Sex u braku

Slatko ćoše.....

Moderators: spacebound, Duminjo

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Sex u braku

Post by Podrinjac » 28 Oct 2016, 14:32

Zagorka wrote:Ja sam primijetila da su u zadnje vrijeme vijesti kontra braka preplavile portale.

Vi?

:hm




Iz nekog razloga svi van braka napadaju ove unutra. Ne vidim da se desava obrnuto.

Znate sta? Dosadni ste. I lazljivi.



Zasto imate ocajnicku potrebu ubijediti planetu da ste super bez braka?

Koga ubijedjujete da vam je super? Mene ili sebe?

Sretan covjek nema toliku potrebu to isticati.





Svi smo ko kul nesto, sve nesto normalica i sirimo toleranciju brate, zivjeli tabui bla bla, ono lik se seksa s kmadom sira al fkt, drugi s biciklom, treci svrsava probijajuci balone, i sve kao kuzite, neka brate normalno je, al ne kuzite sto se covjek seksa rodjenom zenom?

Zbilja? To vam nije jasno? E fkt.... :kafa


(Isto reklame za cukljeve svega mi)
:srce :srce :srce

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Sex u braku

Post by Podrinjac » 28 Oct 2016, 14:38

Ooo izvini Zagorka, nisu tebi namjenjena srca. Zamjenio sam te sa Toxic posto imate slicne avatare.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: Sex u braku

Post by spacebound » 28 Oct 2016, 14:55

carobnjak N wrote:
spacebound wrote: Samo dva puta sedmicno :oo :sram RacoraTa sam. :sunja

Zašto su mnogi muskarci ubijedeni da imaju veci libido od zena :cudi Da zene ne mogu pratit njihov ritam? Da l' se oni koji su to i u praksi dokazali upitaju da nije mozda do njih :ooo
I kako si ti na osnovu mog posta uspio nekako skontat da su zene krive za siromasan seksualni zivot bračnih parova:cudi

I jos nesto-I zeni treba sex, a dva puta sedmično i nije bas neka pohvalna brojka :zubi
I još nešto- da si pročitala post iznad vidjela bi da piše 4 , to je neki prosjek.
Svi koji kažu da se sexaju dva puta dnevno, non-stop, lažu brate.

Nisam ništa ja na osnvu tvog posta , nego pišeš o "različitim sexualnim apetitima" , a ja gvoorim o normalnim
apetitima. Uvodni post govori o ženi koja voli 2 puta mjesečno. Ta žena ima problem sa normalnim libidom
Stani malo. Moj post si citirao i napisao da je vecinom do zena, cudne, bi -ne bi. A to me iritira. Neki mit se prenosi da zene bas i ne uzivaju u sexu ,da bi radije pile kafu, gledale seriju, tracale s komsinicom, peglale ves, a mužjak ugrozen, trpi :oo
4 puta je tebi prosjek, nije svima, vjerovao ili ne postoje parovi koji se seksaju svakodnevno, godinama, postoje i parovi koji se ne seksaju uopste, godinama. E, o tome sam ja pisala. Ne o prosjeku, ne sta je normalno. Vec da je bitno naci partnera s kojim si na istim talasima. A koliko se k'o puta... meni nebitno, nemam nista od toga :oo

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Sex u braku

Post by Zagorka » 28 Oct 2016, 15:09

Podrinjac wrote:Ooo izvini Zagorka, nisu tebi namjenjena srca. Zamjenio sam te sa Toxic posto imate slicne avatare.
Dobro je, presijece me :sok reko nece na dobro :D.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Sex u braku

Post by Podrinjac » 28 Oct 2016, 15:11

I ja trčim pred rudu umjesto da pročitam nik. :zid

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Sex u braku

Post by greeneyes » 28 Oct 2016, 15:55

Dovoljno je onoliko koliko je dovoljno partnerima. Jesam ovo dobro rekao, yebem se pametna.
Samo sabura

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 923 times
Status: Offline

Re: Sex u braku

Post by carobnjak N » 28 Oct 2016, 17:09

spacebound wrote:
carobnjak N wrote:
spacebound wrote: Samo dva puta sedmicno :oo :sram RacoraTa sam. :sunja

Zašto su mnogi muskarci ubijedeni da imaju veci libido od zena :cudi Da zene ne mogu pratit njihov ritam? Da l' se oni koji su to i u praksi dokazali upitaju da nije mozda do njih :ooo
I kako si ti na osnovu mog posta uspio nekako skontat da su zene krive za siromasan seksualni zivot bračnih parova:cudi

I jos nesto-I zeni treba sex, a dva puta sedmično i nije bas neka pohvalna brojka :zubi
I još nešto- da si pročitala post iznad vidjela bi da piše 4 , to je neki prosjek.
Svi koji kažu da se sexaju dva puta dnevno, non-stop, lažu brate.

Nisam ništa ja na osnvu tvog posta , nego pišeš o "različitim sexualnim apetitima" , a ja gvoorim o normalnim
apetitima. Uvodni post govori o ženi koja voli 2 puta mjesečno. Ta žena ima problem sa normalnim libidom
Stani malo. Moj post si citirao i napisao da je vecinom do zena, cudne, bi -ne bi. A to me iritira. Neki mit se prenosi da zene bas i ne uzivaju u sexu ,da bi radije pile kafu, gledale seriju, tracale s komsinicom, peglale ves, a mužjak ugrozen, trpi :oo
4 puta je tebi prosjek, nije svima, vjerovao ili ne postoje parovi koji se seksaju svakodnevno, godinama, postoje i parovi koji se ne seksaju uopste, godinama. E, o tome sam ja pisala. Ne o prosjeku, ne sta je normalno. Vec da je bitno naci partnera s kojim si na istim talasima. A koliko se k'o puta... meni nebitno, nemam nista od toga :oo
I mene iritira kad počnu pisati neke članke "znate li zadovoljiti ženu" "znate li naći G tačku" bla bla
Isto kao da mi igramo pikado pa hajd sad ti nešto pogađaj i ugađaj.
Eto ti draga kite pa pogađaj i ugađaj sebi sama , a mene je lako pogoditi u g-tačku, nalazi se tačno u centru
i uočljiva je ..
Naći partnera sa kojim si na istim talasima, nema samo sexualnu dimenziju, već ih ima po nekim
pravilima četiri (kod mene sve nešto 4, jel de). Ne sjećam se tačno kako se koja zove, mislim nešto kao
-mentalna kompatibilnost
-fizička
-duhovna
-intelektualna
Ako se dese dvije od 4 , to se smatra dobrom vezom
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14912
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 436 times
Been thanked: 786 times
Status: Offline

Re: Sex u braku

Post by vila » 28 Oct 2016, 17:21

Zagorka wrote:Ja sam primijetila da su u zadnje vrijeme vijesti kontra braka preplavile portale.

Vi?

:hm




Iz nekog razloga svi van braka napadaju ove unutra. Ne vidim da se desava obrnuto.

Znate sta? Dosadni ste. I lazljivi.



Zasto imate ocajnicku potrebu ubijediti planetu da ste super bez braka?

Koga ubijedjujete da vam je super? Mene ili sebe?

Sretan covjek nema toliku potrebu to isticati.





Svi smo ko kul nesto, sve nesto normalica i sirimo toleranciju brate, zivjeli tabui bla bla, ono lik se seksa s kmadom sira al fkt, drugi s biciklom, treci svrsava probijajuci balone, i sve kao kuzite, neka brate normalno je, al ne kuzite sto se covjek seksa rodjenom zenom?

Zbilja? To vam nije jasno? E fkt.... :kafa


(Isto reklame za cukljeve svega mi)
Ja nju najvolin...
A @statebriga bi rekla da bi se i s njom "zakrvila"
I bi...s gustom
Pa poslije na kavu

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7766 times
Status: Offline

Re: Sex u braku

Post by Krokodil Behko » 28 Oct 2016, 17:31

Zagorka wrote:
Podrinjac wrote:Ooo izvini Zagorka, nisu tebi namjenjena srca. Zamjenio sam te sa Toxic posto imate slicne avatare.
Dobro je, presijece me :sok reko nece na dobro :D.
I ja se začudih, obrisah prašinu s displaya, pogledah još jednom
i upitah se, da slučajno one tuborg pive, nisu s nekim razlogom bile u pola cijene? :misli

OT
Upoznao sam svakakvih ljudi i mislim da je to od jednog do drugog para, sve različito.

Neko to shvata onako, samo da se udovolji potrebi, pa može bilo kako, neko bi stalno nešto izvodio drugačije, neko je slabije zainteresiran.. neko je nezasit..

U svakom slučaju, mislim da seks ipak nije najbitniji aspekt braka, kao braka, jer to je ipak malo širi pojam, a opet i to zavisi od čovjeka do čovjeka.
Zavisi od ciljeva i karaktera. Neko će preći preko malo, ili preko puno seksa, zbog nečeg drugog, neko će trpiti pa malo puknuti itd..
online

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Sex u braku

Post by KOMESAR » 28 Oct 2016, 18:03

Krokodil Behko wrote:
Zagorka wrote:
Podrinjac wrote:Ooo izvini Zagorka, nisu tebi namjenjena srca. Zamjenio sam te sa Toxic posto imate slicne avatare.
Dobro je, presijece me :sok reko nece na dobro :D.
I ja se začudih, obrisah prašinu s displaya, pogledah još jednom
i upitah se, da slučajno one tuborg pive, nisu s nekim razlogom bile u pola cijene? :misli

OT
Upoznao sam svakakvih ljudi i mislim da je to od jednog do drugog para, sve različito.

Neko to shvata onako, samo da se udovolji potrebi, pa može bilo kako, neko bi stalno nešto izvodio drugačije, neko je slabije zainteresiran.. neko je nezasit..

U svakom slučaju, mislim da seks ipak nije najbitniji aspekt braka, kao braka, jer to je ipak malo širi pojam, a opet i to zavisi od čovjeka do čovjeka.
Zavisi od ciljeva i karaktera. Neko će preći preko malo, ili preko puno seksa, zbog nečeg drugog, neko će trpiti pa malo puknuti itd..
Čini mi se da najviše sexa ima u tuđem braku. Svaki peti testirani u Sarajevu nije otac svog djeteta.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Sex u braku

Post by Podrinjac » 28 Oct 2016, 18:28

Tuđe je slađe.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26348
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14241 times
Been thanked: 3771 times
Status: Offline

Re: Sex u braku

Post by Veca » 28 Oct 2016, 18:47

:hihi
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Sex u braku

Post by Zagorka » 28 Oct 2016, 23:49

vila wrote:
Zagorka wrote:Ja sam primijetila da su u zadnje vrijeme vijesti kontra braka preplavile portale.

Vi?

:hm




Iz nekog razloga svi van braka napadaju ove unutra. Ne vidim da se desava obrnuto.

Znate sta? Dosadni ste. I lazljivi.



Zasto imate ocajnicku potrebu ubijediti planetu da ste super bez braka?

Koga ubijedjujete da vam je super? Mene ili sebe?

Sretan covjek nema toliku potrebu to isticati.





Svi smo ko kul nesto, sve nesto normalica i sirimo toleranciju brate, zivjeli tabui bla bla, ono lik se seksa s kmadom sira al fkt, drugi s biciklom, treci svrsava probijajuci balone, i sve kao kuzite, neka brate normalno je, al ne kuzite sto se covjek seksa rodjenom zenom?

Zbilja? To vam nije jasno? E fkt.... :kafa


(Isto reklame za cukljeve svega mi)
Ja nju najvolin...
A @statebriga bi rekla da bi se i s njom "zakrvila"
I bi...s gustom
Pa poslije na kavu

:ljub hod na vopi :pivo

Nije tuborg s akcije :oo

Od njega behko siri vidike i ostri zicu za filozofiju&mudrosti ...nuspojava :oo

Jednom ce se otrovat s akcije necim :grana


E nek ce bas. A bice mi zao, opet. :hm
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Sex u braku

Post by Zagorka » 28 Oct 2016, 23:51

Edit: komesare, kako ti dodjes do tih statistickih podataka? U birtiji? Na dzumi? Pa ne mozete tek tako plasirat cifre, neka ce se budala zakacit za to.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35700
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 585 times
Status: Offline

Re: Sex u braku

Post by Venera » 28 Oct 2016, 23:55

vila wrote:
Zagorka wrote:Ja sam primijetila da su u zadnje vrijeme vijesti kontra braka preplavile portale.

Vi?

:hm




Iz nekog razloga svi van braka napadaju ove unutra. Ne vidim da se desava obrnuto.

Znate sta? Dosadni ste. I lazljivi.



Zasto imate ocajnicku potrebu ubijediti planetu da ste super bez braka?

Koga ubijedjujete da vam je super? Mene ili sebe?

Sretan covjek nema toliku potrebu to isticati.





Svi smo ko kul nesto, sve nesto normalica i sirimo toleranciju brate, zivjeli tabui bla bla, ono lik se seksa s kmadom sira al fkt, drugi s biciklom, treci svrsava probijajuci balone, i sve kao kuzite, neka brate normalno je, al ne kuzite sto se covjek seksa rodjenom zenom?

Zbilja? To vam nije jasno? E fkt.... :kafa


(Isto reklame za cukljeve svega mi)
Ja nju najvolin...
A @statebriga bi rekla da bi se i s njom "zakrvila"
I bi...s gustom
Pa poslije na kavu
ma naravno da bi ste se skrvile do prve teme u kojoj nemate iste misljenje,a u medjuvremenu ,na drugim temama,se cmacete i drzite za ruke,do besvijesti :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35700
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 585 times
Status: Offline

Re: Sex u braku

Post by Venera » 28 Oct 2016, 23:56

dobar brak = dobar seks
los brak=los seks

:kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Sex u braku

Post by Zagorka » 29 Oct 2016, 00:09

Ti si ovdje od jucer. Ja neke forumasice znam malo duze i sa njima imam finih kilometara razgovora ovakvog i onakvog. Prije neke dvije godine sam rekla da mi se draze posvadjat s vilom nego cvrkutati s nekim dosadnima od kojih zijevam. Srecom, neke su otisle.

Niko ni sa kim ne dijeli identicne poglede po pitanju sve i jednog pitanja na planeti.

Ko kaze suprotno , laze. No, kljucno je kad se jasno nazire neciji cvrst stav iza onog sto govori,makar se kosio s mojim ja postujem borbu za vlastiti stav.

Sasvim druga prica je kad neko pise redom kontre samo da ispadne bitan (jer vec nikako drugacije ne moze), da skrene paznju na sebe, da se hvalise do besvijesti i pri tom ga/ju uhvatim u lazi x puta, da nisko provocira otkrivajuci time stosta o sebi itdisl....
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35700
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 585 times
Status: Offline

Re: Sex u braku

Post by Venera » 29 Oct 2016, 00:14

ne pisem nesto kontra ako je tocno,ali ako odstupa od istine , naravno da se necu sloziti sa necijim misjenjem

malo je glupo da se kosntatno meni prigovara da pisem kontra,to vama postaje izgovor da izbjegnete pravi razlog :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Sex u braku

Post by Zagorka » 29 Oct 2016, 00:20

....kad god pisem opcenito , uvijek mi neko kaze da se bas na njega odnosilo....bila sam pocela i naglasavat ne mislim na tebe.....svi mislite da je sve bas vama upuceno :cudi

Elem neki opisani su ispraceni. Neki su jos tu.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35700
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 585 times
Status: Offline

Re: Sex u braku

Post by Venera » 29 Oct 2016, 00:24

Zagorka wrote:....kad god pisem opcenito , uvijek mi neko kaze da se bas na njega odnosilo....bila sam pocela i naglasavat ne mislim na tebe.....svi mislite da je sve bas vama upuceno :cudi

Elem neki opisani su ispraceni. Neki su jos tu.
na temi sam spomennuta od stran tvoje frendice vile,inace se ne bih ni javila

milion puta sma rekla,ako nekome nesot smeta u vezi mog misljenja ili osjeca uvrijedjenim,da me obavezno obavjesti sa ciljem rijesenja nepsorazuma,tj,meni konfronatacija sa ciljem mira jeste cilj,a nije mi cilj biti kontras :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Post Reply

Return to “Sex”

Who is online

Users browsing this forum: Koteljubi_kadnisamtu and 20 guests