Mladen Vojicic Tifa

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22243
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12755 times
Been thanked: 12350 times
Status: Offline

Re: Mladen Vojicic Tifa

Post by Dori » 25 May 2022, 17:21

Jednom smo se zadesili u kafani…Ima tome dvadesetak godina. “Davor” još radio….Skroz ok lik mi bio….Ismijali mu se pravo.
Tjeraju ga u 4 ujutro “Idi kući, Ljilja te čeka”.
On samo ono “Ko čeka - taj dočeka” i nastavi po svom :hihi
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53232
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1875 times
Been thanked: 14898 times
Status: Online

Re: Mladen Vojicic Tifa

Post by HAVANA » 25 May 2022, 17:21

Chan wrote: 25 May 2022, 17:13 Nikad ga nisam volio. Neću ići u priče o četništvu... on je samog sebe uništio u životu.
Rijetki su u tom svijetu koji nisu zglajzali... Nije to nas problem, nase je da ih slusamo. Da je iso na solfedjo i imo sve petice ne bi ni sijao kao sto je sijao u nekim momentima. A poseban jeste. Slusao sam ga i na derneku i uzivo i u malom prostoru, velikom... Imao je to nesto. Samo prvi koncert za dugme u skenderiji gdje ti citava dvorana zvizdi na prvom nastupu, svi bi bebeka, samo sto flasama ne gadjaju, frajer izadje i podere. Poslije 2 pjesme citava dvorana urla tifa... A sluso sam ga u pabu u 2 ujutro, nas mozda 50,mali prostor, sjedi i pjeva grbavicu, place... Ja mislim da niko od tih 50 ljudi na boljem nastupu u zivotu nije bio. A droga i alkohol, svi smo je sleper kroz sebe provukli. Pretjero je, nije znao stati i to je to. Ludilo. Ali jako dobar covjek i svoj, poseban, bez trunke zlobe.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 24720
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 6882 times
Been thanked: 6515 times
Status: Online

Re: Mladen Vojicic Tifa

Post by Koraci_u_noci » 25 May 2022, 17:22

Na balasevicevom koncertu 990.e u Zetri se totalno pijan popeo na binu, k'o fol nesto pokus'o pratit pjesmu, al nije znao tekst, onda uzeo mikrofon i obratio se publici, totalno debilno, jedva ga se rijesii. Tacno stid covjeka bilo, sreca pa zavrsi sve bez incidenta
Pobjeci sad od svega zelim

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53232
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1875 times
Been thanked: 14898 times
Status: Online

Re: Mladen Vojicic Tifa

Post by HAVANA » 25 May 2022, 17:22

Dori wrote: 25 May 2022, 17:21 Jednom smo se zadesili u kafani…Ima tome dvadesetak godina. “Davor” još radio….Skroz ok lik mi bio….Ismijali mu se pravo.
Tjeraju ga u 4 ujutro “Idi kući, Ljilja te čeka”.
On samo ono “Ko čeka - taj dočeka” i nastavi po svom :hihi
Ama ko panja covjek ba. :srce
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Mladen Vojicic Tifa

Post by Maja » 25 May 2022, 17:27

Koraci_u_noci wrote: 25 May 2022, 17:22 Na balasevicevom koncertu 990.e u Zetri se totalno pijan popeo na binu, k'o fol nesto pokus'o pratit pjesmu, al nije znao tekst, onda uzeo mikrofon i obratio se publici, totalno debilno, jedva ga se rijesii. Tacno stid covjeka bilo, sreca pa zavrsi sve bez incidenta
I mene bi bilo stid da sam bila na Balasevom koncertu. I to 990.

:ha

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53232
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1875 times
Been thanked: 14898 times
Status: Online

Re: Mladen Vojicic Tifa

Post by HAVANA » 25 May 2022, 17:33

Maja wrote: 25 May 2022, 17:15 Cuj nije cetnik :DD
Da sta je sad.

Jest on otpjevao Grbavicu i Vikica al sta je sad vec jedan nesretan lik s cetnickim izjavama.
Mrsko mi ovo objasnjavati ali otprilike ko sto alena opali stocom, nekontrolisano i iz huje, bijesa i inata nesto uradi, tako i ovo. A mogo je i prije sta se sve izdesavalo. Nemojmo se praviti cvjecke i zamjerati ljudima njihova ludila. Alkohol i droga su dali rezultat. Rijetki su kao fotograf koji i dan danas pravi izlozbe i slavi bih a oca mu ubi onaj debil, mater isamarase, rodjaku debeli komandant uze stan... Ja znam sam 50 ljudi koji su zbog tih stvari otisli. Tifa nije. I dan danas je tu vecinom, dijete mu itd Nemojte samo i meni rec da sam cetnik. Meni se gade svi zli, neki vise, neki manje. To sto su ko biva moji nista mi ne znaci i jednako su mi odvratni. Prljavi i zli ratni misevi.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53232
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1875 times
Been thanked: 14898 times
Status: Online

Re: Mladen Vojicic Tifa

Post by HAVANA » 25 May 2022, 17:35

I sta se cudite pobogu, sta bi rekli tek za bareta, amy il pola tog svijeta... Ko cudo nako. Slusas il ne slusas i vozdra. Gore i izgore. To je tako.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42147
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13776 times
Been thanked: 12330 times
Status: Online

Re: Mladen Vojicic Tifa

Post by Masamune » 25 May 2022, 17:53

HAVANA wrote: 25 May 2022, 17:35 I sta se cudite pobogu, sta bi rekli tek za bareta, amy il pola tog svijeta... Ko cudo nako. Slusas il ne slusas i vozdra. Gore i izgore. To je tako.
Ali oni se ne zovu Mladen.

:D.

Doduše Bare je tu i tamo :oo
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22243
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12755 times
Been thanked: 12350 times
Status: Offline

Re: Mladen Vojicic Tifa

Post by Dori » 25 May 2022, 17:57

HAVANA wrote: 25 May 2022, 17:33
Maja wrote: 25 May 2022, 17:15 Cuj nije cetnik :DD
Da sta je sad.

Jest on otpjevao Grbavicu i Vikica al sta je sad vec jedan nesretan lik s cetnickim izjavama.
Mrsko mi ovo objasnjavati ali otprilike ko sto alena opali stocom, nekontrolisano i iz huje, bijesa i inata nesto uradi, tako i ovo. A mogo je i prije sta se sve izdesavalo. Nemojmo se praviti cvjecke i zamjerati ljudima njihova ludila. Alkohol i droga su dali rezultat. Rijetki su kao fotograf koji i dan danas pravi izlozbe i slavi bih a oca mu ubi onaj debil, mater isamarase, rodjaku debeli komandant uze stan... Ja znam sam 50 ljudi koji su zbog tih stvari otisli. Tifa nije. I dan danas je tu vecinom, dijete mu itd Nemojte samo i meni rec da sam cetnik. Meni se gade svi zli, neki vise, neki manje. To sto su ko biva moji nista mi ne znaci i jednako su mi odvratni. Prljavi i zli ratni misevi.
Tifa je čini mi se najmanje dva puta u ratu dobio dobre batine….Ali ipak ostao…

”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95678
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33899 times
Been thanked: 20672 times
Contact:
Status: Online

Re: Mladen Vojicic Tifa

Post by Rum » 25 May 2022, 18:12

Šta mi je dalo Sarajevo? Dalo mi je ku.ac. Tri puta sam brutalno pretučen tokom rata…

Pravi Sarajlija? To ti je - Niko nikoga ne jebe. Znači voziš po svome. Ne pušim ja nikome. A to što su mi zamjerali za ona tri prsta... Pokazaću ja ne samo tri prsta... Ko meni može da nešto zabrani, počinje priču pjevač Mladen Vojičić Tifa.

On je u intervjuu za produkciju Balkan Info, a koji prenosi Kurir, govorio o drogi, političarima, rijalitiju, Bregoviću, Aci Lukasu...

Mrzim onu floskulu - Ovo je moj grad, on mi je dao... Šta mi je dao ovaj grad? Dao mi je ku.ac. Ja sam ovom gradu dao. A moji autoriteti više nisu živi a to su moji roditelji. Nikome ja ne treba da polaže račune. Tri puta sam brutalno pretučen tokom rata. Al budala je bilo i tokom rata, a bilo ih je i prije rata... Biće ih uvijek. Intelektualna je nemaština, ljudi su veoma površni. Sve možeš da kupiš dubinom svog džepa i nekom titulom.

O BREGOVIĆU

"Ako govorim sa ove distance mogu da kažem da mi je čast da sam pored čovjeka koga slavi čitav svet. Bregović je jedan jako jednostavan čovjek ali koji dobro zna šta želi u životu. Slučajno smo se upoznali. Noć prije toga ja sanjam da sam u "Bijelom dugmetu" i sutra ja dobijem poziv od menadžera Rake Marića. Trebao im je novi pjevač pošto je prethodni odlučio da napusti tu formaciju."

Na pitanje da li je tačno da je umio da kiskira na koncertima Tifa kaže:

"Da, umio sam. Seks, droga rokenrol... Samo što sam ja najmanje od toga upražnjavao seks. Nije tačno da je Brega tukao muzičare, umio je mene da nekad zakači gitarom po bubrezima i kaže: "Pjevaj majku ti je.em."

O KONCERTU U MOSKVI

"Goran i Bajaga su igrali na pismo-glava ko će da izađe prvi. Ispalo je na Bajagu i Instruktore. Prva pjesma koju su svirali bila je "Smoke on the water". Bilo je zanimljivo šta smo vidjeli - bio je kordnon policije pa deset redova publike pa kordnon vojske, pa opet deset redova publike pa opet kordon... Kad je krenulo do masovne tuče u jednom trenutku... Četvoro ljudi je izgubilo život. Nas su poslije opkolili bornim kolima i tenkovima dok smo bili u ambasadi Jugoslavije. Tražili su da im damo sve snimke sa koncerta."

ifa: Ljepši sam od Bebeka i malo bolje pjevam od njega/Arhiv

O ODLASKU IZ "DUGMETA"

"Bio sam premlad za tu vrstu slave. Nije lako bilo doći posle Bebeka koji je imao 6 studijskih albuma. Ja sam upao u čitavu tu mašinu... Doduše ljepši sam od Bebeka i malo bolje pjevam od njega. Njima je to bio posao a meni je to bila zajebancija. Ja sam donio odluku da odem iz Dugmeta. Da sam ostao, možda danas i ne bi bio živ. Ali nismo se mi rastali na neki ružan način. Bregović me je samo pitao - Jel znaš ti ko sam ja?

- Znaš li ti ko sam ja?, uzvratio sam.

- Ja sam Goran Bregović.

- Ja sam Mladen Vojčić Tifa.

I onda sam mu rekao - doviđenja i otišao.

Poslije sam bio kratko u "Vatrenom poljupcu". Milić Vukašinović je jako spontan, al nije neke pameti."

O OBNOVI SARADNJE SA BREGOM

"Postojala je inicijativa od nekih sponzora a Goran je dobio tako nemoralnu ponudu da nije mogao da odbije. Bilo je tu mnogo para. Zašto nema Bebeka sada pjeva sa nama? To moraš tog matorog da pitaš. Ja ne bih ulazio u to. Ne znam da li imaju neke nesuglasice. Nakon mog odlaska iz Dugmeta Bebek je htio perfidno to da iskoristi i da bi ukazao Goranu ko je alfa i omega, ko je tata-mata... Mislio je da može da kontrira Goranu ali se poslije pokazalo da to ne ide tako. Pokušavao je da prati moj tempo života. Umalo nije završio na neuropsihijatriji... Ja sam se svako jutro budio sa bocom viskija, krenuo je i on ali nije uspio. Dobro on je 1945. godište a ja sam i dalje u punoj snazi."

O PUBLICI I KOLEGAMA LAŽOVIMA

"Ma jeste publika svuda ista. Pun kufer mi je kad kažu - "Jao vi ste najbolja publika"... Ja to znam na osnovu ovih mojih kolega lažova, poput Bebeka i Alena, koji kažu - "Vi ste najbolja publika". Kakva ba najbolja publika... Ona je svuda ista. Jebo takvu publiku ako ja moram da im se dopadnem samo ako im kažem da su najbolji. Ako je publika toliko naivna nek primi moje saučešće. A i publika i jeste nekad naivna. Kad bi znali drugu stranu medalje..."

O POROCIMA

Kako čovjek može da se izbori kroz taj pakao?

"Kakav pakao jebo te... Ja sam tada pio da mi bude dobro, uzimao sam drogu da mi bude dobro. Kakav pakao, to može samo kod budala. Kao pričaju opasne kombinacije sa heroinom... Ja sam ga kombinovao sa LSD... Mogao sam da podnesem. Nijednog svog postupka se ne kajem. Sve radim od srca."O ACI LUKASU

"Aca je jedan tako dobar i neshvaćen čovjek. Ništa on ne radi i ostatak ekipe iz ove naše branše a i uopšte ljudi na dunjaluku. Šta ima veze što se drogira, il se drogirao, il se više ne drogira... Nebitno je. Kocka se? Uf, pa ko se sve ne kocka... Aca je dobar momak. Ja ga puno volim."

O KRITIKAMA I MEDIJIMA

"Umoran sam od ljudi koji kažu - U al sam ga zajebo. Ma nisi me ti zajebo, zajebo si sebe. Jako je jednostavno biti normalan čovjek. Bar 50 odsto narodnih izreka primijeni na sebe i imaj kućnog ljubimca. Obično te kritikuju nedojebani ljudi... Barem da me neko kritikuje ko mi je egal. Ja problem sa medijima nemam, jer im sve saspem u lice."

O RIJALITIJU

"Što je najveći fol ja gledam Rijalitije. Nemoj da sad pričam šta se dešavalo od početka Zadruge. Pratim ja to. I onda tek shvatim koliko sam ja normalniji od onih budala. To je samo moja percepcija. Kad kažem budala ja ne vrijeđam. Šta fali imati seks pred kamerama i ponašati se onako kako se oni ponašaju. Ja ne znam kako bi se ponašao tamo. Ne bih ušao tamo... Ali da mi Željko da jedno milion onda bi se dobro zajebavao. Izjebo bi ih sve tamo ko Sansku kozu."

O VJERI

"Vjera je za ljude slabiće. Jer tebi svaka vjera u nekom trenutku kaže - Daće dragi Bog ili Daće dragi Allah... Pa ću ti ja aminovati... Pa klad ubiješ pet ljudi izdeklamuj 20 puta Oče naš, Sveta Marijo... Alo bolan kakva vjera. Souoči se sa životom bolan. Vjera je za kukavice koje nemaju m.da."
image
O MLADIMA KOJI ODLAZE IZ ZEMLJE I POLITIČARIMA

"Mladi odlaze napolju ali bih volio da to rade od srca a ne da su zavedeni pričom kako je tamo bolje. U principu jeste bolje ali je razlika u par deka. Tamo imaju veću mogućnost a ovdje su još mamini i tatini sinovi i ti klanovi koje ja napušavam gdje god stignem. Kao i političare. Političari ovdje i dalje ljude dijele. Nikad me nisu vrbovali jer ja nisam stranački opredijeljen. Nema tih para."

I ZA KRAJ...

"Kakvi bre lijekovi za smirenje, pušite travu i biće vam ljepše. Marihuanu treba legalizovati."

A da li je to maskiranje realnosti?

"Pitaj političare kako udaraju na nos, kako kokain puca ko lud..."
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42147
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13776 times
Been thanked: 12330 times
Status: Online

Re: Mladen Vojicic Tifa

Post by Masamune » 25 May 2022, 18:16

HAVANA wrote: 25 May 2022, 17:33
Maja wrote: 25 May 2022, 17:15 Cuj nije cetnik :DD
Da sta je sad.

Jest on otpjevao Grbavicu i Vikica al sta je sad vec jedan nesretan lik s cetnickim izjavama.
Mrsko mi ovo objasnjavati ali otprilike ko sto alena opali stocom, nekontrolisano i iz huje, bijesa i inata nesto uradi, tako i ovo. A mogo je i prije sta se sve izdesavalo. Nemojmo se praviti cvjecke i zamjerati ljudima njihova ludila. Alkohol i droga su dali rezultat. Rijetki su kao fotograf koji i dan danas pravi izlozbe i slavi bih a oca mu ubi onaj debil, mater isamarase, rodjaku debeli komandant uze stan... Ja znam sam 50 ljudi koji su zbog tih stvari otisli. Tifa nije. I dan danas je tu vecinom, dijete mu itd Nemojte samo i meni rec da sam cetnik. Meni se gade svi zli, neki vise, neki manje. To sto su ko biva moji nista mi ne znaci i jednako su mi odvratni. Prljavi i zli ratni misevi.
Čovjek može postati talac unutarnjih demona i iskušenja. Tifa je jedna od tih osoba i to je i više nego evidentno.
Nikome ne pomaže naknadna pamet da je četnik i slične priče. Nema potrebe jer je sebe već uništio.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53232
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1875 times
Been thanked: 14898 times
Status: Online

Re: Mladen Vojicic Tifa

Post by HAVANA » 25 May 2022, 18:16

Ja do ovoga dosao, samo sto sam ja najmanje upraznjavao sex :haha "Da, umio sam. Seks, droga rokenrol... Samo što sam ja najmanje od toga upražnjavao seks. Nije tačno da je Brega tukao muzičare, umio je mene da nekad zakači gitarom po bubrezima i kaže: "Pjevaj majku ti je.em."
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53232
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1875 times
Been thanked: 14898 times
Status: Online

Re: Mladen Vojicic Tifa

Post by HAVANA » 25 May 2022, 18:19

Chan wrote: 25 May 2022, 18:16
HAVANA wrote: 25 May 2022, 17:33

Mrsko mi ovo objasnjavati ali otprilike ko sto alena opali stocom, nekontrolisano i iz huje, bijesa i inata nesto uradi, tako i ovo. A mogo je i prije sta se sve izdesavalo. Nemojmo se praviti cvjecke i zamjerati ljudima njihova ludila. Alkohol i droga su dali rezultat. Rijetki su kao fotograf koji i dan danas pravi izlozbe i slavi bih a oca mu ubi onaj debil, mater isamarase, rodjaku debeli komandant uze stan... Ja znam sam 50 ljudi koji su zbog tih stvari otisli. Tifa nije. I dan danas je tu vecinom, dijete mu itd Nemojte samo i meni rec da sam cetnik. Meni se gade svi zli, neki vise, neki manje. To sto su ko biva moji nista mi ne znaci i jednako su mi odvratni. Prljavi i zli ratni misevi.
Čovjek može postati talac unutarnjih demona i iskušenja. Tifa je jedna od tih osoba i to je i više nego evidentno.
Nikome ne pomaže naknadna pamet da je četnik i slične priče. Nema potrebe jer je sebe već uništio.
Budalastine za dnevno politicke potrebe i klikove.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Mladen Vojicic Tifa

Post by insomnia » 25 May 2022, 20:42

Dori wrote: 25 May 2022, 17:21 Jednom smo se zadesili u kafani…Ima tome dvadesetak godina. “Davor” još radio….Skroz ok lik mi bio….Ismijali mu se pravo.
Tjeraju ga u 4 ujutro “Idi kući, Ljilja te čeka”.
On samo ono “Ko čeka - taj dočeka” i nastavi po svom :hihi
Osim ako nisi Ljilja
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22243
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12755 times
Been thanked: 12350 times
Status: Offline

Re: Mladen Vojicic Tifa

Post by Dori » 25 May 2022, 20:53

insomnia wrote: 25 May 2022, 20:42
Dori wrote: 25 May 2022, 17:21 Jednom smo se zadesili u kafani…Ima tome dvadesetak godina. “Davor” još radio….Skroz ok lik mi bio….Ismijali mu se pravo.
Tjeraju ga u 4 ujutro “Idi kući, Ljilja te čeka”.
On samo ono “Ko čeka - taj dočeka” i nastavi po svom :hihi
Osim ako nisi Ljilja
Zna Ljilja šta ima….Ni prvi ni zadnji put ;)
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Mladen Vojicic Tifa

Post by insomnia » 25 May 2022, 20:54

Bezbeli. Ipak je on boem.
Zato je Zejneba s prvog udata za alkoholicara i treba je spasiti
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26348
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14241 times
Been thanked: 3770 times
Status: Online

Re: Mladen Vojicic Tifa

Post by Veca » 25 May 2022, 21:32

...nisu mu trebali dozvoliti da se popne na binu i tocka! ...zalosno!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Mladen Vojicic Tifa

Post by Maja » 25 May 2022, 23:15

Chan wrote: 25 May 2022, 17:53
HAVANA wrote: 25 May 2022, 17:35 I sta se cudite pobogu, sta bi rekli tek za bareta, amy il pola tog svijeta... Ko cudo nako. Slusas il ne slusas i vozdra. Gore i izgore. To je tako.
Ali oni se ne zovu Mladen.

:D.

Doduše Bare je tu i tamo :oo
Ne kontam uopste ovo havanino poredjenje :hm

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Mladen Vojicic Tifa

Post by greeneyes » 25 May 2022, 23:25

Dori wrote: 25 May 2022, 20:53
insomnia wrote: 25 May 2022, 20:42

Osim ako nisi Ljilja
Zna Ljilja šta ima….Ni prvi ni zadnji put ;)
Narkomana :D.
Samo sabura

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Mladen Vojicic Tifa

Post by greeneyes » 25 May 2022, 23:26

Maja wrote: 25 May 2022, 23:15
Chan wrote: 25 May 2022, 17:53
Ali oni se ne zovu Mladen.

:D.

Doduše Bare je tu i tamo :oo
Ne kontam uopste ovo havanino poredjenje :hm
Da je to sve normalno, drogiraju se i sve im je oprosceno
Samo sabura

Post Reply

Return to “Diskografija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests