Seksualni blamovi

Slatko ćoše.....

Moderators: spacebound, Duminjo

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Seksualni blamovi

Post by Konsultant » 04 Dec 2017, 10:29

Rum wrote: 04 Dec 2017, 10:07 Kons idemo kao sveci u Kinu amin
Mislis hodati onako gologuzi s cunom kao propagandni materijal ili imas bi imas nesto drugo u planu?

Predlazem drugu varijantu... Ako si upratio ono pleme s Gvineje, otvorimo turist. agenciju u Kini i izvoz nimfomanki tamo. Uzmes statistiku koja kaze svako drustvo ima 0,1% nimfomanki sto je nekih skoro milion. Tu trebas dodati cca pola miliona bogatasica koja su se rastavile od muza, opuhale ga i sad bi da mu se osvete. Staaaaaaaaaniii tu jos nije kraj... Momcine su od alata i zanata njima trebaju kapice za alat uradjene na 3D printerima, ne ono njihovo nesto od drveta. Za njih bi se radilo prvo jeftinije varijante od PLA ili ABS plastike, kasnije metalni oklopi, a za doticne bi imali 3D modele od cokolade. Za one koje bi nesto manji alat mada i dalje visoko sofisticiran... tu je prebogata i nikad dovoljno istrazena Afrika. Joj Rume sto mi gubimo vrijeme na forumu??? :lupa

User avatar
damir5
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 25962
Joined: 20 Mar 2016, 21:04
Location: bosanski forum
Mood:
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Seksualni blamovi

Post by damir5 » 04 Dec 2017, 12:15

Konsultant wrote: 04 Dec 2017, 10:04 12 okasti :lupa Kineska bofl roba, klinac bi oni presjekli Unior.
ispravka krivog navoda, ključ je 14 :zubi



:valja :valja :valja
Me? Wrong? Never! Image

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Seksualni blamovi

Post by Nice try » 04 Dec 2017, 12:51

damir5 wrote: 04 Dec 2017, 12:15
Konsultant wrote: 04 Dec 2017, 10:04 12 okasti :lupa Kineska bofl roba, klinac bi oni presjekli Unior.
ispravka krivog navoda, ključ je 14 :zubi



:valja :valja :valja
Na čijoj si ti strani :valja
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
damir5
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 25962
Joined: 20 Mar 2016, 21:04
Location: bosanski forum
Mood:
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Seksualni blamovi

Post by damir5 » 04 Dec 2017, 12:54

Nice try wrote: 04 Dec 2017, 12:51
damir5 wrote: 04 Dec 2017, 12:15
Konsultant wrote: 04 Dec 2017, 10:04 12 okasti :lupa Kineska bofl roba, klinac bi oni presjekli Unior.
ispravka krivog navoda, ključ je 14 :zubi



:valja :valja :valja
Na čijoj si ti strani :valja
na strani istine :djed

:valja :valja :valja
Me? Wrong? Never! Image

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Seksualni blamovi

Post by Nice try » 04 Dec 2017, 12:57

damir5 wrote: 04 Dec 2017, 12:54
Nice try wrote: 04 Dec 2017, 12:51
damir5 wrote: 04 Dec 2017, 12:15
Konsultant wrote: 04 Dec 2017, 10:04 12 okasti :lupa Kineska bofl roba, klinac bi oni presjekli Unior.
ispravka krivog navoda, ključ je 14 :zubi



:valja :valja :valja
Na čijoj si ti strani :valja
na strani istine :djed

:valja :valja :valja
:D.
Pa,mogao si zažmiriti da se smijemo Kinezima,moraš baš vidjeti krivu stranu ključa :valja :valja :valja
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
damir5
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 25962
Joined: 20 Mar 2016, 21:04
Location: bosanski forum
Mood:
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Seksualni blamovi

Post by damir5 » 04 Dec 2017, 12:59

pa bona nice, 14 je tek neznatno veći :valja
Me? Wrong? Never! Image

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Seksualni blamovi

Post by Nice try » 04 Dec 2017, 13:01

damir5 wrote: 04 Dec 2017, 12:59 pa bona nice, 14 je tek neznatno veći :valja
Ali,veći :djed
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Seksualni blamovi

Post by Konsultant » 04 Dec 2017, 13:06

damir5 wrote: 04 Dec 2017, 12:15
Konsultant wrote: 04 Dec 2017, 10:04 12 okasti :lupa Kineska bofl roba, klinac bi oni presjekli Unior.
ispravka krivog navoda, ključ je 14 :zubi

:valja :valja :valja
Moje duboko izvinjenje :naklon, gledao sam lijevu stranu. Da kolega, upravu ste 14 okasti je prepilan sto otkanja bilo kakvu sumnju.

User avatar
damir5
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 25962
Joined: 20 Mar 2016, 21:04
Location: bosanski forum
Mood:
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Seksualni blamovi

Post by damir5 » 04 Dec 2017, 13:06

pa dobro, jest veći ali neznatno :biba


sve ispod ključa za grijač bojlera je sitno :plavi :plavi :plavi
ali ovo je već za onu drugu temu, energetska efikasnost i ti folovi :valja :valja :valja
Me? Wrong? Never! Image

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Seksualni blamovi

Post by Nice try » 04 Dec 2017, 13:09

Što manji,manje i troši :D. :valja
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Seksualni blamovi

Post by Konsultant » 04 Dec 2017, 13:14

Kolega odlico ste se dotakli energetske efikasnosti. Ima i onaj za plin bocu 27, ako se ne varam, samo on je viljuskasti. Istina to bi neki mogli upotrijebiti za drugi tip rupe. Dzaba francuski kljuc je tu najbolji, da se dotegnuti, pase uz sve velicini, cak ako bas treba cvrsno stegnuti ima rupicu. Univerzalan, malo potezak dok se ne navikne. Onda to ide. No tu bih stao i ne bih zamarao kolegice s masinkom opremom.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Seksualni blamovi

Post by storm » 18 Dec 2017, 07:57

Pa kaže, nemoj provjeravati direktno :valja
Strašno je saznanje...oralni nakon seksa sa drugim (tj očito prvim) a ona na pilulama :hihi


Pružio sam joj oralni seks i nakon nekoliko minuta sam odmah znao da me vara
Piše: S.V.

Image
Ilustracija: Instagram

PUNO je načina za saznati da vas djevojka vara, a ni jedan od njih sasvim sigurno nije ugodan. No ono što se dogodilo jednom korisniku Reddita zaista je bolno i ponižavajuće.

"Moja djevojka (28) u posljednje vrijeme često se druži sa svojim prijateljem iz djetinjstva. Nisam imao s tim problema, no počela je ostajati kod njega do navečer i nekad se vraća jako kasno. Prošli tjedan ostala je kod njega na filmu i vratila se doma oko ponoći. Pozdravio sam je i ponašala se normalno, no to se promijenilo kad sam je počeo zavoditi nadajući se da ćemo imati seks.

Rekla mi je da je umorna, nije raspoložena i slično, no nakon razmjene poljubaca pristala je na seks. Pokušala me zaustaviti u predigri no ja sam inzistirao i počeo je oralno zadovoljavati. Tu su stvari postale čudne - miris i okus bili su poprilično čudni. U četiri godina veze s barem dva oralna seksa tjedno nikad nisam osjetio ovakav okus ili miris. Okus je bio gorak i primijetio sam da je i njoj bilo neugodno. Miris nije bio uobičajeni miris njezine vagine već je mirisala...drugačije. Je li to znak da se seksala s drugim tipom? Što da napravim?", pitao je neimenovani 25-godišnjak na Redditu te obećao nastavak priče, koji je ubrzo i objavio.

"Dok sam danas čekao da se vrati od njega (opet), odlučio sam provjeriti njezin Facebook i Gmail, s obzirom na to da sam imao osjećaj da se nešto događa. Našao sam nekoliko poruka na Facebooku i nekoliko mailova koje su razmijenili. Sve u svemu, vara me. Otkrio sam da su razmijenili i tucet golišavih fotografija prije nego je počela odlaziti kod njega. Također, pronašao sam nekoliko poruka na Facebooku koja su bile poprilično slikovite. Osim toga, saznao sam kako me planirala ostaviti i preseliti se kod njega.

Kad sam se suočio s njom s porukama i mailovima, nastala je svađa s puno psovanja i vikanja. Pitao sam je o onome o čemu sam pisao u prošloj objavi i počela se smijati, čime je praktički priznala da se s njim seksala prije nego je došla doma. No ona tvrdi da je to bilo s kondomom, u što baš i ne vjerujem jer je na pilulama. Sad se moram testirati i na spolne bolesti. Bio sam poprilično zgađen, a još uvijek sam u šoku od svega ovoga i dao sam joj pola sata da pokupi svoja sranja i otiđe. Ako je vjerovati prijateljima, sad živi s njim. Kao da je postala potpuno druga osoba u samo nekoliko tjedana", napisao je mladić napomenuvši koliko mu je teško te zahvalio svima na savjetima i podršci.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Seksualni blamovi

Post by Nice try » 18 Dec 2017, 08:06

Ovo znači saznati na teži način :valja
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Seksualni blamovi

Post by Hannibal » 18 Dec 2017, 14:44

oh i smell his aroma
🐽

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96496
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34428 times
Been thanked: 21153 times
Contact:
Status: Online

Re: Seksualni blamovi

Post by Rum » 18 Dec 2017, 14:45

seksualni banovi
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

Post Reply

Return to “Sex”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 47 guests