Bucke vs. mrsavice

Slatko ćoše.....

Moderators: spacebound, Duminjo

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96424
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34382 times
Been thanked: 21119 times
Contact:
Status: Offline

Re: Bucke vs. mrsavice

Post by Rum » 12 Feb 2022, 23:47

Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Grom
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6650
Joined: 13 Nov 2019, 22:30
Mood:
Has thanked: 42 times
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Bucke vs. mrsavice

Post by Grom » 12 Feb 2022, 23:48

Vitke

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53856
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15207 times
Status: Online

Re: Bucke vs. mrsavice

Post by HAVANA » 13 Feb 2022, 02:40

Buci bucii
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96424
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34382 times
Been thanked: 21119 times
Contact:
Status: Offline

Re: Bucke vs. mrsavice

Post by Rum » 24 Oct 2022, 22:31

Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: Bucke vs. mrsavice

Post by Odraz » 25 Oct 2022, 11:19

Ide zima, slabo ce se grijat' ... bucke u prednosti. :oo

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Bucke vs. mrsavice

Post by Calla » 26 Oct 2022, 16:10

:D. vala bas, onako mekane I tople ko buhtlice, pravo prakticne za zimu :D.
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81228
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10201 times
Been thanked: 7059 times
Status: Offline

Re: Bucke vs. mrsavice

Post by Julia-Klara » 26 Oct 2022, 16:19

Calla wrote: 26 Oct 2022, 16:10 :D. vala bas, onako mekane I tople ko buhtlice, pravo prakticne za zimu :D.
:srcee
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120404
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7901 times
Status: Offline

Re: Bucke vs. mrsavice

Post by Krokodil Behko » 17 Apr 2023, 10:15

Srbijansku influenserku zaručnik ostavio jer se udebljala, ona iz inata smršavjela 70 kg

Image


Kada ju je zaručnik ostavio prije vjenčanja jer se udebljala, Milica Đukanović se zainatila i u narednih devet mjeseci izgubila 70 kilograma te sa 136 pala na 66.


Đukanović je svoju priču podijelila s javnošću te nakon toga postala popularna. Danas je na društvenoj mreži TikTok prati nešto više od 91 hiljade korisnika, a na Instagramu broji više oko 36.000 pratitelja.


"Jako mi je drago da su se i djevojke i muškarci zainteresovali za mene tj. za moju životnu priču koju objavljujem na Tiktoku u vezi gubitka kilograma ali i raskidu koji se desio mjesec dana pred svadbu, što nije svakodnevica i naravno da je to ljude fasciniralo, prvo moj ogroman gubitak kilograma za kratak period, a samim tim i ta moja motivacija i inat, pa mislim da sam se izdvojila zato što ja snimam šta osjecćm u tom trenutku ne idem po šablonu kako većina njih snima", kazala je Milica za srbijanske medije.





Objasnila je i da je imala toksičnu vezu te kako joj tadašnji zaručnik nije bio podrška u pokušajima da izgubi kilograme.

"On mene jednostavno nije mogao da shvati da ja više hrane nisam mogla da se odreknem i da mi je trebala pomoć u smislu da mogu da mu se pojadam da me bodri da ne mogu bez njegove pomoći. Sto puta započinjala sa dijetama i treninzima, ali od nezadovoljstva sobom i drugim problemima iz veze opet završim na drugom mjestu i dolazi taj trenutak gdje on meni kaže kako on nema više osjećanja prema meni, kako sam se ugojila, kako ja njega lažem da sam ja na dijeti, da je on meni pronašao čokoladice u torbi i da on više jednostavno ne može", ispričala je.


Dodala je da su joj najveća podrška porodica i prijatelji, ali i ljudi koje je upoznala kroz svoju transformaciju.


"Ni u jednom trenutku nisam pomislila da odustanem, toliki bijes u meni je bio, ta snaga, taj moj inat je bio jači od svega. Na početku mi je bilo strašno jer sam se borila sa samom sobom sa emocijama, bila sam jako povređena i razočarana u nekog ko je bio moj Bog, ko je mene izdao…i kad mi bude teško samo mi prođe on kroz glavu i dobijem takvu snagu, kao što sam rekla, da bi pola Novog Sada mogla da pretrčim. Starim navikama nema šanse nikad više da se vratim jer sam naučila svoju lekciju, shvatila da ja koja imam predispoziciju da budem gojazna, da ja moram uvijek da pazim i počeo mi se sviđati ovaj način života da sad nema šanse da bi pojela nešto nezdravo, mislim da bi prije umrla nego se vratila na onaj stari put", zaključila je.
online

User avatar
Morgen
Zvezda foruma
Zvezda foruma
Posts: 31934
Joined: 05 Mar 2022, 08:50
Location: Dalekoodočiju
Has thanked: 19299 times
Been thanked: 16705 times
Contact:
Status: Offline

Re: Bucke vs. mrsavice

Post by Morgen » 17 Apr 2023, 10:23

Sta je rekla?? Pre bi umrla nego se vratila na stari put?
Sva je rigorozna

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37334
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 24649 times
Been thanked: 4675 times
Status: Offline

Re: Bucke vs. mrsavice

Post by ElTriconi » 17 Apr 2023, 13:40

Dobra ocam 🤗😊
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11836
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2928 times
Been thanked: 2599 times
Status: Online

Re: Bucke vs. mrsavice

Post by Naseef Mushroom » 17 Apr 2023, 13:53

I šta sad? Objavila na Instagramu gdje iako je u realnosti smršala, te slike su ipak pune filtera i tipičnih Instagram poza, pa kada stupi u kontakt sa novim partnerom koji ju je zapazio preko Instagrama gdje se gleda samo površnost i iluzijije pa je ostavi ako se opet udeblja, ili što ima strije ili posljedice po tijelu od naglog gubitka kilaže, onda će je opet neko ostaviti jer mu je u vezi važan samo izgled.
Džaba sav trud ako se nije opametila.
Shame on you if you fool me once, shame on me if you fool me twice.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Zana
Gospođetina
Gospođetina
Posts: 27603
Joined: 02 Apr 2020, 22:24
Has thanked: 7279 times
Been thanked: 6635 times
Status: Offline

Re: Bucke vs. mrsavice

Post by Zana » 17 Apr 2023, 13:57

Naseef Mushroom wrote: 17 Apr 2023, 13:53 I šta sad? Objavila na Instagramu gdje iako je u realnosti smršala, te slike su ipak pune filtera i tipičnih Instagram poza, pa kada stupi u kontakt sa novim partnerom koji ju je zapazio preko Instagrama gdje se gleda samo površnost i iluzijije pa je ostavi ako se opet udeblja, ili što ima strije ili posljedice po tijelu od naglog gubitka kilaže, onda će je opet neko ostaviti jer mu je u vezi važan samo izgled.
Džaba sav trud ako se nije opametila.
Shame on you if you fool me once, shame on me if you fool me twice.
Ili ... ili ....pazi sad ...svaka čast, nije lako toliko kiligrama izgubiti ma koji motiv bio. Želimo joj sreću. Ha? Ha?
Treba samo ić' prekoreda i govorit' "izvinjavam se"

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31541
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2680 times
Been thanked: 5116 times
Status: Offline

Re: Bucke vs. mrsavice

Post by Matan » 17 Apr 2023, 14:58

Naseef Mushroom wrote: 17 Apr 2023, 13:53 I šta sad? Objavila na Instagramu gdje iako je u realnosti smršala, te slike su ipak pune filtera i tipičnih Instagram poza, pa kada stupi u kontakt sa novim partnerom koji ju je zapazio preko Instagrama gdje se gleda samo površnost i iluzijije pa je ostavi ako se opet udeblja, ili što ima strije ili posljedice po tijelu od naglog gubitka kilaže, onda će je opet neko ostaviti jer mu je u vezi važan samo izgled.
Džaba sav trud ako se nije opametila.
Shame on you if you fool me once, shame on me if you fool me twice.
Bas tako, koza ostaje koza..
mislim na zivotinju kozu..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37334
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 24649 times
Been thanked: 4675 times
Status: Offline

Re: Bucke vs. mrsavice

Post by ElTriconi » 17 Apr 2023, 14:59

Zana wrote: 17 Apr 2023, 13:57
Naseef Mushroom wrote: 17 Apr 2023, 13:53 I šta sad? Objavila na Instagramu gdje iako je u realnosti smršala, te slike su ipak pune filtera i tipičnih Instagram poza, pa kada stupi u kontakt sa novim partnerom koji ju je zapazio preko Instagrama gdje se gleda samo površnost i iluzijije pa je ostavi ako se opet udeblja, ili što ima strije ili posljedice po tijelu od naglog gubitka kilaže, onda će je opet neko ostaviti jer mu je u vezi važan samo izgled.
Džaba sav trud ako se nije opametila.
Shame on you if you fool me once, shame on me if you fool me twice.
Ili ... ili ....pazi sad ...svaka čast, nije lako toliko kiligrama izgubiti ma koji motiv bio. Želimo joj sreću. Ha? Ha?
Zena se kutarisala ovisnosti o hrani, svaka joj cast 🤗😊
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11836
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2928 times
Been thanked: 2599 times
Status: Online

Re: Bucke vs. mrsavice

Post by Naseef Mushroom » 17 Apr 2023, 15:25

Zana wrote: 17 Apr 2023, 13:57
Naseef Mushroom wrote: 17 Apr 2023, 13:53 I šta sad? Objavila na Instagramu gdje iako je u realnosti smršala, te slike su ipak pune filtera i tipičnih Instagram poza, pa kada stupi u kontakt sa novim partnerom koji ju je zapazio preko Instagrama gdje se gleda samo površnost i iluzijije pa je ostavi ako se opet udeblja, ili što ima strije ili posljedice po tijelu od naglog gubitka kilaže, onda će je opet neko ostaviti jer mu je u vezi važan samo izgled.
Džaba sav trud ako se nije opametila.
Shame on you if you fool me once, shame on me if you fool me twice.
Ili ... ili ....pazi sad ...svaka čast, nije lako toliko kiligrama izgubiti ma koji motiv bio. Želimo joj sreću. Ha? Ha?
Pa dobro, ovo jeste uspjeh da se podjeli sa javnošću a i na današnjem vremenu je neizbježno bez socijalnih mreža ali kada vidim ove tipične Instagram poze i filtere padne mi mrak na oči.
Jedino ako je vjerovala u ljubav, bila kroz to iznevjerena, pa sada voli uživati u životu gdje joj gode komplimenti muškaraca i od žena koje joj se dive.
Ali da nakon takvog razočarenja se nada da neće kao nova Instagramuša još jedno razočarenje doživjeti, tu ne moraš biti vidovit da znaš da će se opet dogoditi.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Kai
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7564
Joined: 24 Aug 2021, 13:47
Mood:
Has thanked: 675 times
Been thanked: 1453 times
Status: Offline

Re: Bucke vs. mrsavice

Post by Kai » 17 Apr 2023, 15:45

Gdje god ufatis sisa.. :hihi
Vragolasto..:zao

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3081 times
Status: Offline

Re: Bucke vs. mrsavice

Post by Chloe » 17 Apr 2023, 15:54

:roll

Savršeni.. :ooo
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26395
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1864 times
Been thanked: 4084 times
Status: Offline

Re: Bucke vs. mrsavice

Post by Beni » 17 Apr 2023, 20:00

Naseef Mushroom wrote: 17 Apr 2023, 15:25
Zana wrote: 17 Apr 2023, 13:57

Ili ... ili ....pazi sad ...svaka čast, nije lako toliko kiligrama izgubiti ma koji motiv bio. Želimo joj sreću. Ha? Ha?
Pa dobro, ovo jeste uspjeh da se podjeli sa javnošću a i na današnjem vremenu je neizbježno bez socijalnih mreža ali kada vidim ove tipične Instagram poze i filtere padne mi mrak na oči.
Jedino ako je vjerovala u ljubav, bila kroz to iznevjerena, pa sada voli uživati u životu gdje joj gode komplimenti muškaraca i od žena koje joj se dive.
Ali da nakon takvog razočarenja se nada da neće kao nova Instagramuša još jedno razočarenje doživjeti, tu ne moraš biti vidovit da znaš da će se opet dogoditi.
Tako moja kolegica na instagramu gori a uzivo grob zesci
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Kai
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7564
Joined: 24 Aug 2021, 13:47
Mood:
Has thanked: 675 times
Been thanked: 1453 times
Status: Offline

Re: Bucke vs. mrsavice

Post by Kai » 17 Apr 2023, 23:37

:hm
A659EDA9-6E46-47B5-B1C5-8C4119AB98BC.jpeg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Vragolasto..:zao

User avatar
Zanki
saudade / forumasica godine
saudade / forumasica godine
Posts: 51740
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 19310 times
Been thanked: 22006 times
Status: Offline

Re: Bucke vs. mrsavice

Post by Zanki » 17 Apr 2023, 23:44

Beni wrote: 17 Apr 2023, 20:00
Naseef Mushroom wrote: 17 Apr 2023, 15:25
Pa dobro, ovo jeste uspjeh da se podjeli sa javnošću a i na današnjem vremenu je neizbježno bez socijalnih mreža ali kada vidim ove tipične Instagram poze i filtere padne mi mrak na oči.
Jedino ako je vjerovala u ljubav, bila kroz to iznevjerena, pa sada voli uživati u životu gdje joj gode komplimenti muškaraca i od žena koje joj se dive.
Ali da nakon takvog razočarenja se nada da neće kao nova Instagramuša još jedno razočarenje doživjeti, tu ne moraš biti vidovit da znaš da će se opet dogoditi.
Tako moja kolegica na instagramu gori a uzivo grob zesci
riliii :D.
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "

Post Reply

Return to “Sex”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests