Edo Maajka

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
User avatar
Toruk Makto
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3417
Joined: 24 Mar 2010, 02:02
Location: C:\Documents and Settings\Toruk Makto\Desktop
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Edo Maajka

Post by Toruk Makto » 13 Nov 2011, 14:33

Edin Osmić, poznatiji pod imenom Edo Maajka, rođen je 22.12.1978. u Brčkom (BIH). Kao izbjeglica je došao u Hrvatsku 1992. i završio srednju strojarsku školu poznatiju kao Prvomajska.
Nakon toga se vraća u BiH da bi studirao strojarstvo i kriminalistiku u Tuzli. Tamo upoznaje ekipu i postaje jedan od dva MC-ja mladog HC benda Discord sada poznatijeg kao Defence. Oko desete emisije prvog BiH hip hop radio showa FMJAM, Edo upoznaje dj Soula i Erola i postaje sastavni
dio FMJAM ekipe. Kasnije Edo, Frenkie, djSoul, Hamaz i Munja (vokal Defencea) odlučuju spojit snage i osnivaju grupu Disciplinska Komisija, a njihov prvi album i dalje očekujemo.
Demo pjesme grupe Defence postaju radijski hitovi u sjevernoj Bosni, a njihovi koncerti u Tuzli '99. su bili masovno posjećivani.
Nakon godinu dana Edo napušta fakultet,vraća se u Zagreb raditi sve i svašta i snima na podloge od Shot-a prve demo stvari Minimalni rizik te Mahir i Alma. Obje pjesme su postale hitovi zagrebačke demo scene na emisiji radija 101 Demo Blackout koju rade dj Phat Phillie i dj FRX.
Edo dobija ponude od nekoliko izdavačkih kuća i potpisuje za MENART čiji je izvođač i danas. Njegov prvijenac "Slušaj Mater" izlazi 2002.i Edo postaje najbolji newcommer te godine na području Hrvatske, BiH ali i na prostorima Slovenije, Srbije i Makedonije je odlično prihvaćen.
Zagrebački producenti Blackout ekipe Dash, Koolade, Shot, a kasnije i Baby Dooks su zahvalni za beatove i ritmove na svim njegovim albumima, samim time Edo postaje novo ime Blackouta.
Svojim drugim albumom No Sikiriki, Edo potvrđuje svoj status jednog od najboljih MC-ja Balkana. Nastupa sa pratećim bendom Lexaurini ili sa dj Soulom, dj Olidobolli, u skoro svim gradovima ex-YU i po mnogim klubovima i festivalima Europe.
Treći album Stigo Ćumur mu donosi kao i prethodni albumi mnoštvo nagrada i pohvala u medijima. Surađuje sa prvacima srpske hip hop scene Sky Wikluh, Ajs Nigrutin, Timbe te Marchello i Bassivity ekipa.
Surađuje sa grupama TBF, Hladno Pivo, Pips Chips i Videoclips, Diyala, Frenkie, Letu Štuke, Skroz, Defence, Sinestet, Dado Topić, Diyala, Studio Morris, Davor Erceg, the Books of knjige, Bolesna Braća, Nered, Stoka, General Woo, Elemental, El Bahattee i mnogi drugi.
Radi muziku za film Srđana Vuletića Ljeto u Zlatnoj Dolini, te hip hop mjuzikl Prosjačka Opera za Tuzlanski teatar. Posudio glas u sinhroniziranim verzijama crtića Legenda o medvjedu, Ledeno doba 2, Chicken Little.
Njegove pjesme govore o socijalnoj nepravdi, ljubavi, mržnji, ratu, nacionalizmu, ljudima uopće, hip hopu, grafitima u maniri storytellinga, reprezenta pa i bettlea.
U zadnje vrijeme se baca u produkciju i pravljenje beatova za druge, te surađuje sa tuzlanskim artistim Damirom Avdićem. Rade na pjesmama koje bi trebale uskoro vidjeti svjetlo dana.
Na njega su utjecali mnogi: Rambo Amadeus, TBF, Safet Isović, Miladin Šobić, Azra, Zabranjeno Pušenje, Disciplina Kičme, Atomsko Sklonište, Majke, Rupa u Zidu i mnogi drugi.

:::: Svašta o ovome, onome i o Edi :::

Od domaćih bendova, Edo će dići ruku za “Letu Štuke”, gdje je frontman Dino Šaran, koji mu gostuje, po mnogima, na najjačim pjesmama “Pržiii”, “To što se traži” i “Za Mirzu”.
Od samih početaka podupire mladog i prodornog bosanskog hip hopera Frenkieja, koji ga na nastupima back-upira, a osim njega vjeruje u uspjeh mlade pjevačice Diyale koju će zajedničkim snagama pokušati probiti u inozemstvu.
Edo se na bosanskom tržištu okušao i u record businessu, no FM Jam je stavljen u stanje mirovanja dok se ne poboljšaju tržišni uvjeti.
Neko vrijeme pisao je kolumne na lupiga.com, posuđivao je glasove za animirane hitove sinhronizirane na hrvatski jezik “Legenda o medvjedu” i “Žuta minuta” (Puran Šepurić).
U budućnosti misli snimiti live album s bendom, svojevrsni best of, koji će izaći za otprilike dvije godine. Osim toga, snima zajebanciju pod pseudonimom MC Berbo koji neće biti u regularnoj prodaji već će se moći skinuti na internetu i bit će totalna suprotnost od ovoga što sada radi. Berbo je čovjek koji voli droge, kurve, alkohol, narodnjak i skupe aute.
Iako je bilo ponuda od hrvatskih nakladnika da se napiše i izda njegova biografija, Edo smatra da je prerano za takav pohvat. Na pitanje o neispunjenoj želji, Edo spremno odgovora: “Da imam kuću blizu jezera ili rijeke, 2-3 psa, hrpu prijatelja i roštilj”.

Image

Image

Image

Image

Image


[media]_cMDAHu65xg[/media]

[media]vwQVsQXJFps[/media]

[media]dBsFj_FiCf0[/media]

[media]AKMNBYGoNiY[/media]


:oo Et , sta da vam kazem , oni koji nisu slusali njegove pjesme
preporucujem ovih par gore , a i sve ostale njegove
Mislim da je izvanredan lik , talentovan
70% od njegovih textova znam napamet.
Posjetio sam par njegovih nastupa u Tuzli ,
i fantasticno se proveo , i sto se mene tice sve pohvale za njega .

Sta vi mislite o Edi , cuo sam par likova koji kazu
"Bezveze , svako moze nabrajati gluposti i napisati textove slicne Edinim "
Mnogo naroda ne voli rap i nece se ni potruditi da saslusaju ,
ali mislim da su Edine pjesme nesto sto bi svako trebao poslusati .

:respekt



:58

i da , ovo

[media]z4CkkZNGdOI&feature=related[/media]

:bravo
Dal se trava sadi kod njih ko kod nas žito ,
da vidim svemirca , to bi ga ja upitooo .

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Edo Maajka

Post by paparaci » 14 Nov 2011, 02:21

ma Edo ja kralj, legenda!! ja mu skidam kapu i cestitam na zasluzenom uspjehu!! uradio je stvarno pravu stvar. volim ga slusati. jedno vrijeme se nisam nikako skidao sa njega. nema dlake na jeziku. svakog i sve vjesto opise kroz svoje pjesme. sklapa rime boli glava. on je bas za to rodjen, sto bi se reklo. da je to tako lako kao sto neki tvrde, bilo bi repera k'o blata ili turbofolkasa. mislim, bitan je kvalitet - ne kvantitet. on kroz svoje tekstove pokusava raji otvoriti oci, probuditi svijest i dignuti ih na noge - samo sto to mnogi nazalost ne shvataju, jer i ne slusaju dobro sta im Maajka govori.

meni je skroz simpa i smijesno sto se on mom starom svidio - a covjek je teski narodnjak (saban, toma i slicni). :ha
ja mu nekad namjerno pustim Edu gdje repa o politici, stanju u "drzavi" - a on stane slusati, pa me upita "je l' to onaj frajer?!"
- "aha". on se samo nasmijesi i kaze kako je legenda :hihi

meni jedne od najdrazih njegovih su:

[media]2_LsAH7nGj8[/media]

[media]cJ9jzGbgkZc&feature=related[/media]

[media]vhwqo950Xf0&feature=related[/media]
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96430
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34382 times
Been thanked: 21120 times
Contact:
Status: Online

Re: Edo Maajka

Post by Rum » 14 Nov 2011, 02:40

[media]pRrJGiy20RQ[/media]
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119659
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5648 times
Been thanked: 12154 times
Contact:
Status: Offline

Re: Edo Maajka

Post by Maja » 14 Nov 2011, 10:52

Sta vi mislite o Edi , cuo sam par likova koji kazu
"Bezveze , svako moze nabrajati gluposti i napisati textove slicne Edinim "
Auffffffff.......pa nek napiše.
Najbolji reper s ovog područja, najbolji tekstovi.
Prvi put sam za njega čula NARAVNO kad je izašla pjesma Mahir i Alma, pa sam tragala za njegovom kasetom i jedva sam je našla.

Sjećam se, osim one dvij kultne Jesmol samo i Prikaze, da sam voljela i Saletovu osvetu.. Zapravo sve su mi bile dobre i sad kad ih slušam sjetim se onog perioda, četvrti srednje, spremam se za školu, a ta se kaseta obavezno vrti :hihi

Ostale albume nisam kupovala, poslušam nekad koju pjesmu na youtube, sviđaju mi se, ali nekako nemam naviku da ga slušam.

User avatar
Jaca
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6755
Joined: 29 Sep 2011, 02:18
Location: potrazi me u predgradju...
Status: Offline

Re: Edo Maajka

Post by Jaca » 14 Nov 2011, 10:53

[media]15oJvcYOxPs[/media]
bolje biti malo lud nego malo pametan

User avatar
Jaca
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6755
Joined: 29 Sep 2011, 02:18
Location: potrazi me u predgradju...
Status: Offline

Re: Edo Maajka

Post by Jaca » 14 Nov 2011, 10:54

ja taman da ubacim ovu pjesmu maja je spomenu
telepatija :cudi
bolje biti malo lud nego malo pametan

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Edo Maajka

Post by Heidi » 14 Nov 2011, 19:27

[media]Xmky3umulis[/media]

moja najdraza :cool

2:56 - 3:06 :srce :oo
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Sibila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20346
Joined: 22 Aug 2011, 13:01
Location: Island
Has thanked: 27 times
Been thanked: 557 times
Status: Offline

Re: Edo Maajka

Post by Sibila » 14 Nov 2011, 19:30

Edo glavonja.......svaka cast, zasluzuje posebnu temu :respekt

vid mu glOve :ha

User avatar
Toruk Makto
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3417
Joined: 24 Mar 2010, 02:02
Location: C:\Documents and Settings\Toruk Makto\Desktop
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Edo Maajka

Post by Toruk Makto » 19 Apr 2012, 15:33

Sa novog albuma :jupi
[media]r-1uUprsqmI&feature=relmfu[/media]
[media]LaYutdjB_Uo&feature=relmfu[/media]
Dal se trava sadi kod njih ko kod nas žito ,
da vidim svemirca , to bi ga ja upitooo .

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Edo Maajka

Post by Zagorka » 19 Apr 2012, 15:40

Rep kao muziku ne volim uopce,ali njegoviu tekstovi su dobri,nema sta,kad je izisla ona "jesmol' sami" mnogi od nas su se pronasli u dijelu:"da li imaju u vidu davat' vize za strance
hoce li primat' nas bosance
nek me prime prvog
ovdje nemam kuce stana,zivotnog elana,ni volana da vozim
kod nas mi je neugodno,al' tamo cu da prosim
:oo
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
IM_ex
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6816
Joined: 29 Jan 2012, 23:07
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Edo Maajka

Post by IM_ex » 03 Jun 2012, 22:51

Nek prica ko sta hoce, ja jos ne cuh za opasnog mu konkurenta sa prostora ex-yu.
Svaka njegova pjesma jedna je prica tako dobro predocena da dok slusas, osjecaj je skoro pa kao da gledas film.
Od toliko njegovih pjesama, od kojih je svaka ONO NESTO, tesko se odluciti za par omiljenih kad je svaka na svoj nacin jaka.
al hajde, ostavljamo prostora i ostalima, pa neka lijepe ... odlucih se za:

[media]6l8Gbo8P6dg[/media]
[media]Thvvtp7YwHA[/media]
[media]rTvZ69vy_8o[/media]
[media]tHGQIxp5SeQ&feature=related[/media]
[media]bOetKxKnMcw&feature=related[/media]

Briga Edu za bahile ljubomorne
briga ga za turbofolk bijedu;
Edo pravi pare, on ne treba kredU ;-)
Edu ko ne voli cut' ni na jutjubu
eno mu nek slusa Alicic Ljubu :oo
Edo babo post'o, neka, mashalla', neka, neka
u Izraelu jedina Osmic-ka mala rado svog babu ceka ;-)
E sad necu ni kako ja hocu

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81249
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10210 times
Been thanked: 7065 times
Status: Online

Re: Edo Maajka

Post by Julia-Klara » 03 Jun 2012, 22:54

meni omiljena Edina... Moram priznati da novi album nisam preslusala,ali namjeravam :)

samo pozitiva...OMMMMMMM
[media]DwywcSDvAmM[/media]
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81249
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10210 times
Been thanked: 7065 times
Status: Online

Re: Edo Maajka

Post by Julia-Klara » 03 Jun 2012, 23:07

oooooooo :klanja
[media]twV3atI0ohM[/media]
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Toruk Makto
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3417
Joined: 24 Mar 2010, 02:02
Location: C:\Documents and Settings\Toruk Makto\Desktop
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Edo Maajka

Post by Toruk Makto » 03 Jun 2012, 23:40

[media]JlfYnf-clzo[/media]
Dal se trava sadi kod njih ko kod nas žito ,
da vidim svemirca , to bi ga ja upitooo .

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96430
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34382 times
Been thanked: 21120 times
Contact:
Status: Online

Edo Maajka: Zbog ljubavi sam spreman postati Židov

Post by Rum » 29 Jul 2014, 13:54

Image
Kad se prošli vikend Edo Maajka oženio baš u Zagrebu za svoju dugogodišnju djevojku Lilach Geva, malo je tko znao da je time zapravo učinjen vjerski kompromis.
Edo, pravog imena Edin Osmić, svojim je rođenjem i odgojem musliman, a njegova nova supruga je židovka iz Izraela. Budući da njihove vjere ne priznaju brak ako je međuvjerski, vjenčanje isključivo na neutralnom terenu, tj. u državi koja u svom zakonu ima formu civilnog braka, jedini je siguran način da njihov brak bude legaliziran u Izraelu i islamskim zemljama. I to nakon posebno provedene procedure, koju nam je prvi pojasnio rabin židovske općine Beth Israel u Zagrebu Kotel Da-Don.
Image
Rabin Da-Don, kao ni bilo tko drugi od židovskih vjerskih velikodostojnika, nije zbog toga niti mogao prisustovati ceremoniji niti je voditi čak i da su mladenci to željeli jer su vjerska pravila tu vrlo stroga.
- Židovsko vjenčanje može biti isključivo između dvoje židova. Da bi imali vjersku ceremoniju, trebali bi slijediti religijske propise. Kao što kršćanstvo ne priznaje brak sklopljen izvan crkve, tako ni muslimani ne priznaju brak ako oboje mladenaca nisu muslimani. Tako je i kod Židova. No, jedno je vjerski brak, a drugo je civilno pravo koje država Izrael kasnije mora priznati zbog poštovanja međunarodnih pravila, ističe rabin Da-Don i nastavlja:

- Izrael prihvaća ovakva vjenčanja samo po mjestu i lokalnim zakonima gdje se ceremonija i dogodila. Stoga ako se u Zagrebu civilno vjenčaju musliman i židovka i ako je to prema hrvatskim zakonima legalan brak, onda ga i Izrael kao država, sukladno međunarodnom pravu, mora priznati – kaže rabin.

Staro hebrejsko pravo
U Izraelu se prema starom hebrejskom pravu ne mogu ženiti židov i nežidov. Ako netko želi oženiti nežidova, to mora raditi izvan Izraela, u zemlji čiji zakoni to dopuštaju u civilnoj formi pa da se kasnije prema međunarodnom pravu taj brak prizna ako mladenci osobno podnesu zahtjev za proglašavanje valjanosti braka civilnom sudu u Izraelu koji je jedini nadležan da to i prihvati, tj. da ga proglasi valjanim.

- Kad je žena židovka, naša vjera priznaje židovstvo i potomku iako otac nije židov i nema namjeru prijeći na židovsku vjeru. Da je u ovom slučaju bilo obratno, primjerice da je Edo židov, a Lilach druge vjere , onda njihova djeca nikad ne bi mogla biti priznata kao židovi od glavnog rabinata Izraela prema našim vjerskim propisima – otkriva rabin Da-Don. U Izraelu, napominje rabin, u svim brakovima između židovke i muslimana žena židovka morala je promijeniti vjeru i prijeći na islam jer drugačije u njihovoj kulturi ne može biti.

Pravna forma zakona
- U Izraelu nema pravne forme zakona o civilnom braku jer kod nas brak može biti samo židovski, islamski ili kršćanski. Da bi se brak u ovom slučaju priznao, Lilach i Edo trebaju doći u Izrael s papirima iz hrvatskog matičnog ureda, dati ih na procjenu izraelskom sudu koji bi njihov brak potom morao priznati – objašnjava rabin.

Budući da je Lilach već razvedena i iz prvog braka ima danas 13-godišnju kćer May, morala je proći u Izraelu i brakorazvodnu parnicu prema židovskim vjerskim propisima. Kao što je ušla u brak, tako ga je mogla i razvrgnuti jedino uz suglasnost rabinskog suda, koji ipak puno lakše daje poništenje vjerskih brakova nego katolička crkva, tj. biskupska komisija uz suglasnost samog Vatikana.

Židovi se mogu razvesti ako rabinski sud procijeni da među supružnicima više nema ljubavi, ako je među njima nastupila mržnja, ako predugo žive odvojeno ili ako je muškarac impotentan, odnosno ne može konzumirati brak.

Istovjerska ceremonija
Vjenčanje Lilach i Ede u Izraelu će biti potpuno pravovaljano jer su se oženili izvan nadležnosti države Izrael ili muslimanske zemlje koja traži također istovjersku ceremoniju.

- Edo ni zbog kakvog zakona, ako ne želi, ne mora prelaziti na židovstvo, osim ako sam nije uvjeren da treba promijeniti vjeru, o čemu također odlučuje rabinski sud – zaključuje Kotel Da-Don i dodaje da je prelazak na židovstvo nešto što se može napraviti isključivo u državi Izrael, gdje se na istom rabinskom sudu moraju dokazati iskreni motivi za promjenu vjere.

- Lilach i ja smo pravi sekularisti. Iako poštujemo sve religije, nismo vjernici koji su ovisni o rabinima, popovima i hodžama. Naša duhovnost dolazi iz našeg shvaćanja duhovnosti, a to je da je Bog u svima nama. Stoga imamo istu vezu s Bogom kao i rabini, hodže i popovi. Razlike su samo gluposti kojima ljudi kontroliraju ljude – rekao nam je Edo Maajka. – Ako treba, zbog žene bih i promijenio vjeru da zadovoljim formu, ali vjenčanjem u Zagrebu mislim da smo ih sve zeznuli – naglasio je u svom buntovničkom stilu.

- U Lilachinoj kulturi dijete je po majci židov, a u mojoj po ocu musliman. Tako da nitko ne zna kako se ponašati s nama – istaknuo je kroz smijeh Edo, čudeći se zbog čega ga već danima opsjedaju mnogi s istim ili sličnim pitanjima.

Glavni imam Islamske zajednice u Zagrebu Hafiz Aziz Efendija Alili za Jutarnji objašnjava da živimo u sekularnoj državi u kojoj kao građani uživamo slobodu vlastitog izbora. S pozicije te iste slobode, crkve i vjerske zajednice imaju pravo, a po svome učenju i obavezu, obraćati se sljedbenicima i usmjeravati ih u njihovu životnom stilu, odnosno određivati obrasce pravovjernog ponašanja. Međutim, nitko nikome ne naređuje tko će i s kim stupiti u brak ili odnos.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Edo Maajka: Zbog ljubavi sam spreman postati Židov

Post by storm » 29 Jul 2014, 14:15

A neka, što :cudi
Njegov izbor, a vjerojatno je njoj više stalo do toga... Da je obrnuto ona bi prešla na islam...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
alma75
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 13 Feb 2011, 17:38
Status: Offline

Re: Edo Maajka: Zbog ljubavi sam spreman postati Židov

Post by alma75 » 29 Jul 2014, 15:27

Međed

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Edo Maajka: Zbog ljubavi sam spreman postati Židov

Post by laganini » 29 Jul 2014, 16:18

alma75 wrote:Međed
..zašto međed :cudi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81249
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10210 times
Been thanked: 7065 times
Status: Online

Re: Edo Maajka: Zbog ljubavi sam spreman postati Židov

Post by Julia-Klara » 29 Jul 2014, 16:35

meni nije medjed :cudi
niko to od njega nije trazio jer nema potrebe,ali bi za ljubav uradio
sto da ne?
vjencali seu Hrvatskoj , gradjanski, znaci nije vjerski,i bog te veselio :cudi

Edo, sretno!
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Edo Maajka: Zbog ljubavi sam spreman postati Židov

Post by laganini » 29 Jul 2014, 16:38

pa da je i vjerski ...
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

Post Reply

Return to “Diskografija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests