Britney Spears

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Britney Spears

Post by Melek » 30 Sep 2021, 15:52

Otac Britney Spears nakon 13 godina službeno suspendovan s pozicije skrbnika

Image

Britney Spears je u srijedu ostvarila značajnu pobjedu na sudu u svojoj borbi da vrati kontrolu nad svojim životom. Sutkinja iz Los Angelesa suspendovala je Jamiea Spearsa, pjevačicinog oca, kao skrbnika nad njenom imovinom procijenjenom na 60 miliona dolara i odredila privremenu zamjenu za tu poziciju.

Mathew Rosengart, advokat Britney Spears, opisao je Spearsa kao "okrutnog, otrovnog i nasilnog čovjeka", dodajući da njegova klijentica želi da "izađe" danas.

"Britney zaslužuje da se sutra probudi bez oca kao skrbnika", rekao je Rosengart. "To je ono što moja klijentica želi, to je ono što moja klijentica treba i zaslužuje."
On je naveo ponašanje koje je nazvao "neshvatljivim" - na osnovu izvještaja New York Timesa Rosengart je optužio Spearsa da je postavio uređaj za snimanje u spavaćoj sobi svoje kćeri.
"Saznali smo da je gospodin Spears učinio nešto neshvatljivo", rekao je Rosengart. "On je naložio sigurnosnom timu, koji je platila moj klijentica, da postavi uređaj za prisluškivanje u njenu spavaću sobu."
Kao odgovor Vivian Thoreen, advokatica Jamieja Spearsa, rekla je: "To nije dokaz, to je retorika".
Rosengart je rekao da bi pjevačica, koja nije prisustvovala saslušanju u srijedu, željela urednu tranziciju i priliku da postavi plan za potpuni prestanak skrbničkog mandata u narednih od 30 do 45 dana.

Sutkinja je odredila datum za razmatranje tog zahtjeva 12. novembra. Dodatno ročište zakazano je za 13. decembar radi rješavanja drugih neriješenih pitanja u ovom predmetu.

Tokom ljeta Britney je uputila zahtjev da prekine sudski aranžman, opisujući način na koji je njen otac upravljao njenom imovinom kao "bijesnu okrutnost".
"Samo želim svoj život nazad. Prošlo je 13 godina i to je dovoljno", rekla je Spears u junu.
Jamie Spears je bio skrbnik nad imovinom svoje kćeri od 2008. godine. On je također nadzirao njena zdravstvena i medicinska pitanja sve dok se nije povukao 2019. godine. Jodi Montgomery tada je imenovana na tu poziciju te je i dalje obnaša.
Britneyini fanovi okupljeni ispred zgrade suda proslavili su razvoj događaja s ročišta u srijedu.
Sam Asghari, Spearsin zaručnik, napisao je na Instagramu: "Slobodna Britney! Čestitam!!!! Uspjela je" te je pohvalio njene fanove kazavši: "Njena baza obožavalaca se s razlogom naziva vojskom."

Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26399
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1867 times
Been thanked: 4093 times
Status: Online

Re: Britney Spears

Post by Beni » 30 Sep 2021, 16:15

dobra p....
Fuck you a friendly note to start the day

Post Reply

Return to “Diskografija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests