Toni Cetinski

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3615 times
Status: Offline

Re: Tony Cetinski autom udario u tijelo muškarca koji je ležao na tlu

Post by srculence7 » 07 Nov 2017, 13:59

Krokodil Behko wrote: 07 Nov 2017, 11:25
Chloe wrote: 07 Nov 2017, 11:22
Krokodil Behko wrote: 04 Nov 2017, 19:31 Pa vidi se da je HR mnogo naprednija, od BiH.
Kod nas, narod po putu još uvijek gazi razna hadžijska dječurlija.
Primjetila sam da ako je u pitanju "neko" automatski se osudi i popljuje bez obzira na okolnosti.
Znači ti si "neka faca" - imao si saobraćajnu nezgodu koja se može desiti bilo kome od nas,
al' pošto si ti "neka faca" automatski si osuđen kao kriv uprkos uviđaju, svjedocima, snimci itd. koji govore tebi u korist.

Zbunjena sam takvim reakcijama. Osudama na osnovu članka.

Niste doživjeli da čitate laži o sebi ili nekom bližnjom, i pratiite reakcije čitalaca, građana ...
vjerujte mi da bi teže osuđivali.

To je rizik kojeg prihvataju svi u javnosti poznati ljudi, svugdje u svijetu.
Protiv toga se ne može i svako bi trebao da se pomiri s tim, čim odluči da bude javna ličnost :cudi
To nije nikakvo opravdanje za verbalno, socijalno i psihološko nasilje, a sada i elektronsko, kojim se medije u današnje vreme koriste a još manje treba opravdavati takav bezobrazluk, to ne govorim sad vezano za ovaj slučaj nego uopšte, čime se sve ljudi služe i kako zloupotrebljavaju svoju profesiju :dole
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7767 times
Status: Offline

Re: Tony Cetinski autom udario u tijelo muškarca koji je ležao na tlu

Post by Krokodil Behko » 07 Nov 2017, 18:12

srculence7 wrote: 07 Nov 2017, 13:59
Krokodil Behko wrote: 07 Nov 2017, 11:25
Chloe wrote: 07 Nov 2017, 11:22
Krokodil Behko wrote: 04 Nov 2017, 19:31 Pa vidi se da je HR mnogo naprednija, od BiH.
Kod nas, narod po putu još uvijek gazi razna hadžijska dječurlija.
Primjetila sam da ako je u pitanju "neko" automatski se osudi i popljuje bez obzira na okolnosti.
Znači ti si "neka faca" - imao si saobraćajnu nezgodu koja se može desiti bilo kome od nas,
al' pošto si ti "neka faca" automatski si osuđen kao kriv uprkos uviđaju, svjedocima, snimci itd. koji govore tebi u korist.

Zbunjena sam takvim reakcijama. Osudama na osnovu članka.

Niste doživjeli da čitate laži o sebi ili nekom bližnjom, i pratiite reakcije čitalaca, građana ...
vjerujte mi da bi teže osuđivali.

To je rizik kojeg prihvataju svi u javnosti poznati ljudi, svugdje u svijetu.
Protiv toga se ne može i svako bi trebao da se pomiri s tim, čim odluči da bude javna ličnost :cudi
To nije nikakvo opravdanje za verbalno, socijalno i psihološko nasilje, a sada i elektronsko, kojim se medije u današnje vreme koriste a još manje treba opravdavati takav bezobrazluk, to ne govorim sad vezano za ovaj slučaj nego uopšte, čime se sve ljudi služe i kako zloupotrebljavaju svoju profesiju :dole

E pa to je već nešto za dublja psihološka istraživanja, jer masa se oduvijek tako i ponašala i tu neće biti nikakvih promjena, u skorije vrijeme. Eventualno, sad i javne ličnosti mogu lsakše da se brane, koristeći se internetskim komunikacijama, bez da su im potrebni termini i prostori u medijima.
online

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Tony Cetinski autom udario u tijelo muškarca koji je ležao na tlu

Post by Zagorka » 08 Nov 2017, 00:26

Chloe wrote: 07 Nov 2017, 11:22
Krokodil Behko wrote: 04 Nov 2017, 19:31 Pa vidi se da je HR mnogo naprednija, od BiH.
Kod nas, narod po putu još uvijek gazi razna hadžijska dječurlija.
Primjetila sam da ako je u pitanju "neko" automatski se osudi i popljuje bez obzira na okolnosti.
Znači ti si "neka faca" - imao si saobraćajnu nezgodu koja se može desiti bilo kome od nas,
al' pošto si ti "neka faca" automatski si osuđen kao kriv uprkos uviđaju, svjedocima, snimci itd. koji govore tebi u korist.

Zbunjena sam takvim reakcijama. Osudama na osnovu članka.

Niste doživjeli da čitate laži o sebi ili nekom bližnjom, i pratiite reakcije čitalaca, građana ...
vjerujte mi da bi teže osuđivali.
Da li je tako, ili se lakse prasta selebovima? :ovaj
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
String
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 9730
Joined: 24 Mar 2010, 21:00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 19 times
Status: Offline

Re: Tony Cetinski autom udario u tijelo muškarca koji je ležao na tlu

Post by String » 08 Nov 2017, 00:47

Toni ba, ko ce ti raditi limariju imam ja covjeka. Javi se. 666-666-666
Image

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7767 times
Status: Offline

Re: Tony Cetinski autom udario u tijelo muškarca koji je ležao na tlu

Post by Krokodil Behko » 08 Nov 2017, 01:21

KEBA UDARIO ŽENU NA PJEŠAČKOM: Pjevač izazvao saobraćajnu nesreću, zbog teških povreda žena prebačena u bolnicu


Image

Pjevač Dragan Kojić Keba izazvao je saobraćajnu nesreću u Ulici Pariske komune na Novom Beogradu! On je, naime, udario ženu koja je prelazila ulicu na pješačkom prelazu.


Kako se saznaje u tom dijelu ulice nema semafora.

Policijski uviđaj je u toku, a pjevaču je testiran na alko-test kako bi utvrdili da li je vozio pod dejstvom alkohola.

Zbog zadobijenih povreda glave djevojka je prebačen u KBC Zemun.
online

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3615 times
Status: Offline

Re: Tony Cetinski autom udario u tijelo muškarca koji je ležao na tlu

Post by srculence7 » 08 Nov 2017, 02:14

Krokodil Behko wrote: 07 Nov 2017, 18:12 E pa to je već nešto za dublja psihološka istraživanja, jer masa se oduvijek tako i ponašala i tu neće biti nikakvih promjena, u skorije vrijeme. Eventualno, sad i javne ličnosti mogu lsakše da se brane, koristeći se internetskim komunikacijama, bez da su im potrebni termini i prostori u medijima.
E daleko bilo samo da do toga dođe, hiljadu verzija jedne možda nesrećne priče možeš pročitati a to će ti nanovo otvarati rane i boleće te jako što se sve tako provlači kroz usta ljudi koji nisu upućeni u sam događaj a nađu sebi za pravo da sve to nanovo raspredaju ...ne moraš čak ni poznat biti, dovoljno je da oni budu nadahanuti za tako nešto :grana
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Tony Cetinski autom udario u tijelo muškarca koji je ležao na tlu

Post by Chloe » 08 Nov 2017, 07:03

Zagorka wrote: 08 Nov 2017, 00:26
Chloe wrote: 07 Nov 2017, 11:22
Krokodil Behko wrote: 04 Nov 2017, 19:31 Pa vidi se da je HR mnogo naprednija, od BiH.
Kod nas, narod po putu još uvijek gazi razna hadžijska dječurlija.
Primjetila sam da ako je u pitanju "neko" automatski se osudi i popljuje bez obzira na okolnosti.
Znači ti si "neka faca" - imao si saobraćajnu nezgodu koja se može desiti bilo kome od nas,
al' pošto si ti "neka faca" automatski si osuđen kao kriv uprkos uviđaju, svjedocima, snimci itd. koji govore tebi u korist.

Zbunjena sam takvim reakcijama. Osudama na osnovu članka.

Niste doživjeli da čitate laži o sebi ili nekom bližnjom, i pratiite reakcije čitalaca, građana ...
vjerujte mi da bi teže osuđivali.
Da li je tako, ili se lakse prasta selebovima? :ovaj
Ko im oprašta? Opet neki kompleksaši, ljudi bez karaktera na određenim radnim mjestima ...
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80132
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7022 times
Been thanked: 11334 times
Status: Online

Tony Cetinski podiže tužbu: Nemam više namjeru raspravljati s polupismenim bezveznjacima

Post by spacebound » 12 May 2020, 17:50

Image

Proteklih dana u estradnim vodama mnogo "prašine" izazvala je reakcija hrvatskog pjevača Tonyja Cetinskog koji je otvoreno iznio svoj stav da je protiv vakcinacije.
Tony je fanovima otvoreno kazao da se ne želi vakcinisati, no naglasio je da nema ništa protiv da to urade oni koji žele. Nakon toga uslijedile su brojne reakcije, a Bojan Horvat, muzički urednik Radio Drave iz Koprivnice, najavio je da se na njegovom radiju više neće emitirati Tonyjeve pjesme.

Cetinski je najavio kako će preko advokata Branka Šerića podići tužbu protiv Horvata, a sva dobivena sredstva uplatit će u humanitarne svrhe.

"Dobio sam devet hiljada prijatelja. Nemam više namjeru raspravljati s polupismenim bezveznjacima koji su ko zna kako došli na neke pozicije. Odsad o ovom slučaju razgovaram samo preko advokata", kazao je Cetinski za Večernji.

Upita za koncerte i nastupe mu, kazao je, nikad nije nedostajalo, no to nije prečesto dijelio na društvenim mrežama.

"Nije da sam imao vremena baviti se Facebookom. Dosad nisam ni imao puno prijatelja na toj društvenoj mreži, a htio sam u krugu svojih prijatelja postaviti neka pitanja o stvarima o kojima puno ljudi razmišlja. Zanimalo me šta će se desiti ako se negdje tamo u Evropi budu potpisali neki papiri kojima bi se ljudi obavezali na vakcinisanje ili čipiranje. Na kraju se desilo da sam od tri hiljade prijatelja na Facebooku dobio njih 12 hiljada. Čini se da su ljudi jedva dočekali da neko postavi to pitanje", kazao je Cetinski.

klix.ba

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Tony Cetinski podiže tužbu: Nemam više namjeru raspravljati s polupismenim bezveznjacima

Post by MunDzi » 12 May 2020, 17:52

Kakvo vakcinisanje?

I ko je Toni?

User avatar
uvijek_kontra
zmajček
zmajček
Posts: 28351
Joined: 01 May 2014, 13:09
Location: kompjutOr
Mood:
Has thanked: 1236 times
Been thanked: 1290 times
Status: Offline

Re: Tony Cetinski podiže tužbu: Nemam više namjeru raspravljati s polupismenim bezveznjacima

Post by uvijek_kontra » 12 May 2020, 17:54

I u pravu je.
Svako ima pravo izbora, bar bi trebao da ima.

A otaj drugi krelac, ko dijete. Cuj nece pustat njegove pjesme. :lupa

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Tony Cetinski podiže tužbu: Nemam više namjeru raspravljati s polupismenim bezveznjacima

Post by dadojović » 12 May 2020, 17:56

Nije urednik, i vlasnik, postaje prestao puštati njegove pjesme zbog tog što Tony ne želi cijepiti djecu. Učinio je to, nakon one Tonijeve teze da nas žele čipirati. Dakle, zbog njegove izjave o čipiranju i ostalih nebuloza.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83788
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10910 times
Been thanked: 16211 times
Status: Offline

Re: Tony Cetinski podiže tužbu: Nemam više namjeru raspravljati s polupismenim bezveznjacima

Post by Fuddo » 12 May 2020, 17:57

uvijek_kontra wrote: 12 May 2020, 17:54 I u pravu je.
Svako ima pravo izbora, bar bi trebao da ima.

A otaj drugi krelac, ko dijete. Cuj nece pustat njegove pjesme. :lupa
Nema pravo izbora.
Ako nam treba vakcina da se odbranimo od ovog cuda, svima je pristavit.
Ko nece, izolacija dozivotno.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Tony Cetinski podiže tužbu: Nemam više namjeru raspravljati s polupismenim bezveznjacima

Post by dadojović » 12 May 2020, 17:58

O da, riječ je o cijepljenju protiv corone. O tome se radi.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83788
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10910 times
Been thanked: 16211 times
Status: Offline

Re: Tony Cetinski podiže tužbu: Nemam više namjeru raspravljati s polupismenim bezveznjacima

Post by Fuddo » 12 May 2020, 17:59

dadojović wrote: 12 May 2020, 17:58 O da, riječ je o cijepljenju protiv corone. O tome se radi.
Pa valjda doktor treba rec sta i kako,
A ne tamo neki jebeni teniseri i polovni muzicari.
Slusajuc budale i jesmo zaglavili.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25660
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3109 times
Been thanked: 4104 times
Contact:
Status: Offline

Re: Tony Cetinski podiže tužbu: Nemam više namjeru raspravljati s polupismenim bezveznjacima

Post by ina » 12 May 2020, 18:02

Zanimalo me šta će se desiti ako se negdje tamo u Evropi budu potpisali neki papiri kojima bi se ljudi obavezali na vakcinisanje
O cemu on. U nekim zemljama vakcine su obavezne, htjelo ti se ili ne. Bez spiska istih ne mozes primjer dijete upisati u skolu. A sto se tice neobaveznih, niko te i ne tjera.

Sto se tice cipiranja. E i to ce stici u svoje vrijeme. Milom ili silom. I kao da vec nismo (na neki nacin) dovoljno i prilicno kontrolirani.
Svijest ima sidrište.

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Tony Cetinski podiže tužbu: Nemam više namjeru raspravljati s polupismenim bezveznjacima

Post by dadojović » 12 May 2020, 18:02

Fuddo wrote: 12 May 2020, 17:59
dadojović wrote: 12 May 2020, 17:58 O da, riječ je o cijepljenju protiv corone. O tome se radi.
Pa valjda doktor treba rec sta i kako,
A ne tamo neki jebeni teniseri i polovni muzicari.
Slusajuc budale i jesmo zaglavili.
Toni tvrdi, i pozivao je ljude da se ne cjepe protiv corone, jer da nas na taj način žele čipirati. Koliko sam upratio nešto u tom smislu.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83788
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10910 times
Been thanked: 16211 times
Status: Offline

Re: Tony Cetinski podiže tužbu: Nemam više namjeru raspravljati s polupismenim bezveznjacima

Post by Fuddo » 12 May 2020, 18:05

dadojović wrote: 12 May 2020, 18:02
Fuddo wrote: 12 May 2020, 17:59

Pa valjda doktor treba rec sta i kako,
A ne tamo neki jebeni teniseri i polovni muzicari.
Slusajuc budale i jesmo zaglavili.
Toni tvrdi, i pozivao je ljude da se ne cjepe protiv corone, jer da nas na taj način žele čipirati. Koliko sam upratio nešto u tom smislu.
Ma pusti hajvana,
Da se ove strucnjake pitalo, davno bi nas boginje pobile.
Ne znam odakle vise iskacu u pm?
Dozvolite da se obratimo

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Tony Cetinski podiže tužbu: Nemam više namjeru raspravljati s polupismenim bezveznjacima

Post by MunDzi » 12 May 2020, 18:05

Pa i nema vakcine.
U cemu je problem?

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Tony Cetinski podiže tužbu: Nemam više namjeru raspravljati s polupismenim bezveznjacima

Post by Julia-Klara » 12 May 2020, 18:06

Ljudi (neki) nisu svjesni koliko su nam vakcine donijele dobrog, nego se sad kace na nebulozne izjave koje nikada nisu dokazane :cudi Cak su i pobijene.
Ali de, hoce GejC da nas cipuje...Aham :kafa

Jebo te, vakcine su ucinile da neke po djecu smrtne bolesti nestanu , a ono bi dalo slobodu izbora . Nema slobode izbora kada je opste dobro u pitanju.
Zajebi!
Last edited by Julia-Klara on 12 May 2020, 18:10, edited 1 time in total.
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25660
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3109 times
Been thanked: 4104 times
Contact:
Status: Offline

Re: Tony Cetinski podiže tužbu: Nemam više namjeru raspravljati s polupismenim bezveznjacima

Post by ina » 12 May 2020, 18:06

Aaa o kruni virusu.

Moze on prozivati sta hoce. Ako bude obavezna, a hoce.. Samo dzaba tambura.
Svijest ima sidrište.

Post Reply

Return to “Diskografija”

Who is online

Users browsing this forum: spacebound and 12 guests