim da imam pravo da kazem sta mislim o njemu.
a to sto je mrtav ne pravi od njega boljeg covjeka
majke mi sve vise i vise uvidjam koliko ti nick dobro stoji :lupa
ti si rekao svoje ALI na jedan ruzan nacin i to radis i dalje.
sva sreca pa ti nisam nista u rodu, davno bi te se odrekla.

ALI ja znam za onu uzrecicu "pametniji popusta"...tako da je to u ovom slucaju. :mah

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95678
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33899 times
Been thanked: 20673 times
Contact:
Status: Offline

Re: Michael Jackson

Post by Rum » 30 Sep 2011, 21:23

Neke su stvari u medijima lako predvidljive, skoro smiješne. Uzmite, npr. rezultate bilo koje reality TV emisije za pronalaženje parova. Gledatelji znaju koga će mladoženja odabrati već davno prije nego što je ruža uopće podignuta. Zato što programski šefovi znaju koliko su naši mali životi dosadni, daju nam nešto zanimljivo u obliku mladih tijela koji romantirače u vrućim kadama. Kako obzirno, kako promišljeno i okrenuto što većoj gledanosti.
Michael Jackson, optužen za zlostavljanje djeteta. I dok bi riječ ‘optužen’ trebala jedino implicirati upiranje prstom i ono što bi trebalo biti ‘nedužan dok se ne dokaže krivim’, mediji su već uradili ono što najbolje znaju. Iskazali su spremnost da napuste i bilo kakav djelić neutralnosti i objektivnosti, samo da dobiju na gledanosti.
I kao što je otvorena sezona lova na gosp. Jacksona počela, ono što je još najvidljivije jest činjenica da je trebalo ovoliko dugo da izbije još jedan set bezkrupuloznih optužbi spremnih iskoristiti dijete radi novčane dobiti. Mislim, što je to malo manipuliranja vlastitim djetetom u zamjenu za milijune dolara? Osim potpunog nedostatka dokaza, ovaj slučaj je jasan znak koliko su ljudi bezkrupulozni, bezosjećajni i nisu zaslužili skrbiti se o svojoj djeci koju iskorištavaju.
Ovo sam rekla i prošli put. Da stvarno vjerujem da je netko zlostavljao moje dijete na bilo koji način, jedinu stvar koju bih htjela vidjeti su njihove oči na štapu. Nema te sume novaca radi koje bih mogla odustati.
Mislim da ljudi još uvijek ne shvaćaju koliko je u biti lako podići takvu optužbu i uništiti život neke osobe. Svatko, u bilo koje vrijeme može otići vlastima i optužiti drugu osobu za zlostavljanje djeteta. To je ozbiljan zločin koji se ne smije tolerirati, kao što i treba biti, i tužilac ga mora ozbiljno shvatiti. Ali i u onim slučajevima kada se napuste sve istrage i kada osoba dokaže nevinost, učinjena šteta je nepovratna.
Milijuni dolara su primamljivi svakome, ali ja bih osobno radije igrala na lutriji a ne sa nečijim životom. Nažalost, ljudi koji stoje iza ovih optužbi, i pri tom kažem ljudi jer dijete ne širi ovakve optužbe, čini se da će se morati zadovoljiti samo s lutrijom. Michael Jackson više neće trošiti svoj novac da se riješi ovakvih ljudi i da može mirno nastaviti živjeti.
Ne kažem da neće biti kriv za neke stvari. Oni će kopati i otkriti da je sustavni humanitarac. Istraživat će i doći će do dokaza koji će potvrditi da je vodeći šampion djece širom svijeta. I provest će svaki mogući forenzički test i otkriti nepobitan dokaz da je on čovjek, baš kao vi i ja. I na kraju, opet će otkriti, na svoju vlastitu nelagodu, da nije kriv.
I iako su proglasili otvorenu sezonu lova na Michael Jacksona, trebali bi pripaziti na to kako ciljaju. Oružja s kojima se loše rukuje znaju se osvetiti.

Autor - Linda Sharp, prevod za MJLOE FC- Tea Kos
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

Post Reply

Return to “Diskografija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests