Koliko smo ....probirljivi...

Slatko ćoše.....

Moderators: spacebound, Duminjo

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Koliko smo ....probirljivi...

Post by prog321 » 29 Dec 2020, 09:08

Poradi na kinti a ne na fizickom izgledu :oo
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Koliko smo ....probirljivi...

Post by prog321 » 29 Dec 2020, 10:43

Htio sam reci da samim prilazenjem muskarci bespotrebno daju moc zenama. A to je neprirodno. Ne znaju ni one sta ce sa sobom. I automatski daju odjeb.
Koliko puta citamo na spotted u. Trazi lika kojem je rekla No kad je upitao..


Plus padas u ocima drugoj zenskadi kada previse prilazis.
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
pizarro
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 13425
Joined: 08 Nov 2019, 18:06
Has thanked: 4203 times
Been thanked: 4988 times
Status: Offline

Re: Koliko smo ....probirljivi...

Post by pizarro » 29 Dec 2020, 11:40

zenama je samo bitno da je nekad bilo lepo

User avatar
Grom
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6650
Joined: 13 Nov 2019, 22:30
Mood:
Has thanked: 42 times
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Koliko smo ....probirljivi...

Post by Grom » 29 Dec 2020, 11:53

prog321 wrote: 29 Dec 2020, 10:43 Htio sam reci da samim prilazenjem muskarci bespotrebno daju moc zenama. A to je neprirodno. Ne znaju ni one sta ce sa sobom. I automatski daju odjeb.
Koliko puta citamo na spotted u. Trazi lika kojem je rekla No kad je upitao..


Plus padas u ocima drugoj zenskadi kada previse prilazis.
Iskeno, ja se ne mogu pohvaliti nekim bogatim iskustvom sa ženama, tako da ne mogu davati savjete nekome. Ja radim onako kako ja smatram da je najbolje za mene, pa šta bude. Ono što sam shvatio jeste da je sa ženama isto k'o i s mišićima, treba vremena i prakse da se savlada.

Ne bih rekao da se prilaženjem daje moč ženi, već razni postupci koje poslije radimo daje ženama moć nad muškarcem. Pitanje je samo šta ćemo sebi dozvoliti. Kad malo bolje pogledaš sva ta moć je u seksu, mi to hoćemo i većina nas je spremna uraditi šta bilo da dođemo do pičke. Realno gledajući, malo je muškaraca koji imaju tu snagu da ih ženska seksualnost ne može kontrolisati.

Zato se ne slažem da prilaženjem se daje moć, već suprotno, kada priđemo direktno dajemo do znanja da se ne bojimo i da idemo za onim što hoćemo. Evo ja sam u zadnje vrijeme fokusiran na tu uživo komunikaciju i zovem da izađemo i mogu ti reći da je većinom pozitivna reakcija. Jest da su me odbijale, ali smješkaju se i tako te većinom pozitivne reakcije, ima ih koje više nisam pitao pa su počele da me pozdravljaju na putu ili mi dolaze na posao i pričaju sa mnom i flertuju. Neke su me ignorisale, pa počele mi se javljati.

A i ovo za ganajanje više cura ja sam lično promijenio mišljenje i ne vidim ništa loše u tome jer i sam to pokušavam. Ne želim gubiti vrijeme i fokusirati se na jednu koja očigledno komplikuje stvari, već na više žena. Pa šta bude, ja sam postao totalno fokusiran na sebe i svoje intrese. Samo jedan primjer onih 200 zahtjeva na FB.

Post Reply

Return to “Sex”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests