Sta je za vas perverzno

Slatko ćoše.....

Moderators: spacebound, Duminjo

Post Reply
User avatar
Sibila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20345
Joined: 22 Aug 2011, 13:01
Location: Island
Has thanked: 27 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Sta je za vas perverzno

Post by Sibila » 03 Mar 2015, 22:17

perverzno je, zapravo odvratno prerverzno kad ti lik uzme broj tel.i ne nazove :plavi :plavi :o

Alpha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6360
Joined: 07 May 2014, 00:43
Location: baza deda mraza
Status: Offline

Re: Sta je za vas perverzno

Post by Alpha » 03 Mar 2015, 22:24

ovo :plavi

▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬
COR NON MENTITUR
▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Sta je za vas perverzno

Post by Calla » 04 Mar 2015, 11:54

Tigris wrote:perverzno je, zapravo odvratno prerverzno kad ti lik uzme broj tel.i ne nazove :plavi :plavi :o


izbicuj ga rjecima,,sta cekas??
:oo
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

User avatar
SaraSara
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5064
Joined: 30 Dec 2014, 18:24
Status: Offline

Re: Sta je za vas perverzno

Post by SaraSara » 04 Mar 2015, 20:55

Perverzno je sve sto partneru/partnerici ne pricinjava zadovoljstvo
Ne brini se za ono sto nije doslo i ne zalosti se za ono sto je bilo, jer drugacije nije moglo biti.

Alpha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6360
Joined: 07 May 2014, 00:43
Location: baza deda mraza
Status: Offline

Re: Sta je za vas perverzno

Post by Alpha » 04 Mar 2015, 22:28

Nije tacnoo..
▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬
COR NON MENTITUR
▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Sta je za vas perverzno

Post by Mala_Mu » 04 Mar 2015, 22:29

Zasto nije ? :D

User avatar
Sibila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20345
Joined: 22 Aug 2011, 13:01
Location: Island
Has thanked: 27 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Sta je za vas perverzno

Post by Sibila » 04 Mar 2015, 22:31

il kad jedva cekas da ti uzme broj i to se ne desi, :o to je bas uzas....................... :oo

User avatar
Rabiosa
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2232
Joined: 18 Aug 2014, 16:21
Location: Na metli
Status: Offline

Re: Sta je za vas perverzno

Post by Rabiosa » 07 Mar 2015, 17:32

SaraSara wrote:Perverzno je sve sto partneru/partnerici ne pricinjava zadovoljstvo
:valja :valja

prejakoo
Aktiviram se na dodir.

User avatar
Terasa svjesti
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6580
Joined: 08 Mar 2015, 15:23
Location: Big nothing
Status: Offline

Re: Sta je za vas perverzno

Post by Terasa svjesti » 08 Mar 2015, 20:22

Sodomija i nekrofilija .
Pametan čovjek vidi onoliko, koliko mu treba, a ne koliko može vidjeti.
(Michael de Montaigne).

User avatar
Terasa svjesti
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6580
Joined: 08 Mar 2015, 15:23
Location: Big nothing
Status: Offline

Re: Sta je za vas perverzno

Post by Terasa svjesti » 09 Mar 2015, 16:18

SaraSara wrote:Perverzno je sve sto partneru/partnerici ne pricinjava zadovoljstvo

Intimne tajne "ostaju" u krevetu . Djelom si u pravu i bitno je ne iznositi "prljav" veš. Nažalost mnoge ukopava priča, ;)
Pametan čovjek vidi onoliko, koliko mu treba, a ne koliko može vidjeti.
(Michael de Montaigne).

User avatar
SaraSara
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5064
Joined: 30 Dec 2014, 18:24
Status: Offline

Re: Sta je za vas perverzno

Post by SaraSara » 09 Mar 2015, 17:21

Intima je nesto sasvim drugo...sve ima svoje mjesto i vrijeme
Ne brini se za ono sto nije doslo i ne zalosti se za ono sto je bilo, jer drugacije nije moglo biti.

User avatar
tovar
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1326
Joined: 08 Aug 2012, 14:55
Status: Offline

Re: Sta je za vas perverzno

Post by tovar » 18 Apr 2015, 09:14

Davljenje tijekom seksualnog čina kojim se navodno znatno pojačava osjećaj ugode pri kulminaciji. Nedavno sam bio na predavanju o toj temi na patologiji sudske medicine gdje je rečeno da je ta pojava puno učestalija nego što se to obično misli. Neki ljubavnici se po vlastitoj želji međusobno dave pokušavajući davljenjem dosegnuti samu granicu života i smrti kada se uslijed nedostatka krvi, time i kisika, u mozgu događa posebna euforija. Netko čak u tu svrhu koristi i plastične vrećice. Smatram kako ne treba ovdje dodatno objašnjavati da je to po život i zdravlje iznimno opasan pojavni oblik seksualnog uživanja. Kod samoubojica vješanjem, onih koji samoubojstvo vješanjem počine načinom davljenja ali ne i trganjem vratne kralježnice kada smrt nastupa trenutačno, često prilikom obdukcije bude pronađen ejakulat. Pretpostavlja se da neke žene također tom prilikom dožive neku vrstu ekstaze što je teško dokazivo zbog izostanka ejakulata, osim toga žene se puno rijeđe od muškaraca odlučuju na samoubojstvo vješanjem. Također me zapanjio podatak da ovisnici o drogama ili alkoholu (i ne samo oni) često izaberu način vješanja u sjedećem položaju koristeći pri tome kvaku vrata ili cijevi radijatora primjerice, da bi se objesili davljenjem, te si na taj način produljuju sam čin davljenja vješanjem kako bi što duže "uživali". Sudska praksa također bilježi podatke o "nesretnim smrtnim slučajevima" davljenja vješanjem prilikom masturbacije a najviše zabrinjava činjenica da je ovaj pojavni oblik sve učestaliji među malodobnim i mladim osobama što je ujedno i jedini razlog zašto ovo iznosim ovdje jer smatram da moramo o ovome raspravljati sa malodobnicima i mladim osobama kako bi im skrenuli pozornost na iznimnu opasnost ovakvih ili sličnih pojavnih oblika seksualnog uživanja.

Evo, mene je ovo prilično zabrinulo čak toliko da sam spreman žrtvovati dio svog slobodnog vremena kako bih mladim damama (obavezno punoljetnim ali ne i mnogoljetnim) po potrebi održavao i praktični dio nastave kojim bi ih praktično uvjerio da bez svake sumnje u seksu mogu itekako uživati bez davljenja. Zamolio bih pomoć nekih hiperaktivnih forumaša u slučaju očekivanog većeg broja zainteresiranih dama. Hvala unaprijed.
O, sudbo kleta...
vrati mi vjeru...u ljude, u ljubav, u bolje sutra;
za uzvrat ja ću moliti Boga
da ti oprosti za sva moja tužna jutra...

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Sta je za vas perverzno

Post by storm » 18 Apr 2015, 09:20

:valja tovaru dušo nesebična :plavi

ja sam čitao da nedostatak kisika, pojačava intenzitet orgazma... možda je u tome point :cudi
nađu mnoge i sa plastičnom vrečicom na glavi, umrli prilikom samozadovoljavanja.... michael hutchence, pjevač iz INXS pronađen vezan oko vrata za radijator :lud
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14912
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 436 times
Been thanked: 786 times
Status: Offline

Re: Sta je za vas perverzno

Post by vila » 18 Apr 2015, 10:00

Tovar je nesebicno perverzan
:D.

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Sta je za vas perverzno

Post by drugrankovic » 18 Apr 2015, 10:08

kolko rjeci na jebacinu...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
tovar
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1326
Joined: 08 Aug 2012, 14:55
Status: Offline

Re: Sta je za vas perverzno

Post by tovar » 18 Apr 2015, 10:10

Da, žalosno je to što većina ljudi krivo misli da se to njima ne može dogoditi, kako se to uvijek događa nekome drugom. Samo predavanje je bilo potaknuto nedavnom tragedijom kada je jedna muška maloljetna osoba pronađena mrtva u zamrzivaču koji je bio izvan funkcuje (šrinja za duboko zamrzavanje). Istragom je utvrđeno da se maloljetnik zatvorio u zamrzivač kako bi masturbirao pa se uslijed nedostatka svježeg zraka, povećanim koncentracijom CO2 izdisanjem, ugušio tijekom samozadovoljavanja. Njegovo mrtvo tijelo je pronašao njegov mlađi brat u poodmakloj fazi raspadanja. Strašna, jeziva tragedija ...
Seks, između ostalog, nikako ne bi trebao biti tabu-tema. Sa svojim nećakom koji je u pubertetu stalno pričam o seksu i uvijek ga nagovaram da si bira cure koje imaju zgodne mame ... jer i ujak bi nećače ...
O, sudbo kleta...
vrati mi vjeru...u ljude, u ljubav, u bolje sutra;
za uzvrat ja ću moliti Boga
da ti oprosti za sva moja tužna jutra...

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Sta je za vas perverzno

Post by Biba » 18 Apr 2015, 11:39

Eh tovare, da se ipak nisi malo zehebo...mladji brat pronasao tijelo vec u raspadanju u zamrzivacu...pa zar se tak dugo nije zapitao gdje mu je brat...a gdje su roditelji...i zar momak nije imao nigdje skrovito drugo mjesto..e hbga pa to moze i pod jorgan planinom...perverzno je sve ono sto ugrozava fizicki ili psihicki... ili na stobdruga osoba ne pristaje a druga ju prisiljava...a to kad mozak ostane bez kisika i orgazmi...nije istina ...moj mozak je bio bez kisika...ili sam ja posban slucaj :ovaj ma kakvo uzivanje...jedino dobro i jest sto nista ne osjecas... :pusi...najnovije tumacenje homoseksualnosti je da je to perverzija ali...moderni civiliziranibsvijet kaze da su oni eto samo drukciji i da je to normalno....a tko je u zabludi... manjina ili vecina?? ...ne zelim vise komentirati...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Sta je za vas perverzno

Post by storm » 18 Apr 2015, 12:09

Homoseksualnost perverzija?... Bolje da i ja ne komentiram... (koja ti " najnovija tumačenja " citas... Iz 1852 godine?)
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Sta je za vas perverzno

Post by Biba » 18 Apr 2015, 12:28

Storm, svatko ima pravo na svoje misljenje...nekad su svi vjerovali da je Zemlja ravna ploca a onda je dokazano da je sspljostena kugla (neki i danas u teorijama zavjere tumace da je rvna hbga...)Ponavljam, u skoli se uci da homoseksualne osobe imaju promijenjene kromosome...pa ak je tak onda je opet poremecaj.....ja nemam knmige iz devetnaestog stoljeca...i svjesna sam da vecina misli da homoseksualnost nkje perverzija...gdje e dokaz da je to normalno.....novo tumacenje je da su moderne majke u svom ponasanju pred malim sinovima malo odvise erotizirano ponasaju i da je tobza dijete trauma pa ubuduce izbjegaava zene....ili birabdjecu jer se djece ne boji kao sto se plasio svoje dominantne majke....dokazano je kako se kod mladog paceta utiskivanjem seksualnog objekta upravo sogadja da patak n bira patku vec muskog patka....eto neka netko dokaze da je homoseksualnost prirodna.....i ja mislim da nije ali to ne znaci da ih osudujem.....pa oni nisu bas nimalo krivi...ali drustvo zna za peoblem i zna istinu, samo puno je lakse reci da probleme nema...Evropa u dokumentima kaze da je normalna homoeksualna onitelj....pa ta Evropa je i vjstice spaljivala a i ta sad dozvoljava...toj Evropi je i Srebrenica bilo nesto normalno....zivoti ljudi im nisu znacili nista..pa zasto bi im necija bolest nesto znacila....Opet cu Swamija spomenuti...On je u Hrvatskoj ponosno i samouvjereno izjavio da je reinkarnacija znanstveno dokazana..Moliiiiiiiim!Gdje je dokaz....isto tako, gdje dokaz za homoseksualnost...Moliiiiiiim!!!!???TTak kaze Izet.... :klanja
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Sta je za vas perverzno

Post by greeneyes » 18 Apr 2015, 12:52

Kad prstićem rovinja nosić pa nedugo zatim taj prstić stavi u usta. :rumenko
Samo sabura

Post Reply

Return to “Sex”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests