Goli pred partnerom

Slatko ćoše.....

Moderators: spacebound, Duminjo

Post Reply
User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119602
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5619 times
Been thanked: 12122 times
Contact:
Status: Offline

Goli pred partnerom

Post by Maja » 21 Jul 2011, 10:48

hodate li goli pred partnerom ili se sramite kad vas gleda. smatrate kako nemate baš savršeno tijelo i zbog toga vam je neugodno kad vas on/ona posmatra?
je li vam zadovoljstvo gledati svog partnera golog?

volite li više voditi ljubav sa ugašenim svjetlom?

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Goli pred partnerom

Post by komsija » 21 Jul 2011, 10:55

Cesto sam bez odjece pred mojom suprugom i nemam nikakvog komleksa sto se tice toga
Nisam savrsen i daleko sam od toga ali nemam nikakvog srama kada budem bez odjece
Sex u mraku? Ne, vise volim da se sve vidi cccc
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120348
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6949 times
Been thanked: 7868 times
Status: Offline

Re: Goli pred partnerom

Post by Krokodil Behko » 21 Jul 2011, 10:58

Hodam go pred partnerkom i svejedno mi je da li me gleda i da li joj se to sto vidi svidja.. Da joj se ne svidja,vjerovatno ne bi ni bila sa mnom :hm
Volim gledati zensko tijelo. Misljenja sam,da svako zensko tijelo,sadrzi ljepotu.. I to stvarno mislim..
Bolje je sa ugasenim svijetlom ali moze i na svjetlu... Imao sam zensku koja je bila bucka i koja je to radila,samo po mrklom mraku.. ccccc... nije mi dama da uzivam u njenim "peticama" :(
online

User avatar
vučica
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3118
Joined: 06 Oct 2010, 19:32
Location: ...nigdjezemska....
Status: Offline

Re: Goli pred partnerom

Post by vučica » 21 Jul 2011, 15:16

naravno da nema srama..što bi bilo...al ipak mi je ugodnije kad je malo mračnije...a ne baš potpuno svijetlo...nako malo progušeno... :) radi ugođaja...
***Ja sam ja,uvijek UNIKAT,nikad DUPLIKAT***
...Moja se radost čuje u tišini,
a ljubav udiše svakim dahom....


Image

User avatar
Bahra
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2220
Joined: 03 Apr 2010, 22:36
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Goli pred partnerom

Post by Bahra » 21 Jul 2011, 16:57

Nema srama, kad se on ne stidi sto bih ja :D.
Budali možeš da oprostis, jer srlja samo u jednom pravcu i ne folira nikoga.
Foliranti su oni od kojih ti je muka...

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119602
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5619 times
Been thanked: 12122 times
Contact:
Status: Offline

Re: Goli pred partnerom

Post by Maja » 21 Jul 2011, 18:01

vučica wrote:naravno da nema srama..što bi bilo...al ipak mi je ugodnije kad je malo mračnije...a ne baš potpuno svijetlo...nako malo progušeno... :) radi ugođaja...

kako ono kažu... žena je najljepša pod svjetlosti svijeće :D.

User avatar
vučica
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3118
Joined: 06 Oct 2010, 19:32
Location: ...nigdjezemska....
Status: Offline

Re: Goli pred partnerom

Post by vučica » 21 Jul 2011, 18:03

Maja wrote:
vučica wrote:naravno da nema srama..što bi bilo...al ipak mi je ugodnije kad je malo mračnije...a ne baš potpuno svijetlo...nako malo progušeno... :) radi ugođaja...

kako ono kažu... žena je najljepša pod svjetlosti svijeće :D.
naravnooo :ok
***Ja sam ja,uvijek UNIKAT,nikad DUPLIKAT***
...Moja se radost čuje u tišini,
a ljubav udiše svakim dahom....


Image

User avatar
mailed
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3696
Joined: 30 Nov 2010, 10:00
Status: Offline

Re: Goli pred partnerom

Post by mailed » 21 Jul 2011, 19:05

ma ja se sakrijem pod jorgan i zatvorim oci :D.

User avatar
sancezo
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 149
Joined: 25 Jan 2011, 19:08
Status: Offline

Re: Goli pred partnerom

Post by sancezo » 21 Jul 2011, 19:22

Ma gola golcijata.........nego sta a pogotovo u ovim vrelim danima

User avatar
gejsha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9299
Joined: 09 Feb 2011, 17:10
Location: tamo daleko,daleko od bola..
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Goli pred partnerom

Post by gejsha » 22 Jul 2011, 17:52

Bilo me je na početku sram,ali sada mi je više svejedno.Ali ipak više volim kada je svjetlost barem prigušena,nekako se osjećam ljepše.
Naravno niko nema savršeno tijelo,bez ijedne mane,pa tako ni ja,i to mi uopšte ne predstavlja problem.
Nije sloboda sa neba pala, za nju je sestra dva brata dala..

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120348
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6949 times
Been thanked: 7868 times
Status: Offline

Re: Goli pred partnerom

Post by Krokodil Behko » 24 Jul 2011, 23:07

Idila...gola je bila... (mislim moja)
Ali nema veze... Ma ja sam u tim situacijama,pravo domaci..
Sve mi svejedno,cak mi je i drago... Sta fali :D
online

User avatar
Hana84
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 583
Joined: 02 Oct 2011, 00:12
Status: Offline

Re: Goli pred partnerom

Post by Hana84 » 01 Nov 2011, 00:49

Maja wrote:hodate li goli pred partnerom ili se sramite kad vas gleda. smatrate kako nemate baš savršeno tijelo i zbog toga vam je neugodno kad vas on/ona posmatra?
je li vam zadovoljstvo gledati svog partnera golog?

volite li više voditi ljubav sa ugašenim svjetlom?
Nikad ne hodam gola pred partnerom.Mislimmmm....meni je nekako " mirise" na vulgarnost i direktno pozivanje na sex.Desi mi se da "proletim " u gacicama pred njim, ali tvrdim da je zena puno privlacnija ako ima neki lagani dio odjece na sebi nego da paradira gola, ma koliko ona imala savrseno tijelo.Pogled na genitalije je dodatni plus kad smo u fizickom kontaktu sa partnerom, a bas po vazdan biti na "izvol'te" nije mi to bas nimalo ukusno.
Samo jedan mali izuzetak koji kod mene prolazi zbog zurbe i stresa je koristenje kupatila istovremeno, pogotovo kad se ujutro ide na posao. Desi se da perem zube i umivam se ili tusiram, a on udje u kupatilo da bi piskio. Znaci, samo u prinudnim situacijama.

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Goli pred partnerom

Post by Luna. » 01 Nov 2011, 09:53

kad nema djece kod kuce, jakako nego hodamo goli :D
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119602
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5619 times
Been thanked: 12122 times
Contact:
Status: Offline

Re: Goli pred partnerom

Post by Maja » 18 Nov 2011, 11:33

Muškarci je li ovo istina :zubi

Šta muškarci misle kada ste goli?

Muškarcima najčešće pruža užitak da vide svaki milimetar golog ženskog tijela, dok žene najčešće razbijaju glavu pitanjima "šta on misli", "da li vidi ovaj celulit?" ili "da li mu se sviđam?". Prava istina je da gotovo nijedan muškarac neće promisliti ništa slično kada vidi golu ženu koja mu se sviđa. Saznajte šta njima najčešće prolazi kroz glavu u polumraku spavaće sobe.

KOŽA JOJ JE TAKO MEKANA
Bez obzira da li ste nanijeli losion ili ne, vaša koža njemu se čini poput satena. Naime, koža muškaraca je za 20 posto deblja od ženske, pa tako i kada mislite da vam je koža gruba, njemu djeluje mekano.

Osim toga, muškarci imaju masniju kožu, tako da će njegov dlan kliziti po vama kao da ste od svile.

OBOŽAVAM NJEN MIRIS
Prirodni miris tijela i kože žene muškarci teško mogu da odole.

"Prekrivanje sopstvenog mirisa, pretjerano parfemisanje i pranje učinit će vas manje privlačnom. Vaši prirodni feromoni su afrodizijak. To ne znači da treba da izbjegavate svakodnevnu higijenu, ali za njegu koristite losione i kreme nježnijih mirisa - tvrdi doktor Pam Spurr.

ZAŠTO NE MOGU DA VIDIM SVE?
Kako prenosi zena.blic.rs, rezultati ankete agencije "Psychology Today" pokazuju da 56 posto žena nije zadovoljno svojim izgledom. Ali, zar je moguće da je čak više od polovine žena neatraktivno? Pa i ne baš.

"Vjerovatnije je da većina žena ima potpuno nerealnu sliku o svom izgledu. Veliki broj žena prilikom gledanja u ogledalo uočava samo mane, a muškarci gledaju sasvim drugačije. Oni vide ono što im se sviđa, a mane uopšte ne primjećuju", tvrdi doktor Spurr.

NADAM SE DA ĆE MI REĆI ŠTA JOJ ODGOVARA
Moderni zavodnici, bez obzira na mnogobrojne informacije i literaturu, i dalje žive u potpunom neznanju što se tiče onoga šta vi volite u krevetu.

"Muškarcima je potrebno vođstvo. Sve je lakše s dobrim uputstvima, a ono što daje dobar osjećaj može biti nevjerovatno seksi", tvrdi terapeut Ian Kerner.

BAŠ JE U DOBROJ FORMI
Većina žena će pri pogledu na sopstveno tijelo pomisliti da bi trebala da smrša koji kilogram. On je budite uvjereni, bez obzira na sve, siguran da vi izgledate odlično. Prema istraživanju organizacije "Psychology Today" 63 posto muškaraca željelo bi da smrša, ali uprkos tome sami sebe ne smatraju manje atraktivnima, pa je tako 25 posto gojaznih muškaraca sebe ocijenilo kao "privlačne".

"Žene sve više važnosti posvećuju težini koja im je glavni faktor prilikom ocjenjivanja atraktivnosti. Muškarcima to ne predstavlja bitan faktor", kaže doktor Spurr.

ŽELIM DA OVO BUDE NOĆ ZA PAMĆENJE
Muškarci su vrlo ponosni kada ženu dovedu do orgazma. Misao koja mu se javlja čim vas vidi golu je da želi da vam priuštiti nezaboravan vrhunac.

Izvor vijesti: http://www.24sata.info/zabava/sex-files ... z1e3HGTq64

User avatar
milokrad
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 260
Joined: 06 Nov 2011, 11:27
Location: Sweden
Status: Offline

Re: Goli pred partnerom

Post by milokrad » 18 Nov 2011, 11:41

Ledena wrote:Sinoc sam mu gacice pokazala.. :plavi
Pa na pocetku mi bude nelagodno, ali poslije se opustim, i onda sve lakse bude..
Sto kaze behko, da mu se ne svidjam ne bi bio sa mnom..
a sex, u mraku, svjetlu, kad god, samo nek se sexa.. Al et vise se covjek opusti kad je malo mracnije, ne sad bas mrkli mrak,
i na kraju ispade umjesto kite, palac mu pusis..
:haha :haha :haha :haha :haha :haha :haha
A ne znas ni je li nozni ili palac na ruci
Bosna zauvjek

Voljena
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1307
Joined: 23 Jul 2011, 09:37
Status: Offline

Re: Goli pred partnerom

Post by Voljena » 18 Nov 2011, 11:51

Naravno da sam slobodna...pred kim cu biti ako necu pred njim...i gdje cu, ako necu kuci....

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120348
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6949 times
Been thanked: 7868 times
Status: Offline

Re: Goli pred partnerom

Post by Krokodil Behko » 18 Nov 2011, 12:04

Maja wrote:Muškarci je li ovo istina :zubi

Šta muškarci misle kada ste goli?

Muškarcima najčešće pruža užitak da vide svaki milimetar golog ženskog tijela, dok žene najčešće razbijaju glavu pitanjima "šta on misli", "da li vidi ovaj celulit?" ili "da li mu se sviđam?". Prava istina je da gotovo nijedan muškarac neće promisliti ništa slično kada vidi golu ženu koja mu se sviđa. Saznajte šta njima najčešće prolazi kroz glavu u polumraku spavaće sobe.
To jeste istina. Jedna sarajka,kukala mi je da joj je malo pukao kapilar na listu.
I naravno,kazem joj,sta ima veze booo? Skini se,da ti ljubim kapilar. Valjda nece prsnuti
od strasti :D.
KOŽA JOJ JE TAKO MEKANA
Bez obzira da li ste nanijeli losion ili ne, vaša koža njemu se čini poput satena. Naime, koža muškaraca je za 20 posto deblja od ženske, pa tako i kada mislite da vam je koža gruba, njemu djeluje mekano.
Osim toga, muškarci imaju masniju kožu, tako da će njegov dlan kliziti po vama kao da ste od svile.
I to je istina. Ne sretoh zenu,koja je imala grublju kožu od mene.
Dobro,neki parfem,dodatno poboljsava ugodjaj ali nije bas obavezan. :kafa
"Prekrivanje sopstvenog mirisa, pretjerano parfemisanje i pranje učinit će vas manje privlačnom. Vaši prirodni feromoni su afrodizijak. To ne znači da treba da izbjegavate svakodnevnu higijenu, ali za njegu koristite losione i kreme nježnijih mirisa - tvrdi doktor Pam Spurr.
I ovo je istina. Ne mogu da vjerujem,da sam naisao na ovako dobar clanak.
Mora da su ga muskarci pisali. Inace,da su zene pisale,bilo bih raznih nebuloza tipa:
"jao zaboga,sta i kako sa celulitima,frizurom,koja boja obuce" ...i ostale besposlice.
ZAŠTO NE MOGU DA VIDIM SVE?
Kako prenosi zena.blic.rs, rezultati ankete agencije "Psychology Today" pokazuju da 56 posto žena nije zadovoljno svojim izgledom. Ali, zar je moguće da je čak više od polovine žena neatraktivno? Pa i ne baš.

"Vjerovatnije je da većina žena ima potpuno nerealnu sliku o svom izgledu. Veliki broj žena prilikom gledanja u ogledalo uočava samo mane, a muškarci gledaju sasvim drugačije. Oni vide ono što im se sviđa, a mane uopšte ne primjećuju", tvrdi doktor Spurr.
I ovo je tacno. Licno mislim,da su sve zene lijepe. One koje mi se vise svide,mora
krasiti nesto sto nije u vezi sa izgledom.
NADAM SE DA ĆE MI REĆI ŠTA JOJ ODGOVARA
Moderni zavodnici, bez obzira na mnogobrojne informacije i literaturu, i dalje žive u potpunom neznanju što se tiče onoga šta vi volite u krevetu.

"Muškarcima je potrebno vođstvo. Sve je lakše s dobrim uputstvima, a ono što daje dobar osjećaj može biti nevjerovatno seksi", tvrdi terapeut Ian Kerner.
Napokon nesto,sa cime se ne slazem. Nije mi potreban prirucnik.
Znam sta treba i kako to zene vole u krevetu. razlike su samo u varijacijama u odnosu,
na brzinu i snagu,tokom glavnog cina.
"Žene sve više važnosti posvećuju težini koja im je glavni faktor prilikom ocjenjivanja atraktivnosti. Muškarcima to ne predstavlja bitan faktor", kaže doktor Spurr.
Istina! Poneki kg viska,ne bi trebao uzbudjivati zenu. Cak sta vise,mislim da su takve,meni licno,zanimljivije i drazesnije od mrsavica.
ŽELIM DA OVO BUDE NOĆ ZA PAMĆENJE
Muškarci su vrlo ponosni kada ženu dovedu do orgazma. Misao koja mu se javlja čim vas vidi golu je da želi da vam priuštiti nezaboravan vrhunac.
Djelimicna istina,jer prosjecan muskarac,kad krene sa "poslom" uglavnom zaboravi na tu prvobitnu pomisao..
online

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Goli pred partnerom

Post by Zagorka » 18 Nov 2011, 15:45

Nije bas da hodam okolo bez gaca,ni kad sam sama...ali dok izlazim iz tusa,ili se presvlacim,nekad zurim iz tusa pa gola peglam(rijedje doduse)ne skrivam se,zadovoljna sam svojim izgledom,nemam komplekse,i on se ne skriva i ne trci kraj mene kad je gol,ali se bas ne sepuri po stanu bez odjece,malo je smijesno :hihi
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
noris
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 679
Joined: 30 Sep 2011, 18:36
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Goli pred partnerom

Post by noris » 18 Nov 2011, 15:58

Nije sad da sam neki nudista, al ne stidim se pred partnerom hodati gol, i volim da je malo osvjetljenija prostorija, al i ako je mrak i to je u redu, u glavnom nema kompleksa od golog pokazivanja
vozdra

User avatar
Jaca
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6755
Joined: 29 Sep 2011, 02:18
Location: potrazi me u predgradju...
Status: Offline

Re: Goli pred partnerom

Post by Jaca » 18 Nov 2011, 20:07

a sta ako se prehladis
bolje biti malo lud nego malo pametan

Post Reply

Return to “Sex”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests